Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський вносить до ВР законопроєкт щодо множинного громадянства

практика в принципі нормальна
знаю етнічного німця який народився і все життя прожив в Мексиці.
отримав друге німецьке громадянство без проблем по програмі німецького уряду

карта поляка теж хоч і не громадянство але в цьому ж напрямку

треба законодавчо допомогти людям зберігати свої коріння і своїх дітей, від  цього і Україні може бути зиск
   
Тобто у разі приняття будуть легалізовані усі українці із російським громадянством?

І дасть змогу мати наше громадянство всім етнічним українцям та їхнім нащадкам із різних країн світу. Звісно, окрім громадян країни-агресора

немає сил новину до кінця дочитати?
   
а ти хто будеш, пердун старий, щоб я тобі звітував?

нет, дебил, хочу чтобы адекватные люди поняли -10% гавкучих мовныков тыловиков совков есть подельники людей галушки разграбивших Украины.Холуи номенклатуры.
   
Тобто у разі приняття будуть легалізовані усі українці із російським громадянством?

так, і ніяких проблем у суддів та чиновників з паспортами рф
   
практика в принципі нормальна
знаю етнічного німця який народився і все життя прожив в Мексиці.
отримав друге німецьке громадянство без проблем по програмі німецького уряду

карта поляка теж хоч і не громадянство але в цьому ж напрямку

треба законодавчо допомогти людям зберігати свої коріння і своїх дітей, від  цього і Україні може бути зиск

Карта Поляка це не громадянство ні разу. Ми вводимо Карту Українця може?
   
Яка ще може бути трактовка? Ну от просто цікаво?
ЄДИ́НИЙ, а, е.

1. Один, без інших. Радянський народ є єдиним господарем своєї країни;
//  Лише один. Якби знала Матуся горенько твоє, Чи оддала б за генерала Дитя єдинеє своє? (Тарас Шевченко, II, 1953, 222); Вона не знає, як це зробити, але втеча — єдиний вихід (Антон Хижняк, Тамара, 1959, 187).
♦ Єдиним духом див. дух.

2. Який становить собою внутрішню єдність; цілісний, неподільний. Наша партія завжди стояла на позиції єдиної, інтернаціональної, організації с.-д. партії (Ленін, 20, 1950, 58); Ми йдемо вперед єдиним фронтом;
//  Тісно зближений, згуртований. Наш народ єдиний — в цьому наша сила (Олександр Корнійчук, Разом із життям, 1950, 92);
//  Загальний, спільний для всіх. Однією з найважливіших проблем втілення в життя ленінської ідеї електрифікації всієї країни і побудови економіки комуністичного суспільства є створення єдиної енергетичної системи (ЄЕС) СРСР (Комуніст України, 7, 1962, 33).


Якби володів мовою агресора то знав би, що там два слова "єдіний" і "єдінствєнний".
   
Нормальний закон, але зрадойопи як завжди… не можуть, щоби не сернути, ну хоч трішки…
   
І дасть змогу мати наше громадянство всім етнічним українцям та їхнім нащадкам із різних країн світу. Звісно, окрім громадян країни-агресора
немає сил новину до кінця дочитати?

ні, це просто пальці дуже сверблять чергову зраду розігнати  :laugh:
   
Ти чув хоч 1у історію, де не випустили та мобілізували когось з подвійним громадянством ?
про мобілізували не знаю.
але є купа кейсів коли по британському паспорту не випускали з України (бувало що і випускали, тут лотерея як повезе). тому що в системі ти все одно прописаний як громадянин України. і прізвище і ім'я латинкою співпадають.
   
Тобто у разі приняття будуть легалізовані усі українці із російським громадянством?

не, не всі, там є нюанс
Водночас проект закону 6368-д пропонує, щоб українців могли позбавити громадянства в тому випадку, якщо вони добровільно погодилися взяти паспорт РФ - держави-окупанта.

ото Дончанин мабуть попав ..
   
Нормальний закон, але зрадойопи як завжди… не можуть, щоби не сернути, ну хоч трішки…

Чому прийняти цей закон під час воєнного стану можна - а закон про вибори під час воєнного стану - ні?
   
це такий чоткий піздьош  :lol:

У мене брат є троюрідний, громадянин Канади, виїхав ще в 2004році. В грудні 2021 прилетів до матері ну і зуби робити. Літом чи весною 2022 дали повістку. Він пішов на ВЛК ну і там зазначив, що є громадянином Канади, вільно володіє інглішом. Осіню полетів в Канаду, як доробив зуби  :gigi:
дуже цікава історія.
але ще цікавіше ж в такому разі на яких законних підставах громадянин України (а він скоріш за все є громадянином України) покинув територію України. і скоріш за все неважно по якому паспорту він насправді заїхав в Україну, ну але все ж варто цей момент теж уточнити, по якому паспорту в'їхав.
   
дуже цікава історія.
але ще цікавіше ж в такому разі на яких законних підставах громадянин України (а він скоріш за все є громадянином України) покинув територію України. і скоріш за все неважно по якому паспорту він насправді заїхав в Україну, ну але все ж варто цей момент теж уточнити, по якому паспорту в'їхав.

тут нічого складного нема
якщо украінець віхав по іноземному паспорту, то може перебувати в Украіні 3 місяці (якщо затримався на більш то повинен сплатити якийсь штраф) і виіхати знов по іноземному паспорту
якщо віхав по украінському, - нема питань, перебувай в Украіні скільки завгодно, але виіхати знов повинен по укр.паспорту
   
І дасть змогу мати наше громадянство всім етнічним українцям та їхнім нащадкам із різних країн світу. Звісно, окрім громадян країни-агресора
немає сил новину до кінця дочитати?
Сьогодні країна-агресор, а завтра мір, дружба і жуйка.

Тобто, якщо буде підписане перемир'я, то всі хто зараз, під час війни та окупації, отримав паспорта росії стануть звичайними громадянами України.
Ті наші можновладці, що зараз мають громадянство країни агресора, у разі перемир'я теж все норм.

Останнє редагування: 22 січня 2024 12:24:16 від дмхз
   
тут нічого складного нема
якщо украінець віхав по іноземному паспорту, то може перебувати в Украіні 3 місяці (якщо затримався на більш то повинен сплатити якийсь штраф) і виіхати знов по іноземному паспорту
жодної гарантії немає що тебе випустять з України.
з різної побічної інформації, я так думаю що прикордонники все одно бачать всі твої паспорти
   
жодної гарантії немає що тебе випустять з України.
з різної побічної інформації, я так думаю що прикордонники все одно бачать всі твої паспорти

прикордонникам насрать на всі твоі довідки і паспорти, для них ти іноземець
(з власного досвіду)
   
дуже цікава історія.
але ще цікавіше ж в такому разі на яких законних підставах громадянин України (а він скоріш за все є громадянином України) покинув територію України. і скоріш за все неважно по якому паспорту він насправді заїхав в Україну, ну але все ж варто цей момент теж уточнити, по якому паспорту в'їхав.

Полно таких историй. Знаю как минимум с дюжину таких случаев.
   
згідно з поданим законопроектом подвійне громадянство дозволяє зробити вибір у якій країні проходити військову службу.
   
Гарний закон, множинне громадянство має бути дозволено.
Але потрибно ускладнити процесс отримання дуже громадянства для тих хто раніше не був українським громадянином, інш словами- натуралізація повинна бути складною.

1)Натуралізація тільки церез 15 років проживання в  Україні (замість 5  зараз), після екзамену на мову та історію (це вже є).
2)Якщо у шлюбі то через 7 (замість 2 років зараз)

Виключення:
Тим іноземцям що служили в 3СУ, скоротити термін до 2-3 років

Що до дітей україців що народились чи проживали закородоном та мають лише одного батька громадянку (громадядин то рідко) Украіни,а інщого другої країни. НЕ ДАВАТИ паспорт,а давати право на проживання в Україні на 2 роки. Пісцля цього вони мають право сдати екзамен на мову та історію і отримати українське громадянство. Така собі практика проживання на Україні, якщо пройшов то отримав.

Цє має бути зроблено для того щоб захістити Україну від дітей "берегинь". Бо знаючи наших українских леді до нас переїде весь третій світ, уся Палестина та Афика. Точніше не переїде а отримає паспорт через маму (рідко- папу) щоб їздити в Європу без віз, не бельмеса українською (чи навіть російською). Нахер надо.

Іншими словамі видминити автоматичне українське громадянство якщо навіть один з батьків українець, має бути два (які не отр. українське громадянство через натуралізацію,а то палестинець чи негр одружиться на беженці-берегині і вже він "українець").
   
Гарний закон, множинне громадянство має бути дозволено.
Але потрибно ускладнити процесс отримання дуже громадянства для тих хто раніше не був українським громадянином, інш словами- натуралізація повинна бути складною.

1)Натуралізація тільки церез 15 років проживання в  Україні (замість 5  зараз), після екзамену на мову та історію (це вже є).
2)Якщо у шлюбі то через 7 (замість 2 років зараз)

Виключення:
Тим іноземцям що служили в 3СУ, скоротити термін до 2-3 років

Що до дітей україців що народились чи проживали закородоном та мають лише одного батька громадянку (громадядин то рідко) Украіни,а інщого другої країни. НЕ ДАВАТИ паспорт,а давати право на проживання в Україні на 2 роки. Пісцля цього вони мають право сдати екзамен на мову та історію і отримати українське громадянство. Така собі практика проживання на Україні, якщо пройшов то отримав.

Цє має бути зроблено для того щоб захістити Україну від дітей "берегинь". Бо знаючи наших українских леді до нас переїде весь третій світ, уся Палестина та Афика. Точніше не переїде а отримає паспорт через маму (рідко- папу) щоб їздити в Європу без віз, не бельмеса українською (чи навіть російською). Нахер надо.

Іншими словамі видминити автоматичне українське громадянство якщо навіть один з батьків українець, має бути два (які не отр. українське громадянство через натуралізацію,а то палестинець чи негр одружиться на беженці-берегині і вже він "українець").
После сдачи правителями юга Украины миллионы граждан Украины были поставлены перед дилемой-отправлятся на мусорник или как то адаптироваться к жизни, виновником которой стала  вся система правления в Украине, которая не подготовила страну к известному с 2017 году вторжению. Поэтому закон этот не нужен, его задача иная -создать условия для продолжения правления сегодняшних правителей разного уровня и продолжения разграбления Украины.
   
Полно таких историй. Знаю как минимум с дюжину таких случаев.
я знаю і протилежні.
індивід який жив в Україні тривалий час тобто в'їхав в Україну по українському паспорту давно, після 24.02.2022 десь в березні
 виїхав по британському! тобто випустили.

потім він ще один чи два рази катався в Україну туди-сюди по британському!

і вже влітку 2022, його не випустили по британському, бо сказали що ви громадянин України.

(як він це далі рішив, я пропускаю оскільки це інша тема, але офіційно він виїхати з України не міг)
   
прикордонникам насрать на всі твоі довідки і паспорти, для них ти іноземець
(з власного досвіду)
є різні кейси. в тому числі стопроцентно підтверджені від людей яких я знаю особисто чи через одну людину.

тому я би не ризикував їздити в Україну на каву до Львова  :gigi:
   
Давно потрібно було прийняти.
І для вступу в ЄС теж. Практично в усіх країнах ЄС дозволяється мати два чи більше громадянства, якщо друге громадянство країни ЄС.
   
і вже влітку 2022, його не випустили по британському, бо сказали що ви громадянин України.
І були праві, бо він, напевно, навіть не оформив виїзд на постійне проживання і залишався резидентом України.
   
І були праві, бо він, напевно, навіть не оформив виїзд на постійне проживання і залишався резидентом України.
ясно що не оформляв, як не оформляють його 99,99% зарубіжних українців. чому він мав оформляти якщо він жив в Україні вже багато років до війни.

але один чи два рази він зміг вїхати+виїхати по британському!! так що тут незрозуміла лотерея
   
)Натуралізація тільки церез 15 років проживання в  Україні (замість 5  зараз), після екзамену на мову та історію (це вже є).
2)Якщо у шлюбі то через 7 (замість 2 років зараз)

Стопиццот лет как минимум....  :facepalm1:

В Ирландии четыре года из восьми... В штатах пять кажись... А тут 15 лет жить в стране без гражданства...
   
Звісно, окрім громадян країни-агресора
А якщо росіянин ще й ізраїльське громадянство має, то вже все нормально?
   
ЄДИ́НИЙ, а, е.

1. Один, без інших. Радянський народ є єдиним господарем своєї країни;
//  Лише один. Якби знала Матуся горенько твоє, Чи оддала б за генерала Дитя єдинеє своє? (Тарас Шевченко, II, 1953, 222); Вона не знає, як це зробити, але втеча — єдиний вихід (Антон Хижняк, Тамара, 1959, 187).
♦ Єдиним духом див. дух.

2. Який становить собою внутрішню єдність; цілісний, неподільний. Наша партія завжди стояла на позиції єдиної, інтернаціональної, організації с.-д. партії (Ленін, 20, 1950, 58); Ми йдемо вперед єдиним фронтом;
//  Тісно зближений, згуртований. Наш народ єдиний — в цьому наша сила (Олександр Корнійчук, Разом із життям, 1950, 92);
//  Загальний, спільний для всіх. Однією з найважливіших проблем втілення в життя ленінської ідеї електрифікації всієї країни і побудови економіки комуністичного суспільства є створення єдиної енергетичної системи (ЄЕС) СРСР (Комуніст України, 7, 1962, 33).

Якби володів мовою агресора то знав би, що там два слова "єдіний" і "єдінствєнний".
Ну і як ти уявляєш собі не цілісне гровадянство? Такого просто не буває. У будь якому значенні окрім "без інших" це просто немає сенсу. Не тре натягувати сову на глобус.
   
" А в Омані все в тумані.
Говорили там про мані,
чи про землю, що в бур'яні?"
   
я знаю і протилежні.
індивід який жив в Україні тривалий час тобто в'їхав в Україну по українському паспорту давно, після 24.02.2022 десь в березні
 виїхав по британському! тобто випустили.

ось тут і собака порилась
а якщоб виіхав по украінському (а він не міг бо невипустилиб), він просто попав, це виняток
а правило просте, по якому паспорту віхав, по такому повинен і виіхати
і навпаки
   
1)Натуралізація тільки церез 15 років проживання в  Україні (замість 5  зараз), після екзамену на мову та історію (це вже є).
2)Якщо у шлюбі то через 7 (замість 2 років зараз)

Виключення:
Тим іноземцям що служили в 3СУ, скоротити термін до 2-3 років




категорично підтримую як ідею.
терміни можна обговорювати.
   
закон про мобілізацію Зеленський не вносить, мабуть, не на часі,
а от про множинне громадянство - інша справа
Це вже якийсь пиндець)
   
ось тут і собака порилась
а якщоб виіхав по украінському (а він не міг бо невипустилиб), він просто попав, це виняток
а правило просте, по якому паспорту віхав, по такому повинен і виіхати
і навпаки

повинен виїхати, не означає, що тебе випустять, неважливо по якому паспорту ти вїхав, в іноземних паспортах пише місце народження і якщо прикордонник не лінивий і пробє тебе по базі, що ти є громадянином україни, i якщо ти не підпадаєш під критерії кому дозволено виїзд, тебе не випустять, крапка.
   
Стопиццот лет как минимум....  :facepalm1:

В Ирландии четыре года из восьми... В штатах пять кажись... А тут 15 лет жить в стране без гражданства...

А в Швейцарии или например Словении-15

США и Ирландия это самый хуевый пример который можно привести.С Америкой все понятно,а Ирландию превратили в гнидник (https://www.telegraph.co.uk/news/2024/01/11/leo-varadkar-dublin-ireland-mass-migration/)

жить без гражданства можно легко. Нахера нам нужны сомалийцы и вьетнамцы с украинскими паспортами?

Если 15 сильно долго то хотя бы 10
   
Жьівотноє шукає шляхи для втечі. (td)

Так, хуйлєня, саме так! Як одна з твоїх улюблених медведчуківських сучок скомандує "паєхалі, йоп тваю мать!"...  :pooh_lol:  Хуйлєня, а що заважало ненависному тобі з рештою каців Президенту України дати деру раніше, коли багато глав держав кликали його до себе? Що заважає йому це зробити зараз?  :S
   
У Раді зареєстрували законопроєкт про множинне громадянство. Про що в ньому йдеться?

1) визначити держави, громадяни (піддані) яких набувають громадянство України у спрощеному порядку
2) визначити категорії осіб, які подаватимуть зобов’язання припинити іноземне громадянство для набуття громадянства України
3) запровадити декларацію про визнання себе громадянином України – документ, у якому іноземець засвідчує, що в разі набуття громадянства особа визнає себе лише громадянином України
4) актуалізує категорію людей, які не можуть набути українського громадянства з урахуванням рівня загрози для національної безпеки держави
5)  переглядає підстави для втрати громадянства України
6) уточнює повноваження державних органів, які беруть участь у вирішенні питань громадянства
7) урегульовує питання можливості подання паспортного документа, строк дії якого закінчився, іноземцями та особами без громадянства, які в установленому законом порядку проходять чи проходили військову службу
8) унормовує питання щодо правового статусу перебування на території України іноземців та осіб без громадянства, які були залучені до захисту України, зокрема, у складі сил територіальної оборони або добровольчих формувань територіальної громади.

не бачу тут нічого про подвійне громадянство, особливо якщо уважно читати пункт 3, навпаки не спостерігається жодного стосунку проекту цього закону до регулювання положень про подвійне громадянство

Останнє редагування: 23 січня 2024 00:15:38 від Came Tak
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія