Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про москворотих

Re: Про москворотих

Ты ребенок ясельного возраста?

Кроме твоих хотелок есть Конституция и Законы, которые в цивилизованных странах обязательны к исполнению.
А если нет, то чем ты отличаешься от руснявой гопоты?
Гопота в вышиванке?
  (tu) влучно
   
Re: Про москворотих

Українцям між собою нема  сенсу спілкуватися  російською. Агресивне нав'язування російською мови  під час спілкування, це прояв  бажання  домінувати над українцями.

 Російською мовою спiлкується значна частка громадян України.
Пояснить, чому громадянам України нема сенсу спілкуватися російською?


   
Re: Про москворотих

Російською мовою спiлкується значна частка громадян України.
Пояснить, чому громадянам України нема сенсу спілкуватися російською?
А він не каже про громадян, він не розглядає всіх громадян україни як українців, такий семантичний нюанс
   
Re: Про москворотих

57/92
 [ua]
   
Re: Про москворотих

Чому пан Drake не виїхав з окупованого Бердянська і яка в нього зараз зарплатня в рублях?
Чому запитую?
Бо в запропоновану паном гру можна грати вдвох
------------
І це кажу не я, це каже справжній патріот, найкраща людина форуму steol, я лише його цитую.

Справжній патріот та найкраща людина форуму steol справедливо стверджує, що в нападі Хуйла на Україну винуваті москвороті жителі сходу та півдня України та втікачі звідти
--------------
 У росйськомовних жителів сходу та півдня України руки по лікті у крові українців, тому що за 30 років не навчились та не розмовляють українською мовою. І це кажу не я, це каже справжній патріот, найкраща людина форуму steol, я лише його цитую.

Справжній патріот та найкраща людина форуму steol справедливо запитує в москворотих кацапських гнид --------, чому вони досі не розмовляють українською, чому не вивчили за 30 років? Чому з'їбали з півдня та сходу України, але все одно псують світ своїм москворотим сіськадавськом? І це кажу не я, це каже справжній патріот, найкраща людина форуму steol, я лише його цитую.

Справжній патріот та найкраща людина форуму steol справедливо запитує в москворотих тупорилих кацапохуйників ---------, чому ці втікачі від окупації захищають свою москворотість, через яку Хуйло вбив та покалічив сотні тисяч Українців? Чому москвороті дебіли ---------- за 30 років незалежності не спромоглись вивчити мову? І це кажу не я, це каже справжній патріот, найкраща людина форуму steol, я лише його цитую.

Пан в червні 2022 дописував ще з Бердянська, а потім їх трафік пустили через Крим.
IP/Host: 31.40.165.---

Чука, пустили наш трафік через Крим.

З тієї миті пан почав дописувати з-під проксі- щоб не світити свій кацапський ІР.
І продовжує з-під проксі дописувати.
То я й запитую яка зарплатня в рублях, скільки платить податків на зброю хуйлу?
   
Re: Про москворотих

відбувається моральний злочин -
агенти хуйло потужно роздмухують
ворожнечу між громадянами України
спекулюючи на мовному питанні,
бо добре знають що для величезної маси українців
російська мова є рідною, вони нею думають,
так склалось історично.

А ще історично так склалось, що українці кілька століть не мали власної незалежної держави.
То може і незалежність не потрібно було проголошувати? :facepalm1:
   
Re: Про москворотих

Всі, хто тут наїжджає на своїх співгромадян, які говорять іншою мовою - вносять в наше суспільство розбрат. А отже, в нинішній ситуації, під час війни  - працюють на Путлера напряму! Безоплатно (по своїй дурісті) або за гроші.

А на тих, хто слухає в публічних місцях кацапських співаків, які підтримують їхнє так зване есвео, теж неможна наїжджати?
Це ж зазіхання на їх права і свободи?
   
Re: Про москворотих

Полізло би.
Бо мета у хуйла набагато ширша ніж там якийсь міфічний захист якихось "рускайазичних" невідомо від кого, і невідомо за чиїм покликанням.
Мета хуйла одна - знищення України як держави та знищення української ідентичності.
І цієї мети воно домагатиметься поки живе - або гібридно, поступово, за допомогою своїх ставлеників на вищих державних посадах в Україні, або коли надія на ставлеників розтане - шляхом фізичного знищення українців "на науку" тим, що залишаться. І то вже буде покірне стадо зденаціфікованих баранів, яким значною мірою були до 1991 року.
Тобто чим більш ми україномовні - тим більш сатанітиме хуйло , тобто те пекельне утворення, яке називає себе руууссскімі

брехлива лицемірка, ти говорила, що хуйло б не полізло за іншого президента.
   
Re: Про москворотих

Кореєць такий:
- Ворожа мова - це мова, на якій розмовляє ворог.
- А що потрібно робити з ворогом, який намагається вас вбити? Правильно.
- Ворога в смертельній війні треба вбити.
/* стріляє собі в скроню.

Well done!

В корейців була громадянська війна.
В нас з кацапами на твою думку теж? Адіннарот?
   
Re: Про москворотих

Ви не відповіли на питання.

Треба вбивати тих, хто мовить ворожою мовою? Бо ворожою мовою говорять вороги.

Питання тут інше: навіщо вперто продовжувати використовувати мову ворога у відносно мирному житті знаючи державну мову?
Принаймні, переважна більшість російськомовних запевняють, що знають українську краще ніж опонент.
   
Re: Про москворотих

навіщо вперто продовжувати використовувати мову ворога у відносно мирному житті знаючи державну мову

Можу сказать за себе.
Думаєш переважно російською.
Українською повільніше, словниковий запас розмовний, не книжний, менше.
Конструкції простіші.
Звісно це все тренується.

Це в позитивному ключі.
Ну а якщо чуєш "що кацапчик" та "москвороті", це реакція.
Привчатиму толерувати своїх громадян незалежно від мови .

Якось так.
Ніякого кацапізму, совковості, та іншої маячні.
Тільки прагматизм.
І патріотизм.
Україні потрібен мир між національностями. Повага взаємна і єдність.
Всі  штучні концепції ідуть нах.
   
Re: Про москворотих

Російською мовою спiлкується значна частка громадян України.
Пояснить, чому громадянам України нема сенсу спілкуватися російською?

Нехай спілкуються якою хочуть, але навіщо нав'язувати це спілкування тим, хто проти?
Державна мова в Україні українська! Якщо я говорю чи пишу українською, навіщо, знаючи українську, все одно відповідати російською?
Це якась принципова позиція російськомовних робити всупереч здоровому глузду?
   
Re: Про москворотих

Можу сказать за себе.
Думаєш переважно російською.
Українською повільніше, словниковий запас розмовний, не книжний, менше.
Конструкції простіші.
Звісно це все тренується.

Це в позитивному ключі.
Ну а якщо чуєш "що кацапчик" та "москвороті", це реакція.
Привчатиму толерувати своїх громадян незалежно від мови .

Якось так.
Ніякого кацапізму, совковості, та іншої маячні.
Тільки прагматизм.
І патріотизм.
Україні потрібен мир між національностями. Повага взаємна і єдність.
Всі  штучні концепції ідуть нах.

Я теж категорично проти травлі, тим більше, що нею переважно займаються ті, хто спокійнісінько дописував тут російською ще кілька років тому.
Те, що доведеться тренуватись - без цього нікуди, саме по собі нічого не дається  [ua]
Найголовніше навіть не те, щоб переламувати вже зрілих громадян, головне щоб ці громадяни виховували своїх дітей в українському середовищі - як мінімум, розмовляли з ними українською і пояснювали чому це їхня мова.
   
Re: Про москворотих

Нехай спілкуються якою хочуть, але навіщо нав'язувати це спілкування тим, хто проти?
Державна мова в Україні українська! Якщо я говорю чи пишу українською, навіщо, знаючи українську, все одно відповідати російською?
Це якась принципова позиція російськомовних робити всупереч здоровому глузду?
Визнаю, може бути така проблема. Однак не завжди це відповідь. Частіше хтось приходить в гілку в якій спокійно спілкуються та починає питати чому не державною.
Про пласке мислення російською=кацап я вже промовчу.
Але ж я не примушую вас відповідати російською? Ніколи не чув тут " не понимаю украинского".
Так, може бути краще, визнаю, однак на мій погляд шкоди ЗАРАЗ від цих взаємних конфліктів більше ніж користі.

Дуже яскраво видно по інформативних гілках, коли щось відбувається. Там всі забувають про мовне питання і завзято обговорюють новини.
А де починається трясовина новин немає або такі є що обговорювати не хочеться,  - розквітають чвари.

Останнє редагування: 12 січня 2024 14:56:48 від Billi
   
Re: Про москворотих

В корейців була громадянська війна.

Війна? Війна. Ворог? Ворог! А далі читаємо цитату.
Цитувати
Ворожа мова - це мова, на якій розмовляє ворог.

Цитувати
В нас з кацапами на твою думку теж? Адіннарот?
Знаходиш лише той сенс, який тобі зручний? Так це ж кацапсьский спосіб реакції на подразники. =)

А я веду лише до того, що - якщо твердження не є універсальним, воно скоріш за все є хибним. Яким би зручним для цілей якоїсь із сторін воно не здавалося.

Хто Ви? Людина!  :good:

Це лише маленька частина відповіді і непринципова в контексті гілки.


   
Re: Про москворотих

Визнаю, може бути така проблема. Однак не завжди це відповідь. Частіше хтось приходить в гілку в якій спокійно спілкуються та починає питати чому не державною.
Про пласке мислення російською=кацап я вже промовчу.
Але ж я не примушую вас відповідати російською? Ніколи не чув тут " не понимаю украинского".
Так, може бути краще, визнаю, однак на мій погляд шкоди ЗАРАЗ від цих взаємних конфліктів більше ніж користі.

Дуже яскраво видно по інформативних гілках, коли щось відбувається. Там всі забувають про мовне питання і завзято обговорюють новини.
А де починається трясовина новин немає або такі є що обговорювати не хочеться,  - розквітають чвари.
Не ЗАРАЗ, а ТЕПЕР. Кацапура!!
Зараз Вроду гукну.  :vinsent:
   
Re: Про москворотих

Не ЗАРАЗ, а ТЕПЕР. Кацапура!!
Вчитель, який усіх учнів лупцює лінійкою, здатний впевнено навчити лише одного - ненависті до предмету.
Невже так треба копіювати стиль викладання громадянки Фаріон?
   
Re: Про москворотих

Вчитель, який усіх учнів лупцює лінійкою, здатний впевнено навчити лише одного - ненависті до предмету.
Невже так треба копіювати стиль викладання громадянки Фаріон?
Вроди теж боїшся?  B-)
   
Re: Про москворотих

Не ЗАРАЗ, а ТЕПЕР. Кацапура!!
Зараз Вроду гукну.  :vinsent:

https://sum.in.ua/s/zaraz

Вчіть мову спочатку. На викладача поки що не тягнете :D

До речі, найвищі бали з української були з Севастополя. Я б на місці наших нейтів спікерс не дуже вихвалявся.
   
Re: Про москворотих

Визнаю, може бути така проблема. Однак не завжди це відповідь. Частіше хтось приходить в гілку в якій спокійно спілкуються та починає питати чому не державною.
Про пласке мислення російською=кацап я вже промовчу.
Але ж я не примушую вас відповідати російською? Ніколи не чув тут " не понимаю украинского".
Так, може бути краще, визнаю, однак на мій погляд шкоди ЗАРАЗ від цих взаємних конфліктів більше ніж користі.

Дуже яскраво видно по інформативних гілках, коли щось відбувається. Там всі забувають про мовне питання і завзято обговорюють новини.
А де починається трясовина новин немає або такі є що обговорювати не хочеться,  - розквітають чвари.

Саме тому найбільше мене вибішує коли доколупуються до військових.
Особливо огидно це звучить від тих, хто знаходиться в тилу.
Але ж там постійний стрес на межі людських можливостей, там ніякі правила мирного життя не працюють.
А в тилу в чому проблема?
От ми з вами зараз цілком нормально спілкуємось українською мовою будучи громадянами України. Де тут підґрунтя для конфлікту?
   
Re: Про москворотих

Вроди теж боїшся?  B-)

Ні. Просто зневажаю. Паплюженням одної мови любові до іншої не навчиш.
   
Re: Про москворотих

Війна? Війна. Ворог? Ворог! А далі читаємо цитату.
Знаходиш лише той сенс, який тобі зручний? Так це ж кацапсьский спосіб реакції на подразники. =)

А я веду лише до того, що - якщо твердження не є універсальним, воно скоріш за все є хибним. Яким би зручним для цілей якоїсь із сторін воно не здавалося.

Це лише маленька частина відповіді і непринципова в контексті гілки.

Це дурня. Приналежність сторін конфлікту в даному питанні має визначальну роль.
Громадяни обох корейських держав є корейцями. Тобто, мають однакові права на спільну для них корейську мову.
Українці і кацапи - це дві різні нації, з окремими мовами. Навіщо українцю послуговуватись чужою мовою, тим більше, мовою окупанта і ката його власного народу?
Тільки через те, що "історично так склалось" що окупантська мова тоталітарними методами насаджувалась поневоленому народу?
   
Re: Про москворотих

Це дурня. Приналежність сторін конфлікту в даному питанні має визначальну роль.
А мова у конфлікті педерашка - Україна має визначальну роль?
   
Re: Про москворотих

Де тут підґрунтя для конфлікту?

Назву гілки я вважаю образливою для значного відсотку громадаян України.
В ситауції коли ми намагаємося знайти ресурси і забезпечити єдність мовна сегрегація не найкраща ідея. Всі згадують початок вторгнення - ніхто нікого не примушував але на українську перейшло стількі народу що ніякій Фаріон не наснилося.
В мирному житті подискутуємо залюбки. А зараз так не можна. Не ефективно.
Тим більше коли це не тільки україномовний ресурс - подивіться на головну УП. З цим можна сперечатися, однак це ЇХ форум.
   
Re: Про москворотих

кацапомовним пі7дорасам (пі7ораси це ті хто принципово не використовує українську, ба навіть більше - захищає кацапську)

   
Re: Про москворотих

А мова у конфлікті педерашка - Україна має визначальну роль?
Якщо ждеш бурятів, можеш не вчити українську. Вона тобі в Бурятії нідочого. :)
   
Re: Про москворотих

Якщо ждеш бурятів, можеш не вчити українську. Вона тобі в Бурятії нідочого. :)

А якщо я чекаю на запальну фігуристу іспанку, у вас теж знайдеться порада щодо мови?
   
Re: Про москворотих

кацапомовним пі7дорасам (пі7ораси це ті хто принципово не використовує українську, ба навіть більше - захищає кацапську)

https://t.me/operativnoZSU/131746
Аж не віриться. Він мабуть українець.
   
Re: Про москворотих

Назву гілки я вважаю образливою для значного відсотку громадаян України.
В ситауції коли ми намагаємося знайти ресурси і забезпечити єдність мовна сегрегація не найкраща ідея. Всі згадують початок вторгнення - ніхто нікого не примушував але на українську перейшло стількі народу що ніякій Фаріон не наснилося.
В мирному житті подискутуємо залюбки. А зараз так не можна. Не ефективно.
Тим більше коли це не тільки україномовний ресурс - подивіться на головну УП. З цим можна сперечатися, однак це ЇХ форум.

Як показують результати опитування, використання московитської мови (мови держави-агресора) є образливим для 62% дописувачів форуму.
Але ви продовжуєте нас ображати.
   
Re: Про москворотих

А на тих, хто слухає в публічних місцях кацапських співаків, які підтримують їхнє так зване есвео, теж неможна наїжджати?
Це ж зазіхання на їх права і свободи?
якщо яка гнида під санкціями - то не можна, навіть якщо українською.
   
Re: Про москворотих

В корейців була громадянська війна.

Это в смысле граждане Китая и ссср воевали с гражданами США? Это примерно так же, как и наша нынешняя война по версии кацапстана - это война рф с НАТО?
   
Re: Про москворотих

є образливим для 62% дописувачів форуму.
"Якщо в тебе нема сірників - значить ти підарас" (Бородатий анекдот про логіку)
   
Re: Про москворотих

Українські військові взяли в полон найманця з Сомалі

Цитувати
При собі він навіть мав сомалійський паспорт і майже не розумів ані російської, ані української. Воювати проти України сомалієць, як і інші полонені, пішов за гроші. На фронт потрапив наприкінці грудня, а вже на початку січня потрапив в український полон

Мемчик "Бачу, синку, що ти не москаль" втратив актуальність.

Останнє редагування: 12 січня 2024 17:21:07 від Jinx
   
Re: Про москворотих

Питання тут інше: навіщо вперто продовжувати використовувати мову ворога у відносно мирному житті знаючи державну мову?
Принаймні, переважна більшість російськомовних запевняють, що знають українську краще ніж опонент.

Не впевнений
 Ба більше. Ніколи не кажу за інших.
Російською спілкуються тому що не знать задовільно українську мову.
Я теж, знаю українську гірше, роблю багато помилок, але намагаюсь спілкуватись з украхномовними на їх рідній мові.


   
Re: Про москворотих

Російською спілкуються тому що не знать задовільно українську мову.

Це, насправді, відмазка - можу сказати впевнено, бо колись сам за себе так вважав. Але це, окрім відмазки, ще й самоприниження - ніби ти гірший, другосортний українець. Крім того, може мати місце також хибна самооцінка своїх знань - "я знаю українську гірше за російську - відповідно, я знаю українську погано". Це виглядає логічним, але не є об'єктивною оцінкою рівня знань української.

Інша справа - є багато послідовників педагогічного генія пані Фаріон. От вони реально впливають на кількість україномовних.

Останнє редагування: 12 січня 2024 17:37:23 від Jinx
   
Re: Про москворотих

Інша справа - є багато послідовників педагогічного генія пані Фаріон. От вони реально впливають на кількість україномовних.
(tu)
Ухилянтів від мови нам не треба. Іспанці скажеш, що ти іспанський льотчик.  B-)   
   
Re: Про москворотих

Як показують результати опитування, використання московитської мови (мови держави-агресора) є образливим для 62% дописувачів форуму.
Але ви продовжуєте нас ображати.

Ну ось для цього і існують правила форума,  якщо нам не вистачає власного розуму.
Вас ображає сам факт використання російської, а це зовсім неконституційно  :D
Мене ображають дурниці , що написані деякими клристувачами. І факт використання саме державної мови тут зовсім ні до чого.
   
Re: Про москворотих

Тим більше коли це не тільки україномовний ресурс - подивіться на головну УП.

а що не так з головною УП?
тексти українською, російською та англійською.
При цьому українська, згідно з законом (а є ще категорія моралі) є першою за замовчуванням.
Нормально.
   
Re: Про москворотих

Ухилянтів від мови нам не треба.

Звісно. Але вплив пані Фаріон зовсім в інший бік, ніж ви гадаєте.
Іспанці скажеш, що ти іспанський льотчик.
Іспанку моя мова та спеціальність цікавила лишень факультативно.  B-) Власне, те саме стосується й бурятів.
   
Re: Про москворотих

А ще історично так склалось, що українці кілька століть не мали власної незалежної держави.
То може і незалежність не потрібно було проголошувати? :facepalm1:
Все це потрібно, і нашу українську мову варто популяризувати,
але розумно, без агресії, гвалтувань і принижень громадян України,
бо такі драконівські хуйло-методи спонукають до спротиву.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія