Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Перемога Трампа - кінець війні

Перемога Трампа - кінець війні

Екс-президент США Дональд Трамп пообіцяв у разі перемоги на виборах зупинити війну в Україні ще до своєї інавгурації - ще до того, як офіційно зайде в Овальний кабінет. Про це він заявив на зустрічі з прихильниками у штаті Нью-Гемпшир.

"Ще до того, як я зайду в Овальний кабінет, і за деякий час після того, як ми виграємо президентські вибори, я врегулюю цю жахливу війну між Росією та Україною. Я її врегулюю. Я знаю хуйло, я знаю Зеленського дуже добре, я знаю обох. Ми врегулюємо це, це потрібно врегулювати. Це кровопролиття зараз там. Відновимо мир за допомогою рішучості", - запевнив політик.

Він додав, що Європі "доведеться збільшити витрати на Україну до рівня США". Він дорікнув Європі, що "дала Україні у 10 разів менше грошей, ніж США".
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні
N88

"Байден наживається на війні!"
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

А Трумп вже щось врегулював, накшталт такої війни ?
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

не все залежить від Трампа.
допустим, українці не схочуть здатися, і будуть вести партизанську війну.
або ще гірше, закидають радіоактивними відходами Воронеж і Бєлгород,

і шо тоді, містер Трамп?
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Екс-президент США Дональд Трамп пообіцяв у разі перемоги на виборах зупинити війну в Україні ще до своєї інавгурації - ще до того, як офіційно зайде в Овальний кабінет. Про це він заявив на зустрічі з прихильниками у штаті Нью-Гемпшир.

"Ще до того, як я зайду в Овальний кабінет, і за деякий час після того, як ми виграємо президентські вибори, я врегулюю цю жахливу війну між Росією та Україною. Я її врегулюю. Я знаю хуйло, я знаю Зеленського дуже добре, я знаю обох. Ми врегулюємо це, це потрібно врегулювати. Це кровопролиття зараз там. Відновимо мир за допомогою рішучості", - запевнив політик.

Він додав, що Європі "доведеться збільшити витрати на Україну до рівня США". Він дорікнув Європі, що "дала Україні у 10 разів менше грошей, ніж США".

Якби США дали Україні озброєнь (у відсотках до власного ВВП) стільки ж, скільки країни Балтії (в таких самих відсотках), то війна б дійсно закінчилась швидше.
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

А Трумп вже щось врегулював, накшталт такої війни ?

Здав Афганістан талібам після 20 років контролю американцями.
Тут так само буде, буде викручувати руки Україні,  щоб підписали капітуляцію перед хуйлом.
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Все збігається, хлопці толково все розпланували
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

За один день?
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Зупинити війну в Україні дуже просто, навіть елементарно
Припинити допомагати зброєю Україні, колись роззброєній зокрема і Штатами теж
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Забаньте підарасів
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Та ясно , шо шо кінець.....Україні. А може й планеті.
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Все збігається, хлопці толково все розпланувалиПоказати зображення...
Прям з першоджерела.
Якої тіки хернї тут ненапишуть.
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні
den

Що заважає містеру Трампу але зараз "зупинити війну"

Він знає і хуйла і Зе

Тож без проблем може здійснити свій задум
Навіщо так довго чекати ?
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Все збігається, хлопці толково все розпланувалиПоказати зображення...


що це за лайно....
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Губернатор Флориды Рон Десантис вышел из президентской гонки и поддержал Трампа. Слезайте, приехали...
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Губернатор Флориды Рон Десантис вышел из президентской гонки и поддержал Трампа. Слезайте, приехали...

Казееееел......
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні
PAL

Все збігається, хлопці толково все розпланувалиПоказати зображення...

а хто це така за дама?
бо навіть сторінки її не знайшов, зате знайшов якісь чи то перепости чи то цитати - зрадна зрадонька, якась просто фізіологічна ненависть до Зе ще з моменту його інавгурації
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Так де сантис такой же редиска как и трамп
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні
PAL

що це за лайно....

ну, щоб ти зацінила, що то за лайно, скриншотик, попалося, поки шукав, що ж це за особа така
зверни увагу на дату

   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Губернатор Флориды Рон Десантис вышел из президентской гонки и поддержал Трампа. Слезайте, приехали...

дивно, ти очикувал іншого?   Байден.... світло наше у віконці. будь ласка.... десь у гуантанамо.... або ще кудись відправ того Трампа. + все що маєшь відправляй в Україну. Наша перемога- твоя перемога.  як що ти бажаешь добра своєї країні.
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

ну, щоб ти зацінила, що то за лайно, скриншотик, попалося, поки шукав, що ж це за особа така
зверни увагу на дату

Показати зображення...

Ясно. Фтопку.
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Все збігається, хлопці толково все розпланувалиПоказати зображення...

Нахуя ти тут розганяєш кацапідарасів ?
Дай відповідь
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

а хто це така за дама?
бо навіть сторінки її не знайшов, зате знайшов якісь чи то перепости чи то цитати - зрадна зрадонька, якась просто фізіологічна ненависть до Зе ще з моменту його інавгурації

це мабудь інший нік Vadym Noskoff  десь  в іншому місці. бо виділене як раз про нього.

але... має буди якась межа...
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

з хуйлом він обіймався, з пончиком теж. Залишилося поручкатися з хомейні та притиснутися до щоки лукашенка
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

а хто це така за дама?
бо навіть сторінки її не знайшов, зате знайшов якісь чи то перепости чи то цитати - зрадна зрадонька, якась просто фізіологічна ненависть до Зе ще з моменту його інавгурації
цю дурню тут вже півроку постять, одну і ту ж картинку
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

а хто це така за дама?
бо навіть сторінки її не знайшов, зате знайшов якісь чи то перепости чи то цитати - зрадна зрадонька, якась просто фізіологічна ненависть до Зе ще з моменту його інавгурації

Журналістка вроді така є,з Вінниці помоєму. Але вона ніяк не може мати доступу до такої інформації. Короче фігня.Вкид черговий.
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

ну, щоб ти зацінила, що то за лайно, скриншотик, попалося, поки шукав, що ж це за особа така
зверни увагу на дату

Показати зображення...
Нормальна тітка, здається з Маріуполя.
На офіс Єрмака не працює, має почуття гумору, здається має журналістські скіли. Читаю її десь з 2018 коли тотальний пездець вже був очевидним, судячи по тому як скот тоді хавав Бєніну блювоту.
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

з хуйлом він обіймався, з пончиком теж. Залишилося поручкатися з хомейні та притиснутися до щоки лукашенка

це ще попереду....якщо Америка не зупинить цього монстра...
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

не подобається вам Новацька,
ось вам спроба провести голосувалку в Твітері))
Її зніс автор
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Та ясно , шо шо кінець.....Україні. А може й планеті.

Планеті той наліт на плісняві по барабану
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Так де сантис такой же редиска как и трамп

це вже давно відомо
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Та ясно , шо шо кінець.....Україні. А може й планеті.
про планету забудь. її тільки сонце(червоний гігант ) зїсть своїм розширенням до орбіти землі і це через пару мільярдів років. B-)
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

не подобається вам Новацька,
ось вам спроба провести голосувалку в Твітері))
Її зніс автор Показати зображення...

1,145 голосів?

Нерелевантно.
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні
PAL

1,145 голосів?

Нерелевантно.

не просто нерелевантно, а апріорі не може дати вірний результат
бо аудиторія конкретного дописувача (ім'я неважливо) у своїй більшості стабілізується на світогляді самого дописувача
або (варіант 2), якщо дописувач якась широко відома особа з дуже великою аудиторією, може бути задіяна ботоферма для накрутки результатів у потрібну сторону
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Губернатор Флориды Рон Десантис вышел из президентской гонки и поддержал Трампа. Слезайте, приехали...

Реально погана новина. Значить республіканці роблять на нього ставку 100% . А значить впевнені що ніякі ні судові справи ні ніщо інше його не зупинить. Була невелика надія що через судові рішення не взлетить. Не виграє у нього Байден тепер. Слабо віриться. Пі.дець
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Все збігається, хлопці толково все розпланувалиПоказати зображення...

Хто ця курва навацкая?
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Хто ця курва навацкая?

Якась маловідома чи то журналіст чи блогер. Ніфіга вона не знає. Вкид.
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Ну те що ситуація досить хитка і без неї відомо
   
Re: Перемога Трампа - кінець війні

Реально погана новина. Значить республіканці роблять на нього ставку 100% . А значить впевнені що ніякі ні судові справи ні ніщо інше його не зупинить. Була невелика надія що через судові рішення не взлетить. Не виграє у нього Байден тепер. Слабо віриться. Пі.дець

Нагадаю, що в 2020 за Байдена проголосувало на 7 мільйонів більше ніж за Трампа. І це було до спроби державного перевороту з боку Трампа.

І ще не треба забувати, що трампісти більш галасливі і створюють видимість, що всі за них, але це далеко не так.
В 2022 у нас були вибори губернатора і весь штат був заставлений плакатами місцевого трампіста і складалось враження, що весь штат за нього, а в результаті він отримав всього 30% голосів і пролетів як фанера.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія