Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Требушна читає фрагменти книги про Зеленського .

Шо там з друком книжки?
Твоє зволікання гальмує донат на ЗСУ
Люди працюють.
   
То навіщо Зе ставив Залужного Головнокомандувачем?
Щоб боятись? 8-:
Навязали англичане.В ответ обещали замять вагнергейт что и выполнили
   
Мене дивує увага до зливних бачків не менше, ніж вигаданий напис на них: чомусь ОП.
Це як би відповідь на друге питання.
А стосовно першого, то в мене теж зустрічне питання до тебе: на який інший варіант розраховував Зе назначаючи Залужного?
Інший- це відмінний від якого?
давай не будем змагатись в п***а, а прямо запитаєм один одного, пане Стеол:
1) тебе влаштовує те, що відбувається в країні?
Люди гинуть, робляться каліками, людям без рук, без ніг, без очей держава Зеленського виплачує 800грн в місяць.
Тебе це задовільняє?
   
Ну що тебе, пане Стеол, ще запитати?
Може про загиблих і компенсації родичам? Хочеш почути?
   
А може ти, пане Стеол, захочеш розповісти нам про слуг народу (sic!), які раптом, вже в ході війни, стали власниками гарної землі, та елітної нерухомості. І не лише в Києві.
Комусь в той момент руки або ноги відривало, а твої обранці саме в той час збагагачулись. Незаконно збагачувались.
   
А твій кловун, тим часом, від власноі примітивності, пропонує припинити транспортне сполучення з парашею на 50 років!
На 50 років, курва, і не менше!
Чому не на 5, 30, або 100?
Ти за це дурнувате інфантильне гімно голосувало, і продовжуєш в кінці другого року його захищати?
Ти совість маєш?
   
давай не будем змагатись в п***а, а прямо запитаєм один одного, пане Стеол:
1) тебе влаштовує те, що відбувається в країні?
Люди гинуть, робляться каліками, людям без рук, без ніг, без очей держава Зеленського виплачує 800грн в місяць.
Тебе це задовільняє?

В країні відбувається війна, війна мене не влаштовує, здаватись хуйлу не пропоную.
Серед знайомих є й ті, в котрих загинули, або пропали безвісти родичі.
Але не настільки близько знайомі, щоби я розпитував про виплати.
Ваше число- 800грн якесь дике і я не уявляю кого і в якому випадку воно стосується.
Про одноразову допомогу після поранення є багато в гуглі, ось наприклад
https://suspilne.media/571953-odnorazova-grosova-dopomoga-dla-vijskovih-poranenih-pid-cas-sluzbi-ak-otrimati/
   
А може ти, пане Стеол, захочеш розповісти нам про слуг народу (sic!), які раптом, вже в ході війни, стали власниками гарної землі, та елітної нерухомості. І не лише в Києві.
Комусь в той момент руки або ноги відривало, а твої обранці саме в той час збагагачулись. Незаконно збагачувались.

Мій улюблений герой в юнацтві- цілком позитивний пан Вокульський з книги Лялька Болеслава Пруса.
То він, по чуткам, нажився на якійсь з тодішніх воєн.
Я до чого: хтось завжди на війні наживається, частина таких запроста може бути зі слуг народу.
Але все ж таки є й слуги народу, які такі оборудки викривають
   
А твій кловун, тим часом, від власноі примітивності, пропонує припинити транспортне сполучення з парашею на 50 років!
На 50 років, курва, і не менше!
Чому не на 5, 30, або 100?
Ти за це дурнувате інфантильне гімно голосувало, і продовжуєш в кінці другого року його захищати?
Ти совість маєш?

Чому тебе розхвилювали 50 років, ти хотів би 40?
Після афгану я припускав, що років 20 треба щоб пройшло, поки його можна буде більш-менш безпечно відвідати.
Це після того, що шураві там натворили.
А Зе, можливо й 50 років не бачить достатніми, щоб можна було відновити сполучення, спілкування з кацапами.
І відбудься вибори завтра, я би голоснув за Зе.
Не знаю як би на мій вибір вплинула виборча кампанія і наявність інших кандидатів, але яку інфу маю сьогодні, то завтра голоснув би за Зе
   
Чому тебе розхвилювали 50 років, ти хотів би 40?
Після афгану я припускав, що років 20 треба щоб пройшло, поки його можна буде більш-менш безпечно відвідати.
Це після того, що шураві там натворили.
А Зе, можливо й 50 років не бачить достатніми, щоб можна було відновити сполучення, спілкування з кацапами.
І відбудься вибори завтра, я би голоснув за Зе.
Не знаю як би на мій вибір вплинула виборча кампанія і наявність інших кандидатів, але яку інфу маю сьогодні, то завтра голоснув би за Зе

Ще через 26 років після виводу військ з Афгану молоді афганці запитували, чи не воював ти в Афгані? І запитували не в Афгані.
А ти - 20.
   
Ще через 26 років після виводу військ з Афгану молоді афганці запитували, чи не воював ти в Афгані? І запитували не в Афгані.
А ти - 20.

То я оптиміст, 20 років мав на увазі те покоління, яке виросло без діянь шураві
   
То я оптиміст, 20 років мав на увазі те покоління, яке виросло без діянь шураві

От те покоління і запитувало. І не в Афгані.
   
Чому тебе розхвилювали 50 років, ти хотів би 40?
Після афгану я припускав, що років 20 треба щоб пройшло, поки його можна буде більш-менш безпечно відвідати.
Це після того, що шураві там натворили.
А Зе, можливо й 50 років не бачить достатніми, щоб можна було відновити сполучення, спілкування з кацапами.
І відбудься вибори завтра, я би голоснув за Зе.
Не знаю як би на мій вибір вплинула виборча кампанія і наявність інших кандидатів, але яку інфу маю сьогодні, то завтра голоснув би за Зе
признайся ,може ти хочеш голоснути  за Петра ,але начальство не дозволяє про це чесно сказати ?
   
признайся ,може ти хочеш голоснути  за Петра ,але начальство не дозволяє про це чесно сказати ?

Нє.
2010, 2014, 2019 в першому турі Юлька, Юлька, Юлька, в 2010 і в другому Юлька.
На зараз Зе, але ж кажу- дочекаємось кампанії і кандидатів
   
Нє.
2010, 2014, 2019 в першому турі Юлька, Юлька, Юлька, в 2010 і в другому Юлька.
На зараз Зе, але ж кажу- дочекаємось кампанії і кандидатів
Колись був у Юльки дома в Кончі ,серед юльчиних депів є знайомі притомні люди . Правда я за неї ніколи не голосував .

До речі ,  чому ти заради Зе зрадив дєвушку ? Совісті в тебе нема . :)
   
Колись був у Юльки дома в Кончі ,серед юльчиних депів є знайомі притомні люди . Правда я за неї ніколи не голосував .

До речі ,  чому ти заради Зе зрадив дєвушку ? Совісті в тебе нема . :)

А Зе земляк :D , я його навіть міг дитиною зустрічати- кум мешкав в тому ж муравєйніку.
Мене сам Зе зараз влаштовує
   
А Зе земляк :D , я його навіть міг дитиною зустрічати- кум мешкав в тому ж муравєйніку.
Мене сам Зе зараз влаштовує
Ти зрадник ! Продав Юлю за три копійки . Тобі не соромно ? Юля навсігда !
   
Ти зрадник ! Продав Юлю за три копійки . Тобі не соромно ? Юля навсігда !

Юля зараз сама в режимі тиші.
Прийде час, будуть кандидати..
Ото мене другий тур Юлька-Зе хвилює, не знаю кого зможу обрати :laugh:
   
Юля зараз сама в режимі тиші.
Прийде час, будуть кандидати..
Ото мене другий тур Юлька-Зе хвилює, не знаю кого зможу обрати :laugh:
Тю , підкинеш монету 10 грн. і взнаєш . Тільки підкидай  десятку ,це важливо . :)
   
Re: Требушна читає фрагменти книги про Зеленського .

В країні відбувається війна, війна мене не влаштовує, здаватись хуйлу не пропоную.
Серед знайомих є й ті, в котрих загинули, або пропали безвісти родичі.
Але не настільки близько знайомі, щоби я розпитував про виплати.
Ваше число- 800грн якесь дике і я не уявляю кого і в якому випадку воно стосується.
Про одноразову допомогу після поранення є багато в гуглі, ось наприклад
https://suspilne.media/571953-odnorazova-grosova-dopomoga-dla-vijskovih-poranenih-pid-cas-sluzbi-ak-otrimati/

 :facepalm1:

Ти нагадуєш тетеріва, який токує, і нічого навкуги себе не чує. Бо все ж навкурги таке все зелене та красіве.

Нв ФУПі вже сто разів писали, що з пораненими бійцями вигадали такий пердімонокль - якщо в них важкі поранення, або такі, що потребують довгого лікування, їх відправляють на долікування у різні лікарні, але не звільняють з армії, і визнають їх обмежено-придатними.

Вони втратили здоров’я, але їх не можуть і списати, і часто не можуть надати небойову посаду. Так людина зависає, бо не може просто взяти і піти. І так поза штатом вона починає отримувати 700–800 грн на місяць за звання і вислугу років. Це теж відбувається завдяки тому, що слуги уродів скасували надбавку в 30 тисяч гривень.

Тобто боєць не звільнений, і тому влаштуватися на іншу роботу не може.

Ти зміг би прожити місяць на 800 гривень? І прогодувати свою сім'ю? Тому родини, якщо можуть, самі допомагають пораненим синам, чоловікам або братам.

А держава усувається від цього.

Це дуже огидно. І неодноразово піднімалося питання, і навіть слуги уродів та кабмін чергову постанову видали, начебто повернули ті 30 тисяч. На папері там все гарно. Але в житті  майже нічого не змінилосі.

Те ж саме стосується загиблих воїнів. Я не кажу вже про стос документів, які повинні зібрати саме рідні загиблого, держава теж усувається від цього, так і виплати обіцяють потроху аж після війни з відтермінуванням, і розтягнутими на п'ять років.
   
2010, 2014, 2019 в першому турі Юлька, Юлька, Юлька, в 2010 і в другому Юлька.
Абсолютно, категорично без тіні бажання образити - хіба це не є ознакою глибокої розумової неповносправності? Людина з мінімальними зайчатками критичного мислення могла так діяти хіба що в силу службових обов'язків, партійної дисципліни, свідомого бажання нашкодити Україні, етц. Але в жодному випадку не з міркувань патріотизму чи здорового глузду.
   
Абсолютно, категорично без тіні бажання образити - хіба це не є ознакою глибокої розумової неповносправності? Людина з мінімальними зайчатками критичного мислення могла так діяти хіба що в силу службових обов'язків, партійної дисципліни, свідомого бажання нашкодити Україні, етц. Але в жодному випадку не з міркувань патріотизму чи здорового глузду.

Твоя думка має право на існування.
Тим більш вона цікава, що в 2010-му в другому турі ти за Юльку не голосував і твій патріотизм привів до влади регіонала Овоча, з усима подальшими наслідками
   
Ну що тебе, пане Стеол, ще запитати?
Може про загиблих і компенсації родичам? Хочеш почути?
Ти - загиблий?)
   
Шоумен і його ярмарок ідіотизму :facepalm:

   
Тіко видавця- Амулета :)
Можна скріном надрукованої книжки на фоні сторінки фупу.
Мені вистачить

І я таке хочу :shuffle:
   
Люди працюють.

Амулет, Саймон Шустер тебе шукає ;) 
Цитата: УП
– Питання наостанок від читачів, аналітиків, істориків: чи плануєте переклад українською та видання книжки в Україні?

– Я дуже б хотів. Сподіваюся, ми зможемо знайти видавця в Україні, який візьметься за цей проєкт. Поки що не знайшли.   
https://www.pravda.com.ua/articles/2024/02/1/7439797/
   
одного з його людей що теж ті перемовини вів вбили коли він пояснив військовим що підписав Зе.
Так ніби ж його сбу-шники вбили.
А вони в підпорядкуванні Зе. (Чи ФСБ?)


   
Твоя думка має право на існування.
Тим більш вона цікава, що в 2010-му в другому турі ти за Юльку не голосував і твій патріотизм привів до влади регіонала Овоча, з усима подальшими наслідками

Так поросекта тоді одностайно були за овоча. І жодна з цих блядей не признала що спороли куйню
   
Я завжди розумів, що бубочка недорозвинений ідіот
адресу "говорив",
а то бла-бла
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія