Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Яка краса (P)

Яка краса  (P)

   
Re: Яка краса  (P)

 X(
   
Re: Яка краса  (P)

Як на вогонь, воду та блондинок/брюнеток, на таке можна дивиться нескінченно  (tu)
   
Re: Яка краса  (P)
ATF

"Ручки ножки"
   
Re: Яка краса  (P)

Ось чому зараз багато фактів, що вони кидають поранених. Тому що, якщо притримуватись правилу - "ми своіх не бросаєм", стати самому двохсотим шанси набагато збільшуються.
   
Re: Яка краса  (P)

Так. Тепер просто переміщення групи людей без дощу/снігу/туману важка і небезпечна задача. І це стосується обох сторін. Фпв-дрони змінили все.
   
Re: Яка краса  (P)

Ось чому зараз багато фактів, що вони кидають поранених. Тому що, якщо притримуватись правилу - "ми своіх не бросаєм", стати самому двохсотим шанси набагато збільшуються.

Так. Один вбитий - це мінус один боєць, один поранений - це мінус два бійця
   
Re: Яка краса  (P)
ATF

Там на каналі - повно "хароших руцьких" і тих уйобків, які ось-ось ними стануть.
   
Re: Яка краса  (P)

 Чиста Радість

   
Re: Яка краса  (P)

   
Re: Яка краса  (P)

Так. Тепер просто переміщення групи людей без дощу/снігу/туману важка і небезпечна задача. І це стосується обох сторін. Фпв-дрони змінили все.
(tu)  але нашим любителям ця істина-це картинка характерна для ОБОХ сторін війни НЕ ДОХОДИТЬ. війна вийшла на рівні співставні ,якщо ми говоримо про позиційну війну. Бо воюють тими самими засобами на тій самій території і попадють вояки обох сторін в ті самі усмови. Про це чомусь наші любителі під музику зовсім не беруть до уваги. я особисто  перестав то дивитися коли війна стала статистичною-бо завжди памятаю ,то саме трапляється і з нашими. скажуть але втрати-один до десяти. а для мене і одни наш важко сприймається і тому не дивлюся на таке,бо то все з нашими так само.
 Для таких любителів як б Їх послав у таку подорож особистоі побачив би як вони то потім на відео сприйняли . ті що вижили б.
 І не треба кричати-ти що їх жалієш? ні я ЇХ не жалію,але і СМАКУВАТИ такі кадри СИДЯЧИ в теплі і на канапі не хочу,бо розумію,що гинуть не тільки вони. Одна справа дивитися то в сирії(у свій час)-чужа країна і люди- інша тут. але це моє ІМНО. любителям бойні з ігор в теплі(а це вони там такі навики набрали) і перенести то в реал раджу дивитися але не коментувати.
   
Re: Яка краса  (P)

   
Re: Яка краса  (P)

   
Re: Яка краса  (P)

Рідного брата мого найкращого друга вчора поховали. Мобілізували, відправили до Німеччини на підготовку, потім на фронт. Мінометник. За рік підняв дуже сильно майстерність, валили орків з міномета попадаючи прямо в окоп. Нажаль дрон кацапській камікадзе убив його. Так що у кацапів теж таких відео багато...
   
Re: Яка краса  (P)

https://twitter.com/view/status/1746579053031665862
Зайшов на канал ВарЗон.Там аналогічна ситуація тільки з нашого боку,так само сидять на броні,але у нас підпис на картинці відрізняється-ось в таких умовах перебувають наші воїни.Інша картинка з зображенням кацапів на каналі Бутусова вже підписана -динамічно-мясний захист орків.
 Нам весь час показують веселі картинки як дохнуть кацапи,але ніхто не каже що теж саме відбувається з нашими вояками.
   
Re: Яка краса  (P)

Зайшов на канал ВарЗон.Там аналогічна ситуація тільки з нашого боку,так само сидять на броні,але у нас підпис на картинці відрізняється-ось в таких умовах перебувають наші воїни.Інша картинка з зображенням кацапів на каналі Бутусова вже підписана -динамічно-мясний захист орків.
 Нам весь час показують веселі картинки як дохнуть кацапи,але ніхто не каже що теж саме відбувається з нашими вояками.

Кому це нам ? Ви це хто ?
Ви можете сидіти на ВарЗон це ваш вибір
   
Re: Яка краса  (P)

Зайшов на канал ВарЗон.Там аналогічна ситуація тільки з нашого боку,так само сидять на броні,але у нас підпис на картинці відрізняється-ось в таких умовах перебувають наші воїни.Інша картинка з зображенням кацапів на каналі Бутусова вже підписана -динамічно-мясний захист орків.
 Нам весь час показують веселі картинки як дохнуть кацапи,але ніхто не каже що теж саме відбувається з нашими вояками.
А якщо я не хочу, щоб мені показували як гинуть українці?
   
Re: Яка краса  (P)

Як на вогонь, воду та блондинок/брюнеток, на таке можна дивиться нескінченно  (tu)

Під час перегляду перше що спадає на думку - харашо. А друге - так і наші порозліталися...
   
Re: Яка краса  (P)

Бокстер,кому це нам? А ти звідкіля сам пишеш? Бо вас чорт розбереш чи кацапи? чи ви співчуваюча еміграція? Не знаю де в Конституції написано про заборону отримання інформації в телеграмі.на ФУПі тут багато дописувачів викладають свої джерела інформації в тому числі War Zone,Supernova.І тільки ви чогось дивуєтесь що можна отримати інформацію з різних джерел.
   
Re: Яка краса  (P)

А якщо я не хочу, щоб мені показували як гинуть українці?
від того що вам цього не покажуть ситуація не зміниться.
   
Re: Яка краса  (P)

Бокстер,кому це нам? А ти звідкіля сам пишеш? Бо вас чорт розбереш чи кацапи? чи ви співчуваюча еміграція? Не знаю де в Конституції написано про заборону отримання інформації в телеграмі.на ФУПі тут багато дописувачів викладають свої джерела інформації в тому числі War Zone,Supernova.І тільки ви чогось дивуєтесь що можна отримати інформацію з різних джерел.

Та розумію що ти з аднакласнікав вкантактних
Яка проблема
Сиди там

В мене все простіше. Приймаю участь в темі "дрони" і дивлюся на результат. Мене він радує.
   
Re: Яка краса  (P)

  Бохтер,ти французський довбограй чи довбоптах?,не сижу ні вконтактах ні воднокласніках.
Зять у відпустці:нам кацапи насипають теж не погано дронами і артою,іноді посцяти краще в пляшку ніж вилізти з нори.
 
   
Re: Яка краса  (P)

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія