Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Експеримент з донатом на ЗСУ.

Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Прочитав першу та останню сторінку.

Щоб подвоїти суму, яку можуть задонатити 6 осіб тре мати якись вільний статок.  Кожен з 6х може виявитись той самою  людиною,  що зробить вагомий внесок, і ти не можеш це  знати напевно.

Тому   висуваючи подібне парі ти мусиш мати певну суму, що готов  та маєш змогу  віддати .

Якщоб  40К  задонатив хтось з  шистьох опонентів - прийшлось би вийняти з баджету 80К.

Але як видимо, Серьога  виходив з того переконання - що  ніхто з шістьох не задонатить будь- якої суми, і він немає ніяких ризиків, 200$ - потолок  фінансових витрат.



Тобто - все це  закручено суто заради Хайпу.

Хайпу  , скажимо прямо,  на  крові, болі,  каліцтвах..









   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Це не та сфера, де тре мірятись куями, бо таке йобане спортлото вибішує тих, хто платить не   залишком від зарплатні, а здоров'ям і життям.

Ферштейн?
   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Це не та сфера, де тре мірятись куями, бо таке йобане спортлото вибішує тих, хто платить не   залишком від зарплатні, а здоров'ям і життям.

Ферштейн?

Я думаю, що любий спосіб добрий, який дозволяє залучити більше грошей
   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Я думаю, що любий спосіб добрий, який дозволяє залучити більше грошей

Тоді буде справедливим і таке твердження,  що любий спосіб добрий, який дозволяє залучити до  вийська  більше воякив?
   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Побачу підтвердження в приваті——
Накидаю завтра цьому Гоноровому дописувачу завтра відповідь у  200 баксів.

200 чи 2000?
Бо 40 000 грн це 1000 юсд
   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

200 чи 2000?
Бо 40 000 грн це 1000 юсд
.
   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Це не та сфера, де тре мірятись куями, бо таке йобане спортлото вибішує тих, хто платить не   залишком від зарплатні, а здоров'ям і життям.

Ферштейн?
---------
Абсолютно так, це нагадує картинку з Апокаліпсіс , де він втік з арени.

   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Тоді буде справедливим і таке твердження,  що любий спосіб добрий, який дозволяє залучити до  вийська  більше воякив?

Ну так, любий спосіб добрий, який залучає більше добровольців. Думаю армія цим і так користується
   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

---------
Абсолютно так, це нагадує картинку з Апокаліпсіс , де він втік з арени.
Я не пойняв порівняння,  не знаю що за картинка.

   коли людина заявляє - Подвою любую  суму!       будучи  впевненой, що взагалі ніяких  затрат не буде - це виглядає  куйово.

Людина  втратила береги, де покер, а де   солдати на війні.
   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Я не пойняв порівняння,  не знаю що за картинка.

   коли людина заявляє - Подвою любую  суму!       будучи  впевненой, що взагалі ніяких  затрат не буде - це виглядає  куйово.

Людина  втратила береги, де покер, а де   солдати на війні.

Поэтому с этим выродком и не желает никто не то что пари, а срать на одном гектаре. Я вообще призываю всех игнорить ветки этого извращенца: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138398.0
   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Ну так, любий спосіб добрий, який залучає більше добровольців. Думаю армія цим і так користується
Слово " добровольці"  у вас  кричуще зайве. Добровольці всі зайшли до літа 22. Більш добровольців немає.


   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Поэтому с этим выродком и не желает никто не то что пари, а срать на одном гектаре. Я вообще призываю всех игнорить ветки этого извращенца: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138398.0

Я теж можу висунути парі)

 Серьога, якщо ти  вступиш добровольцем в нашу ошб, я  роскажу  як пройти   фізо і відбір)      І донатіть не треба буде, відривати гроші від родини)
   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Як ти думаєш, Франківець, піде?)
   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Як ти думаєш, Франківець, піде?)

Не піде. Бо четверо дітей і нема дружини. Сам вирощую.
   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Як ти думаєш, Франківець, піде?)

Ні, хоч я не Франківець
   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Не піде. Бо четверо дітей і нема дружини. Сам вирощую.

Ну, велика кількість дітей не завадила ніку Outlander з СУПу піти в ЗСУ.

В ЗСУ багато добровольців і не тільки, які багатодітні.
   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Не піде. Бо четверо дітей і нема дружини. Сам вирощую.
Я не про тебе питаю, а піде Сірьога!  чи не піде)
Це ж він любитель парі)
   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Чому ж не відбулося?
Сергій достатньо донатив на натіві,
і довго терпів її хамство на свою адресу.
1. Він донатив не на натіві, а на ЗСУ.
2. Натіві серед тих 6 вказаних осіб - нема.
3. Не відбулося - в рамках теми, бо інші теж до того донатили без усіляких слабО і курячої системи оповіщення, що яєчко з'явилося на світ.


   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Не піде. Бо четверо дітей і нема дружини. Сам вирощую.
;o  (tu)
   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Я думаю, що любий спосіб добрий, який дозволяє залучити більше грошей

Підтримую )
І заодно респектну)
   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Ну, велика кількість дітей не завадила ніку Outlander з СУПу піти в ЗСУ.

В ЗСУ багато добровольців і не тільки, які багатодітні.

Певно мали на кого залишити
   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Я теж можу висунути парі)

 Серьога, якщо ти  вступиш добровольцем в нашу ошб, я  роскажу  як пройти   фізо і відбір)      І донатіть не треба буде, відривати гроші від родини)

А чому претензії тільки і виключно до Сергія?

1) Він давно емігрант. Навіть якщо так, тут багато інших. Але чому Ви не називаєте їх ніків і не закликаєте піти в ЗСУ? Навскидку, медвед, Гізмо, Трололо (ще нема 60), Хома Л,., бройлісвікінг, Плзень, і так далі і тому подібне.

2) Чому не називаєте ніки тих, хто в Україні і не пішли в ЗСУ? Навскидку, професійний офіцер Турчинофф, гаррі, Бандерівець, Лампогаз, клейнод, та практично всі, які не пенсіонери і які дописують тут

3) Чому не називаєте ніки жінок, чиї чоловіки і сини не в ЗСУ? Практично кожний жіночий нік з деякими виключеннями.

Цікаво почути відповідь.
   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Прочитав першу та останню сторінку.

Щоб подвоїти суму, яку можуть задонатити 6 осіб тре мати якись вільний статок.  Кожен з 6х може виявитись той самою  людиною,  що зробить вагомий внесок, і ти не можеш це  знати напевно.

Тому   висуваючи подібне парі ти мусиш мати певну суму, що готов  та маєш змогу  віддати .

Якщоб  40К  задонатив хтось з  шистьох опонентів - прийшлось би вийняти з баджету 80К.

Але як видимо, Серьога  виходив з того переконання - що  ніхто з шістьох не задонатить будь- якої суми, і він немає ніяких ризиків, 200$ - потолок  фінансових витрат.
Теж впевнена що Сергій добре знав -
від тих шістьох у списку жодної гривні на ЗСУ не буде,
вони здатні лише ригати брудом у бік донаторів,
зокрема Сергія та Інанни.
   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Не піде. Бо четверо дітей і нема дружини. Сам вирощую.
;o  :(
Йопт  :facepalm1: (я про гроши) :sad:
   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Я не про тебе питаю, а піде Сірьога!  чи не піде)
Це ж він любитель парі)

Ні.
Я не піду(
Я офіційно виіхав з Украіни багато років як(
Саме тому що не бачив для себе там майбутнього(
Тому я не піду(
І так——це моі останні грощі тут .( як мінімум в цьому році)
   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

А чому претензії тільки і виключно до Сергія?
...

Цікаво почути відповідь.

Це не претензіі, Друже,  це таке парі, бля.
   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Залупо, часікі тік так
   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Це не претензіі, Друже,  це таке парі, бля.
Де тут парі?  То експеримент!
   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Слабак. Не такий ти і крутий як хочеш здаватися. Але 200 баксів давай все одно

Щоб закрити це питання——

Я тобі особисто нічого не винен(
Тільки у вигляді виключення і моєі доброі волі.

Я поважаю такі ніки як ти .( незалежно від того якоі ти про мене думки)
І поважаю ще декілька ніків——які навіть входять в "альянс"))——
На фоні того "списку найгаласливіших патріотів"——вони дійсно достойні "опоненти")
   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Прочитав першу та останню сторінку.

Щоб подвоїти суму, яку можуть задонатити 6 осіб тре мати якись вільний статок.  Кожен з 6х може виявитись той самою  людиною,  що зробить вагомий внесок, і ти не можеш це  знати напевно.

Тому   висуваючи подібне парі ти мусиш мати певну суму, що готов  та маєш змогу  віддати .

Якщоб  40К  задонатив хтось з  шистьох опонентів - прийшлось би вийняти з баджету 80К.

Але як видимо, Серьога  виходив з того переконання - що  ніхто з шістьох не задонатить будь- якої суми, і він немає ніяких ризиків, 200$ - потолок  фінансових витрат.

Тобто - все це  закручено суто заради Хайпу.

Хайпу  , скажимо прямо,  на  крові, болі,  каліцтвах..

Ти погано читав. Перечитай ще раз перший пост у треді.

Умови - мають задонатити конкретні юзери, кого він назвав, і кожен з них. Навіть по одній гривні, але кожен з них.

Чому саме ці юзери? Тому що вони постійно поливають донорів ЗСУ лайном.

Тут постійно поширюються наративи, що емігранти не донують або донують мало, або якщо донують, то з якихось лівих міркувань, а якщо ще й документують це, то тільки і виключно, щоб похизуватися.

У вас варіанти:

1) Вам донують без хизувань (наразі мало)

2) Вам донували "з хизуваннями", "стригбками", "розіграшами", "ікселями", але багато

3) Вам нічого не донують.

Особисто я донувала за пунктом 2) і повністю умила руки. Більшість моїх донатів (тисячі доларів) пішла на 54. Кабсу і деду_вові, після чого мені сказали "забиратися геть з моїми копійками" і піти туди, де мене не знають. Що я і зробила.

Тепер, коли вам намагається допомогти Сергій через креативний спосіб зібрати грошей, чим ви йому дякуєте? Лайном.

   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Теж впевнена що Сергій добре знав -
від тих шістьох у списку жодної гривні на ЗСУ не буде

Він був впевнений, що в його парі оті 6 юзерів просто не захочуть приймати участі або як мінімум один з. Ото увесь розрахунок.
   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Ні.
Я не піду(
Я офіційно виіхав з Украіни багато років як(
Саме тому що не бачив для себе там майбутнього(
Тому я не піду(
І так——це моі останні грощі тут .( як мінімум в цьому році)
То ти виїхав...  то ти " Я  Українець"...
Ти вже визначись.
І яке значення має виїхав ти чи ні.
Я теж з Ойропи повернувся. 27го лютого 22   заїхав в Україну.


   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Якби не Сергій і не ця його тема, ви б не бачили цих 40К як своїх вух.

Юзер Франківець брехав, що не знає, куди донувати. Тема про збір постійно висить і піднімається постійно, її не бачить  тільки сліпий.

Також Франківець вже донував "волонтерам" тут:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130511.msg27014710
   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Він був впевнений, що в його парі оті 6 юзерів просто не захочуть приймати участі або як мінімум один з. Ото увесь розрахунок.

А так і вийшло. Вони могли б задонувати навіть невелику суму, але не задонували.

Тому що хотіли "покарати" Сергія, а  на ЗСУ вони чхать хотіли.

Ось і все.
   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Він донатив не на натіві, а на ЗСУ.
саме на рахунок натіві донатив Сергій,
яка збирає кошти для окремої бригади ЗСУ.
   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Калгарійська магаго, з якого куя Залупа не мусить йти?
В Залупи немає навіть постійного проживання в "Гєрмашкє"(с), тому що ще не зданий А2  deutsche Sprache
То чому Залупа не мусів би записатись хоча б до Чернівецької тероборони?
   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

чим ви йому дякуєте? Лайном.
Це я йому повинен дякувати?

У вас все норм?)

   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Він був впевнений, що в його парі оті 6 юзерів просто не захочуть приймати участі або як мінімум один з. Ото увесь розрахунок.

Перечитай уважно що я писав пізніше.
   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Це не та сфера, де тре мірятись куями, бо таке йобане спортлото вибішує тих, хто платить не   залишком від зарплатні, а здоров'ям і життям.

Ферштейн?

Будь-який легальний спосіб зібрати гроші на ЗСУ заслуговує поваги, тому що важливий результат - зібрані кошти.

З такими образами і понтами скоро залишитесь взагалі без донатів (уже).

Майже в кожного тут, як сказала Кадра, вооють члени родини чи знайомі, включаючи мене.

То чому ми, емігранти, яких тут постійно ображають і принижують (Але дописався до того, що іноземна допомога взагалі Україні не потрібна - цікаво, а за чий же рахунок ви воюєте і живете вже два роки?), маємо донувати тут?

Я особисто, побачивши пост Мастіфо про "ферштейн", УМИЛА руки. Тепер - тільки і виключно рідні.
   
Re: Експеримент з донатом на ЗСУ.

Він був впевнений, що в його парі оті 6 юзерів просто не захочуть приймати участі або як мінімум один з. Ото увесь розрахунок.

Я ніколи не викладаю, хто скількі задонатив, і не буду робити того і далі. Сьогоднішній випадок - виключення, існуюче в рамках парі та по проханню донатора.
До того ж, навіщо мені знати реальні ПІБ всіх юзерів ФУПу? :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія