Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Україна вже не йде у НАТО?

Україна вже не йде у НАТО?



Після початку Великого вторгнення Росії, невдалих стамбульських судом і спроб вигадати якусь химерну конструкцію безпекових гарантій, коли перший переляк від проваленого завдання пройшов - влада нарешті вичавила з себе: Україна має вступити в НАТО.

Після абсолютної хамської поведінки на саміті НАТО у Вільнюсі, торпедування стосунків з Польщею на ГА ООН (до речі, ви помітили, як підкреслено відбулися дві зустрічі з Президентом Польщі Дудою, з яким начебто посварилися, після парламентських виборів і жодної досі - з новим премʼєр-міністром Польщі Туском?), ми нарешті публічно виводимо вступ України в НАТО майже в аксіому і (барабанний дріб…): Перша зустріч Ради Україна-НАТО у військовому форматі відбувається без Головнокомандувача України.

Я не можу не вірити Karl Volokh і Borislav Bereza, які стверджують, що Залужному Банкова не дозволила поїхати на це засідання, більше того, зірвано його виступ навіть у режимі відеоконференції.

У мене єдине запитання: так ми у НАТО вступати точно плануємо? І як виграти криваву лотерею, якщо ми за квитком посилаємо не героїв в Брюссель на НАТО, а трупу блукаючих акторів в альпійський Давос за селфі з селебрітіз?

Якщо хтось вважає, що неучасть України на найвищому рівні в Раді Україна-НАТО це не так страшно, як переслідування журналістів - змушений вас розчарувати, це та сама режисура єдиної трагікомедії: Як не дати Україні перемогти!

«Вони тупо дискредитують все і І довіри до них в людей вже немає», - це мені сьогодні написав потужний прихильник Зе-команди в недавньому минулому, який у шоці від останніх подій.

Omelyan News
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Останній абзац в дописі Залужного говорить про те, що його виступ планувався

   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Omelyan News сразу накуй (с)

По темі: потрібно знати рівень представництва країн НАТО на зустрічі.
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Згадаємо, що


   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Щось все крутять ЗЕ-гніди навколо Залужного.
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

"Я не можу не вірити Karl Volokh і Borislav Bereza"

 :weep:
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

корисні на роботі....  :facepalm1:
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Omelyan News сразу накуй (с)

Чому? Хіба він постить фейки?
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

"Я не можу не вірити Karl Volokh і Borislav Bereza"

 :weep:

От Березі і я не вірю. Про Волоха нічого не знаю.
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

корисні на роботі....  :facepalm1:

Чому Залужний не був на зустрічі Укоаїна-НАТО в Брюсселі? Ваші думки?
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Ваші думки?
чому він не був в травні 2023 року?
ваші дописи щодо тих подій на фупі присутні?
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Чому Залужний не був на зустрічі Укоаїна-НАТО в Брюсселі? Ваші думки?

Не пустили
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

От Березі і я не вірю. Про Волоха нічого не знаю.

   
Re: Україна вже не йде у НАТО?
Ser

а шо толку від того натЄ?

допомоги від них немає і вже видно не буде
кацапів вони сцяться до гикавки
говорили говорільню вже два роки - накуа у співрозмовники бойовому генералу Залужному стадо імпотентів - що буде його повчати, вмовляти, лякати?
а нам 575 зустріч по створенню комісії для розгляду питання по постачанню 2000 шоломів НАКУА?
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Не пустили

 Забрали телефон і відімкнули інтернет)
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

а шо толку від того натЄ?

допомоги від них немає і вже видно не буде
кацапів вони сцяться до гикавки
говорили говорільню вже два роки - накуа у співрозмовники бойовому генералу Залужному стадо імпотентів - що буде його повчати, вмовляти, лякати?
а нам 575 зустріч по створенню комісії для розгляду питання по постачанню 2000 шоломів НАКУА?

О,так саме цим пояснюється голосування 73-відсоткових патріотів в екзилі за Зеленського?

Голосували на п'ятому році вторгнення рф в Україну проти НАТО?


Така сьогодні крамольна думка з"явилася...А воно нам нада - отаке НАТО?
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

У травні 2013-го року:

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний 10 травня не прибув на зустріч військового комітету НАТО. Він навіть не доєднався до засідання в режимі відеоконференції.
Голова військового комітету НАТО Роб Бауер повідомив, що Залужний не буде присутнім, оскільки на полі бою є складна оперативна ситуація. У НАТО передали найкращі побажання українським захисникам.

Україну на засіданні військового комітету НАТО представляв представник України при НАТО генерал-майор Сергій Салкуцан.
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?


Після початку Великого вторгнення Росії, невдалих стамбульських судом і спроб вигадати якусь химерну конструкцію безпекових гарантій, коли перший переляк від проваленого завдання пройшов - влада нарешті вичавила з себе: Україна має вступити в НАТО.

Після абсолютної хамської поведінки на саміті НАТО у Вільнюсі, торпедування стосунків з Польщею на ГА ООН (до речі, ви помітили, як підкреслено відбулися дві зустрічі з Президентом Польщі Дудою, з яким начебто посварилися, після парламентських виборів і жодної досі - з новим премʼєр-міністром Польщі Туском?), ми нарешті публічно виводимо вступ України в НАТО майже в аксіому і (барабанний дріб…): Перша зустріч Ради Україна-НАТО у військовому форматі відбувається без Головнокомандувача України.

Я не можу не вірити Karl Volokh і Borislav Bereza, які стверджують, що Залужному Банкова не дозволила поїхати на це засідання, більше того, зірвано його виступ навіть у режимі відеоконференції.

У мене єдине запитання: так ми у НАТО вступати точно плануємо? І як виграти криваву лотерею, якщо ми за квитком посилаємо не героїв в Брюссель на НАТО, а трупу блукаючих акторів в альпійський Давос за селфі з селебрітіз?

Якщо хтось вважає, що неучасть України на найвищому рівні в Раді Україна-НАТО це не так страшно, як переслідування журналістів - змушений вас розчарувати, це та сама режисура єдиної трагікомедії: Як не дати Україні перемогти!

«Вони тупо дискредитують все і І довіри до них в людей вже немає», - це мені сьогодні написав потужний прихильник Зе-команди в недавньому минулому, який у шоці від останніх подій.

Omelyan News

Юльки аплодують, DIDUS задоволений :(
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

О,так саме цим пояснюється голосування 73-відсоткових патріотів в екзилі за Зеленського?
Голосували на п'ятому році вторгнення рф в Україну проти НАТО?
упороте штабне і в Африці упороте штабне....
 :facepalm1:
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

а шо толку від того натЄ?

допомоги від них немає і вже видно не буде
кацапів вони сцяться до гикавки
говорили говорільню вже два роки - накуа у співрозмовники бойовому генералу Залужному стадо імпотентів - що буде його повчати, вмовляти, лякати?
а нам 575 зустріч по створенню комісії для розгляду питання по постачанню 2000 шоломів НАКУА?

Ну подивилися, що більшість на зустрічі-петрушки, які нічого не вирішують, і вирішили не витрачати час Залужного. Тим паче, що є профільний генерал Салкуцан, який може передати полум'яний привіт
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?
Ale

Чому Залужний не був на зустрічі Укоаїна-НАТО в Брюсселі? Ваші думки?
Може не запросили?)
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

упороте штабне і в Африці упороте штабне....
 :facepalm1:

Так чому Залужного не було на зустрічі, хоча він особисто писав, що доєднається?
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Ну подивилися, що більшість на зустрічі-петрушки, які нічого не вирішують, і вирішили не витрачати час Залужного. Тим паче, що є профільний генерал Салкуцан, який може передати полум'яний привіт

А вам досі смішно. Не нареготались ще?
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Так чому
ти питанням на питання не пости.
відповіді я не почув, тому лісом
не має бажання годувати штабного бота
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Так чому Залужного не було на зустрічі, хоча він особисто писав, що доєднається?


В ГШ вирубили інтернет, як варіант
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Ну так вступ до НАТО то далеке післявоєнне  питання. А зараз є купа задач поточного воєнного часу  :-)o
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

А поверніть пецюна вже було...?!  :laugh:
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Ну так вступ до НАТО то далеке післявоєнне  питання. А зараз є купа задач поточного воєнного часу  :-)o

Залужний написав, що доєднається через відеозв'язок.

Ви маєте уяву, як подібні зустрічі готуються?
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

А вам досі смішно. Не нареготались ще?

Валерій Федорович робить те, що йому потрібно. Може написати статтю, а може й привітати одеську юракадемію. Хто йому може заборонити приєднатися до зустрічі і передати в тисячний раз інформацію, яку і так всі знають і яка нічого не змінить?
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Залужний написав, що доєднається через відеозв'язок.

Ви маєте уяву, як подібні зустрічі готуються?
не маю, але із задоволенням послухаю вас, того хто все точно знає  :-)o 
То як конкретно готуються такі зустрічі?
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

ти питанням на питання не пости.
відповіді я не почув, тому лісом
не має бажання годувати штабного бота

Так це ж ти питанням на питання постиш  :gigi:

Ссикотно?
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

того хто все точно знає  :-)o
вона нічого не знає, її завдання розкручувати тему і чим найбільше різних "сов на глобусах", до речі за назву теми в бан давно пора.

тыдыщ
працюй, бо навіть на ременс не заробиш такими недолугими накидами...
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Залужний написав, що доєднається через відеозв'язок.

Ви маєте уяву, як подібні зустрічі готуються?

Ще раз повторю, потрібно знати склад учасників зустрічі. Якщо в останній момент країни НАТО прислали якихось петрушок-замів, то саме й такою мусить бути реакція. Можливо, Україні відмовили в наданні якоїсь допомоги, і відсутність Залужного-певний демарш
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

От Березі і я не вірю. Про Волоха нічого не знаю.

Волох, це той хто за часів порошенко сказав - що корупція то основа держави Україна, і її не можна чіпати
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Волох, це той хто за часів порошенко сказав - що корупція то основа держави Україна, і її не можна чіпати

Боже, який позор.
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Стефанчук не пустил.Закрылся в туалете з печаткою
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Відбулося перше засідання Ради Україна-НАТО у військовому форматі на рівні командувачів Генеральних штабів

Ось ця жіночка, яка представляє США, хто вона? Якщо начштаба в них генерал Ренді Джордж?

   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

Йде, але тидищ вірішів хайпонути на назві гілки.
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

НАТО не існує, бо все одно питання війни кожна країна вирішує для себе індивідуально.
   
Re: Україна вже не йде у НАТО?

корупція то основа держави Україна, і її не можна чіпати


«Корупція, яка зберігається за нинішньої влади (набагато нижча, ніж до 2014 року), є, багато в чому, вимушеною – головним чином, тому, що владі доводиться красти, щоб на ці гроші хоч почасти інформаційно та організаційно протистояти атаці об'єднаних хуйло-олігархічних інформаційних військ. І це, мабуть, найскладніша українська проблема, бо підтримку головних ЗМІ в Україні (що означає, влада) можуть мати лише ті політики, які лояльні до Кремля та олігархів, тобто відверто антиукраїнські"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія