Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Некомпетентна, корумпована влада вбиває українців". Тимошенко

Дебільна маразматична єблівушка ти де Україну захищаєш?

На дивані?  :punish:
   

Стареча маразматична єблівушка,  я Україну захищаю на невидимому фронті.
А чому ти її не захищаєш?
   
вообще то зэка привел пасечник-универсал помнишь?

пам'ятаю


"ШиркаГейт". Як Тимошенко і Янукович збиралися правити разом до 2029 року

https://www.pravda.com.ua/articles/2014/04/24/7023382/index.amp
   

Стареча маразматична єблівушка,  я Україну захищаю на невидимому фронті.
А чому ти її не захищаєш?

Захистити Україну від злодійки Тимошенко це вже велика робота!
   
пам'ятаю


"ШиркаГейт". Як Тимошенко і Янукович збиралися правити разом до 2029 року
https://www.pravda.com.ua/articles/2014/04/24/7023382/index.amp

Ты про подписанный с зэком универсал или про фейковый за который журналист бабло получил?
   
фейковый за который журналист бабло получил?

Є докази цього?
   
за который журналист бабло получил?

Хто платить бабло Юльці, щоб вона виступала проти ліків на основі канабіоїдів?
   
Хто платить бабло Юльці, щоб вона виступала проти ліків на основі канабіоїдів?
Цигани і метадонова мафія)
   
Ще раз для БіБАСа та інших юлеботів.



Цитувати



Ви цю цитату взяли звідси:
https://www.dsnews.ua/ukr/politics/vazhkiy-narkotik-marihuana-timoshenko-zayavila-shcho-vlada-legalizovuye-v-ukrajini-narkomafiyu-18012024-494377   ?

Смішно виглядають її брехливі слова, що українців буде "вбивати такий важкий наркотик, як марихуана"...

Кожен може ознайомитися та проаналізувати законодавство:

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про внесення змін до Закону України
"Про обіг в Україні наркотичних засобів,
психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів"

https://ips.ligazakon.net/document/T990863?an=272

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/60/95-%D0%B2%D1%80#Text


Про затвердження переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/770-2000-%D0%BF

І кожен може в контексті цього законодавства проаналізувати "пропозиції" бабці юлі тимошенко.

Чомусь відповідно до цього законодавства виробляти значно сильніші наркотичні засоби, речовини і культивувати наркотичні рослини можуть різні форми власності, і це не привело до розвитку наркомафії та наркотичних картелів в Україні, а вирощування  канабісу в медичних та наукових цілях, відповідно до "логіки" баби жулі, приведе до розвитку наркомафії та наркотичних картелів в Україні.

Чомусь, відповідно до цього законодавства, вирощування набагато небезпечнішого маку в Україні, ніж канабісу не привело до того, що в Україні масово повсюди з'явилися плантації з маком. А бабця юля тимошенко кричить, що всюди в Україні появляться плантації з канабісом.

Якщо бабця юля тимошенко вже так мучиться цією проблемою з поширенням канабісу, то вона може тільки вимагати, щоб канабіс вирощувала тільки держава.

Канабіс ( марихуана ) є знвчно слабшим наркотиком ніж тютюн і алкоголь.

Нехай БіБАС та інші юлеботи мене поправлять, якщо я помиляюся.

 



Останнє редагування: 24 січня 2024 11:23:23 від Slawv
   



БіБАС та інші юлеботи ганебно втікають від цієї теми.

Я БіБАСу надіслав приватне повідомлення, що для нього є відповідь в цій темі.
   
БіБАС та інші юлеботи ганебно втікають від цієї теми.

 (tu)

не тільки від цієї.

1 тема поклала на лопатки всю Юльківську ботоферму.
   
(tu)

не тільки від цієї.

1 тема поклала на лопатки всю Юльківську ботоферму.

Треба буде зібрати всі аргументи та питання, на які юлеботи на чолі з БіБАСом не могли відповісти,  з усіх тем в якусь одну новостворену підсумовуючу та узагальнену тему, щоб всім показати дурну, тупу, зомбовану та брехливу сутність юлькіної ботоферми. В цій новій темі про ганебну сутність юлеботської ботоферми треба буде викласти посилання на ці теми, де були такі  аргументи та питання, на які прихильники бабці юлі тимошенко не змогли відповісти.

Очолює цє юлеботську ботоферму БіБАС.  Далі за ним марширують Кадра, Myroslava, Вело...
Ще хто?


Останнє редагування: 24 січня 2024 21:18:23 від Slawv
   
Треба буде зібрати всі аргументи та питання, на які юлеботи на чолі з БіБАСом не могли відповісти
Будь-ласка, можу відповісти на ті в яких розбираюсь,
але якщо потрібна дискусія то не варто спотворювати ніки
і намагатись образити чи принизити опонентів.
Перекидатись з вами какашками я не збираюсь
   
Будь-ласка, можу відповісти на ті в яких розбираюсь,

чому Юлька проти ліків, які мають менше побічних ефектів і дешевші в порівняні з опіатами?

Цитувати
До повномасштабного вторгнення Росії в Україну щонайменше 2 мільйони 300 тисяч людей потребували медичного канабісу для знеболення симптомів онкологічних захворювань, хвороб Альцгеймера і Паркінсона, а також рідкісних форм епілепсії серед дітей та постравматичного стресового розладу (ПТСР) серед військових
.

Юлька прирікає таких людей на муки, тим, що блокує продаж ліків, які містять медичний канабіс.
   
Будь-ласка, можу відповісти на ті в яких розбираюсь,
але якщо потрібна дискусія то не варто спотворювати ніки
і намагатись образити чи принизити опонентів.
Перекидатись з вами какашками я не збираюсь

Ви поцікавтеся як БіБАС  мене постійно обзиває.

В даній темі ми можемо вам допомогти легко розібратися.
   


Кадра, чому ви замовчали?
   
Треба буде зібрати всі аргументи та питання, на які юлеботи на чолі з БіБАСом не могли відповісти,  з усіх тем в якусь одну новостворену підсумовуючу та узагальнену тему, щоб всім показати дурну, тупу, зомбовану та брехливу сутність юлькіної ботоферми. В цій новій темі про ганебну сутність юлеботської ботоферми треба буде викласти посилання на ці теми, де були такі  аргументи та питання, на які прихильники бабці юлі тимошенко не змогли відповісти.

Очолює цє юлеботську ботоферму БіБАС.  Далі за ним марширують Кадра, Myroslava, Вело...
Ще хто?

Я не є прихильником Юлії Тимошенко. Голосував за неї або її партію з 1998 року один раз, а саме тоді коли більшість нинішніх прихильників Порошенка голосували за Януковича.
  По данному питанню канабіса в мене нема думки, це специфічне питання. Так само як карантин, вакцинація.
   Якби Юля під час війни забила інфопростір своїми ботами з паплюженням влади був би проти Юлі.

  Індикатором в цьому питанні є таке:
      Юля після 2010 боролась з Януковичем аж до ув'язнення, в 2014 пішла в коаліцію до Порошенка, в 2019 не влаштовувала істерик, хоча Зеленський саме у неї відняв булаву.
      Порошенко в 2010 пішов слугувати Януковичу, а в 2019 влаштував істерику, з 2019 і досі все засрано.
   
Лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко відреагувала на рішення Верховної Ради розблокувати підписання законопроєкту щодо легалізації медичного канабісу. У відеозверненні на YouTube-каналі Тимошенко заявила, що "своїми некомпетентними діями влада вбиває українців".
"Мало того, що українців убиває війна, некомпетентна й корумпована влада, тепер ще буде вбивати такий важкий наркотик, як марихуана, яка буде легалізована законом", – сказала політикиня.

Тимошенко дискредитує владу а DiDUS не туди дивиться.

Підкиньте жабоїду ...  :dopovid:  :dopovid:

Це не дискредитація влади?

Нехай відпочине...

   
Тимошенко дискредитує владу а DiDUS не туди дивиться.


влада сама себя дескридетировала брэхней.Все началось с весна прыйде. Не выполненные обещания, создали условия, когда мордор решился на вторжение. Если бы в течении этих  лет грабежа звработал бы Южмаш и центрифуги ни войны бы не було.Ни оккупации. Если бы парашенка со всей шоблой переместился бы на стадионы Пиночета, небыло бы пирог парашенки, а были бы совсем иные аппараты. Война -есть результат брэхни правителей. Вот почему с даной правящей шоблой Украины не будет.В лучшем случае обрубок в виде Северной Кореи Европы.
   
Война -есть результат брэхни правителей.

Війна - наслідок вторгнення хуйло.
   
Тобто людей знищує не російська армія а Зеленський?)

Юлька це відкритим текстом каже.
   
Бабця юля тимошенко -- найбільший популістський політик за всю історію України.

Популіст -- це той, хто пропагує популярні ідеї серед людей. Наприклад: юля тимошенко.

І дурить людей, як Тимошенко .

Популістські ідеї -- це дуже популярні ідеї серед людей, але які майже нереально реалізувати через різні причини.

Таких політиків, як Порошенко та Зеленський також можна назвати популістськими політиками. Але за рівнем популізму вони явно не досягають до юлі тимошенко.

Що таке популізм І політичний популізм в Україні


Останнє редагування: 27 січня 2024 19:40:41 від Slawv
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія