Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

30 тис загиблих та важко поранених на місяць (с) Юга

і ш не ясно, якшо фулкоплект армія має мати 1 лям, а по факту на кінець 23 є 850 тис(некомплек ) то і на 24 планують 1 лям. От ті 500 потрібно шоб закрити ПОТОЧНІ недостачі і мати той самий лям на 24.

Ти якшо не вкурсі у нас з осені провал по мобілізації план в деяких областях виконано на 20%

Це є ваші припущення,  що Луценко саме це мав на увазі.
   
Це є ваші припущення,  що Луценко саме це мав на увазі.
про це каже Залужний. Луцик цифру взяв від нього
   
Він же тобі пояснив: розділив 500 на 12 і получив 30.Шо він цим хотів сказати тільки йому відомо і я не впевнений що навіть і йому



Це я писав чи ти ?


Він же тобі пояснив: розділив 500 на 12 і получив 30.Шо він цим хотів сказати тільки йому відомо і я не впевнений що навіть і йому


Чи це глюк форуму і це писав не ти ?
   
Це я писав чи ти ?


Він же тобі пояснив: розділив 500 на 12 і получив 30.Шо він цим хотів сказати тільки йому відомо і я не впевнений що навіть і йому


Чи це глюк форуму і це писав не ти ?
харе  вже жопою крутити.
де він сказав оце "30 тис загиблих та важко поранених на місяць" ??


   
харе  вже жопою крутити.
де він сказав оце "30 тис загиблих та важко поранених на місяць" ??


Мені цікаво як  люди бачать одне й те саме відео і чують зовсім різне ?
   
Що до лотореї то Мілованов мабуть мій пост почитав  :laugh:
Але це реально справедлива мобілізація.
   
ви читати вмієте?  500 тис для ПОТОЧНИХ і на рік. Натякають що бійців УЖЕ не вистачає станом на 23й
Якщо УЖЕ, то ділимо на 23, якщо до кінця 2024, то ділимо на 34. А ще можна ділити 400 на 34...
   
Що до лотореї то Мілованов мабуть мій пост почитав  :laugh:
Але це реально справедлива мобілізація.


Це вже гра в кольмара якась
   
Що до лотореї то Мілованов мабуть мій пост почитав  :laugh:
Але це реально справедлива мобілізація.
як в америці з 20 до 45? Чи у нас з 40 до 60 ?  :gigi:
   
Це я писав чи ти ?


Він же тобі пояснив: розділив 500 на 12 і получив 30.Шо він цим хотів сказати тільки йому відомо і я не впевнений що навіть і йому


Чи це глюк форуму і це писав не ти ?
Який там глюк. Не туди впихнув. По теме: я же не виноват что у Луцика проблемы с арифметикой. Шо ты ко мне пристебался? Все вопросы к нему
   
про це каже Залужний. Луцик цифру взяв від нього

Ну це вже ваші догадки.
 Може і справді так треба розуміти слова Луценка, як ви це виклали.
Але так відверто Луценко так не говорить.

Але це повна беліберда його розрахунки і заява, що всі побіжать на мобілізацію,  якщо почують офіційно озвучені цифри втрат.
   
Якщо УЖЕ, то ділимо на 23, якщо до кінця 2024, то ділимо на 34. А ще можна ділити 400 на 34...
ще раз. У нас на поточному стані НЕКОМПЛЕТ , який саме не пишуть. Але він Є і його хочуть закрити. Та щоб закрити і підтримувати його в тій самій ксті в 24 році потрібно 400-500 тис. Некомплект певно з тис 100 на даний момент
   
Ну це вже ваші догадки.
 Може і справді так треба розуміти слова Луценка, як ви це виклали.
Але так відверто Луценко так не говорить.
бо він дебіл, цифру взяв у 500 тис та не дослухав, що у Залужного є ПОТОЧНІ потреби, не планові/прогнозовані на 2024 а ПОТОЧНІ станом на кінець 2023
   
Як не розшифровуй його математику, але всеодно він бздув на користь кремля і на шкоду мобілізації. Ляпало
   
А нічого, що 500000 на 12 приблизно 40000?
   
А нічого, що 500000 на 12 приблизно 40000?
:facepalm1: бля
   
Юга вирішив про себе нагадати?
   
Мені цікаво як  люди бачать одне й те саме відео і чують зовсім різне ?
між він сказав і "ви ,що не розумієте,що він мав на увазі?" є різниця, ти ж як цитату подаєш? питання - нафуя?
   
Re: 30 тис загиблих та важко поранених на місяць (с) Юга

Що до лотореї то Мілованов мабуть мій пост почитав  :laugh:
Але це реально справедлива мобілізація.
якщо її будуть вести шкільні вчительки в приміщеннях їх школи під керівництвом директрис то там такі вкиди будуть що можна бути спокійним за "правильний результат і кому треба той програв" :D
 Тисівські пограни і в карпатх вчора свічки в цекрві спалили масово,щоб то не пройшло в раді. :D   
   
Re: 30 тис загиблих та важко поранених на місяць (с) Юга
TC

не знаю звідки воно це взяло але якось забагато .Вимагає оприлюднити втрати щоб шокувати населення і всі побігуть до ТЦК.Як вам такі пропозиції?

З Фінляндії. (це про горілку).
   
ще раз. У нас на поточному стані НЕКОМПЛЕТ , який саме не пишуть. Але він Є і його хочуть закрити. Та щоб закрити і підтримувати його в тій самій ксті в 24 році потрібно 400-500 тис. Некомплект певно з тис 100 на даний момент
Все, тепер я зрозумів як Луцик рахував  :facepalm1:  але нахріна воно прив'язало цю цифру до втрат 
   

Недостачу зброї не зможе компенсувати  велика кількість мобілізованих.

Мобізація без зброї тільки приведе до великої кількості втрат.

Баба юля тимошенко є деколи в чомусь права. Тому вона на цьому піариться , щоб стригти дивіденди.І при цьому не пропонує жодних ефективних рішень.
   
між він сказав і "ви ,що не розумієте,що він мав на увазі?" є різниця, ти ж як цитату подаєш? питання - нафуя?

питання нафуя юга взагалі лізе на тіві? якща не вміє свої думки формулювати? 
на мій погляд шкода від цього буде величезною
   
Все, тепер я зрозумів як Луцик рахував  :facepalm1:  але нахріна воно прив'язало цю цифру до втрат
ну раз не комплект то є незакриті Втрати. Він подав цифри без закриття поточних потреб. Провали в мобілізації пішли з осені, 4-5 місяців недобору
   
Данілову треба рішенням РНБО закрити цей свинячий ТВ кАнал прямий, який, якщо цього не зробити, і надалі буде розганяти паРашно-іпсошні теми заради повернення кнура до вагонів з кормом!
   
Залужний сказав - створення нових підрозділів
   
Re: 30 тис загиблих та важко поранених на місяць (с) Юга

Ну це вже ваші догадки.
 Може і справді так треба розуміти слова Луценка, як ви це виклали.
Але так відверто Луценко так не говорить.

Але це повна беліберда його розрахунки і заява, що всі побіжать на мобілізацію,  якщо почують офіційно озвучені цифри втрат.
я от не розумію,чого такий кипіш про слова луценка який НІХТО  у сучасній ієрархії тих,хто має точні такі цифри . Бо інших нема? ну от вам перевірені-10 тисяч в квартал серед них левова частва легкопоранені ,що вертаються в стрій за місяць,на який і треба ті витрати прикрити.
 Як вам ? Подобається? гайда обговорювати ці ТОЧНІ(луцом клянусь) цифри,а якщо вам і ото не подобається то я вам ще видам...як попросите.а як підскажете на вушко що вас влаштовує то і по руках. B-)
   
Звідки Луценко може знати якісь відносно достовірні дані про втрати? Ні звідки. Тому й говорити немає про що. Це максимум може бути його припущення. Ще й якось дуже мутно і заплутано сказане
   
Який там глюк. Не туди впихнув. По теме: я же не виноват что у Луцика проблемы с арифметикой. Шо ты ко мне пристебался? Все вопросы к нему


Ось Алекс вимагає щоб я вибачився .Я навіть замислився   і декілька разів передивився  це відео але …він зник .А якщо це відкинути ,то я саме це і мав на увазі якщо перечитати старт топік
   
ну раз не комплект то є незакриті Втрати. Він подав цифри без закриття поточних потреб. Провали в мобілізації пішли з осені, 4-5 місяців недобору
Теперь понятно. Этот идиот заявил что 500 це наши втрати  и их нужно закрыть. Разделил неправильно 500 на 12 а если бы разделил правильно все бы вообще ох..ели
   
Re: 30 тис загиблих та важко поранених на місяць (с) Юга

питання нафуя юга взагалі лізе на тіві? якща не вміє свої думки формулювати? 
на мій погляд шкода від цього буде величезною
шкода в головах панікерів і зрадойобів,що тільки чекають,де б попастися на МЯКИНІ. не залежно хто її ПОРЕ від СЕБЕ. Що перший раз несуть то все сюди в дзьобах нервові.яким власне таке і треба,щоб підтвердити їх стан хворобливо\ї паніки? :-o
 Як би то були жінки то сказав би-квочки. ко-ко-ко-ко і більше нічого їм не треба. але ж то мужики-тільки довбограй приходить на думку таких назвати.
   
Погугліть слова:

юрий луценко

Як ці слова виклали російські пропагандони.
   
Ось його слова:

"Потрібно чесно сказати: 500 тисяч, про які зараз говорять, якщо розділити на місяці — це по 30 тисяч на місяць. І тоді ми приблизно зрозуміємо, що відбувається на фронті. Убитими й важко пораненими. І потрібно людям сказати правду, я впевнений: українці заслужили цю правду, - зазначив колишній народний депутат."

https://top.today.ua/lutsenko-zayaviv-shho-zsu-vtrachaye-po-30-tisyach-lyudej-na-misyats-ukrayintsi-zasluzhili-na-tsyu-pravdu/
ну луценко сказав ми приблизно зрозуміємо, тобто те саме що робить більшість дописувачів в цій темі.  має право, він тепер ніхто, не виключено що і тут присутній.
   
я от не розумію,чого такий кипіш про слова луценка який НІХТО  у сучасній ієрархії тих,хто має точні такі цифри . Бо інших нема? ну от вам перевірені-10 тисяч в квартал серед них левова частва легкопоранені ,що вертаються в стрій за місяць,на який і треба ті витрати прикрити.
 Як вам ? Подобається? гайда обговорювати ці ТОЧНІ(луцом клянусь) цифри,а якщо вам і ото не подобається то я вам ще видам...як попросите.а як підскажете на вушко що вас влаштовує то і по руках. B-)
Арестович 2.0
   
Re: 30 тис загиблих та важко поранених на місяць (с) Юга

Теперь понятно. Этот идиот заявил что 500 це наши втрати  и их нужно закрыть. Разделил неправильно 500 на 12 а если бы разделил правильно все бы вообще ох..ели
:D  (tu)
   
Залужний прямо не казав, що у нас некомплект і що ці 500 тис мають піти на поповнення втрат та на прогноз 2024р. Можливо Поточні потреби на 2023 це створення чогось нового. Але шо створювати коли з передка пишуть , що в вопах де має бути 10 є 6-7. (Хоча це може іпсо? Шо скажете)
   
Добре що Луценко ділити не вміє, а то б ще більше число втрат назвав
   
Re: 30 тис загиблих та важко поранених на місяць (с) Юга

Арестович 2.0
а що іншим можна а мені ні? :D  хочеш бути співавтором-потім премію поділим по братськи B-) . 10 % твої :) .
   
Погугліть слова:

юрий луценко
Як ці слова виклали російські пропагандони.


Вони завжди користуються нашими довбограями
   
нупропаганда.
ав ми приблизно зрозуміємо, тобто те саме що робить більшість дописувачів в цій темі.  має право, він тепер ніхто, не виключено що і тут присутній.

Постарайтеся скласти ці всі пазли з реальною ситуацією і його словами, і попробуйте видати які-небудь притомні версій ( щоб в них не було логічних протиріч та беліберди ) того, що Луценко мав на увазі у свої словах.

Останнє редагування: 7 січня 2024 23:36:05 від Slawv
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія