Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дипломат от бога?

Дипломат от бога?

ЗЕ вчера за один день умудрился, без всякой нужды или какой-то видимой пользы для Украины, плюнуть в лицо Трампу и господину Си. Хамство - отличительная черта президента, продолжение его стиля "Вийди вон розбiйник!"

Трамп - павлин, которого нельзя обижать лично, если ему доложат, то он запомнит это надолго.
"Сначала подумай – потом говори, – Зеленский ответил на предложение Трампа достичь мира с Путлером
Президент Украины задался вопросом: что если Украина откажется от такого предложения – отдать свои территории – и Трамп прекратит помощь, то как тогда американский лидер будет действовать потом в случае возможной оккупации страны НАТО в результате поражения Украины?
"И потому, я скажу так, мне отец так всегда говорил: "Сначала подумай – потом говори", – подчеркнул Зеленский"


""Есть премьер Китая – тогда наш премьер с ним встретится. Я бы с радостью встретился бы с лидером Китая. Си Цзиньпин принимает решения, а в Украине я принимаю решения… Мне не нужны диалоги любые, мне нужны важные решения от лидеров, принимающих эти решения", - заявил украинский президент
Ранее издание Politico сообщило, что китайский премьер отказался встречаться с Зеленским в Давосе"

Теперь китайцы надолго откажуться встречаться. Просто уйти от неудобного вопроса он не мог?
   
Re: Дипломат от бога?

"Дайтє єму єсчо 100 дней! Он научітса"
   
Re: Дипломат от бога?
Ale

ЗЕ вчера за один день умудрился, без всякой нужды или какой-то видимой пользы для Украины, плюнуть в лицо Трампу и господину Си. Хамство - отличительная черта президента, продолжение его стиля "Вийди вон розбiйник!"

Трамп - павлин, которого нельзя обижать лично, если ему доложат, то он запомнит это надолго.
"Сначала подумай – потом говори, – Зеленский ответил на предложение Трампа достичь мира с Путлером
Президент Украины задался вопросом: что если Украина откажется от такого предложения – отдать свои территории – и Трамп прекратит помощь, то как тогда американский лидер будет действовать потом в случае возможной оккупации страны НАТО в результате поражения Украины?
"И потому, я скажу так, мне отец так всегда говорил: "Сначала подумай – потом говори", – подчеркнул Зеленский"


""Есть премьер Китая – тогда наш премьер с ним встретится. Я бы с радостью встретился бы с лидером Китая. Си Цзиньпин принимает решения, а в Украине я принимаю решения… Мне не нужны диалоги любые, мне нужны важные решения от лидеров, принимающих эти решения", - заявил украинский президент
Ранее издание Politico сообщило, что китайский премьер отказался встречаться с Зеленским в Давосе"

Теперь китайцы надолго откажуться встречаться. Просто уйти от неудобного вопроса он не мог?
Трамп ідіот а сі гандон - все правильно Зе сказав
   
Re: Дипломат от бога?

Лучше было, когда в 2022г он сидел в бункере и с телесуфлера зачитывал правильные речи, написанные спичрайтером. Когда работает не по сценарию - обязательно серьезные проколы
   
Re: Дипломат от бога?

Якщо дійсно зе таке сказав, то це, м'яко кажучи, дуже недалекоглядно.
   
Re: Дипломат от бога?

Якраз сьогодні дивився ту прес-конференцію. Під враженням. Сильно Рекомендую, хто не дивився

Той Давос то переломний момент.

https://www.youtube.com/watch?v=zXFyu3AhLLE


А на рахунок порохорилих довбойобів, що відкривають гілки з такими контекстами, то реально складається враження, що вони працюють на кацапів. Мразям місце не на ФУПі, а на якомусь засраному кацапському Яплакал.
   
Re: Дипломат от бога?

Трамп ідіот а сі гандон - все правильно Зе сказав

   
Re: Дипломат от бога?

Якщо дійсно зе таке сказав, то це, м'яко кажучи, дуже недалекоглядно.

сам подивитись не можеш, кацапа порохорилого, ворога слухаєш?
   
Re: Дипломат от бога?

 :facepalm:  та да, недалекоглядно... Це ж скільки потім у Петра-дипломата буде роботи по зализуванню їхніх дуп.
   
Re: Дипломат от бога?

Re: Дипломат от бога?

ось ще Подоляка послухайте, хай вас перекосойобить, кацапи  :D

https://www.youtube.com/watch?v=KhvVAPmh3EM
   
Re: Дипломат от бога?

Дурилка картонная.
У него понятия дворового пацана.

Вот поэтому всеобщее избирательное право нужно как можно быстрее ликвидировать.
На высокие посты уже массово приходят неучи,  клоуны и фрики, в угоду серой массе, которая выбирает себе подобных…
   
Re: Дипломат от бога?
dig

Трамп ідіот а сі гандон - все правильно Зе сказав
Да ты, батенька, дебил 80 левела! США дают нам оружие, Китай пока не дает оружие рашке. Если они изменят свою позицию после твоего коммента - где будешь прятаться? Или ты уже из Гамерики п****шь?
   
Re: Дипломат от бога?

йди нахуй, кацап.
в таком же стиле твой кумир общался вчера в Давосе
   
Re: Дипломат от бога?


   
Re: Дипломат от бога?

дипломатія у стилі КВН
   
Re: Дипломат от бога?

Трамп ідіот а сі гандон - все правильно Зе сказав

я дедалі все більше й більше пересвідчуюсь в тому, що нарід таки гідний своїх правителів :facepalm1:

і вся хуйня, яку ми зараз маємо, ми маємо цілком заслужено.

"І запомні, Шарапаф: наказаній бєз віни нє биваєт! © :buba:
   
Re: Дипломат от бога?

у відповідь Трамп просто забовязаний припинити війну за 24 години
ато всі подумають що він лох
   
Re: Дипломат от бога?

А на рахунок порохорилих довбойобів, що відкривають гілки з такими контекстами, то реально складається враження, що вони працюють на кацапів. Мразям місце не на ФУПі, а на якомусь засраному кацапському Яплакал.
+ порошкоботи та трампазі  зробили з  фупу  помийницю
   
Re: Дипломат от бога?

ЗЕ вчера за один день умудрился, без всякой нужды или какой-то видимой пользы для Украины, плюнуть в лицо Трампу и господину Си. Хамство - отличительная черта президента, продолжение его стиля "Вийди вон розбiйник!"

Трамп - павлин, которого нельзя обижать лично, если ему доложат, то он запомнит это надолго.
"Сначала подумай – потом говори, – Зеленский ответил на предложение Трампа достичь мира с Путлером
Президент Украины задался вопросом: что если Украина откажется от такого предложения – отдать свои территории – и Трамп прекратит помощь, то как тогда американский лидер будет действовать потом в случае возможной оккупации страны НАТО в результате поражения Украины?
"И потому, я скажу так, мне отец так всегда говорил: "Сначала подумай – потом говори", – подчеркнул Зеленский"


""Есть премьер Китая – тогда наш премьер с ним встретится. Я бы с радостью встретился бы с лидером Китая. Си Цзиньпин принимает решения, а в Украине я принимаю решения… Мне не нужны диалоги любые, мне нужны важные решения от лидеров, принимающих эти решения", - заявил украинский президент
Ранее издание Politico сообщило, что китайский премьер отказался встречаться с Зеленским в Давосе"

Теперь китайцы надолго откажуться встречаться. Просто уйти от неудобного вопроса он не мог?

Щодо Трампа, він нічого образливого не сказав. Щодо китайців - я б їх давно послав нах, відкрив наше посольство у Тайбеї і визнав незалежність Тайваню. Китай це наш відвертий, хоча й обережно-хитросракий ворог.
   
Re: Дипломат от бога?

я дедалі все більше й більше пересвідчуюсь в тому, що нарід таки гідний своїх правителів :facepalm1:

і вся хуйня, яку ми зараз маємо, ми маємо цілком заслужено.

"І запомні, Шарапаф: наказаній бєз віни нє биваєт! © :buba:

А що були сумніви хоч якісь? Нарід вірив в цудо,чуда не сталося.І зауваж справжній пі..ць мабуть тільки починається. Якщо переможуть трампісти а наш найвечніший і АП будуть далі гнути таку лінію то що може бути хорошого. Тут деякі вумніки кажуть оо маладєц Зе,рубає в очі правду. Ну і до чого "дорубаємося " з такою "дипломатією" ? Їх аргументи що з трампістами і так нема що говорити бо ніц не дадуть. Та як не дадуть тупі ви рагулі то нам рано чи пізно піздець. Та треба хоч спробувати навести з ними якісь мости,хоч не дражнити лишній раз. Бо від цього залежить наше виживання.
   
Re: Дипломат от бога?

Слишком дипломатично высказался.Я бы добавил: если Трамп так хочет умиротворить агрессора пусть отдаст ему Калифорнию .Мы не против
   
Re: Дипломат от бога?

Ну, ще не всі дипломатичні інструменти були задіяні, ще міг сказати трампону "мнє 44 і я нє лох"
   
Re: Дипломат от бога?

А що були сумніви хоч якісь? Нарід вірив в цудо,чуда не сталося.І зауваж справжній пі..ць мабуть тільки починається. Якщо переможуть трампісти а наш найвечніший і АП будуть далі гнути таку лінію то що може бути хорошого. Тут деякі вумніки кажуть оо маладєц Зе,рубає в очі правду. Ну і до чого "дорубаємося " з такою "дипломатією" ? Їх аргументи що з трампістами і так нема що говорити бо ніц не дадуть. Та як не дадуть тупі ви рагулі то нам рано чи пізно піздець. Та треба хоч спробувати навести з ними якісь мости,хоч не дражнити лишній раз. Бо від цього залежить наше виживання.
Прості рішення, ібіомать. Погратися у моську і слона, отримати аплодисменти від прихильників, та й все.
   
Re: Дипломат от бога?

Слишком дипломатично высказался.Я бы добавил: если Трамп так хочет умиротворить агрессора пусть отдаст ему Калифорнию .Мы не против
аляску, бля дь!!
   
Re: Дипломат от бога?

Дадада, АТОпуті нападе.
   
Re: Дипломат от бога?
LVV

Я не лох,я не тряпка, боневтік я.
   
Re: Дипломат от бога?

А що, краще б втік?
   
Re: Дипломат от бога?

міжнародна политика України под назвой "розсувні сідниці", яка десятилітта панувала... повинна йти нахрен.
 ТС ... коли тобі сруть на килимок біля дверей... ти як зазвичай робиш? "будь ласка ще" кажешь?
   
Re: Дипломат от бога?
LVV

Ідіть в сраку! (Майже цитата)
Так нормально буде?
   
Re: Дипломат от бога?

Щодо Трампа, він нічого образливого не сказав. Щодо китайців - я б їх давно послав нах, відкрив наше посольство у Тайбеї і визнав незалежність Тайваню. Китай це наш відвертий, хоча й обережно-хитросракий ворог.
а ще заборонити Китаю транслювати квартал95 та назвати Сі "сіськатайська". А що, ми ж дурачки, нам пох.
   
Re: Дипломат от бога?

Ага, і неодмінно ця нова дипломатія повинна бути якомога хамськішою, причому в бік долбойобів, які це запам'ятають і потім використають. Тобто, не фахово вести переговори, а кидатися півником на потенційних союзників - воно може спрацює кілька разів, а потім навпаки, такі токсичні методи призводять до зворотного ефекту.
Ну але наших шанувальників порадує
   
Re: Дипломат от бога?
dig

у відповідь Трамп просто забовязаний припинити війну за 24 години
ато всі подумають що він лох
Трумп никогда за базар не отвечал! Ни в бизнесе ни в политике .. Поэтому пипл его так хавает
   
Re: Дипломат от бога?

Трумп никогда за базар не отвечал! Ни в бизнесе ни в политике .. Поэтому пипл его так хавает

як і Зеленський,
не українцям, які обрали Зеленського з єрмачнею, обурюватись на американців, що обрали Трампа
   
Re: Дипломат от бога?

Слишком дипломатично высказался.Я бы добавил: если Трамп так хочет умиротворить агрессора пусть отдаст ему Калифорнию .Мы не против
дипломатия в стиле "Квартал-95", только ЗЕ уже 5 лет, как не стендап комик, а привычки остались. Можно позубоскалить на эту тему, но проблема в том, что рашка не претендует на Калифорнию, а на часть Украины претендует.
   
Re: Дипломат от бога?
Ale

Да ты, батенька, дебил 80 левела! США дают нам оружие, Китай пока не дает оружие рашке. Если они изменят свою позицию после твоего коммента - где будешь прятаться? Или ты уже из Гамерики п****шь?
Пішов в сраку - якщо Китай щось захоче він і так зробить, не вистачало ще кожну вузькооку залупу поважати) я в Україні якщо шо)
   
Re: Дипломат от бога?

Китай на стороні хуйла,  пох шо Зе сказав
З трампом лоханувся, все таки майбутній президент сша
   
Re: Дипломат от бога?

Слишком дипломатично высказался.Я бы добавил: если Трамп так хочет умиротворить агрессора пусть отдаст ему Калифорнию .Мы не против

а треба було висловитись професіонально типу - ми будемо дуже вдячні містеру Трампу, коли він за один день переконає путiна виконувати міжнародні договори, підписані росією, про непорушність кордонів Україні та той же будапештський меморандум, це дійсно зупинить війну за 1 день під оплески всього світу
   
Re: Дипломат от бога?

а треба було висловитись професіонально типу - ми будемо дуже вдячні містеру Трампу, коли він за один день переконає путiна виконувати міжнародні договори, підписані росією, про непорушність кордонів Україні та той же будапештський меморандум, це дійсно зупинить війну за 1 день під оплески всього світу
------------------------------------------
Оце б було правильно!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія