Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

чому Трамп використовує успішний популізм нашого Президента і чому наш Президент

Я вас прошу…

Щойно Трамп стане президентом і хуйло йому заперечить, він стане нічним кошмаром хуйла.

Чувак без гальмів…

Навіть не зрозуміло, що краще для нас.

   
Я вас прошу…

Щойно Трамп стане президентом і хуйло йому заперечить, він стане нічним кошмаром хуйла.

Чувак без гальмів…

Навіть не зрозуміло, що краще для нас.

ти громадянин України ?
   
Щойно Трамп стане президентом і хуйло йому заперечить, він стане нічним кошмаром хуйла.


Як на мене він більше хуйла слухає, а не щось йому говорить
   
ти громадянин України ?

Так, в тому числі й України.
   
Я вас прошу…

Щойно Трамп стане президентом і хуйло йому заперечить, він стане нічним кошмаром хуйла.

Чувак без гальмів…

Навіть не зрозуміло, що краще для нас.
трамп нажме на слабшу ланку( має важіль гроші і зброю) Україну, щоб закінчити війну за 24 години.. який у нього важіль з хуйло?
   
трамп нажме на слабшу ланку( має важіль гроші і зброю) Україну, щоб закінчити війну за 24 години.. який у нього важіль з хуйло?

Добре, уявімо найгірше, що так і буде.

Але крім США є ще ЄС.

А як здується ЄС, то є ще Британія, Скандинавські країни та Балтійські країни, які точно не здуються (є сумніви щодо Польщі).
   
ВО заявляв під час своєї виборчої кампанії, шо знає, як завершити війну дуже швидко оскільки вона вигідна наших олігархам.
Трамп заявляє, що завершить нашу війну іще швидше, за добу.
ідентичні заяви. чому ВО критикує Трампа? Він жеж веде борлотьбу за стілець Президента США. як колись ВО боровся за стілець Президента України.
Що так неподобається володимиру Олексадровичу?

Бо піздіти перед виборами це одне, а виконувати обіцянки це зовсім інше.
   
Щойно Трамп стане президентом і хуйло йому заперечить, він стане нічним кошмаром

Звідки взялася ця маячня?
І чому всі ідіоти почали її активно тягати всюду? :facepalm1:

План "перемоги" від свідків Трампа:
1) Трамп домовляється з хуйлом за спиною України і здає Україну хуйлу,
2) Хуйло відмовляється забирати Україну,
3) Трамп ображається і вступає у війну з хуйлом. :fool:

Весь цей ідіотський план будується на тому, що хуйло відмовиться від плану Трампа, але ж хуйло може прийняти план Трампа, особливо якщо цей план повністю задовільняє бажання хуйла.

Ми вже бачили мирні плани від Трампа в Афганістані, Ізраїлі.
   
не можу зрозуміти відкривальників таких гілок.
мабудь з памятью не дуже.   що к прикладу він скаже про це? Можливо трамп і його успішний популізм використовує? чому ні?:

Це серйозний урок, що треба обережно та відповідально ставитися до своїх слів, визнав глава держави.
Президент України Петро Порошенко вибачився перед українцями за свою обіцянку у 2014 році, після перемоги на президентських виборах, швидко закінчити війну на Донбасі, та пошкодував, що породив у суспільстві завищені очікування. Про це він заявив під час заходів у Дніпрі з нагоди відзначення Дня прапора.

"Понад чотири роки тому я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Тепер уже не так важливо, в якому контексті ці слова були сказані. Не важлива і образність заяви. Люди сприйняли її як можливість завершити війну дуже і дуже швидко. , що породиво завищені очікування. Щиро вибачаюсь, що подав надію, яка не збулася. Шкода, що дав обіцянку, яка не виправдалася. Прошу за це вибачення", – заявив він.
   
маніпуляція та брехня

у 14 році війна тільки розгарялась і ніхто не мав права казати що домовленності неможливі поки домовленості не випробовані бо домовленостей не було

ніхто не міг знати точно що окріб диверсійних груп що діяли на момент обрання Пп увійде регулярна армія що сталось під іловайськом


тож обіцянуи петра ВІДПОВІДАЛИ реаліям 14 року і не були брехнею а скорше солодкими обіцянками.

а от те саме але 19 то вже була брехня .. бо вже були пермовини були порушені домовленості .. все було і все було очевидно

але ви тягнете сову на глобус аби довести що воно однакове..

нахуя??
(tu)
   
не відкривайте ці кляті гілки, кожен раз практично процентів на 99 спроба якось обісрати ЗЕ.... кожна в кінці кінців знов виводить на Петра.  Треба було Зе його копіювати ? мабудь ні. Але такий вже гарний вчитель був Петро.... что його мавпують  :)

АЛЕ... той такий гребаний стандарт херні в політиці встановив, цо мало хто дотягнеться. Зе це теж не до снаги.  :shuffle:

Останнє редагування: 23 січня 2024 14:26:19 від olegan
   
трамп нажме на слабшу ланку( має важіль гроші і зброю) Україну, щоб закінчити війну за 24 години.. який у нього важіль з хуйло?

так він вже його оголосив
поговорить з тим, з сим, щоб зійшлись посередині
якщо Украіна відмовляється, зброю не дає - Украіні пізедець
якщо Хуйло відмовиться, то надасть стільки зброі Украіні, що йому піздець
   
поговорить з тим, з сим, щоб зійшлись посередині

Що значить "зійтися по середині"?
Це віддати хуйлу всю лівобережну частину України по Дніпру?
Чи як?

Це більше схоже на план капітуляції. :bueee:
   
Що значить "зійтися по середині"?
Це віддати хуйлу всю лівобережну частину України по Дніпру?
Чи як?

Це більше схоже на план капітуляції. :bueee:

так ви за це проголосували 5-ть років тому, сукі зелені, а зараз нарешті дійшло що проголосували за капітуляцію.
   
так ви за це проголосували 5-ть років тому, сукі зелені, а зараз нарешті дійшло що проголосували за капітуляцію.

+10000000
   
так ви за це проголосували 5-ть років тому, сукі зелені, а зараз нарешті дійшло що проголосували за капітуляцію.

Ти їбанувся бідолашний. :facepalm1:
Я вже більше 10 років голосую в США, і я голосував за демократів, які завжди допомогали Україні.
А от ти топиш за прокацапську хуйловську підстилку Трампа.  :fuck:
   
1 хв. 40 секунда
Володимир Олександрович анонсує те, що він закінчить війну за пару днів, тобто абсолютно те що й пообіцяв Трамп після праймеріз в Айові.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія