Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лещенко: Я вважаю, що приймаючі країни повинні припинити підтримку біженців

А я ж про що. Було б смішно, аби не було так сумно.
тебе не надоело с бригадгниками вести пустопорожгюю болтовню? Что не ясно.Их хазяева грабили.И сваливают с награбленным.Просто й пример папашки комммунЯкы боневтика. Народный стипендиаь из земли обетованой Просто они обкатывают перевод стрелок
   
тебе не надоело с бригадгниками вести пустопорожгюю болтовню? Что не ясно.Их хазяева грабили.И сваливают с награбленным.Просто й пример папашки комммунЯкы боневтика. Народный стипендиаь из земли обетованой Просто они обкатывают перевод стрелок
Ні, не набридло, я милуюся, як вони сполошилися. Хай звалюють якомога швидше.
   
Ти іншого не заробив, крадій

 :facepalm1:

Шизічко, як ти смієш! Я до твоєї відомості жодної цукерки не вкрав з Рошена, навіть домовився з хуйлом та його кумом, щоб вивести обладнання зі своєї липецької фабрики. Я створив свиноферму, не гіршу за пригожинську! Та я, та я... я, якщо хочеш знати, накупив облігацій ЗСУ з благодійного фонду і отримав дивіденди від хуйла Орбана...  :lol:
   
Ні, не набридло, я милуюся, як вони сполошилися. Хай звалюють якомога швидше.

они отрабатывают очередной развод нации.Мова уже не срабатывает. Решили  расскадлывать уехал -остался.Потом вуював нэ вуював.Потом на восточном хронте или западном.А пока недолуги выяснять будут  их хозяева валят с награбленным. В Украине сделаны сверхсостояния. А народ отводят от мысли, что с таким внутренним врагом  региональной номенклатурой (или глубинным государством вопров и ларечников) о победе дажа заикатсья не стоит
   
Жопомой, на основі чого ти зробив такий висновок? Ти судиш по собi? Чи тобі так дуже хочеться?

На основе интервью... Сережа там прямо так и говорит...

Of course I will go if I am mobilized. But I would probably end up in a brigade unit office, I think I'm helping just as much with what I'm doing now.


 :D
   
они отрабатывают очередной развод нации.Мова уже не срабатывает. Решили  расскадлывать уехал -остался.Потом вуював нэ вуював.Потом на восточном хронте или западном.А пока недолуги выяснять будут  их хозяева валят с награбленным. В Украине сделаны сверхсостояния. А народ отводят от мысли, что с таким внутренним врагом  региональной номенклатурой (или глубинным государством вопров и ларечников) о победе дажа заикатсья не стоит
Нічого їм не допоможе насправді, хай валять.
   
На основе интервью... Сережа там прямо так и говорит...

Of course I will go if I am mobilized. But I would probably end up in a brigade unit office, I think I'm helping just as much with what I'm doing now.


 :D

Як кум-алкан. :( З іншої сторони, від нього можливо було б так більше толку. Як би там не було, на відміну від алкану, Лещенко хоч не гaдить Україні.

P.S. Вибач, я неправильно витлумачив текст у твоєму попередньому повідомленні. Від того й вийшла відповідна реакція

Останнє редагування: 27 січня 2024 18:05:20 від _Semen
   
Як кум-алкан. :( З іншої сторони, від нього можливо було б так більше толку. Як би там не було, на відміну від алкану, Лещенко хоч не гaдить Україні.
Вже нагадив .
   
Вже нагадив .

 :facepalm1:

Народна прикмета: якщо хуйлосрань незадоволена "значiт хaрошiє сапахі!"  (tu)

П.С. Ботяро, ти не підкажеш: у чому відмінність твоєї риторики від риторики хуйлопропагандонів?  :shuffle:
   
:facepalm1:

Народна прикмета: якщо хуйлосрань незадоволена "значiт хaрошiє сапахі!"  (tu)

П.С. Ботяро, ти не підкажеш у чому відмінність твоєї риторики від риторики хуйлопропагандонів?  :shuffle:

Тобто ціль в пана насрати і втікати  :facepalm1:
   
Тобто ціль в пана насрати і втікати  :facepalm1:

Це твоя ціль. До речі, до тебе те саме питання  ;)

П.С. Амністія називається. :X  Всю хуйлоср@нь випустили :bueee:
   
я ніякого відношення до УЗ не маю
Це точно СерЛєщ не має жодного відношення до Укрзалізниці.. Але зарплатню отримує там. :D . Сінекура.
   
Це точно СерЛєщ не має жодного відношення до Укрзалізниці.. Але зарплатню отримує там. :D . Сінекура.

Аби щось сиранути? :S Він у наглядовій раді УЗ. Ото ти цього не знав

П.С. Можеш порівняти успіхи УЗ за часів двох кнурів і після них
   
Аби щось сиранути? :S Він у наглядовій раді УЗ. Ото ти цього не знав

П.С. Можеш порівняти успіхи УЗ за часів двох кнурів і після них
Я можу порівняти .Фахівців повиганяли ,понабирали друзів-подружок які не в темі на хороші зарплати ,
які всі свої  пройоби списують на війну .Але крадуть ще більше .Все що треба знати про УЗ .
   
Можеш порівняти успіхи УЗ
Ти про пінчуківські колесні пари? Так, це неабиякий успіх. Чи про прикордонний контроль з зупинкою потягу? Раніше це було під час руху, чомусь. А тепер кожен потяг запізнюється на пару годин, як мінімум.
   
Це твоя ціль. До речі, до тебе те саме питання  ;)

П.С. Амністія називається. :X  Всю хуйлоср@нь випустили :bueee:

Пан почав згадувати про те що насрати а тепер питається в інших чому воно нагадило, звідки мені знати чому долбоЛещенко довбо*об, але бачу пан фахівець то ж чому?
   
Аби щось сиранути? :S Він у наглядовій раді УЗ. Ото ти цього не знав

П.С. Можеш порівняти успіхи УЗ за часів двох кнурів і після них

А чого його не поміняли попрацював рік тай хватить
   
А чого його не поміняли попрацював рік тай хватить
Йому УЗ платить 300 000 на місяць  .Зараз мо більше .Декларацію ця скотиняка публікувати боїться .
Хіба його просто так відірвеш від такого корита ?
   
Чи ти думаєш, що Україну мають захищати та будувати неукраїнці?

Не было времени ответить сразу...

Возьмём пример реальный...

Мама с сыном... Мужа и старшего брата накрыло при обстреле и они погибли .  Мальчику шесть лет.. молчит... Не разговаривает совсем... Им надо помогать или они должны куда-то ехать строить и защищать?

Так вот Сережено интервью ссылается на абстрактных "беженцев", а вот реальные могут лишиться помощи.

А их тут тысячи... С психологически проблемами... С утраченным жильем.... С расшатаным здоровьем...
   
Це гівно бородате вже записало відосік з поясненням. Тільки пояснення гниле.
Навідь вибачитися не може
Сука. Це українська тіпа еліта.
   
Це гівно бородате вже записало відосік з поясненням. Тільки пояснення гниле.
Навідь вибачитися не може
Сука. Це українська тіпа еліта.
Це не еліта ,це бидло. Я не знаю в Києві людини ,яка би сказала про Сірожу хоча би щось хороше .
Навіть серед СН .
   
Це гівно бородате вже записало відосік з поясненням. Тільки пояснення гниле.
Навідь вибачитися не може
Сука. Це українська тіпа еліта.

Украинские "элиты" всегда мыслили абстракциями... На реальных людей с реальными судьбами им было насрать ... Сам был таким... А если вбросить в уравнение желание засветить "неординарное мышление"... То получается жопа ...

Я не знаю Серёжу и ничего о нем сказать не могу... Но.. когда говоришь о реальных людях, то башкой думать надо ... Он видать не в курсе реалий... В Галвее раскиздячили деревню модульных домов для украинцев... В Роскре протестующие ворвались в автобусы с нашими и начали требовать документы... Слава богу полиция из жёстко остепенила. На каждое массовое расселение супруга ездит не одна, а с нарядом полиции .. бля...

А теперь ещё у этих маргиналов появилась возможность ссылаться на "украинского политика", который сам говорит шо в Украине все зашибись и никому помогать не надо ... :facepalm1:
   
Почитав.
"пишут, пишут… конгресс, немцы какие-то… голова пухнет!"
А все дуже просто, СєрЛєщ кацапський агент. Йому поставлене завдання повернути народєц назад в Україну, щоб було хуйлу ким заселяти нові міста-мільйонники в Сибіру.
Яке може бути повернення в країну де продовжується війна, допомога як фінансова, так і військова зменшується, проблеми з мобілізацією. Тут можлива нова хвиля біженців, а не повернення.
   
Всі вірно зрозуміли слова цього DJ-я...
Воно висловилося, щоб світ припинив допомогу українським біженцям.
   
Можеш порівняти успіхи УЗ за часів двох кнурів і після них
:facepalm1:
Порівняв.
2018 рік прибуток 203,9 млн грн.
2020 рік майже 12 млрд грн чистого збитку.
Є чим пишатись, ага.

   
:facepalm1:
Порівняв.
2018 рік прибуток 203,9 млн грн.
2020 рік майже 12 млрд грн чистого збитку.
Є чим пишатись, ага.
Там реальний пииздець . Пасажирськими перевезеннями керують люди з Укрпошти і їхні друзі та родичі .
   
Тобі видніше. Якщо від цього відчуваєш насолоду, то заради бога, насолоджуйся
Я тут при чому, в мене такого костюма немає...
Як і знаменитої вази  :)
   
Не было времени ответить сразу...

Возьмём пример реальный...

Мама с сыном... Мужа и старшего брата накрыло при обстреле и они погибли .  Мальчику шесть лет.. молчит... Не разговаривает совсем... Им надо помогать или они должны куда-то ехать строить и защищать?

Так вот Сережено интервью ссылается на абстрактных "беженцев", а вот реальные могут лишиться помощи.

А их тут тысячи... С психологически проблемами... С утраченным жильем.... С расшатаным здоровьем...

Ось тільки не треба натягувати сову на глобус. Тисячі на тлі мільйонів – це ніщо. Йшлося про мільйони типу Вії, яка за німецький соціал гадить в унісон із кацапами на Україну і цим ще пишається. Гроші, які вона отримує, будуть більш ефективними в Україні. Ніхто не каже, що треба чіпати тисячі, які дійсно потребують допомоги та підтримки. У відео він про це говорить...

Я повторю своє запитання: хто має захищати та відбудовувати Україну? Так само хотілося б дізнатися: кому Україна потрібна, якщо вона пох українцям?
   
Я тут при чому, в мене такого костюма немає...
Як і знаменитої вази  :)

А Лещенко яке відношення має до того костюма? Чим тобі ваза не подобається? Невже вона так само як і Шарія збуджує?
   
О, кончіта завітала :beach:

Контрамарки на кислотну вечірку приніс(ло)? B-)
   
як ці гандони вже замахали. ... :vinsent:
і що з цим робити ? поки війна - зміни влади не буде. а ці ніяк не нажеруться. виблядки.
   
:facepalm1:
Порівняв.
2018 рік прибуток 203,9 млн грн.
2020 рік майже 12 млрд грн чистого збитку.
Є чим пишатись, ага.

Це був рік ковіда, можеш подивитися як була справа з цим у Німеччині. Плюс до цього тоді гривня зміцнилась. До того ж до 2021 року включно Ахметов підгодовував (можливо і зараз когось годує) в УЗ досить активно, але не дивлячись на це йому обломилося досить сильно і УЗ почала заробляти, а не працювати на нього собі на збиток. Через це свині з ахметівцями та хуйлятами кричали в унісон шо різані. Ти чув щось про Дубневича та його махінації в УЗ?

Якщо ти вважаєш, що Лещенко недостойний посади, то що тобі заважає зайняти його місце?  :S  Подай документи! Кого ще з членів наглядової ради ти знаєш? Не підкажеш чому саме від Лещенка свині з ахметівцями сруть цеглою, а про решту членів ради мовчать?
   
про мільйони типу Вії,

Я никого не хочу обидеть, но Вия исключение...
Давай так.. приезжай ко мне... Койку и жрачку обеспечим... Поговоришь с реальными людьми... Потом делай выводы... Кто знает.. может я не прав..

Останнє редагування: 27 січня 2024 22:09:49 від You_know_me
   
Там реальний пииздець . Пасажирськими перевезеннями керують люди з Укрпошти і їхні друзі та родичі .

крайні два роки кілька разів у місяць їжджу по Україні потягами. достойно. і ціни невисокі.  (tu) квиток у купе (з кондиціонером) на потяг Херсон Львів менше 1000 грн. Дніпро-Львів 750 грн. різні вагони і різна ціна.

Останнє редагування: 27 січня 2024 22:10:14 від Бандер1вець
   
О, кончіта завітала :beach:

Контрамарки на кислотну вечірку приніс(ло)? B-)

О, і цей старий маразматик шизик сюди приперся  :bueee:
   
Я никого не хочу обидеть, но Вия исключение...
Давай так.. приезжай ко мне... Койку и жрачку обеспечим... Поговоришь с реальными людьми... Потом делай выводы... Кто знает.. может не прав..

 :facepalm1:

Тобі сильно за Україну болить? Краще на ці гроші зроби донат на дрони  ;)
   
:facepalm1:

Тобі сильно за Україну болить? Краще на ці гроші зроби донат на дрони  ;)
:facepalm1:

Мне перед тобой за донаты надо отчитываться? 

   
:facepalm1:

Мне перед тобой за донаты надо отчитываться? 

 :facepalm1:

Ти перед собою прозвітуй. Це ж тобі за Україну здалеку так сильно "болить"

Втретє питаю: хто має захищати та відбудовувати Україну? Так само хотілося б дізнатися: кому Україна потрібна, якщо вона пох українцям?
   
Незалежними членами Наглядової ради УЗ стали:

Анатолій Амелін: ексчлен Нацкомісії з цінних паперів, люстрований у 2015 році, до того очолював інвесткомпанію "Альтана капітал" з орбіти СКМ Ріната Ахметова. Наразі є директором і співзасновником економічних програм Українського інституту майбутнього;
Александер Долл: голова НР американської інвесткомпанії Lincoln International, раніше працював фінансовим директором групи Deutsche Bahn, очолював вертикаль вантажних перевезень та логістики в DB. Очолював низку корпорацій групи, зокрема – британську Arriva.

Якуб Карновскі: директор інвестфонду Luma Investment та член наглядової ради "Укрпошти". У ролі експерту від Світового банку брав участь у реформуванні залізниць у Таїланді, Саудівській Аравії та інших. Також займався реструктуризацією польської залізниці PKP. Зокрема, вивів на біржу вантажну вертикаль компанії, завдяки чому погасив її борги.

Гепард Хафер: очолював представництво Deutsche Bahn у центральній та східній Європі протягом 13 років – до 2012 року. Відтоді є ректором та професором в Університеті прикладних наук у Берліні. 

Нормальні фахівці . Порівняємо з вилупком Сірожею ,який працює зливним бачком в ОП  . :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія