Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський: Не бачу потреби мобілізувати пів мільйона людей :facepalm1:

У мене є...

Головне чисть вчасно і тримай в належному місці

А то як у діда хаврюні - перетвориться на іржавий кусок залізяки в гівні та мухах
   
Re: Зеленський: Не бачу потреби мобілізувати пів мільйона людей :facepalm1:
TC

На самообеспечение всех. В принципе, так и происходит во многом.

Оружие за свой счет, приличную снарягу за свой счет, волонтеры опять же...

Цікаво, де придбати літака, або хоча б танка?
   
це політика? загравання? відоси?
   
Рекэт по типу "мы защищаем Европу" не прокатил.
Не зовсім так. Власне, на початку війни була реальна небезпека Європі й вона зберігається в більш обмеженому варіанті й зараз. Але головне ЗСУ вже зробили й Європа розслабила булки.
   
Головне чисть вчасно і тримай в належному місці

А то як у діда хаврюні - перетвориться на іржавий кусок залізяки в гівні та мухах
ти за мене не переживай. а от громадянам Дніпра чи Запоріжжя треба потурбуватися про власну безпеку.
   
це політика? загравання? відоси?

Це реалії життя. На сьогодні немає коштів це профінансувати
   
Це реалії життя. На сьогодні немає коштів це профінансувати
читай по буквам Р О Т А Ц І Я
   
Державний рекет. Що маємо то маємо.
   
читай по буквам Р О Т А Ц І Я

  Тобто, ті, хто поїде на відновлення, вже не отримуватимуть виплат і передадуть мобікам одяг, зброю і амуніцію?
   
  Тобто, ті, хто поїде на відновлення, вже не отримуватимуть виплат?
а ті що зараз там сидять будуть сидіти ще 10 років? люди багато пішли за власним покликом.
держава їх вирішила всіх списати в утіль?
   
Зелене гандонство.  (td)
   
тре розуміти  що справедливої мобілізації не хочуть , сцють ...
   
Це реалії життя. На сьогодні немає коштів це профінансувати

А що було зроблено щоб кошти з'явилися? Нагадую жодних податків не підвищено. Мільйони найманих працівників зареєстровані, як ФОПи і платять 5% податків навіть із доходів у сотні тисяч гривень. Пенсії за кордон і наокуповані території платяться. А тут грошей немає.
   
Великий, недоумкуватий полко-коведець. Сиди зі своїми думками, засунутими у сраку, дякуй військовим, що вони не дали оточити Київ і врятували твою зесраку від кадирківців, і виконуй, що тобі кажуть! Лізе зі своїми цінними ідеями,  ніде не навчаючись, не маючі навіть повноцінної вищої освіти, бо кривляся на сцені, поки йому татко диплома робив.  :facepalm1:

на момент вторгнення в строю ЗСУ було 60 тис. вояків на всю Україну
Київ врятували добровольці при підтримці військових

   
а ті що зараз там сидять будуть сидіти ще 10 років? люди багато пішли за власним покликом.
держава їх вирішила всіх списати в утіль?

 Більшість ЗСУ не на передку. Ті чомусь не втомились і не просять ротації
   
  і залужний  і зеленський на своїх місцях, в чехіях мудведям то не  зрозуміти  Пайка від рошена то не  передбачає
Впевнений, шо пайка від рошена? Скоріше кацапська, так простіше маскуватися під опозицію, та просувати кацапську пропаганду
   
розкажи це тим хто вже 2 роки в окопах

Я ж не кажу шо їм не треба відпочити чи що не треба мати резерви але поки ми не отримали допомогу стає питання як забезпечити тих хто вже є.Тому вони і намагаються тримати якийсь баланс у першу чергу з економічної точки зору
   
Цікаво, де придбати літака, або хоча б танка?
нащо тобі стрільцю літак  8-:

придбаєш власним коштом РПС, бронік, берци та форму і в окопи

автомат дадуть
   
  Тобто, ті, хто поїде на відновлення, вже не отримуватимуть виплат і передадуть мобікам одяг, зброю і амуніцію?
Ну звісно, не з собою ж вони зброю і амуніцію заберуть на дємбєль))
Одяг для мобілізованих, звісно, треба буде новий
   
Ротація кажете? В ЗСУ як тут писали мільйон людей. Скільки на передку? 100 тисяч чи 300?
Невже на ротацію не вистачає.
Хоча є підозра що половина з того мільйона це Омеляни яки у відпустку на 3 тижні на море їздять…
Тоді і додаткових 500 тисяч не вистачить
   
Я ж не кажу шо їм не треба відпочити чи що не треба мати резерви але поки ми не отримали допомогу стає питання як забезпечити тих хто вже є.Тому вони і намагаються тримати якийсь баланс у першу чергу з економічної точки зору
підказую - тебе мобілізувати, мене ДЕмобілізувати.
витрат додаткових- 0
а я тобі ще корисних власнопридбаних ніштяків передам на пару тис дол.
і готові окопи та бліндажі.
то вже навіть профіт.
   
навіть Ізя закликав всіх іти брати, а потім куяк і в Брізбені  :laugh:


Ізя - голоаа
   
Якби у всіх жителів бахмута були автомати, це допомогло б?

Допомогло б, якби в 2021 році хуйло знало б,  що автомати є в кожного боєздатного жителя Бахмута, Сєвєродонєцка,Маріуполя, Херсона і тд
   
І тут порошкам Зеленський не такий  :gigi:
   
Допомогло б, якби в 2021 році хуйло знало б,  що автомати є в кожного боєздатного жителя Бахмута, Сєвєродонєцка,Маріуполя, Херсона і тд

На тот момент нет. Основной фактор на юге и Донбассе тогда это артиллерия. А ей пофиг есть у тебя автомат и какой ты спецназовец.
Пока хаймарсы не проредили склады.
   
На тот момент нет. Основной фактор на юге и Донбассе тогда это артиллерия. А ей пофиг есть у тебя автомат и какой ты спецназовец.
Пока хаймарсы не проредили склады.

Кацапе, автомат у кожного це про готовність українців єбашити твого хуйла, про державну політику з питань оборони,  а не про змагання між автоматами та артилерією
   
І тут порошкам Зеленський не такий  :gigi:

Тут не питання порошків. Військове керівництво чітко вказало необхідну кількість, а Зеленський сказав, що цього не буде. Таким чином взяв на себе відповідальність за негативні наслідки, які через це будуть.
   
Тут не питання порошків. Військове керівництво чітко вказало необхідну кількість, а Зеленський сказав, що цього не буде. Таким чином взяв на себе відповідальність за негативні наслідки, які через це будуть.

Звісно, тут я погоджуюсь. Але передусім це фінансове питання, як не крути, під втрати мобілізувати будуть постійно, але без нарощування кількості. Грошей немає.
   

Кацапе, автомат у кожного це про готовність українців єбашити твого хуйла, про державну політику з питань оборони,  а не про змагання між автоматами та артилерією

Пох на партизан. Особенно на юге и востоке. Вспомни херсонскую тероборону
   
Звісно, тут я погоджуюсь. Але передусім це фінансове питання, як не крути, під втрати мобілізувати будуть постійно, але без нарощування кількості. Грошей немає.

Є. Я вже писав, що мої доходи (в доларовому еквіваленті) за два роки виросли. І мені не підняли податки. Чому?
І Вам теж не підняли. Ось де гроші.
   
а мобілізувати для підготовки за кордоном тисяч  20. Тим більше  що вони уже там - Німеччині, Британії, Франції, Польші...
   
Воєнком Борисов підтверджує (tu)

Великий наступ  також  (tu)
   
Re: Зеленський: Не бачу потреби мобілізувати пів мільйона людей :facepalm1:
TC

тре розуміти  що справедливої мобілізації не хочуть , сцють ...

Слово справедливість ні як не пов'язано з мобілізацією. Взагалі не може бути пов'язано.
   
Є. Я вже писав, що мої доходи (в доларовому еквіваленті) за два роки виросли. І мені не підняли податки. Чому?
І Вам теж не підняли. Ось де гроші.

А ти не читав як секта накинулась  на Підласу, коли вона запропонувала підняти військовий податок з 1,5 до 3-х відсотків?
   
Кацапе, автомат у кожного це про готовність українців єбашити твого хуйла, про державну політику з питань оборони,  а не про змагання між автоматами та артилерією
+++
   
Допомогло б, якби в 2021 році хуйло знало б,  що автомати є в кожного боєздатного жителя Бахмута, Сєвєродонєцка,Маріуполя, Херсона і тд
От тільки не факт, що багато тих автоматів стріляло би у бік москалів, могли і у зворотній бік :(
   
А ти не читав як секта накинулась  на Підласу, коли вона запропонувала підняти військовий податок з 1,5 до 3-х відсотків?

Там всі на неї накинулися незалежно від політичних поглядів. Хоча там якась пропозиція дуже дрібного підняття лише військового податку.
Я один із небагатьох хто писав там про необхідність підняття податків, особливо для людей із високими доходами.
   
Є. Я вже писав, що мої доходи (в доларовому еквіваленті) за два роки виросли. І мені не підняли податки. Чому?
І Вам теж не підняли. Ось де гроші.

Я не ФОП, плачу військовий податок.
   
тре розуміти  що справедливої мобілізації не хочуть , сцють ...


Це слово придумали бідні
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія