Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Україна вже не йде у НАТО?

Re: Україна вже не йде у НАТО?

Україна вже  давно у НАТО, всі танки, літаки та артилерія перекинуті Фаінами туди... :ok:


   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Йде, але тидищ вірішів хайпонути на назві гілки.

Тидищ виніс питання з допису Омеляна.
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Україна вже  давно у НАТО, всі танки, літаки та артилерія перекинуті Фаінами туди... :ok:

Показати зображення...


А цей діяч тут до чого?
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Забрали телефон і відімкнули інтернет)

Смішно  (tu)

   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

А цей діяч тут до чого?

Ну ніфіга собі, це гранд-дипломат, головний, хто запхав нас під сраку у НАТО, забезпечивши масовий оргазм поціновувачів лише тільки від згадки про армію.
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

«Корупція, яка зберігається за нинішньої влади (набагато нижча, ніж до 2014 року), є, багато в чому, вимушеною – головним чином, тому, що владі доводиться красти, щоб на ці гроші хоч почасти інформаційно та організаційно протистояти атаці об'єднаних хуйло-олігархічних інформаційних військ. І це, мабуть, найскладніша українська проблема, бо підтримку головних ЗМІ в Україні (що означає, влада) можуть мати лише ті політики, які лояльні до Кремля та олігархів, тобто відверто антиукраїнські"

Нахєр ти приписуєш мені не мою цитату?
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Смішно  (tu)




Тупа відповідь на тупе питання.Що не так?
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Нахєр ти приписуєш мені не мою цитату?

Наташа, не нервуй. Це я процитував Волоха, лише ти не зрозуміла з контексту
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Ну ніфіга собі, це гранд-дипломат, головний, хто запхав нас під сраку у НАТО, забезпечивши масовий оргазм поціновувачів лише тільки від згадки про армію.

А до теми допису він яке відношення має? Президентом вже 5 років Зеленський.
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

А до теми допису він яке відношення має? Президентом вже 5 років Зеленський.

Пряме має відношення. "Я так його кохала, так кохала, що народила йому трійню на третій місяць після шлюбу!" Але не напружуйся, це тобі "не зрозуміти" за твоїм призначенням...
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

А до теми допису він яке відношення має? Президентом вже 5 років Зеленський.


Тому що скоро тільки "кошкі родятся". Вже б давно були б в НАТО, якби цілеспрямовано рухались в його напрямку три десятки років. Щоб не було як колись:

Міністр закордонних справ України Петро Порошенко вважає, що на сьогодні питання про вступ України до НАТО не стоїть. «Ми не збираємося йти кудись, щоб розсердити Росію», – наголосив Петро Порошенко в інтерв'ю "Комерсант-Україна".

За його словами, пріоритетом для України є конкретні прагматичні кроки, націлені на забезпечення національних інтересів. "Було б безглуздо відмовлятися від можливостей взаємодії з найбільш ефективною системою колективної безпеки", - зазначив П.Порошенко.

 Також він заявив, що рішення щодо вступу до НАТО може бути прийнято за результатами референдуму. "Саме за результатами референдуму може бути прийнято рішення про вступ до НАТО або будь-яку іншу організацію колективної безпеки. Ми не збираємося йти кудись, щоб розсердити Росію", - підкреслив глава МЗС України.

   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Тому що скоро тільки "кошкі родятся". Вже б давно були б в НАТО, якби цілеспрямовано рухались в його напрямку три десятки років. Щоб не було як колись:

Міністр закордонних справ України Петро Порошенко вважає, що на сьогодні питання про вступ України до НАТО не стоїть. «Ми не збираємося йти кудись, щоб розсердити Росію», – наголосив Петро Порошенко в інтерв'ю "Комерсант-Україна".

За його словами, пріоритетом для України є конкретні прагматичні кроки, націлені на забезпечення національних інтересів. "Було б безглуздо відмовлятися від можливостей взаємодії з найбільш ефективною системою колективної безпеки", - зазначив П.Порошенко.

 Також він заявив, що рішення щодо вступу до НАТО може бути прийнято за результатами референдуму. "Саме за результатами референдуму може бути прийнято рішення про вступ до НАТО або будь-яку іншу організацію колективної безпеки. Ми не збираємося йти кудись, щоб розсердити Росію", - підкреслив глава МЗС України.

Це за який рік цитата?
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?


Після початку Великого вторгнення Росії, невдалих стамбульських судом і спроб вигадати якусь химерну конструкцію безпекових гарантій, коли перший переляк від проваленого завдання пройшов - влада нарешті вичавила з себе: Україна має вступити в НАТО.

Після абсолютної хамської поведінки на саміті НАТО у Вільнюсі, торпедування стосунків з Польщею на ГА ООН (до речі, ви помітили, як підкреслено відбулися дві зустрічі з Президентом Польщі Дудою, з яким начебто посварилися, після парламентських виборів і жодної досі - з новим премʼєр-міністром Польщі Туском?), ми нарешті публічно виводимо вступ України в НАТО майже в аксіому і (барабанний дріб…): Перша зустріч Ради Україна-НАТО у військовому форматі відбувається без Головнокомандувача України.

Я не можу не вірити Karl Volokh і Borislav Bereza, які стверджують, що Залужному Банкова не дозволила поїхати на це засідання, більше того, зірвано його виступ навіть у режимі відеоконференції.

У мене єдине запитання: так ми у НАТО вступати точно плануємо? І як виграти криваву лотерею, якщо ми за квитком посилаємо не героїв в Брюссель на НАТО, а трупу блукаючих акторів в альпійський Давос за селфі з селебрітіз?

Якщо хтось вважає, що неучасть України на найвищому рівні в Раді Україна-НАТО це не так страшно, як переслідування журналістів - змушений вас розчарувати, це та сама режисура єдиної трагікомедії: Як не дати Україні перемогти!

«Вони тупо дискредитують все і І довіри до них в людей вже немає», - це мені сьогодні написав потужний прихильник Зе-команди в недавньому минулому, який у шоці від останніх подій.

Omelyan News
ната прекратит свое существование
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?


Це за який рік цитата?


За 2009. Ти не знаєш коли Порошенко був міністром закордонних справ?
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

 :lol:  Рішуче засуджує напад на Грузію, поки Фаїни ще розвантажуються...

   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

За 2009.

Це до вторгнення рф в Україну, до окупації Криму.

А Зеленський казав, що ходить в гості, коли його не запрошують, вже на третьому-четвертому році вторгнення.


   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Це до вторгнення рф в Україну, до окупації Криму.

А Зеленський казав, що ходить в гості, коли його не запрошують, вже на третьому-четвертому році вторгнення.


 Ну так вторгнення тому в 2014-му і відбулося, що розсердили Росію. То треба було слухати Петра і нікуди не йти?
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Пан Джінкс нещодавно в іншій темі написав, що основна ознак руськомірця - ненависть до НАТО.
В цій темі, згідно першої ознаки Джінкса, відмітилось вже два руськомірця: Мирослава та Фішер.
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Це наїзд на Залужного?
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Міністр оборони України Рустем Умєров скасував сьогоднішній візит до Франції.
Причиною скасування є безпекові міркування, пишуть з посиланням на міністерство збройних сил La Depeche і Le Monde.

Проте він візьме участь у відеоконференції з міністром оборони Франції Себастьєном Лекорню на тему "артилерійської коаліції", яка має на меті посилити оборону України.
 Рустем Умеров мав відвідати промислові майданчики Nexter у Бурже, де виробляють самохідні гармати Caesar, та ракетне підприємство MBDA у Selles-Saint-Denis.
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Перше, президент України Володимир Зеленський вже публічно підтвердив, що 16 січня була Ставка.

Друге, дійти спільного знаменника по всіх кадрових пунктах виявилося занадто складно (що прогнозовано).

Третє, різні представники військовоно керівництва країни, які беруть участь у Ставці, наполегливо застерегли від «комплексного» підходу по звільненню такої кількості військових генералів.

На цьому фоні Кирило Буданов  висловив позицію про «не наполягання» та навіть відмову від позиції Головнокомандувача ЗСУ.

Четверте, по Наєву і ще одному генералу шансів на зміну рішень про звільнення фактично немає.

П’яте Президент наполіг, щоб «Ставка визначилися» зі звільненнями в Генштабі ЗСУ до 19-20 січня

Ситуація по самому Залужному категорична.
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Зустріч Україна – НАТО у Брюсселі пройшла без участі Валерія Залужного

Так, бо в цей час він був на Ставці.

Ось так ми йдемо в НАТО. В цей час президент приймає рішення про звільнення генералів.
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Сергій Лямець:

"ПЗДЦ...
ПЗДЦ...
ПЗДЦ...
ПЗДЦ...

Головою наглядової ради "Укроборонпрому" став пан Давід Ломджарія. Його рекомендували від  ‌О‌ф‌і‌с‌у‌ ‌п‌р‌е‌з‌и‌д‌е‌н‌т‌а‌ Міністерства оборони.

Я не хочу применшувати особисті якості пана Давіда, бо не знайомий з ним. Напевно що він розумна та гідна людина. Хочу загострити вашу увагу на іншому.

Перше. Чи є пан Давід громадянином України?

Це звісно другорядне питання. Можна бути не-громадянином, але докладати зусиль до перемоги України. Але державна таємниця та таке інше - це здається нескінченним серіалом. Колись Порошенко почав з Яресько та Абромавічуса, тепер ось пан Ломджарія. Вибачте, в нас немає українців, гідних цієї посади?

Друге. Подивіться на службовий досвід пана Ломджарії.

Розливник PepsiCo в Грузії --- директор у проекті з побудови бутікового аутлету --- фірма з продажу риби та вина --- маленька блокчейн-електростанція (не питайте, не знаю, як це поєднати) --- і нарешті наглядова рада "Укрзалізниці". Я готовий закрити очі на наглядову раду УЗ, це завжди був клуб за якимись іншими інтересами. Але питання таке: чи не можна було знайти промисловця чи зброяра на "Укроборонпром"???

Україні під час війни потрібно виробляти зброю. На цьому потрібно знатися. Знатися. Знатися. Знатися. Знатися. Знатися. Знатися. Знатися. Знатися. Знатися. Знатися. Це я для Офісу президента, шмигалів та депутатів "слуг народу".

Третє. "Укроборонпром" продовжують розвалювати навіть під час війни.

Друзі, подивіться на це фрік-шоу. Милованов, Гончарук, СЕО Оборонно-промислової коаліції Арізони (AZDIC) Лінді Сміт..., колишній член наглядової ради "Укрексімбанку" та колишній член правління "Нафтогазу" Сергій Коновець (подивіться на успіхи "Укрексімбанку" та зрозумійте усе). Ці люди точно мають намір розвивати виробництво зброє та набоїв в Україні? Чи в нас стоїть завдання завантажити замовленнями підприємства Арізони (в кращому випадку)???

https://www.epravda.com.ua/news/2024/01/17/708838/

ПЗДЦ...
ПЗДЦ...
ПЗДЦ...
ПЗДЦ...
ПЗДЦ...
ПЗДЦ...
ПЗДЦ...
ПЗДЦ...
ПЗДЦ...
ПЗДЦ...
ПЗДЦ...
ПЗДЦ...
ПЗДЦ...
ПЗДЦ...
ПЗДЦ...
ПЗДЦ...

Нащо той Давос, якщо тут такі призначення?
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

https://t.me/beneficiaryvlady/7123

Це анонімний канал Петрова і Іванова?))
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Це анонімний канал Петрова і Іванова?))

Ахапхапхапхапха
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Прошу поставитися до цієї інформації з критичним сприйняттям, бо це може бути черговий вкид, або виявитися правдою. Якщо реакція суспільства буде бурхливою, ймовірно влада відмовиться від ідеї звільнення військового керівництва і назв таку інформацію "вкидом".
:D  добряче підстрахувався   :weep:
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Сергій Лямець:

"ПЗДЦ...
ПЗДЦ...
ПЗДЦ...
ПЗДЦ...

Головою наглядової ради "Укроборонпрому" став пан Давід Ломджарія. Його рекомендували від  ‌О‌ф‌і‌с‌у‌ ‌п‌р‌е‌з‌и‌д‌е‌н‌т‌а‌ Міністерства оборони.

Я не хочу применшувати особисті якості пана Давіда, бо не знайомий з ним. Напевно що він розумна та гідна людина. Хочу загострити вашу увагу на іншому.

Перше. Чи є пан Давід громадянином України?

Це звісно другорядне питання. Можна бути не-громадянином, але докладати зусиль до перемоги України. Але державна таємниця та таке інше - це здається нескінченним серіалом. Колись Порошенко почав з Яресько та Абромавічуса, тепер ось пан Ломджарія. Вибачте, в нас немає українців, гідних цієї посади?

Друге. Подивіться на службовий досвід пана Ломджарії.

Розливник PepsiCo в Грузії --- директор у проекті з побудови бутікового аутлету --- фірма з продажу риби та вина --- маленька блокчейн-електростанція (не питайте, не знаю, як це поєднати) --- і нарешті наглядова рада "Укрзалізниці". Я готовий закрити очі на наглядову раду УЗ, це завжди був клуб за якимись іншими інтересами. Але питання таке: чи не можна було знайти промисловця чи зброяра на "Укроборонпром"???

Україні під час війни потрібно виробляти зброю. На цьому потрібно знатися. Знатися. Знатися. Знатися. Знатися. Знатися. Знатися. Знатися. Знатися. Знатися. Знатися. Це я для Офісу президента, шмигалів та депутатів "слуг народу".

Третє. "Укроборонпром" продовжують розвалювати навіть під час війни.

Друзі, подивіться на це фрік-шоу. Милованов, Гончарук, СЕО Оборонно-промислової коаліції Арізони (AZDIC) Лінді Сміт..., колишній член наглядової ради "Укрексімбанку" та колишній член правління "Нафтогазу" Сергій Коновець (подивіться на успіхи "Укрексімбанку" та зрозумійте усе). Ці люди точно мають намір розвивати виробництво зброє та набоїв в Україні? Чи в нас стоїть завдання завантажити замовленнями підприємства Арізони (в кращому випадку)???

https://www.epravda.com.ua/news/2024/01/17/708838/

ПЗДЦ...
ПЗДЦ...
ПЗДЦ...
ПЗДЦ...
ПЗДЦ...
ПЗДЦ...
ПЗДЦ...
ПЗДЦ...
ПЗДЦ...
ПЗДЦ...
ПЗДЦ...
ПЗДЦ...
ПЗДЦ...
ПЗДЦ...
ПЗДЦ...
ПЗДЦ...

Нащо той Давос, якщо тут такі призначення?


Бізнесмен із Грузії Давід Ломджарія 16 грудня став головою наглядової ради «Українська оборонна промисловість». Він і раніше входив до складу ради як представник держави від Міністерства оборони.
Про це повідомила пресслужба концерну.

Зазначається, що серед його основних обовʼязків на посаді: скликання засідання, організація плану роботи ради та контроль його виконання, утворення комітетів і координація їхньої діяльності, підготовка річного звіту наглядової ради.

«Упевнений, що разом з Давідом Ломджарією та іншими членами наглядової ради ми зможемо прискорити виконання ключових завдань Товариства: збільшення обсягів виробництва, ефективне реформування нашої оборонки та побудову антикорупційної інфраструктури», — заявив гендиректор «Української оборонної промисловості» Герман Сметанін.

З лютого 2022 року Ломджарія є членом наглядової ради «Укрзалізниці». «Укроборонпром» стверджує, що там він зробив «чималий внесок у реалізацію реформи корпоративного управління», зокрема щодо забезпечення прозорості діяльності, впровадження практик відповідального ведення бізнесу та підзвітності.

Окрім того, новий очільник наглядової ради має більш ніж 25-річний досвід роботи з компаніями зі списку Fortune 500 та великими міжнародними фінансовими установами.
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Наташа, не нервуй. Це я процитував Волоха, лише ти не зрозуміла з контексту

Полікарп, це не моя цитата волоха
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Ну так вторгнення тому в 2014-му і відбулося, що розсердили Росію. То треба було слухати Петра і нікуди не йти?


- А при Порошенку долар став 25! ..... а, ну да...

- А ще Крим здав і Маріуполь хотів! ... а, точно..

- Патріотів в тюрмах тримав!..а, Червінський ж.

- Іловайськ, Дебальцево! ..... блін, Південь..

- Кумовство! Збагачення!... а, Баканов, Шурма..

- Війну не хотів закінчувати.... блін, знов не то....

- О, точно! Мінські! Зрада! ---ви знаходитесь тут.
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Перше, президент України Володимир Зеленський вже публічно підтвердив, що 16 січня була Ставка.
упороте, ставка була 17-го  :facepalm1:
16-го була в 2023 році
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Полікарп, це не моя цитата волоха

 Наташ, та я тобі її і не приписую, до такої маячні не добалакаєшся навіть ти)).
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

упороте, ставка була 17-го  :facepalm1:
16-го була в 2023 році


 :weep:
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Наташ, та я тобі її і не приписую, до такої маячні не добалакаєшся навіть ти)).

Полікарп, будь уважнішим при цитуванні.

   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Ну ніфіга собі, це гранд-дипломат, головний, хто запхав нас під сраку у НАТО, забезпечивши масовий оргазм поціновувачів лише тільки від згадки про армію.

А, ну тоді ок.



"Вслід за Порошенком на життєво важливі міжнародні зустрічі перестали випускати Залужного, його не було навіть онлайн на першому військовому засіданні Ради Україна-НАТО.

Що це за сигнал - в світі всі чудово зрозуміють,  крім аудиторії "єдиного", якому знову покажуть переможні  руханки.

І посла в ключовій для нас  Британії вже давно нема, зато сексологині на раз призначаються.

Цей перелік міжнародних "здобутків" можна продовжити.

.... точно це "Запад нам недостатньо допомає", а не у нас відбувається якесь незрозуміле лайно?"
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Тому що скоро тільки "кошкі родятся". Вже б давно були б в НАТО, якби цілеспрямовано рухались в його напрямку три десятки років. Щоб не було як колись:

Міністр закордонних справ України Петро Порошенко вважає, що на сьогодні питання про вступ України до НАТО не стоїть. «Ми не збираємося йти кудись, щоб розсердити Росію», – наголосив Петро Порошенко в інтерв'ю "Комерсант-Україна".

За його словами, пріоритетом для України є конкретні прагматичні кроки, націлені на забезпечення національних інтересів. "Було б безглуздо відмовлятися від можливостей взаємодії з найбільш ефективною системою колективної безпеки", - зазначив П.Порошенко.

 Також він заявив, що рішення щодо вступу до НАТО може бути прийнято за результатами референдуму. "Саме за результатами референдуму може бути прийнято рішення про вступ до НАТО або будь-яку іншу організацію колективної безпеки. Ми не збираємося йти кудись, щоб розсердити Росію", - підкреслив глава МЗС України.
Оце послухала нарадіо свобода бувшого радника меркель, який був в 2008 в бухаресті.
Він прямо сказав,що до 2022го року вступ україни до нато не розглядався.

ПС Зараз він голова мюнхенської безпекової конференції. Як я зрозуміла з його словєсов, то вони збираються мати там кацапську офіційну делегацію (бо опозиціонери ,яківиступали на минулій, давно виїхали з рашки і не мають поняття, що там відбувається, а конференція хоче чути актуальну інформацію), але "не постелять їм червогого килима", тобто, не нададуть слова. Ноу комент...
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Полікарп, будь уважнішим при цитуванні.

 Як там Еко-лавка, чи ти просто юзаєш чужий нік?)
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

"Вслід за Порошенком на життєво важливі міжнародні зустрічі перестали випускати Залужного, його не було навіть онлайн на першому військовому засіданні Ради Україна-НАТО.

Що це за сигнал - в світі всі чудово зрозуміють,

Знов чергова "відставка Залужного"?  :-)o
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Давіда Сарію треба було на Укроборонпром :buba:
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Згадаємо, що



тупая кацапская ПЄСда, формат не передбачав участі Президентів Держав, бо це був формат рівня військового керівництва.

І ще. ЯК Президент міг заборонити Залужному участь по відеоконференції???  Він там шо, бля дь, біля кабінету Залужного з ножицями стояв, щоб перерізати інтернет-кабель? Чи його провайдеру дав вказівку вирубити інет у Залужного саме на момент його виходу в ефір?

Може Залужний просто не зміг взяти участь, бо перебував саме десь на якійсь ділянці фронту? Може ще якась причина завадила ьути саме в той час в своєму кабінеті. Це війна, бля дь, а не ПЄСдищенські собачі свайби. Може реально людина зайнята була, може і справді були трабли з інетом, а вже із суттєвим запізненням не зручно було приєднуватися.

У цієї манди щавжди у всьому винуватий зілєнскій, навіть і тоді, коли він взагалі до цього ні вухом, ні...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія