Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

«Найбільше дезертирів було в СБУ»: стали відомі шокуючі моменти перших тижнів війни. :X

https://fakty.ua/432540-bolshe-vsego-dezertirov-bylo-v-sbu-stali-izvestny-shokiruyucshie-momenty-pervyh-nedel-vojny
 «Багато людей зі структур безпеки говорили: «Забираймось звідси. Опір марний. Росіяни нас переможуть, — цитує Данілова Шустер. — Їхній відхід спустошив ряди СБУ. Десятки його співробітників перейшли на бік окупантів, фактично передавши їм ключі від частини півдня України».
 Тобто, багато хто в керівництві країни був готовий здатись росіянам. Україна вистояла лише завдяки героїзму простих людей.
   
СБУ та МВС - найбільше зрадників не тільки у Криму, а по усій Україні.
   
СБУ та МВС - найбільше зрадників не тільки у Криму, а по усій Україні.
Та перебував я у свій час у їхніх брудних лапах. Мерзопакостні істоти - служать кожному, хто захоплює владу. Та не радянській владі вони служили. Плювали вони і на Брежнєва і на правлячу компартію. Їм подобалася влада над людьми й нею вони неабияк насолоджувалися. Влада змінюється а вони, як юні піонери, завжди напоготові служити новим господарям. Не приведи Господи, прийде хуйло - будуть служити і йому. Їм пох.. кому. Аби тільки насолоджуватися безкарністю котру дає неабияка влада у спецслужбах...  B-)
   
Та перебував я у свій час у їхніх брудних лапах. Мерзопакостні істоти - служать кожному, хто захоплює владу. Та не радянській владі вони служили. Плювали вони і на Брежнєва і на правлячу компартію. Їм подобалася влада над людьми й нею вони неабияк насолоджувалися. Влада змінюється а вони, як юні піонери, завжди напоготові служити новим господарям. Не приведи Господи, прийде хуйло - будуть служити і йому. Їм пох.. кому. Аби тільки насолоджуватися безкарністю котру дає неабияка влада у спецслужбах...  B-)
не порівнюй совок з Україною.
За СРСР служили владі, в наш час - лише гроші. Великі гроші
   
У всіх держ. органах якась подібна селекція
   
                 Із моєї книги спогадів:
  Слідство вели разом із керівником карного розшуку ще два КДБісти з Києва. Вони вже були на тому злощасному місці й розглядали, мацали руками деформований корпус вибухового пристрою, на котрий я в день випробовування помочився.
  Бачу: біля столу слідчого стоїть мій дипломат із вибухівкою.
  Ось КДБіст узяв його і натиснув на замки. У мене усе аж похололо всередині. Відкрив і... дістав звідти свої папери. Отже, це не мій, а його дипломат. Виявилося, що вони знайшли жменю тринітрофенолу, котрий зберігався у воскотопці та брилу жовтої фарби, - думали, що вибухівка.
  Ще з першої секунди арешту вирішив: сам "горю", але за будь-яку ціну не видам свого товариша і водночас спільника.
  Слідство йде повним ходом: один слідчий запитує, другий записує відповіді на друкарській машині. Запитували просто для видимості: усі відповіді вони вже знали і без мене. Переморгувались та посміхались. Я ж надивуватись не міг: ну звідки вони все про мене знають? Фантастика та й годі!
  Слідчі дивились на мене, як на якогось інопланетянина. Запитували прізвища вчителів та керівників підприємств, на котрих я працював. Розумів: їх комітетники знайдуть й примусять писати на мене характеристики.
  Питання: - А хто у технікумі був комсоргом групи?
  Я розгубився…
  Глузливо: - Що, пам'ять відібрало?
  - Чому ж? Пам'ятаю. Я був комсоргом.
  Помітив, як шокувала їх моя відповідь.
  - А з якими дівчатами ти зустрічався до одруження?
  Тепер вже мене шокувало таке нахабство комітетників.
  - Та, - кажу, - моя жінка була єдиною з ким я зустрічався.
   Запитують: - Коли ж ти, хлопче, засумнівався у мудрості рідної комуністичної влади?
  Що ж їм відповісти? Мовчу. Тоді один слідчий іронічно звертається до свого колеги:
  - Вітя, ти пам'ятаєш, у якому році наші війська окупували Чехословаччину?
  А я від подиву тільки очима кліпав.
  - Слухай, Рахметов, ти випадково не спав на цвяхах, готуючись до боротьби з радянською владою?  Ні?!..  Чому ж ти не жив, як усі люди?.. Чого тобі не вистачало?. Хату маєш, жінка молода, син підростає, робота цікава, є машина, є гроші, є вдосталь їжі та самогону. Здається, живи у своє задоволення, їж, пий, гуляй, веселися. А ти в політику поліз…
(Рахметов - літературний персонаж, котрий заявляв: "Моя невеста - революция!" й всіляко загартовував тіло та душу, навіть спав на цвяхах, щоб бути готовим до важкої боротьби з монархічним державним устроєм.)
  - За Батьківщину боляче, - пробурмотів я собі під ніс, але вони не розчули чи то зробили вигляд, що не розчули.
  - Слухай, а може, ти імпотент?.. Га?.. Що?.. Ні?.. Значить, стоїть!?.. Так у чому ж тоді справа?.. А може, тебе не судити треба, а лікувати?.. Як вважаєш?.. Підлікуємо, й гуляй собі…
Сміються…
  Ось у такому дусі наді мною кепкували ці здорові, самозакохані молодики. Очевидно, моє становище було для них безглуздям забезпеченої всім необхідним людини, й вони не могли втриматися від глузування над наївним простаком, котрий так дешево оцінив свою свободу. Та вони так само глузували б над Ісусом Христом:  "Чому ж ти не жив, як усі люди?..  Чого тобі не вистачало?..." й так далі…
  - Ото, хлопче, відсидиш свій строк - вози в той лісок дівчат. Тільки не малоліток, бо сам же розумієш - стаття. А так, якщо й спіймають із котроюсь:  "За згодою поїхала? "  - "За згодою".  Ну і всі діла...   
Продовжують сміятись.
  - А знаєш, - розглядаючи фотографії з "місця злочину", звертається говіркий до свого колеги, - часом бабу знімеш і не знаєш куди її везти. Жаль, не знав я раніше про це мальовниче місце.
  Якось один із них тихенько запитав свого колегу, але я все-таки почув: "А що, не  признається з ким віз спирт?"
  У мене все обірвалось всередині - ще тільки не вистачало, щоб примушували видати свого найкращого друга.
  Той у відповідь хитро підморгнув та заперечно похитав головою, - мовляв, мовчи про це. Я це помітив, але второпати нічого не міг, - мозок не давав логічних висновків.
   
                                    "Наша партия – революция! Ей единственно мы верны!"
  Самозакоханий вигляд цих комітетників свідчив, що їм подобається їхня робота. Одягнені в гарні костюми, напахчені дорогим одеколоном, акуратно поголені, вони вкусили солодкого наркотику вседозволеності й були дуже задоволені. Я бачив: це не переконані марксисти-ленінці, не кращі із кращих членів компартії, а звичайні циніки, котрі служать самим собі. Ідеал їхнього життя: смачно їсти, м'яко спати й насолоджуватися владою. Ці хлопці були з тієї величезної кількості мерзотників, котрі рвуться до влади заради особистої кар'єри й для них зовсім не принципово яка та влада, який колір прапора чи текст гімну.
  Комуністи писали на своїх плакатах та голосно заявляли: "НАША ПАРТИЯ - РЕВОЛЮЦИЯ! ЕЙ ЕДИНСТВЕННО МЫ ВЕРНЫ!" Та насправді вся ота наша соціалістична дійсність була круто замішана на лицемірстві. Знав: якщо коли-небудь радянська влада захитається, то ніхто з них не стане захищати її до останньої краплі крові - усі вони дружно перейдуть під нові знамена, щоб і далі жити у своє задоволення. З прочитаних книг, спогадів старожилів та власного досвіду знав, що насправді вічно живою та всеперемагаючою є не марксистсько-ленінська ідеологія, а спосіб спритно пристосовуватись до будь яких обставин, щоб їсти смачніше та спати м'якше.
  В цьому немає нічого дивного: тюремні наглядачі, котрі знущались над революціонерами, після захоплення влади комуністами, дружно перейшли на сторону переможців й знущатись стали над своїми колишніми господарями. Водії, котрі на престижних іномарках обслуговували царську сім'ю та урядовців залишились на своїх місцях, щоб надалі возити уряд царевбивць. Пізніше ті марксисти-ленінці спритно міняли свої політичні погляди разом із передовицями партійних газет. Після розвінчання М.С.Хрущовим "культу особи" Сталіна активно критикували ті ж самі пристосуванці, котрі нещодавно так активно його возвеличували. Пізніше М.С.Хрущова критикували ті, котрі його ще вчора возносили до небес. В день смерті лише в декількох центральних партійних газетах надрукували коротенький некролог. Ось так минає слава людська. Розумів: подібна доля чекає й рясно увішаного орденами Генсека Л.І.Брежнєва.
  Вірно ж кажуть: "У перемоги багато родичів, поразка ж сирота". Пригадалась праця у м'ясному відділі державного гастроному. Як тільки виникали перебої з постачанням так відразу у мене з'явилось безліч впливових друзів - кожен хотів без проблем мати дефіцит на своєму столі. Та як тільки перебої з постачання м'яса припинялися, так відразу тих "друзів" ніби вітром здувало…
  Про КДБ ходили різні чутки та анекдоти. Одні казали, що там б'ють безжально, інші - що не б'ють. Мене не били. А навіщо - вони й так усе чудово знали. Щоправда, був один епізод. Запитують де брав аміачну селітру. Думаю: скажу в колгоспі - запитають в кого саме. Стануть перевіряти. Навіщо наводити на людей неприємності? 
  Кажу:  - Не пам'ятаю...
  Один із них підійшов до мене ззаду:  - Що, пам'ять відібрало!?
  Я мимоволі зіщулився: Ото, - думаю, - зараз  вріже.
  А другий: - Вітя, не дави на нього. Може, справді, не пам'ятає. Так і запишемо: "не пам'ятаю".
   
                                    "Наша партия – революция! Ей единственно мы верны!"
  Самозакоханий вигляд цих комітетників свідчив, що їм подобається їхня робота. Одягнені в гарні костюми, напахчені дорогим одеколоном, акуратно поголені, вони вкусили солодкого наркотику вседозволеності й були дуже задоволені. Я бачив: це не переконані марксисти-ленінці, не кращі із кращих членів компартії, а звичайні циніки, котрі служать самим собі. Ідеал їхнього життя: смачно їсти, м'яко спати й насолоджуватися владою. Ці хлопці були з тієї величезної кількості мерзотників, котрі рвуться до влади заради особистої кар'єри й для них зовсім не принципово яка та влада, який колір прапора чи текст гімну.
  Комуністи писали на своїх плакатах та голосно заявляли: "НАША ПАРТИЯ - РЕВОЛЮЦИЯ! ЕЙ ЕДИНСТВЕННО МЫ ВЕРНЫ!" Та насправді вся ота наша соціалістична дійсність була круто замішана на лицемірстві. Знав: якщо коли-небудь радянська влада захитається, то ніхто з них не стане захищати її до останньої краплі крові - усі вони дружно перейдуть під нові знамена, щоб і далі жити у своє задоволення. З прочитаних книг, спогадів старожилів та власного досвіду знав, що насправді вічно живою та всеперемагаючою є не марксистсько-ленінська ідеологія, а спосіб спритно пристосовуватись до будь яких обставин, щоб їсти смачніше та спати м'якше.
  В цьому немає нічого дивного: тюремні наглядачі, котрі знущались над революціонерами, після захоплення влади комуністами, дружно перейшли на сторону переможців й знущатись стали над своїми колишніми господарями. Водії, котрі на престижних іномарках обслуговували царську сім'ю та урядовців залишились на своїх місцях, щоб надалі возити уряд царевбивць. Пізніше ті марксисти-ленінці спритно міняли свої політичні погляди разом із передовицями партійних газет. Після розвінчання М.С.Хрущовим "культу особи" Сталіна активно критикували ті ж самі пристосуванці, котрі нещодавно так активно його возвеличували. Пізніше М.С.Хрущова критикували ті, котрі його ще вчора возносили до небес. В день смерті лише в декількох центральних партійних газетах надрукували коротенький некролог. Ось так минає слава людська. Розумів: подібна доля чекає й рясно увішаного орденами Генсека Л.І.Брежнєва.
  Вірно ж кажуть: "У перемоги багато родичів, поразка ж сирота". Пригадалась праця у м'ясному відділі державного гастроному. Як тільки виникали перебої з постачанням так відразу у мене з'явилось безліч впливових друзів - кожен хотів без проблем мати дефіцит на своєму столі. Та як тільки перебої з постачання м'яса припинялися, так відразу тих "друзів" ніби вітром здувало…
  Про КДБ ходили різні чутки та анекдоти. Одні казали, що там б'ють безжально, інші - що не б'ють. Мене не били. А навіщо - вони й так усе чудово знали. Щоправда, був один епізод. Запитують де брав аміачну селітру. Думаю: скажу в колгоспі - запитають в кого саме. Стануть перевіряти. Навіщо наводити на людей неприємності? 
  Кажу:  - Не пам'ятаю...
  Один із них підійшов до мене ззаду:  - Що, пам'ять відібрало!?
  Я мимоволі зіщулився: Ото, - думаю, - зараз  вріже.
  А другий: - Вітя, не дави на нього. Може, справді, не пам'ятає. Так і запишемо: "не пам'ятаю".


А что за книга?
   
СБУ та МВС - найбільше зрадників не тільки у Криму, а по усій Україні.

Нікого вони не зраджували, бо від самого початку працювали на кацапів
   
А что за книга?
https://chtyvo.org.ua/authors/Horbatiuk_Mykola/Bila_vorona/
   
Не тупіть, зраджує не СБУ чи МВС, а конкретні істоти з неукраїнською національністю.
   
   б***ь, заебали. Не знаю, где там, как там, а Мелитопольское СБУ хаять никому не дам.   Мужчины в тяжёлый час вели себя и действовали безупречно. Точка.
   
Не так давно ко мне в руки попал закрытый реестр украинцев, которые в первые месяцы войны на эмоциях и кипише вывезли из Украины крупные (свыше 100 тыс евро) суммы налички, не засветив ее на украинской таможне, но предъявив ее официальным европейским властям в качестве валюты на декларацию.
Упрощаю - нашим таможенникам не показали, польским, румынским, венгерским - да, чтобы те выдали бумагу: деньги задекларированы.
Кого только там нет! Люди времен Януковича, времен Порошенко, времён Зеленского - разных мастей и величины, от чиновников - до вип-эскорта, копивших на сытую пенсию.

Вы наверняка слышали массу таких историй, когда наши скрытые миллионеры на эмоциях первых месяцев войны потянули в Европу чемоданы, трехлитровые банки и сейфы с долларовой и евро-наличкой. Тянули, нервничали, а потом не знали, что делать с этой макулатурой.

Кто-то боялся выходить из гостиничного номера и в буквальном смысле спал на матраце, карауля от горничной заработанное и честно украденное.

Кого-то прибили по дороге уже в Румынии, вскоре после пересечения границы, отобрав деньги, как золото у Остапа Бендера.

Но большинство козырно потащили валюту в европейские банки, и очень удивились, когда банкиры сперва приняли ее, положили на счёт, а после заблокировали, попросив предъявить происхождение денег.

И таких отчаянных миллионеров с заблокированными счетами я знаю десятки.

Но самое интересное - впереди. Когда закончится война, и все эти люди попытаются вернуться домой - с деньгами или без - не так важно, у активистов, онанистов, анархистов и антикорупционеров появится новое поле для творчества под названием «Обилеть ПЭП-а беженца».
А какая-нибудь Марьяна зарегистрирует законопроект о легализации капитала. Вывезенного и возвращенного. Вот тогда заживем!
   
Чому тут дивуватися ?Хтось чув про бідних сбушників?А ось дуже заможних чули багато .
   
Хоча згадав одного .Це був справжній патріот .Сам із Запоріжжя але служив у Криму .Свята людина без жартів
   
https://fakty.ua/432540-bolshe-vsego-dezertirov-bylo-v-sbu-stali-izvestny-shokiruyucshie-momenty-pervyh-nedel-vojny
 «Багато людей зі структур безпеки говорили: «Забираймось звідси. Опір марний. Росіяни нас переможуть, — цитує Данілова Шустер. — Їхній відхід спустошив ряди СБУ. Десятки його співробітників перейшли на бік окупантів, фактично передавши їм ключі від частини півдня України».
 Тобто, багато хто в керівництві країни був готовий здатись росіянам. Україна вистояла лише завдяки героїзму простих людей.
(tu)  [ua]
   
Нічого дивного. Де є корупція там буде і зрада.
   
Хоча згадав одного .Це був справжній патріот .Сам із Запоріжжя але служив у Криму .Свята людина без жартів
там є кадри, справді професійні.
Але на що заточене керівництво?
   
Давали присягу на вірність народу і при цьому не зраджували ))
   
   б***ь, заебали. Не знаю, где там, как там, а Мелитопольское СБУ хаять никому не дам.   Мужчины в тяжёлый час вели себя и действовали безупречно. Точка.
я знаю даже девочку 22 года всего, которая в тяжёлый час вела себя и действовала безупречно.
   
А ви гадаєте чому зараз західний кордон настільки ретельно охороняють?
   
СБУ та МВС - найбільше зрадників не тільки у Криму, а по усій Україні.

да потому что после 14 года не было сделано никаких выводов
   
да потому что после 14 года не было сделано никаких выводов

Єдине що може працювати то модель штатівська і навіть цю зпоганять
   
Єдине що може працювати то модель штатівська і навіть цю зпоганять

Ну да, кум,сват,брат или просто гарний хлопець- это ж святое
   
Ну да, кум,сват,брат или просто гарний хлопець- это ж святое

Так шерифи то одне а поліцію постійно передислокоаувати раз в квартал.
   
перши тижни войны були в 2014

а так - доброе утро
   
Так шерифи то одне а поліцію постійно передислокоаувати раз в квартал.

Попытки таких ротаций были и здесь, до 14 года..Но как то не оч. помагало
   
Попытки таких ротаций были и здесь, до 14 года..Но как то не оч. помагало

Так там тільки кількох чоловік а інші сиділи на місцях не рипались
   
Так там тільки кількох чоловік а інші сиділи на місцях не рипались

Больше для проформы

Например, с ОГСБЭП Горловки в ОГСБЭП Енакиево   :laugh:
   
Маю знайомого мєнта
За 50
Звільнили за не благочінні вчінки
Років з 15 як
Воює з першого дня

   
Дід балдєєт, що його куратор дриснув :beach:
   
главпрокуроров, судей, чекистом и милиционеров назначали дупутаты.Сегодня они слинять собираются.Так что дадите им убежать с награбленным?
   
главпрокуроров, судей, чекистом и милиционеров назначали дупутаты.Сегодня они слинять собираются.Так что дадите им убежать с награбленным?

Та там головне зловити тих хто через Тису переправляється :lol:  :weep:  :lol:
   
Та там головне зловити тих хто через Тису переправляється :lol:  :weep:  :lol:

они договорились с хенералами через границу бульбашей уйти с награбленным
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія