Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Перемога Трампа - кінець війні

Re: Перемога Трампа - кінець війні

Екс-президент США Дональд Трамп пообіцяв у разі перемоги на виборах зупинити війну в Україні ще до своєї інавгурації - ще до того, як офіційно зайде в Овальний кабінет. Про це він заявив на зустрічі з прихильниками у штаті Нью-Гемпшир.

"Ще до того, як я зайду в Овальний кабінет, і за деякий час після того, як ми виграємо президентські вибори, я врегулюю цю жахливу війну між Росією та Україною. Я її врегулюю. Я знаю хуйло, я знаю Зеленського дуже добре, я знаю обох. Ми врегулюємо це, це потрібно врегулювати. Це кровопролиття зараз там. Відновимо мир за допомогою рішучості", - запевнив політик.

Він додав, що Європі "доведеться збільшити витрати на Україну до рівня США". Він дорікнув Європі, що "дала Україні у 10 разів менше грошей, ніж США".

Про гроші він брехав як і завжди. Але трампанзи якщо трамп вкаже на гівно і проголосить його канхветкою, скажуть що це і є правда. Старий брехливий аферист і злочинець.
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

про планету забудь. її тільки сонце(червоний гігант ) зїсть своїм розширенням до орбіти землі і це через пару мільярдів років. B-)
та ти оптиміст бачу. Навколо Сонця (сьогодні жовтого карлика)  літає сотні тисяч як дрібних так і великих космічних тіл, зіткнення з одним із яких обов'язково станеться і набагато раніше ніж через пару мільярдів років.
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

та ти оптиміст бачу. Навколо Сонця (сьогодні жовтого карлика)  літає сотні тисяч як дрібних так і великих космічних тіл, зіткнення з одним із яких обов'язково станеться і набагато раніше ніж через пару мільярдів років.

За останні 5 мільярдів років все вже стабілізувалось
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

За останні 5 мільярдів років все вже стабілізувалось
ага, у 1908-му році  :D
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

ага, у 1908-му році  :D

 :S
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

:S

Він каже про Тунгуський метеорит.
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Він каже про Тунгуський метеорит.

Так то амеба. Ніяких загроз планеті від таких нема і не може бути
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Він каже про Тунгуський метеорит.
завтра для України таким Тунгуським метеоритом може стати Трамп. Так що ви, американці, пильнуйте там, щоби він не  долетів до Вайт Хоус
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

завтра для України таким Тунгуським метеоритом може стати Трамп. Так що ви, американці, пильнуйте там, щоби він не  долетів до Вайт Хоус

Розкажи це місцевим трампістам - валіку, чако, А.І., , та іншим, які рвуть тут дупи за Трампа.
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Так то амеба. Ніяких загроз планеті від таких нема і не може бути
По словам астрофизика Геррита Вершуура из Колледжа Родес, Мемфис, штата Теннеси, США, даже падение астероида диаметром в 1 км или чуть больше может привести к концу цивилизации. То есть, вызванная падением такого камня климатическая катастрофа может уничтожить всех людей.         
   https://focus.ua/technologies/531318-uchenye-rasskazali-kakoy-asteroid-mozhet-polnostyu-unichtozhit-zemlyu
                                                                                                                                                                                                                                               
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Реально погана новина. Значить республіканці роблять на нього ставку 100% . А значить впевнені що ніякі ні судові справи ні ніщо інше його не зупинить. Була невелика надія що через судові рішення не взлетить. Не виграє у нього Байден тепер. Слабо віриться. Пі.дець

У де сантіса тупо закінчились гроші, а нових йому ніхто не давав.
Не треба робити далекосяжних виводів з маленької події
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Реально погана новина. Значить республіканці роблять на нього ставку 100% . А значить впевнені що ніякі ні судові справи ні ніщо інше його не зупинить. Була невелика надія що через судові рішення не взлетить. Не виграє у нього Байден тепер. Слабо віриться. Пі.дець
не  хвилюйся. Трамп дійсно  величезна проблема, але ж людина.  А, як кажуть, тиран казав :  "нема людини - нема проблеми"  B-)
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

По словам астрофизика Геррита Вершуура из Колледжа Родес, Мемфис, штата Теннеси, США, даже падение астероида диаметром в 1 км или чуть больше может привести к концу цивилизации. То есть, вызванная падением такого камня климатическая катастрофа может уничтожить всех людей.        
   https://focus.ua/technologies/531318-uchenye-rasskazali-kakoy-asteroid-mozhet-polnostyu-unichtozhit-zemlyu
                                                                                                                                                                                                                                               

А що таке цивілізація? Невеликий наліт на плісняві
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Нагадаю, що в 2020 за Байдена проголосувало на 7 мільйонів більше ніж за Трампа. І це було до спроби державного перевороту з боку Трампа.

І ще не треба забувати, що трампісти більш галасливі і створюють видимість, що всі за них, але це далеко не так.
В 2022 у нас були вибори губернатора і весь штат був заставлений плакатами місцевого трампіста і складалось враження, що весь штат за нього, а в результаті він отримав всього 30% голосів і пролетів як фанера.

да угомонитесь
дип стэйт за трампа в этот раз.
блинкен и йеллен уже посетили серьёзные люди, так что свои еврейские гешефты они  прикрыли.
ллойд остин вообще исчез.
ну про байдена вообще смешно говорить. Он скоро дела Камале передаст, чтобы демократы первого женщину президента поимели.

ставка на то что через 5-10 лет ИИ всех загонит в стойло.
так что не до Украины сейчас
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

да угомонитесь
дип стэйт за трампа в этот раз.
блинкен и йеллен уже посетили серьёзные люди, так что свои еврейские гешефты они  прикрыли.
ллойд остин вообще исчез.
ну про байдена вообще смешно говорить. Он скоро дела Камале передаст, чтобы демократы первого женщину президента поимели.

ставка на то что через 5-10 лет ИИ всех загонит в стойло.
так что не до Украины сейчас

х.й.ю про "байден перєдаст камілє", я вже п'ятий рік чую.
Ви б там методики, якось змінювали.

Про штучний інтелект, взагалі фігня.
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

... кінець України
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

"Байден наживається на війні!"

Так дибілам підкинули лозунг, що Порошенко наживається на війні. А тепер на Байдена намовляють. Цікаво ще є дибіли які вірять?
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

... кінець України

тут ще питання, що буде з людьми, які зараз в Україні?
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

х.й.ю про "байден перєдаст камілє", я вже п'ятий рік чую.


Ви б там методики, якось змінювали.

Про штучний інтелект, взагалі фігня.


не херня.
ии легко контролирует подлодки по спутниковым снимкам.
ну а с камалой, до лета потерпи, дружочек, будет тебе камала.
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Давно пишу, читайте дитячі казки, наприклад Кицьчин дім, там все на емоційному рівні, розум не потребується.

"Тілі-тілі-тілі-бом! Бил у кошкі новий дом, ставєнкі рєзниє, окна распісниє..." "Єсть хотят котята, ти живьошь богато..."

   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

... кінець України
Але в ютубі всі відео про хуйло відповзає, кінець Росії і так далі...
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Нагадаю, що в 2020 за Байдена проголосувало на 7 мільйонів більше ніж за Трампа. І це було до спроби державного перевороту з боку Трампа.

І ще не треба забувати, що трампісти більш галасливі і створюють видимість, що всі за них, але це далеко не так.
В 2022 у нас були вибори губернатора і весь штат був заставлений плакатами місцевого трампіста і складалось враження, що весь штат за нього, а в результаті він отримав всього 30% голосів і пролетів як фанера.

На жаль, Трамп вже практично залізно наступний Президент США після Байдена.

І немає на те ради.

Завтра (на жаль) Гейлі програє а Нью Гемпширі, а це один з небагатьох штатів, де в неї є серйозна підтримка. Опитування показують, що Трамп набере біля 50%.

Це сракка  :(
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Так дибілам підкинули лозунг, що Порошенко наживається на війні. А тепер на Байдена намовляють. Цікаво ще є дибіли які вірять?
cудячи по тому, як ти з релігійним фанатизмом тут топиш  за порошенко, висновок - безумовно Є.  :laugh:
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

не херня.
ии легко контролирует подлодки по спутниковым снимкам.
ну а с камалой, до лета потерпи, дружочек, будет тебе камала.
Від контролювання до з АІ до АІ всі загонить в стойло, ще дуже багато етапів на десятиліття, якщо не на століття.
Але може, я не так зрозумів, що таке "ИИ загонить в стойло"?
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

На жаль, Трамп вже практично залізно наступний Президент США після Байдена.

І немає на те ради.

Завтра (на жаль) Гейлі програє а Нью Гемпширі, а це один з небагатьох штатів, де в неї є серйозна підтримка. Опитування показують, що Трамп набере біля 50%.

Це сракка  :(
Тобто відповідь на аргумент татуся про 7млн більше голосів, ти наводиш виграш трампа серед республіканців (що було очевидно і ніхто не сумнівався крім наших трпмпістів, щоб показати , що вони не за трампа, а зараз з "чистою совістю" скажуть ну народ вибрав трампа і ми мусимо) і вважаєш, що це автоматом президент? Ти знаєш, як працюють американські вибори?
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Тобто відповідь на аргумент татуся про 7млн більше голосів, ти наводиш виграш трампа серед республіканців (що було очевидно і ніхто не сумнівався крім наших трпмпістів, щоб показати , що вони не за трампа, а зараз з "чистою совістю" скажуть ну народ вибрав трампа і ми мусимо) і вважаєш, що це автоматом президент? Ти знаєш, як працюють американські вибори?

Знаю і щодня спілкуюся з ʼмаленькимиʼ американцями. І бачу дрейф.
Якщо ще півтора роки тому більшість вважали Трампа за мудака, то тепер більшість вважає Байдена за мудака, а Трампа не критикують, бо вважають що будь-хто буде краще за Байдена.

От таке от.

Оскільки від демів буде Байден, то судячи з настроїв він просере будь-кому з респів, навіть Трампу.
Ну не зносить більшість американців Байдена. Чому? Мільйон причин, у всіх різні.
Скоріше за все це результат намагання Байдена замести сміття під ліжко замість вирішувати реальні проблеми реальних людей в поєднанні з намаганням догодити кожному, а кожному не вгодиш.

Як на мене питання вирішене й жодної несподіванки вже не буде. Трамп - наступний президент США.
Це хірово й Україні треба заручатися більшою підтримкою союзників в Європі.
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Знаю і щодня спілкуюся з ʼмаленькимиʼ американцями. І бачу дрейф.
Якщо ще півтора роки тому більшість вважали Трампа за мудака, то тепер більшість вважає Байдена за мудака, а Трампа не критикують, бо вважають що будь-хто буде краще за Байдена.

В Америці так не працює, там велика партійна підтримка,коли голосують то вибирають консерватори/демократи а не Трамп/байден. А коли особа дуже не подобається то просто не голосують. Тому розповіді про маленьких американців, як з демократів перетворились на республіканців, коли демократична партія курс не міняє, а республіканці пробивають дно за дном, то трохи з розділу фантастики.
Проблема в тому, що тих 7 млн більше голосів може не вистачити і тепер як там кандидат від республіканців - Трамп, я не думаю, що суди захочуть виносити будь які рішення, щоб не вплинути на вибори.
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

В Америці так не працює, там велика партійна підтримка,коли голосують то вибирають консерватори/демократи а не Трамп/байден. А коли особа дуже не подобається то просто не голосують. Тому розповіді про маленьких американців, як з демократів перетворились на республіканців, коли демократична партія курс не міняє, а республіканці пробивають дно за дном, то трохи з розділу фантастики.
Проблема в тому, що тих 7 млн більше голосів може не вистачити і тепер як там кандидат від республіканців - Трамп, я не думаю, що суди захочуть виносити будь які рішення, щоб не вплинути на вибори.

В тому то і справа що за Байдена можуть просто банально не вийти, в той час як за трумпа вийдуть усі, на відміну від того ж 2020
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

В тому то і справа що за Байдена можуть просто банально не вийти, в той час як за трумпа вийдуть усі, на відміну від того ж 2020
Згоден - можуть, але це поки, що гадання, а не ствердження, тому казати, що там президен ще рано, хоча й він має шанс
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

тепер як там кандидат від республіканців - Трамп, я не думаю, що суди захочуть виносити будь які рішення, щоб не вплинути на вибори.

Цікаво, а якщо Трамп таки програє вибори, то його врешті-решт таки посадять, чи знову крутитимуть жопою?
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Цікаво, а якщо Трамп таки програє вибори, то його врешті-решт таки посадять, чи знову крутитимуть жопою?
Його адвокати розкрутять апеляцію на роки, зразу не посадять, але надія є :) , але якщо він президент то надії нема.
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Все збігається, хлопці толково все розпланувалиПоказати зображення...

Що за кацапка?
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Що за кацапка?
черговий напад болячки мозку під назвою "відставка Залужного", кретини люблять таке приносити чи вигоошувати  :-)o 
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

да угомонитесь
дип стэйт за трампа в этот раз.
блинкен и йеллен уже посетили серьёзные люди, так что свои еврейские гешефты они  прикрыли.
ллойд остин вообще исчез.
ну про байдена вообще смешно говорить. Он скоро дела Камале передаст, чтобы демократы первого женщину президента поимели.

ставка на то что через 5-10 лет ИИ всех загонит в стойло.
так что не до Украины сейчас
казламордий, як пагодка в Ольгино? [KA]
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

тут ще питання, що буде з людьми, які зараз в Україні?

вагонами вивезуть у сибір, активістів розстріляють, менти перейдуть на бік загарбника, заселять Україну кадтровими

таке вже було в історії декілька разів..

Так що тільки перемога і розчленування рашастану, щоб це закінчити назавжди  :vinsent:
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

На жаль, Трамп вже практично залізно наступний Президент США після Байдена.

І немає на те ради.

Завтра (на жаль) Гейлі програє а Нью Гемпширі, а це один з небагатьох штатів, де в неї є серйозна підтримка. Опитування показують, що Трамп набере біля 50%.

Це сракка  :(

нехай ще доживе до виборів, він дуже хворий вже нічого не пам"ятає, ху із ху  :-)o
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

"Байден наживається на війні!"

Байден з хуйлом чи з його кумом принаймні бізнес не веде та спільних мільярдних схем не має. Tа й у Липецьку фабрики у нього немає і не болить голова як домовитися з хуйлом, щоб вивести обладнання.  ;)
   
Екс-президент США Дональд Трамп пообіцяв у разі перемоги на виборах зупинити війну в Україні ще до своєї інавгурації - ще до того, як офіційно зайде в Овальний кабінет. Про це він заявив на зустрічі з прихильниками у штаті Нью-Гемпшир.

"Ще до того, як я зайду в Овальний кабінет, і за деякий час після того, як ми виграємо президентські вибори, я врегулюю цю жахливу війну між Росією та Україною. Я її врегулюю. Я знаю хуйло, я знаю Зеленського дуже добре, я знаю обох. Ми врегулюємо це, це потрібно врегулювати. Це кровопролиття зараз там. Відновимо мир за допомогою рішучості", - запевнив політик.

Він додав, що Європі "доведеться збільшити витрати на Україну до рівня США". Він дорікнув Європі, що "дала Україні у 10 разів менше грошей, ніж США".
Він застосує ядерну зброю проти рашки? Ай да Трам, ай да молодеці, а як же він під підхулятника маскувався. А тут раз і прямим текстом - я застосую ЯЗ, нема хуйла - немає проблеми :)
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Від контролювання до з АІ до АІ всі загонить в стойло, ще дуже багато етапів на десятиліття, якщо не на століття.
Але може, я не так зрозумів, що таке "ИИ загонить в стойло"?

загонит в стойло китай в первую очередь.
ну европейцы уже там, с них 5% ввп за обслуживание.
финны вместо нокии которую майкрософт похоронил делают окопы в граните.
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

загонит в стойло китай в первую очередь.
ну европейцы уже там, с них 5% ввп за обслуживание.
финны вместо нокии которую майкрософт похоронил делают окопы в граните.

европейцы эпично просрали технологическую революцию.
нет ничего. ни соцсетей, ни поиска, ни смартфонов, вообще ни хера.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія