Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про москворотих

Re: Про москворотих

Окрім власного бажання ще повинна бути якась елементарна совість і розуміння ситуації.
Я вище двом дописувачам пояснив причини.

Мой двоюродный брат когда его советский дедушка из Черкасской области грузил про "обязанности согласно решений партии и правительства", всегда его троллил вопросом - "Дед, ты это сами придумал, или в газетке Правда прочитал?".

То, что вы самонадеянно называете "элементарной совестью", является вашей "политической позицией". А "понимать ситуацию" надо было исключительно во времена советской диктатуры.

Мне кажется, что если бы вы оказались недалеко от Charlie Hebdo в 2015 году, когда там против редакции совершили нападение, что вы, учитывая "понимание ситуации", не футболку с надписью "Je suis Charlie", надели, а требовали бы добить выживших мерзких журналюг. Извините уж, что я такое сравнение привел.
   
Re: Про москворотих

Норм так хуцпа, на рівні. Я зацінив.
Якщо юзер принципово користує кацапську на українському форумі, чому я маю не кацапстан приводити як приклад?

Подумайте, почему вы в компании с хуйлом присвоили ему право на язык, который является родным для миллионов украинцев?
   
Re: Про москворотих

Мой двоюродный брат когда его советский дедушка из Черкасской области грузил про "обязанности согласно решений партии и правительства", всегда его троллил вопросом - "Дед, ты это сами придумал, или в газетке Правда прочитал?".

То, что вы самонадеянно называете "элементарной совестью", является вашей "политической позицией". А "понимать ситуацию" надо было исключительно во времена советской диктатуры.

Мне кажется, что если бы вы оказались недалеко от Charlie Hebdo в 2015 году, когда там против редакции совершили нападение, что вы, учитывая "понимание ситуации", не футболку с надписью "Je suis Charlie", надели, а требовали бы добить выживших мерзких журналюг. Извините уж, что я такое сравнение привел.

До чого тут моя політична позиція?
Я нормально і доступно пояснив своє особисте ставлення до тих, хто україномовній людині нав'язує спілкування мовою окупанта.
Єдине виключення для мене становлять військові, бо ці люди знаходяться в найгіршій із всіх можливих ситуацій і я їм зобов'язаний життям своїм і своєї родини.
Ти прочитав що я написав і робиш все навпаки. Української не знаєш, чи принципово? Тоді яку відповідь ти чекаєш?
   
Re: Про москворотих

А що таке означає "12 днів за 15 років"?
ти присутній 12 діб на форумі. А зареєструвався 15 років тому. Тобто присутній 2 години в місяць . Десь де-інде зависаєш, чи зовсім інтернетом не страждаєш?
   
Re: Про москворотих
dig

Вас дивує, що в час коли на Україну напала держава єдиною державною мовою якої є московитська, українцям не дуже подобається чути московську мову?
"українці" у Вас тут в коментарях - це хто? громадяни України?

Останнє редагування: 10 січня 2024 21:54:04 від dig
   
Re: Про москворотих

Маємо агресію держави єдиною державною мовою якої є московитська проти держави єдиною державною мовою якої є українська.
Треба уточнити у Драке або СВО1973 чи багато в історії випадків коли воюючі держави очолюють тезки - Владімір і Володимир.
   
Re: Про москворотих

Я нормально і доступно пояснив своє особисте ставлення до тих, хто україномовній людині нав'язує спілкування мовою окупанта.

Я ни вас, ни еще кого-либо, НИКОГДА не просил требовал оказывать уважение ко мне в форме перехода на русский (который вы знаете) или мой родной (который вы вряд ли знаете) языки. И уж тем более, не хамил на основе того, что вы пишете на том языке, на каком вам хочется (я надеюсь, что это ваше желание, а не попытка "быть в струе", т.е. кон'юнктурщина).

Поэтому пока-что навязчиво вы навязываете свое "видение" того, как ВАМ должны оказывать уважение разные украинцы "второго сорта".

А "политическая позиция" потому, что это позиция одной политической партии, которая оказалась не интересной украинцам, и идеология которой предусматривает создание в Украине диктаторского режима. Я просто вам подскажу, что шовинистические идеи очень хорошо принимаются народонаселением, особенно, когда оно находится на "правильной" стороне.
   
Re: Про москворотих

Я не понял, а когда это ФУП стал чисто украинским (украиноязычным) форумом??
Это форум Украинской Правды.
На главной -три языка.
Администрация претензий не имеет.

С какого тут "вы пришли на украинский (украиноязычный) форум??
Точно так я могу выкатить претензию какого тут указывают на каком языке писать все кому не лень?

Насчёт языка агрессора - избито уже: посмотрите видео с фронта. Там 50/50 в лучшем случае, а в стрессе мата больше чем украинского и русского вместе взятых)

Поэтому и предлагаю практическое решение - обращайтесь к хозяину форума, обновляются правила и потом никаких претензий.
   
Re: Про москворотих

Подумайте, почему вы в компании с хуйлом присвоили ему право на язык, который является родным для миллионов украинцев?
Йр6ане кацапйо, засунь свою маніпуляцію у сраку. На)+уй пішло. Ти диви, думаєш з тобою твариною будуть як з людиною дискутувати. Нах
   
Re: Про москворотих

Ти диви, думаєш з тобою твариною будуть як з людиною дискутувати.

Ну вот и уважение. Не удивляемся взаимности.
   
Re: Про москворотих
dig

ти присутній 12 діб на форумі. А зареєструвався 15 років тому. Тобто присутній 2 години в місяць . Десь де-інде зависаєш, чи зовсім інтернетом не страждаєш?
Сумарно 12 діб за 15 років? Дивно, у Вашому профілі не бачу такої інформації. Так, не страждаю, реальне життя в 100 разів цікавіше, а ніж віртуальна тусовка. Тим більше зараз, коли інтернет - поле реклами, війни і сурогатів. І тим більше, я знаю і розумію як це тут все працює. Тут справжнього дуже мало. Єдине, що інтернет дає доступ до нових знань та деякої інформації. А також можливість спілкуватись з розумними людьми, з якими в реальному житті не зміг би спілкуватись принципово. Так що все ж таки 12 діб є :))
   
Re: Про москворотих

Для краткости.
Русскоязычные украинцы не кацапы.
Никакой вины за вторжение нам навязать не удастся
Комиссары с обеих сторон идут нах.
Русские с братством идут нах
Вежливое общение рождает вежливое общение
Патриотизм не равен языку.
Для урегулирования взаимоотношений есть законы и правила.
Истерики идут нах.
   
Re: Про москворотих
dig

Йр6ане кацапйо, засунь свою маніпуляцію у сраку. На)+уй пішло. Ти диви, думаєш з тобою твариною будуть як з людиною дискутувати. Нах
Як можна охаректизувати людину, яка так пише? Саме лагідне - це бидло. І від того, що воно пише українською - воно не перестає бути бидлом. Бидло не має нації
   
Re: Про москворотих

Сумарно 12 діб за 15 років? Дивно, у Вашому профілі не бачу такої інформації. Так, не страждаю, реальне життя в 100 разів цікавіше, а ніж віртуальна тусовка. Тим більше зараз, коли інтернет - поле реклами, війни і сурогатів. І тим більше, я знаю і розумію як це тут все працює. Тут справжнього дуже мало. Єдине, що інтернет дає доступ до нових знань та деякої інформації. А також можливість спілкуватись з розумними людьми, з якими в реальному житті не зміг би спілкуватись принципово. Так що все ж таки 12 діб є :))
:)
   
Re: Про москворотих

Ух, как с вами тяжело.
Можливо, але зважайте, що це ваша суб'єктивна думка. Є велика кількість протилежних.

Но я выбрал Украину, как постоянное место жительства, что бы как-то поучаствовать в создании свободной и богатой страны.
Це ваше право, жодним чином не засуджую.
Вот что я вынес из совка, когда был советским школьником, что я должен жить так, как хочу этого я, а не так, как хочет кто-то за меня.
Це ваше право. Ваша свобода закінчується там, де починається свобода іншої людини.
Т.е. я буду использовать тот язык, какой хочу.
І це вам ніхто не забороняє. Принаймні в приватному просторі - бо там ваша цілковита свобода.
И это мое желание подтверждают правила форума и ГАРАНТИРУЕТ Конституция Украины - главный закон моей страны.
А от коли ви виходите в суспільний простір - ви стикаєтеся з чужою свободою. Те, що ви почитали правила форуму та Конституцію, ніяк не впливає на свободу інших юзерів. На український форум приходять українці, як би для кого це не виглядало дивним.
Як би не були вам неприємні мої приклади - російська мова на ФУПі зараз настільки ж неприємна, як і німецька мова на Красній площі в 1942 чи кацапська на берегах Шпреє в той самий час.
Я - не кацап. Поэтому мне НАСРАТЬ, какие там есть у кацапов поговорки.
Використовувати російську в українському суспільному просторі - то ваша ініціатива. Надавати у відповідь приказки з тої самої обраної вами для спілкування російської мови - моє право. Припускаю, що це неприємно і мої ассоциації вам не до вподоби, але використовувати приказки з іншої мови було б нелогічно.

Ну и немножечко еще. Когда вы расписываетесь за всех укрминцев, видимо, присвоив себе такую привилегию, то хочеться спросить - а где вы бывали в Украине? Вот например вчера я наконец попал в магазин МЕТРО, что не так просто сделать тут, на востоке.
Трохи несекретної біографії.
Народився в 1978 в Кривому Розі, де виріс та вивчився. Переїхав в Маріуполь, де й мешкав до лютого 2022. По Україні бував практично всій від Львова до Сєверодонецька, і далеко не транзитом. На українську перейшов свідомо, виключно з поваги до своїх співгромадян та країни.
и не обсирайте украинцев в с востока
Я сам - українець з того самого сходу, де залишилось єдине моє власне житло.
   
Re: Про москворотих

"українці" у Вас тут в коментарях - це хто? громадяни України?

Ті хто вважають себе українцями і у цій війні асоціюють себе з Україною.
   
Re: Про москворотих

Так, заборонити кацапську на форумі
   
Re: Про москворотих

так я уже неоднократно объясняла
сын моей лучшей подруги,
 сейчас в госпитале
он с первых дней на фронте.
полтора года под Бахмутом

сын подруги уже третий раз в госпитале
первый раз говорил, что ногу поломал (оказалось осколочное ранение)
второй раз, по его словам,  чиряк на глазу вскочил (тоже ранение)
сейчас про сердечный приступ рассказывает (предполагаем, что контужен)

Сын -  русскоязычный и Бандера ему безразличен
вернется с фронта (т-т-т), русскоязычным так и будет
и попробуйте, тыловые, за его спиной отсидевшиеся,
что-то ему сказать
и таких как он будет много
так вот, чтоб вы этого не забывали,
я по-русски и пишу, патриоты вы наши махровые


мразь, декілька моїх друзів загинули. Не москвороті. Ідейні, прихильники Бандери.
   
Re: Про москворотих

Банить таких надо за название темы

4.5. Заборонені приниження за національною, гендерною ознакою, зовнішніми відмінностями та особистісні образи. Заборонені будь-які прояви расизму та ксенофобії, булінгу.


поїж протеїну, банщик
   
Re: Про москворотих

Подумайте, почему вы в компании с хуйлом присвоили ему право на язык,
1. Ніяких прав на мову я хуйлу не надавав.
2. Хуйла народила рабсія і рабсіяни. Україна народила українців з прагненням до свободи, а не рабства.

Цитувати
который является родным для миллионов украинцев?
Російська мова така сама рідна для українців, як французська для сомалійців.
Україна була поневоленою колонією РІ.
Вважати рідною мову метрополії = бути манкуртом, позбавленим історичної самоідентифікації. Ну або ж просто = бути представником метрополії.

Я не вважаю російську мову рідною. Вона для мене просто перша мова, якою я оволодів. Але не рідна.
   
Re: Про москворотих

А от коли ви виходите в суспільний простір - ви стикаєтеся з чужою свободою. Те, що ви почитали правила форуму та Конституцію, ніяк не впливає на свободу інших юзерів. На український форум приходять українці, як би для кого це не виглядало дивним.

Я уже давно писал, что у украинцев большие трудности с пониманием свободы. Нет, мои сообщения никак не затрагивают ничьих свобод. Даже если бы я хотел, что бы мои тексты понимали все, или даже если бы я требовал от всех понимания, что я написал - даже это никак не затрагивало бы ничьих свобод. Мне даже лучше, что язык моих сообщений сразу отсеивает идиотов.  А есть еще вариант "принципиальных непонимальщиков" (есть тут такие предложения). И очень хорошо - меньше хамства будет. Я тоже не обращаю внимание на известных неадекватов, просто пропускаю их писанину.

Як би не були вам неприємні мої приклади - російська мова на ФУПі зараз настільки ж неприємна, як і німецька мова на Красній площі в 1942 чи кацапська на берегах Шпреє в той самий час.

Я даже не буду вспоминать, что мы - не ссср и не нацистская германия. Но замечу, что именно в годы войны для ВСЕХ советских школьников изучение немецкого языка в школах было ОБЯЗАТЕЛЬНЫМ. Уточняю - для всех. И еще 25 лет после войны продолжали изучать немецкий язык.

   
Re: Про москворотих

З Португалії. Це про тебе, хуйлівського мосвкоротого кацапа. Чому мразота не вивчило мову за 30 років? :X


схоже стеолоспін найтупориліший бот ФУПячки
   
Re: Про москворотих

люди у більшості спілкуються тою мовою якою вважають рідною, від слова рід, родина, рідня ..
якого ти роду? якщо твій рід йде від кацапів, то російською.
нехочете перевчатися? тай фуй з вами
   
Re: Про москворотих

1. Ніяких прав на мову я хуйлу не надавав.

Хуйло заявило права на все души, которые используют русский язык. У вас есть две возможности:
1. Заявить, что вы согласны с хуйлом и даете ему это право, и поступаете согласно его хотелкам, например, активно называя украинцев кацапами (тупо продав своих сограждан хуйлу).
2. Доказать, что это не так, и что у хуйла нет таких прав. Это то, что я пытаюсь делать. Обидно, что приходится это доказывать не хуйловскому быдлу, в своим, родненьким шовинистикам.

2. Хуйла народила рабсія і рабсіяни. Україна народила українців з прагненням до свободи, а не рабства.

Когда говорят, что вы должны не на законы и Конституцию смотреть, а "понимать ситуацию", то начинается "аторитаризм". То самое "есть мнение".

Російська мова така сама рідна для українців, як французська для сомалійців.
Україна була поневоленою колонією РІ.
Вважати рідною мову метрополії = бути манкуртом, позбавленим історичної самоідентифікації. Ну або ж просто = бути представником метрополії.

А тут вы пытаетесь говорить об "исторической справедливости" с намеком, что надо ее исправлять. Я знаю одного такого "исправляльщика" - его зовт хуйло. Если бы вы хотели не исторические ошибки исправлять, а создавать новую историческую действительность, то делали совершенно другое. Например, то, что делают корейцы, собирая свою нацию по всему миру. Украинцы пока отличаются от корейцев тем, что разбрасываются своим народом. Не жалко. Видимо, "бабы еще нарожают"...

Я не вважаю російську мову рідною. Вона для мене просто перша мова, якою я оволодів. Але не рідна.

Вопрос "родного языка" и вопрос "языковых прав" - это два разных права, хоть и затрагивают одно и то же социальное свойство человека.
   
Re: Про москворотих

Для краткости.
Русскоязычные украинцы не кацапы.
Никакой вины за вторжение нам навязать не удастся
Комиссары с обеих сторон идут нах.
Русские с братством идут нах
Вежливое общение рождает вежливое общение
Патриотизм не равен языку.
Для урегулирования взаимоотношений есть законы и правила.
Истерики идут нах.

коротко

узоязьікі не українці
несприйняття своєї вини не означає що вини на вас немає
ти комісар з їхнього боку, ідеш нах
ви нам не брати, ситуативні попутчики до першого повороту
ввічливе спілкування з вами дало протилежний ефект, вилізли на голову
патріотизм українців дорівнює україномовності, патріотизм узкоязьіких це територіальний патріотизм

   
Re: Про москворотих

люди у більшості спілкуються тою мовою якою вважають рідною, від слова рід, родина, рідня ..
якого ти роду? якщо твій рід йде від кацапів, то російською.
нехочете перевчатися? тай фуй з вами

його рід, швидше всього,  йде від русифікованих, тобто від зрадників.. не був би зрадником  нації не так би вперто тримався за язіьк
   
Re: Про москворотих

   
Re: Про москворотих

1. Ніяких прав на мову я хуйлу не надавав.
2. Хуйла народила рабсія і рабсіяни. Україна народила українців з прагненням до свободи, а не рабства.

Російська мова така сама рідна для українців, як французська для сомалійців.
Україна була поневоленою колонією РІ.
Вважати рідною мову метрополії = бути манкуртом, позбавленим історичної самоідентифікації. Ну або ж просто = бути представником метрополії.

Я не вважаю російську мову рідною. Вона для мене просто перша мова, якою я оволодів. Але не рідна.
а от англійська залишилась в колоніях. Та й французька в французській африці, до речі не впевнений що Сомалі був фр. колонією.

Останнє редагування: 10 січня 2024 22:44:19 від Вело
   
Re: Про москворотих

Я не вважаю російську мову рідною. Вона для мене просто перша мова, якою я оволодів. Але не рідна.
однако...
   
Re: Про москворотих

його рід, швидше всього,  йде від русифікованих, тобто від зрадників..

Украіна 300 років русікувалась кацапами, можливо його родина зіткнулись з цими обставинами, тому зрадником назвати неможна. Руськоязикість украінців це не вина, це особиста біда

 

Останнє редагування: 10 січня 2024 22:49:26 від Good-Luck
   
Re: Про москворотих

Украіна 300 років русікувалась кацапами, можливо його родина зіткнулись з цими обставинами, тому зрадником назвати неможна. Руськоязикість украінців це не вина, це особиста біда

промислові масштаби русифікації почалися вже в середині минулого століття.. у цих русифікованих швидше всього є україномовні дід і баба в селі
 але якщо вони вперто тримаються за язьік то це принесло біду нам всім, тому це вина...
   
Re: Про москворотих

Показати зображення...
Ви мене випередили. Але то треба повторювати і повторювати!
   
Re: Про москворотих

Украіна 300 років русікувалась кацапами, можливо його родина зіткнулись з цими обставинами, тому зрадником назвати неможна. Руськоязикість украінців це не вина, це особиста біда

 
За 32 роки незалежності - це вже вина. Це вже кацаповизначеність.
Вина тому, що повна байдужість до горя, що зазнала нація від кацапів.
   
Re: Про москворотих

что мы - не ссср и не нацистская германия.
Порівняння, звісно, академічно некоректне. Тоді була війна двох імперій. Зараз війна метрополії і екс-колонії. Але у обох випадках - війна.
Но замечу, что именно в годы войны для ВСЕХ советских школьников изучение немецкого языка в школах было ОБЯЗАТЕЛЬНЫМ.
Після ДСВ
1) велика частина Німеччини була якщо не колонією, то вассалом імперії срср. Знати мову вассала, для того щоб керувати та контролювати його - цілком зрозуміла імперська практика.
2) дофіга німецького обладнання та технологій (наприклад ракетних) було вивезено та користувалося в срср. Розуміти технічну документацію не на рівні перекладача-філолога, а на рівні спеціаліста - було теж цілком логічно та зрозуміло.

Розраховувати на те, що ми після війни будемо мати підмандатні території екс-РФ чи сподіватися отримати якісь "передові" російські технології у вигляді репарацій - ну трохи наївно. Тому ніякої обгрунтованої доцільності вивчати зараз російську в Україні - нема.
Хуйло заявило права на все души, которые используют русский язык. У вас есть две возможности:
1. Заявить, что вы согласны с хуйлом и даете ему это право, и поступаете согласно его хотелкам, например, активно называя украинцев кацапами (тупо продав своих сограждан хуйлу).
2. Доказать, что это не так, и что у хуйла нет таких прав. Это то, что я пытаюсь делать. Обидно, что приходится это доказывать не хуйловскому быдлу, в своим, родненьким шовинистикам.
1. Залежить зовсім не від заяв хуйла, а індивідуально від кожної особи - з яким народом (родной язік) він себе співідентифікує. Це індивідуальна воля. 
2. Переконувати треба не хуйла, бо то марна справа. Вивчати, дошукуватися до історичних фактів і, можливо, переконувати в чомусь - треба самого себе.
а "понимать ситуацию", то начинается "аторитаризм".
Ні. Це те, про що вже довго кажу - повага. Ви ж в слові "повага" бачите лише відголоси насилля - "пікдоряння", "приниження", "примус", "авторитаризм". А це не так.
А тут вы пытаетесь говорить об "исторической справедливости" с намеком, что надо ее исправлять. Я знаю одного такого "исправляльщика" - его зовт хуйло. Если бы вы хотели не исторические ошибки исправлять, а создавать новую историческую действительность, то делали совершенно другое.
Навпаки. Переробляти когось насилу я не збираюся. Є Україна. В Україні є українська мова і український народ, який двічі довів, що він є джерелом влади. Для хуйла виділене болдом якраз і є "історична несправедливість", яку він зараз намагається "виправити", знищивши і народ, і всі його ознаки разом з мовою і державністю.

І збирати "російський" народ у нього й справді виходить хуйово. Ще рабсію ніхто толком не гатив ракетами та дронами, а "росіян" приходиться по непалам, сомалі та іншим йєпеням вишукувати.

Вопрос "родного языка" и вопрос "языковых прав" - это два разных права, хоть и затрагивают одно и то же социальное свойство человека.
Я не претендую на ваші "мовні права". Я не забороняю вам використовувати російську. Я всього лише декларую своє право мати власну думку і своє бачення про осіб, які в українському суспільному просторі принципово не використовують українську, ким би вони не були за фактом і ким би себе не декларували на словах.
   
Re: Про москворотих

до речі не впевнений що Сомалі був фр. колонією.
Так пишуть інтернети. Не буду стверджувати істинність, хотів лише показати суть відносин "колонія-метрополія"

Останнє редагування: 10 січня 2024 23:36:30 від Jinx
   
Re: Про москворотих

однако...
Я не мав вибору, коли і де народитися. Так само я не мав вибору щодо того, хто є мої батьки, діди та прадіди. Мій вибір був лише в тому, чи хотів я бути нащадком свого роду, чи лишитися "нащадком" обставин місця та часу народження.
   
Re: Про москворотих

схоже стеолоспін найтупориліший бот ФУПячки

В тебе рефлекс Павлова: стєола побачив і впірьод.
Спровокованих ТС баталій в гілці ти не бачиш
   
Re: Про москворотих

Буду просто считать, что паренек из Мариуполя просто не понял, что я пишу. Поскольку у меня нет задачи кого-то в чем-то переубеждать - я не веду партийной деятельности и не занимаюсь идеологической агитацией - то просто скажу всем спасибо, я свою точку зрения высказал, а там пофиг. Кто захотел - тот захотел. А кто возомнил себя абсолютно правым "матросом-большевиком", то на это у меня для вас есть печальный опыт 100-летней давности.
   
Re: Про москворотих

Буду просто считать, что паренек из Мариуполя просто не понял, что я пишу.
Принципова розбіжність між нами полягає у тому, що ви вважаєте російську мову в Україні нативною, а я вважаю її інсургентною, мовою метрополії. Не історична справедливість, а історична реальність полягає у тому, що є Україна - екс-колонія, і є РФ - нащадок РІ, з імперськими ж цілями і політикою щодо екс-колоній.

Але і при тому всьому я не ставлю собі за ціль заборонити використовувати російську персонально вам чи ще комусь, а всього лише поважати співбесідників в українському суспільному просторі.


Останнє редагування: 11 січня 2024 00:26:40 від Jinx
   
Re: Про москворотих

а от англійська залишилась в колоніях. Та й французька в французській африці
То приклади ситуацій, коли метрополії були набагато більш розвинуті в культурному, науковому та індустріально-технологічному плані, аніж колонії.
Крім того і Франція і Британія на відміну від РФ позбавилися імперських замашок.
У випадку Росія - Україна такої переваги нема й близько.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія