Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

30 тис загиблих та важко поранених на місяць (с) Юга

Я відео бачив. Не зовсім зрозуміло що він мав на увазі. Дуже незрозуміло сказав чи це про втрати чи про мобілізацію необхідних 500 тисяч .
В будь якому випадку не погоджується з ним в тому що якщо оприлюднити реальні втрати то це простимулює мобілізацію. Якби не навпаки сталося

я думаю, що більшість все ж таки оцінює це його інтерв'ю як марення божевільного, яке не в змозі висловити свої думки. Це як індульгенція... мовляв, він просто ідіот. І він звичайно у нас такий не один. Головне питання... ну невже не можна якось адекватно стежити за своїми словами? Невже це складно?

і ще одне. на мій погляд рашисти бігом скористаються цим і скажуть що вони не дарма почали цю війну, он навіть їхній політик підтверджує таку кількість втрат (денацифікація). якщо ти і я не можемо зрозуміти про що реально говорить юрик, то що ім заважатиме трактувати це як їм зручно?
   
Юга завжди був дебілом і алкашом. Нічого не змінилось...
Вибачте, але як він служив  у очістці генпрокуром?
   
Він алкаш і ідіот
Він не алкаш і не ідіот .Ідіоти зеленоботи  ,які тупо почали розповсюджувати кацапську пропаганду і показали своє нутро .
   
За расшифровкою - це до кацапів та Димця, вони спеціалісти в трактування всього

Не віляй. Він розшифрував, ти кажеш що не так. Відповідно ти знаєш як. Поділись...
   
Нате вам від кацапів:

"Бывший генпрокурор Украины Луценко заявил, что общие потери ВСУ убитыми и ранеными составляют порядка 500 тысяч человек. По понятной причине у нас его немедленно и охотно принялись цитировать.

Тут нужно только уточнить, что Луценко в бытность госслужащим пил так, что отдельные российские высокопоставленные лица могут только по-доброму позавидовать коллеге. Продолжает ли он сейчас поддерживать прежнюю форму, сказать сложно. Второй момент - Луценко принадлежит к уходящему «политикуму», а потому прямо заинтересован в том, чтобы «дискредитировать» текущую власть. Поэтому реальные цифры «от Луценко» грешат одним - неизвестна их достоверность.

По понятным причинам примерно такой же туман по потерям и с «этой» стороны. Косвенные подсчеты, которыми занимаются разные группы и организации, дают погрешность плюс-минус сто процентов в любую сторону и тоже вряд ли могут учитываться сколь-либо всерьез.

Ясно только одно - эта бойня занимает абсолютно лидирующие позиции среди всех конфликтов на территории бывшего СССР. Собственно, даже кровавый конфликт в Югославии, который до этого лидировал в списке конфликтов на постсоветском пространстве и унес около 130 тысяч жизней, уже тоже позади.

Осталось только понять - зачем." (с)
   
Вибачте, але як він служив  у очістці генпрокуром?

А як це одне другому заважає? Особливо в Україні...
   
https://t.me/SBelkovskiy/25892

Вже ці слова Луценка підхопила та розносить рашистська пропаганда...

Але питання: звідки це мудило Юрій Луценко може про це знати?
І чому така кругла цифра 500 тисяч?
   
Наче мова була про рік.Ти знов намагаєшся крутити сракою.Але!Ти за оприлюднення втрат :так чи ні?
Если мова про рик тогда прокурор должен был сказать ещё жёстче: 40 тысяч. Короче, Луценко, как всегда, был выпимши
   
Думаю більше


Набагато.У мене знайомі когось ховали нещодавно і теж казали що поховань з прапорами цілі нові ділянки .У Дніпрі теж є таке.Але з одного боку коли ти на таке дивишся ,то тобі здається що це дуже багато але порахувати чи приблизно сказати скільки це людей неможливо .
   
Вже ці слова Луценка підхопила та розносить рашистська пропаганда...

Але питання: звідки це мудило Юрій Луценко може про це знати?
І чому така кругла цифра 500 тисяч?
Цифра від 400 до 500 тисяч була сформована з огляду на поточні потреби та потреби на 2024 рік. Про це в ефірі телемарафону розповів головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.
   
Вже ці слова Луценка підхопила та розносить рашистська пропаганда...

Але питання: звідки це мудило Юрій Луценко може про це знати?
І чому така кругла цифра 500 тисяч?


500 тис це те що потребує Залужний ,якщо я його правильно зрозумів .Але звідки він взяв 30 тис втрат на місяць я так і не зрозумів
   
Думаю більше
И намного  :(
   
А хто говорить про рік?

Я думав, що план мобілізації - це півтора-два років
Залужний казав: 500 тис за рік і потім по 20 тис в місяць
   
За расшифровкою - це до кацапів та Димця, вони спеціалісти в трактування всього


Злит :facepalm:
   
500 тис це те що потребує Залужний ,якщо я його правильно зрозумів .Але звідки він взяв 30 тис втрат на місяць я так і не зрозумів

не зрозуміло навіщо залужному 500 тис.
їх потрібно кормити озюроїти платити їм зарпату.
щоб 10 - 20 тис з них використати в оборонних  боях в синьківці богданівці авдіхвці та в кринках
   
500 тис це те що потребує Залужний ,якщо я його правильно зрозумів .Але звідки він взяв 30 тис втрат на місяць я так і не зрозумів
Він же тобі пояснив: розділив 500 на 12 і получив 30.Шо він цим хотів сказати тільки йому відомо і я не впевнений що навіть і йому
   
"Треба чесно сказати:

500 тисяч, про які зараз говорять

Якщо поділити на місяці - це по 30 тисяч на місяць

І тоді ми приблизно зрозуміємо, що відбувається на фронті з вбитими і важкопораненими.

І треба людям сказати правду..

Я впевнений, що українці мають знати правду
."

ОСЬ ЦИТАТА


Димець, як тобі російські рубліки - карман не печуть?


Якщо поділити 500 тисяч на 30 тисяч то приблизно вийде 16 з половиною місяців.

Виникає логічне питання: за який саме період часу були ці втрати, аджеж війна триває більше ніж 22 місяці.

Скоріше Луценко мудило бзднуло те, що йому моментально впало в голову.
   
не зрозуміло навіщо залужному 500 тис.
їх потрібно кормити озюроїти платити їм зарпату.
щоб 10 - 20 тис з них використати в оборонних  боях в синьківці богданівці авдіхвці та в кринках
Сейчас в раде идёт бойня на счёт ротации.Люди годами без высмычки на фронте. Это тянуться бесконечно не может
   
Якщо поділити 500 тисяч на 30 тисяч то приблизно вийде 16 з половиною місяців.
Виникає логічне питання: за який саме період часу були ці втрати, аджеж війна триває більше ніж 22 місяці.

Скоріше Луценко мудило бзднуло те, що йому моментально впало в голову.
ви читати вмієте?  500 тис для ПОТОЧНИХ і на рік. Натякають що бійців УЖЕ не вистачає станом на 23й
   
Він же тобі пояснив: розділив 500 на 12 і получив 30.Шо він цим хотів сказати тільки йому відомо і я не впевнений що навіть і йому


Він збрехав, якщо він таке говорив. Самі поділіть 500 на 12 і у вас вийде 41.666 .
   
З почутого я теж зрозумів що наші втрати приблизно 30. щомісяця.
А хтось зрозумів його слова інакше ? Як ?
   
 Він сказав те що і так всі розуміють але вголос не кажуть. Так, 500 не можна просто ділити на 12 бо нема інформації як саме вони будуть використані. Пам'ятаємо що казав Умеров - демобілізації до кінця війни не буде. Тож ці 500 тис це поповнення втрат та нові резерви. В якій пропорції - незрозуміло.  Але порядок - зрозумілий.
   
По кількості могил можна сказати що у Львівській області від 700 до 1800 загиблих. Тобто загальні по країні орієнтовно від 15 тисяч до 50 тисяч.
:facepalm1: это уже какая то крайняя степень розовой пони.
Вы по сторонам то оглядываетесь иногда?!
У меня в ближнем и дальнем окружении 3 погибших и 2 раненых.
Легко прикинуть на всю Украину.
Такое каждый может сделать.


   
Сліпі довбні

Цифра від 400 до 500 тисяч була сформована з огляду на поточні потреби та потреби на 2024 рік. Про це в ефірі телемарафону розповів головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.
   
Якщо поділити 500 тисяч на 30 тисяч то приблизно вийде 16 з половиною місяців.
Виникає логічне питання: за який саме період часу були ці втрати, аджеж війна триває більше ніж 22 місяці.

Скоріше Луценко мудило бзднуло те, що йому моментально впало в голову.
Не,он просто в уме не смог правильно разделить. А так бы сказал сорок. Только что он имел ввиду хер у алкаша поймешь
   
розшифруй:
"Треба чесно сказати:

500 тисяч, про які зараз говорять

Якщо поділити на місяці - це по 30 тисяч на місяць

І тоді ми приблизно зрозуміємо, що відбувається на фронті з вбитими і важкопораненими.

І треба людям сказати правду..

Я впевнений, що українці мають знати правду."
Що розшифруй? Приблизні цифри зі стелі? Я теж можу назвати якісь цифри і вони будуть точнішими. 500000:23=21739 Так це ближче до 20, і тут не лише загиблі та поранені, в тому числі середні, бо не лише важкі вибувають, а ще просто звільнені. У страху очі великі. Та не будьте шматами. Хлопцям на фронті потрібна заміна, не чекайте буса, зберіть волю в кулак і самі йдіть захищати дітей і жінок.
   
:facepalm1: это уже какая то крайняя степень розовой пони.
Вы по сторонам то оглядываетесь иногда?!
У меня в ближнем и дальнем окружении 3 погибших и 2 раненых.
Легко прикинуть на всю Украину.
Такое каждый может сделать.

в середьному по селах до 3 загиблих.
таких сел у нас 20 тис
   
:facepalm1: это уже какая то крайняя степень розовой пони.
Вы по сторонам то оглядываетесь иногда?!
У меня в ближнем и дальнем окружении 3 погибших и 2 раненых.
Легко прикинуть на всю Украину.
Такое каждый может сделать.
і шо?
а в мене 0.
а в когось 10.
   
Re: 30 тис загиблих та важко поранених на місяць (с) Юга

:facepalm1: это уже какая то крайняя степень розовой пони.
Вы по сторонам то оглядываетесь иногда?!
У меня в ближнем и дальнем окружении 3 погибших и 2 раненых.
Легко прикинуть на всю Украину.
Такое каждый может сделать.

Ще раз: є могили і по них рахуємо.
   
Якщо поділити 500 тисяч на 30 тисяч то приблизно вийде 16 з половиною місяців.
Виникає логічне питання: за який саме період часу були ці втрати, аджеж війна триває більше ніж 22 місяці.

Скоріше Луценко мудило бзднуло те, що йому моментально впало в голову.


Ось і я про це .Щось наговорив ,дав кацапам нагоду поглузувати,перелякав українців і це все з розумним їбалом
   
Скоріше Луценко мудило бзднуло те, що йому моментально впало в голову
плюс
   
ви читати вмієте?  500 тис для ПОТОЧНИХ і на рік. Натякають що бійців УЖЕ не вистачає станом на 23й


Ось його слова:

"Потрібно чесно сказати: 500 тисяч, про які зараз говорять, якщо розділити на місяці — це по 30 тисяч на місяць. І тоді ми приблизно зрозуміємо, що відбувається на фронті. Убитими й важко пораненими. І потрібно людям сказати правду, я впевнений: українці заслужили цю правду, - зазначив колишній народний депутат."

https://top.today.ua/lutsenko-zayaviv-shho-zsu-vtrachaye-po-30-tisyach-lyudej-na-misyats-ukrayintsi-zasluzhili-na-tsyu-pravdu/
   
Він же тобі пояснив: розділив 500 на 12 і получив 30.Шо він цим хотів сказати тільки йому відомо і я не впевнений що навіть і йому


30х12=360
   
З почутого я теж зрозумів що наші втрати приблизно 30. щомісяця.
А хтось зрозумів його слова інакше ? Як ?
нема там такого про втрати.
як і сумнівність цифри в 30 тис звідки і як вона виведена

є лише досить мутний намйок, що втрати великі і народ має знати правду про них
   
Ось його слова:

"Потрібно чесно сказати: 500 тисяч, про які зараз говорять, якщо розділити на місяці — це по 30 тисяч на місяць. І тоді ми приблизно зрозуміємо, що відбувається на фронті. Убитими й важко пораненими. І потрібно людям сказати правду, я впевнений: українці заслужили цю правду, - зазначив колишній народний депутат."

https://top.today.ua/lutsenko-zayaviv-shho-zsu-vtrachaye-po-30-tisyach-lyudej-na-misyats-ukrayintsi-zasluzhili-na-tsyu-pravdu/
і ш не ясно, якшо фулкоплект армія має мати 1 лям, а по факту на кінець 23 є 850 тис(некомплек ) то і на 24 планують 1 лям. От ті 500 потрібно шоб закрити ПОТОЧНІ недостачі і мати той самий лям на 24.

Ти якшо не вкурсі у нас з осені провал по мобілізації план в деяких областях виконано на 20%
   
Що розшифруй? Приблизні цифри зі стелі? Я теж можу назвати якісь цифри і вони будуть точнішими. 500000:23=21739 Так це ближче до 20, і тут не лише загиблі та поранені, в тому числі середні, бо не лише важкі вибувають, а ще просто звільнені. У страху очі великі. Та не будьте шматами. Хлопцям на фронті потрібна заміна, не чекайте буса, зберіть волю в кулак і самі йдіть захищати дітей і жінок.

до чого тоді кацапська іпсятіна?  про яку ти писав? тут тільки цитували югіка, зі словами якого ти мабуть згоден. пояснюй не мені, а любителям юрика, що він має рацію
   
30х12=360
Ты ветку читаешь ?.Я это написал час назад
   
Розумна людина зрозуміла "намьок", що Луцик - тупуватий їбанько, який не слідкує за своїи язиком, і дає таким чином гієнам-журналістам приписувати йому ліві слова, і таким чином пропихати свої шкірні наративи  8-)
   
https://t.me/SBelkovskiy/25892

Тільки це все, що він говорить на цьому відео -- це повна беліберда, починаючи від цифр і до його висновку, що майже всі побіжать в ТЦК на мобілізацію, якщо почують офіційно озвучені цифри.

Вже російські пропагандони розносять слова придурка Луценка.

Останнє редагування: 7 січня 2024 23:01:41 від Slawv
   
нема там такого про втрати.
як і сумнівність цифри в 30 тис звідки і як вона виведена

є лише досить мутний намйок, що втрати великі і народ має знати правду про них
Нічогенький такий натяк...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія