Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

+==================================================+
Ти психуєш вже два роки - тому тебе й вважають психопатом.

Все що я казав, це лежало і лежить на поверхні. Не треба бути "пророком", щоб бачити що ті покидьки (союзнички срані) роблять, як то вони роблять і який ми маємо результат на сьогодні, і що буде через деякий час.
Ти можеш мене ображати хоч 1050 разів, реальність - вона в тебе перед очами.

На ще раз передивись:
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

То вже буде третій рік підряд, як ти там відпочивати плануєш.

Це вже точно, що в цьому році.
404 сконає.

І скажи мені, навіщо на мапі світу повинна бути країна, мова якої створена штучно приблизно 200 років тому???
Чи є ще така країна, де мову вигадали кілька літераторів? Ні, Тому й 404 зникне з мапи. Світ прийняв таке рішення, і нікуди від цього не подітись. Треба просто почекати і побачити, що буде.
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

Україна не дочекається Ф16.
Союзнички зі шкури вилізуть, не будуть надавати зброю, і таким чином зроблять все, щоб Україна була знищена кацапами до дати, коли вже нікому буде передавати ті нещасні Ф16.

Всі включилися в знищення України. Кожний пiдорас по своєму:
Кацапи безпосередньо війною вбивають.
Диктаторський світ допомагає кацапам.
Інші - патякають пустопорожні обіцянки
Поляки венгри і словаки просто допомагають кацапам. США активно зараз працюють над нашим знищенням просто не надаючи допомогу.


Всім вигідне наше зникнення. Нажаль. Крім нас самих  :(

Ще раз повторюю. Один єдиний шанс нашого виживання:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1136653.0

На цьому дописі, я завершую свою історію на ФУПі. Наврядчи я сюда повернуся.
Дуже важко чути від українців образи в свою сторону.
Вибачайте...
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

Україна не дочекається Ф16.
Союзнички зі шкури вилізуть, не будуть надавати зброю, і таким чином зроблять все, щоб Україна була знищена кацапами до дати, коли вже нікому буде передавати ті нещасні Ф16.

Всі включилися в знищення України. Кожний пiдорас по своєму:
Кацапи безпосередньо війною вбивають.
Диктаторський світ допомагає кацапам.
Інші - патякають пустопорожні обіцянки
Поляки венгри і словаки просто допомагають кацапам. США активно зараз працюють над нашим знищенням просто не надаючи допомогу.


Всім вигідне наше зникнення. Нажаль. Крім нас самих  :(

Ще раз повторюю. Один єдиний шанс нашого виживання:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1136653.0

На цьому дописі, я завершую свою історію на ФУПі. Наврядчи я сюда повернуся.
Дуже важко чути від українців образи в свою сторону.
Вибачайте...

Дочекається.Але це не вундервафля. Агіля кому цікавить послухайте. Не треба просто невиправдані надії покладати на Ф16,от дадуть і кацапам дупа. Тоді і розчарувань не буде.
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

Дочекається.Але це не вундервафля. Агіля кому цікавить послухайте. Не треба просто невиправдані надії покладати на Ф16,от дадуть і кацапам дупа. Тоді і розчарувань не буде.

Ну баланс у повітрі трохи виправлять, це факт
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

Presidential Drawdown Authority approved by Congress   Пентагон должен поставить еще на $4.2 млрд. вооружений и боеприпасов
ось і пруф на це
https://media.defense.gov/2024/Feb/13/2003393680/-1/-1/1/UKRAINE-INFOGRAPHIC-15JAN2024.PDF
В наведеному документі вказане таке: "Remaining $0.0B"
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

Україна не дочекається Ф16.
Союзнички зі шкури вилізуть, не будуть надавати зброю, і таким чином зроблять все, щоб Україна була знищена кацапами до дати, коли вже нікому буде передавати ті нещасні Ф16.



Сьогодні бачив Ф16 в своєму небі. І не один я ;)
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

В наведеному документі вказане таке: "Remaining $0.0B"

Вони документів не читають, вони тягають виключно кацапську брехню.
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X



На цьому дописі, я завершую свою історію на ФУПі. Наврядчи я сюда повернуся.
Дуже важко чути від українців образи в свою сторону.
Вибачайте...

   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

В наведеному документі вказане таке: "Remaining $0.0B"

Спасибо за документ. Очень интересно. Я же ссылаюсь на слова официальных лиц Пентагона. Выше есть много цитат. Если хотите я могу ещё раз их привести.
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

Україна не дочекається Ф16.
Союзнички зі шкури вилізуть, не будуть надавати зброю, і таким чином зроблять все, щоб Україна була знищена кацапами до дати, коли вже нікому буде передавати ті нещасні Ф16.

Всі включилися в знищення України. Кожний пiдорас по своєму:
Кацапи безпосередньо війною вбивають.
Диктаторський світ допомагає кацапам.
Інші - патякають пустопорожні обіцянки
Поляки венгри і словаки просто допомагають кацапам. США активно зараз працюють над нашим знищенням просто не надаючи допомогу.


Всім вигідне наше зникнення. Нажаль. Крім нас самих  :(

Ще раз повторюю. Один єдиний шанс нашого виживання:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1136653.0

На цьому дописі, я завершую свою історію на ФУПі. Наврядчи я сюда повернуся.
Дуже важко чути від українців образи в свою сторону.
Вибачайте...

Ти офіцер ФСБ, адепт хуйла, який в принципі спалився, бо 404 програла, а ти не можеш довести зворотнє.
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X
DBA

Відповідь на питання зацітуй
дурочок

Ну якщо ти не можеш питання з’єднати з відповіддю, на от, почитай… в бані у тебе буде багато часу:

Q:  I had a couple questions on -- has the United States ever used the DPICM -- the DPICM in combat?  I don't think they have.  So how robust are our inventories and why were these in the U.S. inventory anyway?  Were these used to plan for a North Korean invasion kind of scenario?

DR. KAHL:  Yes, I'll have to get back to you on previous uses.  My understanding is there were uses of DPICM that -- but it may go back to the Gulf War, I may have that wrong.  So, let's get back to you on that.

I will say they're in our inventories because there are a range of contingency plans where this could be -- where this could be useful, but this is also an area where our inventories are quite large and we are not concerned that in the quantities we would transfer to the Ukrainians that it would have a meaningful impact on our readiness for other contingencies.

Із цього діалогу випливає наступне:
- кластерні снаряди є на балансі армії США і це не є неутилізований хлам
- вони на балансі щоб бути готовими до непередбачуваних подій
- обʼєм наданих Україні кластерних не знизить цю готовність, тому що їх дофуя, тобто ця «готовність» не повʼязана лише з Україною, а також повʼязана з усіма іншими загрозами.

А чому ж вони всі не утилізовані і не виробляється більш потужна і надійна зброя?

Q5: Are there alternatives to cluster munitions?
A5: Yes, but none that are readily available.

Mark F. Cancian (Colonel, USMCR, ret.) is a senior adviser with the International Security Program at the Center for Strategic and International Studies in Washington, D.C.

Тобто є плани по заміщенню старих кластерних на нові (я давав посилання на програми). І поки їх не наштампують у великій кількості, цей «хлам» буде на балансі армії і виконувати свою роль у стримуванні деяких загроз.
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

Спасибо за документ. Очень интересно. Я же ссылаюсь на слова официальных лиц Пентагона. Выше есть много цитат. Если хотите я могу ещё раз их привести.
Не дякуй, бо це посилання Good-Luck, а цифра зі стелі від Valentyn.
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

Не дякуй, бо це посилання Good-Luck, а цифра зі стелі від Valentyn.

Если заявление официального лица DOD это "зі стелі" то тогда нема питань.
На всякий случай цитата:

Q:  The Pentagon, I think still has $4 billion of authority...

MS. SINGH:  That's right.

Q:  ... to draw down but you don't have any replacement money.  So why can't an eight-hundred billion-dollar institution just risk drawing down $4 billion of inventory on the assumption at some point you're going to get it from Congress? Is that being discussed at all in the building?

MS. SINGH:  Well you sort of answered how I would answer the question because it's a risk.  It's an absolute risk for us to incur.  We don't have the replenishment funds needed to resupply our own stocks.  So if we can't do that, then we're not able or we don't feel comfortable enough to draw down or to give another PDA until we have those replenishment funds.

   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X
DBA

Дебілуша Валік нє уніваєт. І ігнорує що authority калькулюється по балансової вартості поставленої зброї, на яку накладається cap, який калькулюється по вартості виробництва зброї, і цей cap встановлений конгресом, тому грошей на тому рахунку більше нема. Тобто дозвіл (authority) знімати гроші зі спеціалізованого рахунку є, а грошей там нема. А якщо нема грошей на відновлення зброї, то і неможна цю зброю поставляти, так як інакше це вже еквівалентно роззброєнню і за це може прилетіти, це можна робити тільки з надлишковою зброєю. І це вже учора обговорювали по 3 рази. Цей кацапомуділа Валік не розуміє простих речей на рівні середньої школи… і робить все, щоб обілити свого Трампа, який блокує допомогу
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

У США розслідують випадки неофіційної допомоги Україні від держчиновника (обладнання для снайперів на 30 тис доларів). Будуть забороняти неофіційну допомогу, чиновника звільняють.

Кажуть, це чомусь буде додатковим аргументом для трампістів, щоб заблокувати всю  допомогу Україні.
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

У США розслідують випадки неофіційної допомоги Україні від держчиновника (обладнання для снайперів на 30 тис доларів). Будуть забороняти неофіційну допомогу, чиновника звільняють.

Кажуть, це чомусь буде додатковим аргументом для трампістів, щоб заблокувати всю  допомогу Україні.

Пистць :facepalm:
Мені це щось нагадує; а то хуйло нападе. Саму вони до усірачки боятися трампона ????
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

У США розслідують випадки неофіційної допомоги Україні від держчиновника (обладнання для снайперів на 30 тис доларів). Будуть забороняти неофіційну допомогу, чиновника звільняють.

Кажуть, це чомусь буде додатковим аргументом для трампістів, щоб заблокувати всю  допомогу Україні.

Ну хз, може, у них законодавство таке
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

У США розслідують випадки неофіційної допомоги Україні від держчиновника (обладнання для снайперів на 30 тис доларів). Будуть забороняти неофіційну допомогу, чиновника звільняють.

Кажуть, це чомусь буде додатковим аргументом для трампістів, щоб заблокувати всю  допомогу Україні.
пруф?
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

https://www.nytimes.com/2024/02/26/world/europe/ukraine-senate-aide-investigation.html

https://www.pravda.com.ua/news/2024/02/26/7443742/

Останнє редагування: 26 лютого 2024 16:10:21 від інженер
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

https://www.nytimes.com/2024/02/26/world/europe/ukraine-senate-aide-investigation.html

https://www.pravda.com.ua/news/2024/02/26/7443742/
ну поки не звільняють, та і з усього цього може бути "пшик" (гуглопереклад)

«Я настійно рекомендую вам забезпечити його негайну відставку або звільнення», — написав пан Вілсон, прихильник України, у листі від 1 листопада до співголови комісії від Демократичної партії, сенатора Бенджаміна Л. Кардіна від штату Меріленд. Представник пана Паркера сказав, що його не просили піти у відставку, і він не планує це робити.

Пан Паркер залишається в комісії в очікуванні того, що троє офіційних осіб США назвали широким розслідуванням поведінки персоналу, включаючи звинувачення у звіті та звинувачення пана Паркера проти виконавчого директора комісії Стівена Шрейджа та адвоката Майкла Геффроя, які написали звіт.
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

Все що я казав, це лежало і лежить на поверхні. Не треба бути "пророком", щоб бачити що ті покидьки (союзнички срані) роблять, як то вони роблять і який ми маємо результат на сьогодні, і що буде через деякий час.
Ти можеш мене ображати хоч 1050 разів, реальність - вона в тебе перед очами.

На ще раз передивись:
https://t.me/nevzorovtv/14313
сша країна де психопатія в популяції набагато вище середньо планетарних показників, а серед владно бізнесових кіл і подавно. Вони органічно не можуть відчувати сором в біологічному сенсі, нервові ланцюги не так закручені. А окрім психопатів в сша цвіте соціопатія як наслідок американської жизні де по факту тре жити як шпійон за лінією фронта а то проіграєш, це також психічного здоров'я і емпатії не добавляє, а там додається інші форми психіатрії і дикі рівні невігластва і схильності до гіпнозу як релігійними сектами так і правими змі що домінують інфопростір і буквально програмують безумовні рефлекси у плебса. Всі ті інститути рахуй працюють на хуйла. В нормальній країні з середньо нормальними людьми культ трампа не виріс би.

Ніколи не треба давити американця на сором, емпатію, обов'язок. Це не працює ні на яких рівнях.
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

Шольц проти прередачі Україні "Таурусів"

   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

Ну хз, може, у них законодавство таке
як я розумію, претензії до нього в тому.
що він їздив на передову як приватна особа.
але з розмов, створював враження що він виступає як офіційна особа і представляє США.

і це є некоректно, як з погляду урядової машини США, так і загалом з точки зору здорового глузду. якщо ти на посаді такого рівня, то мусиш дуже чітко проводити лінії де ти є приватна особа А де ти є офіційний представник держави.
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

як я розумію, претензії до нього в тому.
що він їздив на передову як приватна особа.
але з розмов, створював враження що він виступає як офіційна особа і представляє США.

і це є некоректно, як з погляду урядової машини США, так і загалом з точки зору здорового глузду. якщо ти на посаді такого рівня, то мусиш дуже чітко проводити лінії де ти є приватна особа А де ти є офіційний представник держави.
ото мабуть і розслідують чи представлявся він як офіційний представник США, і схоже по коментарям його представника таки ні  :-)o
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

Шольц проти прередачі Україні "Таурусів"

https://t.me/Tsaplienko/48928

Це типу така рішуча підтримка ЄС про яку вони блеяли на річницю вторгнення? Фігня взагалі може бути через таку підтримку. Катастрофа може бути.
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

Це типу така рішуча підтримка ЄС про яку вони блеяли на річницю вторгнення? Фігня взагалі може бути через таку підтримку. Катастрофа може бути.
Зараз у єврів штани наповнюються гімном, єжу зрозуміло що надіятись на американську ядерну парасольку а то і ковдри це з головою не дружити. Цілком можливо і до Одеру добіжать во ім'я миру. Розвел и бляді як котят своїми радіо свобода і мудозвонством.
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

когда амеры с отпуска выйдут :S
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

Мені хтось може пояснити, чому хуйло дивлячись на весь цей п.здець зі шольцями та байденами, повинен хотіти перемовин? Навіщо вони йому і чого всі говорять про те що він їх хоче?
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

Мені хтось може пояснити, чому хуйло дивлячись на весь цей п.здець зі шольцями та байденами, повинен хотіти перемовин? Навіщо вони йому і чого всі говорять про те що він їх хоче?

А він і не хоче перемовин. Хуйло розраховує на перемогу Трампа, він вважає, що буде вікно можливостей.
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X
HSM

Мені хтось може пояснити, чому хуйло дивлячись на весь цей п.здець зі шольцями та байденами, повинен хотіти перемовин? Навіщо вони йому і чого всі говорять про те що він їх хоче?
Це іпсо
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

Будемо вважати 50 ярдів допомогою чи так, подачкою?
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

Мені хтось може пояснити, чому хуйло дивлячись на весь цей п.здець зі шольцями та байденами, повинен хотіти перемовин? Навіщо вони йому і чого всі говорять про те що він їх хоче?

Перемовинами про мир хуйло називає перемовини про нашу капітуляцію. Україна визнає всі їх вимоги і тоді буде "мир". Якщо навіть наша країна не буде ще повністю знищена, це дасть кацапам зняття санкцій і час на нову підготовку для доведення справи до кінця в найближчому майбутньому.
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

Будемо вважати 50 ярдів допомогою чи так, подачкою?
"піпеточною"  :buba:
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

"піпеточною"  :buba:
на 4 роки
по 1 на місяць, не те щоб густо
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X
dmp

Будемо вважати 50 ярдів допомогою чи так, подачкою?

Розпочнемо з того, що з тих 50 мільярдів - 33млрд євро, то кредит, що потрібно буде віддати з відсотками.
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

Спікер Джонсон після зустрічі з Байденом: Насамперед потурбуватись треба про потреби Америки

Спікер Палати представників США республіканець Майк Джонсон після зустрічі з іншими лідерами Конгресу й президентом Джо Байденом у Білому домі 27 лютого заявив, що й далі вважає пріоритетом вирішення питання захисту кордону.
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

Спікер Джонсон після зустрічі з Байденом: Насамперед потурбуватись треба про потреби Америки

Спікер Палати представників США республіканець Майк Джонсон після зустрічі з іншими лідерами Конгресу й президентом Джо Байденом у Білому домі 27 лютого заявив, що й далі вважає пріоритетом вирішення питання захисту кордону.

Його обійдуть discharge petition, якщо буде вийобуватись.
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

Його обійдуть discharge petition, якщо буде вийобуватись.

для неї теж потрібні голоси респів,яких наразі в необхідній кількості не було. плюс це одначе час.не день і не два
   
Re: Ну от і ВСЕ. Допомоги НЕ буде :X

для неї теж потрібні голоси респів,яких наразі в необхідній кількості не було. плюс це одначе час.не день і не два

Ми на це не впливаємо. Якщо підтримка є, то обійдуть. А якщо немає, то це означає, що спікер блокує законопроект, який і так не пройде Палату.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія