Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

30 тис загиблих та важко поранених на місяць (с) Юга

Re: 30 тис загиблих та важко поранених на місяць (с) Юга

Він казав що пішло 500 тис напочатку ,а зараз треба йще 500.Що він мав на увазі ?Що їх вже нема ?Хто тоді воює?якщо він дивиться на майбутнє,то теж не зрозуміло як він так рахує по місяцям і знає скільки триватиме війна .
===================================
Ах ти ж срате ЗЕ-лене брехло! Ви усі такі мерзотники чи є і просто дурні?
   
Ні не так він казав.

Ось цитата:

Це якась мова натяків а не конкретика.

одно однісеньке питання.  НАХРЕНА??????????????????????????????????????????????????????
   
===================================
Ах ти ж срате ЗЕ-лене брехло! Ви усі такі мерзотники чи є і просто дурні?

розшифруй:
"Треба чесно сказати:

500 тисяч, про які зараз говорять

Якщо поділити на місяці - це по 30 тисяч на місяць

І тоді ми приблизно зрозуміємо, що відбувається на фронті з вбитими і важкопораненими.

І треба людям сказати правду..

Я впевнений, що українці мають знати правду."
   
даже у  хуйло потери меньше чем у юги

С 4 июня  (по 5 октября) санитарные и безвозвратные потери Вооруженных сил Украины (ВСУ) превысили 90 тысяч человек. Об этом заявил президент России Владимир хуйло на заседании форума «Валдай».
   
Выплывает главный вопрос: у него язык при этом заплетался или нет? Он хоть сам понимает что ляпнул?
Він казав що пішло 500 тис напочатку ,а зараз треба йще 500.Що він мав на увазі ?Що їх вже нема ?Хто тоді воює?якщо він дивиться на майбутнє,то теж не зрозуміло як він так рахує по місяцям і знає скільки триватиме війна .
   
Ні не так він казав.

Ось цитата:

Це якась мова натяків а не конкретика.
тут чорта розбереш.
ці всі викрутаси і намйоки.
звідки цифра 30 тис, він ділив 500 на, ок на 17 міс.
тоді звідки 17 міс? чому не 24 чи 36?
   
От що получається коли москвоязикий намагається давати інтервю українською..
   
Re: 30 тис загиблих та важко поранених на місяць (с) Юга

По кількості могил можна сказати що у Львівській області від 700 до 1800 загиблих. Тобто загальні по країні орієнтовно від 15 тисяч до 50 тисяч.
   
Почекайте
500000
І 30000 на місяць
Де написано у гш
Що 30000 втрат ?
Ви бля безуглі вважаєте що
500000 набирається для втрат ?
Ну це пи з де ць
Прасціцє

ЦЕ ДО ЮГІКА.
розшифруй:
"Треба чесно сказати:

500 тисяч, про які зараз говорять

Якщо поділити на місяці - це по 30 тисяч на місяць

І тоді ми приблизно зрозуміємо, що відбувається на фронті з вбитими і важкопораненими.

І треба людям сказати правду..

Я впевнений, що українці мають знати правду."
   
Моя донька зараз малює новорічні вітання для поранених які завтра передам до шпиталю разом з багато чим іншим ,а мені тут серуть про якісь рублікі.Мені!Який не працює вже майже років 20
   
Дослушал, в конце он говорит что для того что бы люди сами пошли в военкоматы - нужно озвучить официальные потери, которые очень большие (с его слов). Где то логика у него пропала, как у людей появится мотивация после обнародования этих потерь?

він схоже капітуляцію хоче
   
Выплывает главный вопрос: у него язык при этом заплетался или нет? Он хоть сам понимает что ляпнул?
Він казав що пішло 500 тис напочатку ,а зараз треба йще 500.Що він мав на увазі ?Що їх вже нема ?Хто тоді воює?якщо він дивиться на майбутнє,то теж не зрозуміло як він так рахує по місяцям і знає скільки триватиме війна .
выплывает главный вопрос: у него язык при этом заплетался или нет Он хоть сам понимает что ляпнул?
   
Мораль цієї байки така: треба поменше пистякати, тому що твої слова постараються перекрутить, всунуть в них щось таке, що ти зовсім не мав на увазі, і в кінці зробити тебе підарасом  8-)
   
По кількості могил можна сказати що у Львівській області від 700 до 1800 загиблих. Тобто загальні орієнтовно від 15 тисяч до 50 тисяч.

Піди на Марсове і порахуй... І не ховай голову в пісок.
   
мда...
речники в укр. влади це пи3дець які мотивуючі
краще б вже просто мовчали
   
Re: 30 тис загиблих та важко поранених на місяць (с) Юга

Залужний сказав просто: цей призив це ротаціонний резерв. Тре замінювати, давати відпустки то що. Звісно, що наші теж гинуть, але втрати у нас приблизно в 2,5 разів меньше. Тут тре дивитися де. На Авдіївці 2 кацапа до одного нашого, де трохи спокійніше 3 кацапа до одного нашого. Військ вистачає, але заміни нема. Доречи це ще й оперативний резерв.
   
ЦЕ ДО ЮГІКА.
розшифруй:
"Треба чесно сказати:

500 тисяч, про які зараз говорять
Якщо поділити на місяці - це по 30 тисяч на місяць

І тоді ми приблизно зрозуміємо, що відбувається на фронті з вбитими і важкопораненими.
І треба людям сказати правду..

Я впевнений, що українці мають знати правду."
500 на 12 это 41
   
Re: 30 тис загиблих та важко поранених на місяць (с) Юга

Піди на Марсове і порахуй... І не ховай голову в пісок.

Я якраз екстраполюю базуючись по марсовому полю.
   
Залужний сказав просто: цей призив це ротаціонний резерв. Тре замінювати, давати відпустки то що. Звісно, що наші теж гинуть, але втрати у нас приблизно в 2,5 разів меньше. Тут тре дивитися де. На Авдіївці 2 кацапа до одного нашого, де трохи спокійніше 3 кацапа до одного нашого. Військ вистачає, але заміни нема.

В армії лям. На лінії 120 к.
Ага, а заміни нема...
   
Ну біляофіційні, чорт їх знає. Зелень на форумі часто заявляла, що наші втрати мало не в 10 разів менші за кацапські.
За рахунок чого може бути таке співвідношення? Коли воює Ізраіль з Хамасом то це зрозуміло.
   
Мораль цієї байки така: треба поменше пистякати, тому що твої слова постараються перекрутить, всунуть в них щось таке, що ти зовсім не мав на увазі, і в кінці зробити тебе підарасом  8-)

і це його слова ЗСУ ще не коментувало. представляю той коментар. сподіваюсь вистачити сили цього не робити.

 особливо після того, як раша від кенігсберга до камчатки ці слова на всі бігборди виставить
   
Залужний сказав просто: цей призив це ротаціонний резерв. Тре замінювати, давати відпустки то що. Звісно, що наші теж гинуть, але втрати у нас приблизно в 2,5 разів меньше. Тут тре дивитися де. На Авдіївці 2 кацапа до одного нашого, де трохи спокійніше 3 кацапа до одного нашого. Військ вистачає, але заміни нема.

ну це навряд чи.
взяти хоча би відео боїв в синьківці.
там наші втрати мінімальні.
теж по авдіївці
   
   
500 на 12 это 41

він ще й рахувати не в змозі?
   
Юга завжди був єбаньком
   
За рахунок чого може бути таке співвідношення? Коли воює Ізраіль з Хамасом то це зрозуміло.

співідношення втрат можна порахувати. є відео з дронів
   
Сприймайте журналістів як гієн, які намагаютьсяч зловити якогось лоха, що загавився, і обглодати його тушку  :gigi:
   
https://t.me/Ateobreaking/108663

ох не все ти там показуєш. там респи кукухой тронулися зовсім.
   
розшифруй:
"Треба чесно сказати:

500 тисяч, про які зараз говорять

Якщо поділити на місяці - це по 30 тисяч на місяць


І тоді ми приблизно зрозуміємо, що відбувається на фронті з вбитими і важкопораненими.

І треба людям сказати правду..

Я впевнений, що українці мають знати правду."
500 тис. за рік, то 30 тис на місяць? У Плокулола ще й математикою не склалось? :S
   
Я відео бачив. Не зовсім зрозуміло що він мав на увазі. Дуже незрозуміло сказав чи це про втрати чи про мобілізацію необхідних 500 тисяч .
В будь якому випадку не погоджується з ним в тому що якщо оприлюднити реальні втрати то це простимулює мобілізацію. Якби не навпаки сталося
   
"Треба чесно сказати:

500 тисяч, про які зараз говорять

Якщо поділити на місяці - це по 30 тисяч на місяць

І тоді ми приблизно зрозуміємо, що відбувається на фронті з вбитими і важкопораненими.

І треба людям сказати правду..

Я впевнений, що українці мають знати правду
."

ОСЬ ЦИТАТА


Димець, як тобі російські рубліки - карман не печуть?
   
я розумію що у нас політики… ідіоти через одного. і до розумових здібностей Луценка це теж стосується. Але нести таку нісенітницю .... це потрібно взагалі кукухою двинуться. перекладачі його абсурду... Пліз поясніть про що він говорить?
Він алкаш і ідіот
   
"Треба чесно сказати:

500 тисяч, про які зараз говорять

Якщо поділити на місяці - це по 30 тисяч на місяць

І тоді ми приблизно зрозуміємо, що відбувається на фронті з вбитими і важкопораненими.

І треба людям сказати правду..

Я впевнений, що українці мають знати правду
."

ОСЬ ЦИТАТА


Димець, як тобі російські рубліки - карман не печуть?

Розшифруй. Про що правду сказати треба?
Що на фронті відбувається приблизно?
   
Ну,Луцик ,не от большого ума, подкинул Геббельсу работу
   
500 тис. за рік, то 30 тис на місяць? У Плокулола ще й математикою не склалось? :S

А хто говорить про рік?

Я думав, що план мобілізації - це півтора-два років
   
По кількості могил можна сказати що у Львівській області від 700 до 1800 загиблих. Тобто загальні по країні орієнтовно від 15 тисяч до 50 тисяч.
Думаю більше
   
А хто говорить про рік?

Я думав, що план мобілізації - це півтора-два років

доброго ранку - рік
   
А хто говорить про рік?

Я думав, що план мобілізації - це півтора-два років


Наче мова була про рік.Ти знов намагаєшся крутити сракою.Але!Ти за оприлюднення втрат :так чи ні?
   
Розшифруй. Про що правду сказати треба?
Що на фронті відбувається приблизно?

За расшифровкою - це до кацапів та Димця, вони спеціалісти в трактування всього
   
А хто говорить про рік?

Я думав, що план мобілізації - це півтора-два років
Цифра від 400 до 500 тисяч була сформована з огляду на поточні потреби та потреби на 2024 рік. Про це в ефірі телемарафону розповів головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія