Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порадьте, як позбутися клятого кабельного оператора Воля.

Нерви потріпали вже добряче. Заключити з ними договір - будь-ласка, розірвати - неможливо.
Історія така: договір був укладений на мого покійного батька, який помер вже майже 5 років назад. На сьогодні батькові було б уже 103 роки.
Я виїхала з мешкання 2 місяці назад і там більше ніхто не живе. Перед від'їздом я була в офісі Волі, щоб розірвати договір.
Мені сказали, щоб надати довідку про смерть батька, якої нема. Тоді нехай власники ( це мій син) в електронному режимі подасть заяву, підтвердить право власності і угода буде розірвана. Я спокійно поїхала. Вчора дивлюся: у мене борг півтисячі грн . З'ясовую з сином - його відповідь: я витратив купу часу на дзвінки, електронне спілкування, підключав навіть юристів - марно.
Не згадуй мені більше ту Волю. Не плати і все. Договір укладений з дідом, нехай з  ним судяться.

Але мені сказали, що навіть якщо викликати майстрів з  Волі, щоб відрізали кабель, то все одно заставлять власників сплатити
борг. Таке було у моєї куліжанки.
Чи хтось мав подібні справи з бандитами від Волі? І як з ними розійтися? Чому не зважають на думку власника квартири?
До слова, з Укртелекомом розійшлася без проблем.  Обійшлося і без власника квартири, на якого був оформлений договір, і без нервів.

   
Нерви потріпали вже добряче. Заключити з ними договір - будь-ласка, розірвати - неможливо.
Історія така: договір був укладений на мого покійного батька, який помер вже майже 5 років назад. На сьогодні батькові було б уже 103 роки.
Я виїхала з мешкання 2 місяці назад і там більше ніхто не живе. Перед від'їздом я була в офісі Волі, щоб розірвати договір.
Мені сказали, щоб надати довідку про смерть батька, якої нема. Тоді нехай власники ( це мій син) в електронному режимі подасть заяву, підтвердить право власності і угода буде розірвана. Я спокійно поїхала. Вчора дивлюся: у мене борг півтисячі грн . З'ясовую з сином - його відповідь: я витратив купу часу на дзвінки, електронне спілкування, підключав навіть юристів - марно.
Не згадуй мені більше ту Волю. Не плати і все. Договір укладений з дідом, нехай з  ним судяться.

Але мені сказали, що навіть якщо викликати майстрів з  Волі, щоб відрізали кабель, то все одно заставлять власників сплатити
борг. Таке було у моєї куліжанки.
Чи хтось мав подібні справи з бандитами від Волі? І як з ними розійтися? Чому не зважають на думку власника квартири?
До слова, з Укртелекомом розійшлася без проблем.  Обійшлося і без власника квартири, на якого був оформлений договір, і без нервів.
А куди свідоцтво про смерть діли?)
   
Нерви потріпали вже добряче. Заключити з ними договір - будь-ласка, розірвати - неможливо.
Історія така: договір був укладений на мого покійного батька, який помер вже майже 5 років назад. На сьогодні батькові було б уже 103 роки.
Я виїхала з мешкання 2 місяці назад і там більше ніхто не живе. Перед від'їздом я була в офісі Волі, щоб розірвати договір.
Мені сказали, щоб надати довідку про смерть батька, якої нема. Тоді нехай власники ( це мій син) в електронному режимі подасть заяву, підтвердить право власності і угода буде розірвана. Я спокійно поїхала. Вчора дивлюся: у мене борг півтисячі грн . З'ясовую з сином - його відповідь: я витратив купу часу на дзвінки, електронне спілкування, підключав навіть юристів - марно.
Не згадуй мені більше ту Волю. Не плати і все. Договір укладений з дідом, нехай з  ним судяться.

Але мені сказали, що навіть якщо викликати майстрів з  Волі, щоб відрізали кабель, то все одно заставлять власників сплатити
борг. Таке було у моєї куліжанки.
Чи хтось мав подібні справи з бандитами від Волі? І як з ними розійтися? Чому не зважають на думку власника квартири?
До слова, з Укртелекомом розійшлася без проблем.  Обійшлося і без власника квартири, на якого був оформлений договір, і без нервів.
аналогічно розривав Волю місяць тому. Прийшов в відділення їхнє, приніс копію свід. про смерть бабці, і їхнє обладнання ( модем, тв бокс). Намагалися переконувати - обірвав різко. Зайняло це 30 хв. Після цього почався шквал дзвінків від них, не брав трубку і поблокував.
Перед цим дзвонив на гарячу лінію, повідомив про намір розірвання - прислали онлайн форму і зобов'язали віддіати обладнання. Вирішив таки сходити
поспілкуватись з ними очно, бо не вірю тій гнилій шарашці.
   
аналогічно розривав Волю місяць тому. Прийшов в відділення їхнє, приніс копію свід. про смерть бабці, і їхнє обладнання ( модем, тв бокс). Намагалися переконувати - обірвав різко. Зайняло це 30 хв. Після цього почався шквал дзвінків від них, не брав трубку і поблокував.
Перед цим дзвонив на гарячу лінію, повідомив про намір розірвання - прислали онлайн форму і зобов'язали віддіати обладнання. Вирішив таки сходити
поспілкуватись з ними очно, бо не вірю тій гнилій шарашці.
Щось мені здається, що свідоцтво про смерть тільки зачіпка. Принесеш свідоцтво ( нове коштує під 500 грн.), то придумають
щось інше. Як Воля може ігнорувати заяву власників. адже може бути подібна ситуація, коли хтось винаймає житло, зрключив угоду, а потім щез: загинув, виїхав, пропав, а власники безсилі?

Одним словом, вважайте, панове, коли заключаєте договір з Волею. Наскільки знаю, то це Бойкова компанія, принаймні була.
   
Нерви потріпали вже добряче. Заключити з ними договір - будь-ласка, розірвати - неможливо.
Історія така: договір був укладений на мого покійного батька, який помер вже майже 5 років назад. На сьогодні батькові було б уже 103 роки.
Я виїхала з мешкання 2 місяці назад і там більше ніхто не живе. Перед від'їздом я була в офісі Волі, щоб розірвати договір.
Мені сказали, щоб надати довідку про смерть батька, якої нема. Тоді нехай власники ( це мій син) в електронному режимі подасть заяву, підтвердить право власності і угода буде розірвана. Я спокійно поїхала. Вчора дивлюся: у мене борг півтисячі грн . З'ясовую з сином - його відповідь: я витратив купу часу на дзвінки, електронне спілкування, підключав навіть юристів - марно.
Не згадуй мені більше ту Волю. Не плати і все. Договір укладений з дідом, нехай з  ним судяться.

Але мені сказали, що навіть якщо викликати майстрів з  Волі, щоб відрізали кабель, то все одно заставлять власників сплатити
борг. Таке було у моєї куліжанки.
Чи хтось мав подібні справи з бандитами від Волі? І як з ними розійтися? Чому не зважають на думку власника квартири?
До слова, з Укртелекомом розійшлася без проблем.  Обійшлося і без власника квартири, на якого був оформлений договір, і без нервів.
:lol:  :facepalm1:
   
Теоретично, договір має бути розірваний власником житла

Бо кабель йде у квартиру, сигнал подається у квартиру

Людина може продати житло і забити на договір. То що, нові власники будуть платити за те, чим не користуються?

Беріть у них письмову відмову розірвати договір і посилайте на )+уй
   
що там в умовах договору, має бути пункт про несплату, якщо є не оплата, то протягом якого часу вони повинні відключити надання послуги, так як виникають передумови про розірвання договору із за не сплати за послуги?
борг зазвичай нараховують якщо контракт підписаний на певний термін розриваєтья дочасно.
   
Нерви потріпали вже добряче. Заключити з ними договір - будь-ласка, розірвати - неможливо.
Історія така: договір був укладений на мого покійного батька, який помер вже майже 5 років назад. На сьогодні батькові було б уже 103 роки.
Я виїхала з мешкання 2 місяці назад і там більше ніхто не живе. Перед від'їздом я була в офісі Волі, щоб розірвати договір.
Мені сказали, щоб надати довідку про смерть батька, якої нема. Тоді нехай власники ( це мій син) в електронному режимі подасть заяву, підтвердить право власності і угода буде розірвана. Я спокійно поїхала. Вчора дивлюся: у мене борг півтисячі грн . З'ясовую з сином - його відповідь: я витратив купу часу на дзвінки, електронне спілкування, підключав навіть юристів - марно.
Не згадуй мені більше ту Волю. Не плати і все. Договір укладений з дідом, нехай з  ним судяться.

Але мені сказали, що навіть якщо викликати майстрів з  Волі, щоб відрізали кабель, то все одно заставлять власників сплатити
борг. Таке було у моєї куліжанки.
Чи хтось мав подібні справи з бандитами від Волі? І як з ними розійтися? Чому не зважають на думку власника квартири?
До слова, з Укртелекомом розійшлася без проблем.  Обійшлося і без власника квартири, на якого був оформлений договір, і без нервів.
Подібну проблему дуже просто вирішив мій товариш .Він пішов в їхній офіс на м.Академ написав заяву ,вислухав заманливі пропозиції і розірвав договір заднім числом .
В офісі віднеслись по людськи ,з розумінням .
   
Теоретично, договір має бути розірваний власником житла

Бо кабель йде у квартиру, сигнал подається у квартиру

Людина може продати житло і забити на договір. То що, нові власники будуть платити за те, чим не користуються?

Беріть у них письмову відмову розірвати договір і посилайте на )+уй
Дякую - дійсно письмову відмову треба буде зажадати. Буду писати десь до керівництва. Я на жаль не власниця, а сина  від них аж трясе. Він не має зовсім часу на такі Волі...
   
що там в умовах договору, має бути пункт про несплату, якщо є не оплата, то протягом якого часу вони повинні відключити надання послуги, так як виникають передумови про розірвання договору із за не сплати за послуги?
борг зазвичай нараховують якщо контракт підписаний на певний термін розриваєтья дочасно.
Та той договір підписувався вже десь 15 років тому, не маю поняття, де він. Була б я в Україні, то мені було б легше з ними повоювати, але завірили мене, що власник в електронному режимі все залагодить.
   
Воля це адок. мав таке. ше 2 договори окремо на ТБ окремо на інтернет на різних осіб.
треба іти у відділення і писати заяву про розірвання. віддати обладнання. сплатити борг і поточний місяць. тоді відстануть.
якщо договір на того хто вже не є на цьому світі - можна забити. через рік подадуть до суду.  :D
   
Головне прослідкуйте, щоб померлий чоловік був виписаний з квартири
Бо трапляється таке, що людина померла а вважається досі прописаною

   
виїхала з мешкання     
куліжанки
:facepalm1:


у мене борг півтисячі грн . 
 

З соціалу заплатите
   
Все маячня.
Така сама була ситуація у тітки з радіоточкою.
Були послані, бо договор з тіткою.
Через пів роки контора Драгон кепітал (некого Т.Ф.) надіслала листа, що борг 2500 грн. З них 100 грн. за радіоточку, а 2400 судові витрати.
Теж були мовчки відправлені у корзину.

Більше не писали.
   
Через пів роки контора Драгон кепітал (некого Т.Ф.) надіслала листа,


вот єто паварот    ;o
   
вот єто паварот    ;o
Стандартна дія. Можуть ще накласти судовий арешт на майно та рахунки господаря. Краще закрити, ніж морозитись.
   
Знімаєш їх техніку, йдеш в найближчий центр обслуговування, віддаєш, фіксуєш на відео. До побачення.
   
Договір з небіжчиком.
Хай з ним і розбираються.
   
Стандартна дія. Можуть ще накласти судовий арешт на майно та рахунки господаря. Краще закрити, ніж морозитись.


 я про дрегон кепітал
   
Воля, це одни з найгидотніших уєбанів, що я знаю.
   
я про дрегон кепітал

Викупають борги за копійки, а потім виносять мозок.
Не у всіх так просто як у мене (тітка вже померла, її квартиру я продав).
Думаю багато хто платить.
   
Воля, це одни з найгидотніших уєбанів, що я знаю.

Так, років 20 тому брав їх інтернет. Нервів моїх вистачило на місяць.
   
Ну і має бути оплачений борг + щось там біля 40 грн за щось-не пам'ятаю що.
З копією св. про смерть особи проблем не виникло. Але відразу візьміть зі собою в офіс їхнє електронне барахло
   
Знімаєш їх техніку, йдеш в найближчий центр обслуговування, віддаєш, фіксуєш на відео. До побачення.
У мене тільки кабельне, нічого їхнього нема і нема чого відносити. Хіба що вимагати, щоб відрізали кабель.
   
У мене тільки кабельне, нічого їхнього нема і нема чого відносити. Хіба що вимагати, щоб відрізали кабель.

Якщо кабельне значить стоїть їх тв тюнер... Як мінімум... Вроді інакше їх кабельне не працювало.
   
Якщо кабельне значить стоїть їх тв тюнер... Як мінімум... Вроді інакше їх кабельне не працювало.
Аналогове досі. Не поставила тюнер.
   
Я с ними разрывал так: в один прекрасный день они мне остопиздили, я позвонил другому провайдеру (Фринет), на следующий день пришли от него два пацана, провели от них интернет, все наладили и я подписал с ними договор. После этого я позвонил в Волю и сообщил им, что я разрываю с ними договор по интернету и больше ничего платить не буду. Тоже начались танцы с бубном с их стороны: вы так не можете, надо прийти к нам в офис и все в письменном виде, а если не прийдете, то вы за каждый месяц будете должны бла-бла-бла. На что я им сказал, что все, что я могу для них сделать — это послать им по емэйлу письмо с требованием расторгнуть договор, что ни в какой их офис ездить я не собираюсь, а если они мне предъявят счета на оплату, то я их не оплачу. А если подадут в суд, то в суде я докажу, что все это время я пользовался интернетом от другого провайдера, договор с которым заключил только что, и таким образом они не имеют права требовать с меня оплату за неоказанную услугу. После этого мне продиктовали текст письма, которое я им должен отправить, я отправил и договор наш прекратил действовать.

Короче, надо им твердо заявить, что прийти в их офис для разрыва договора нет физической возможности (либо абонент умер, либо находится в другой стране или в другом городе и т.д.). На всякий случай припугнуть, что данный разговор с оператором вы записываете. У них в договоре кстати эта ситуация (физическое отсутствие абонента в зоне досягаемости их офисов) не прописана. Там написано что-то мутное, типа "другие случаи расторжения договора решаются на основе законодательства Украины". Очевидно, в законодательстве что-то есть такое, позволяющее их послать нахер.
   
Я с ними разрывал так: в один прекрасный день они мне остопиздили, я позвонил другому провайдеру (Фринет), на следующий день пришли от него два пацана, провели от них интернет, все наладили и я подписал с ними договор. После этого я позвонил в Волю и сообщил им, что я разрываю с ними договор по интернету и больше ничего платить не буду. Тоже начались танцы с бубном с их стороны: вы так не можете, надо прийти к нам в офис и все в письменном виде, а если не прийдете, то вы за каждый месяц будете должны бла-бла-бла. На что я им сказал, что все, что я могу для них сделать — это послать им по емэйлу письмо с требованием расторгнуть договор, что ни в какой их офис ездить я не собираюсь, а если они мне предъявят счета на оплату, то я их не оплачу. А если подадут в суд, то в суде я докажу, что все это время я пользовался интернетом от другого провайдера, договор с которым заключил только что, и таким образом они не имеют права требовать с меня оплату за неоказанную услугу. После этого мне продиктовали текст письма, которое я им должен отправить, я отправил и договор наш прекратил действовать.

Короче, надо им твердо заявить, что прийти в их офис для разрыва договора нет физической возможности (либо абонент умер, либо находится в другой стране или в другом городе и т.д.). На всякий случай припугнуть, что данный разговор с оператором вы записываете. У них в договоре кстати эта ситуация (физическое отсутствие абонента в зоне досягаемости их офисов) не прописана. Там написано что-то мутное, типа "другие случаи расторжения договора решаются на основе законодательства Украины". Очевидно, в законодательстве что-то есть такое, позволяющее их послать нахер.
Дякую. Гарно ви придумали з іншим оператором. на жаль, у мене квартира порожня і нічого довести не можна. Хіба що викликати бригаду, щоб відорізали кабель.
   
батька, який помер вже майже 5 років назад. На сьогодні батькові було б уже 103 роки.
Я виїхала з мешкання 2 місяці назад і там більше ніхто не живе
ти таки ТП...  :facepalm1:
   
Викупають борги за копійки, а потім виносять мозок.
Не у всіх так просто як у мене (тітка вже померла, її квартиру я продав).
Думаю багато хто платить.

То Порохатий так працює...його школа!   :-)o



Останнє редагування: 19 січня 2024 21:06:29 від DiDUS
   
 :laugh:

Тут має бути Славень про Петра, Гройсманда і про інвесторів Dragon Capital  :shuffle:
   
Дякую. Гарно ви придумали з іншим оператором. на жаль, у мене квартира порожня і нічого довести не можна. Хіба що викликати бригаду, щоб відорізали кабель.

Нет, вы им скажите, что владелец/абонент/сторона договора сейчас находится вне зоны досягаемости их офисов (за границей например) и прийти к ним для расторжения договора не может, но и платить не желает/не может за то, что не получает. Спросите, что в такой ситуации делать. Интересно, что они вам ответят. Напишите потом сюда.

Для пущей важности, можете им сказать, что абсолютно все электроприборы в квартире выключены, потребления электричества по счетчику нет, и это будет в суде доказательством, что вы не могли потреблять их гребаные услуги.
   
:laugh:

Тут має бути Славень про Петра, Гройсманда і про інвесторів Dragon Capital  :shuffle:

Чекаємо славеняра богкуза...   :-)o 
   
Чекаємо славеняра богкуза...   :-)o 

Ну як жити без Петра?

Навіть у Волю-кабєль вліз з тилу!   :weep:
   
Договір укладається з конкретною особою і припиняє дію зі смертю власника, яка звісно має бути пітдтверджена, квартира ту взагалі ні до чого)
   
Нет, вы им скажите, что владелец/абонент/сторона договора сейчас находится вне зоны досягаемости их офисов (за границей например) и прийти к ним для расторжения договора не может, но и платить не желает/не может за то, что не получает. Спросите, что в такой ситуации делать. Интересно, что они вам ответят. Напишите потом сюда.

Для пущей важности, можете им сказать, что абсолютно все электроприборы в квартире выключены, потребления электричества по счетчику нет, и это будет в суде доказательством, что вы не могли потреблять их гребаные услуги.

Дожопи.
Доки ви не написали заяву про розірвання договору, він вважається дійсним.
А за послуги треба платити....  :-)o 
   
Дожопи.
Доки ви не написали заяву про розірвання договору, він вважається дійсним.
А за послуги треба платити....  :-)o 
Про це малесенькими буквами десь у них написано)
Коли розривав договір приізжав сам з паспортом і обладнанням
   
Розривав з Волею в '14, тепер у мене є офіційний папір від Волі, що я помер в грудні 14р.
   
Дожопи.
Доки ви не написали заяву про розірвання договору, він вважається дійсним.
А за послуги треба платити....  :-)o 

а я им и писал заяву! По емэйлу  :gigi: .
   
От не можу збагнути...

У мене ця Воля з року їх заснування. Спочатку на одній квартирі, потім на другій... Все завжди працювало - і TV, і інтернет. Ну поміняв колись давно їх аналоговий TV-бокс на якусь карту в телевізор... Ну віддав років 15 тому їхній недолугий модем, поставив свій.

Зараз на мін тарифі, телебачення не треба.

Може я такий невибагливий до інтернету, гіга-швидкості мені не треба. Але проблем ніколи не було.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія