Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прірва

Re: Прірва

або РФ - репараціями.
(хай як цей варіант наразі здається фантастичним)
=======================

Послухайте,там є цікаві моменти.

   
Re: Прірва

прірва є, мої любі фупчикі. вона винакає самоволі, незалежно від вашого бажання бути навічно поєднаними з тими, хто залишився в україні. принаймі, з моєго досвіду, так і є.
але!  це не стоїть на заваді бажанню повернутися в україну. кажу це, знову ж таки, тільки базуючись на моїх власних, суб'єктивних почуттях.
я хотіла б на сході моїх років жити в україні.
я шкодую дуже за всіма, хто потерпає наразі там, на місці, і водночас радію за тих, хто зміг убезпечити себе за кордоном. не за всіма, але за більшістю.
що прикро в цій ситуації - така прірва веде, знову ж таки, неусвідомлено, до ворожнечі. між, здавалося б, близькими до цього моменту людьми.

так повертайтеся. В чому проблема?
   
Re: Прірва

що цікаво - теж з власних спостережень - ви не зможете зменшити цю прірву ніякими засобами. ані грошами, ані іншою якоюсь допомогою, ані спілкуванням через якісь засоби, навіть вживу - нічим. ті, хто поїхали - вже чужі в певній мірі для тих, хто залишився. можливо, вони і були вже "чужі" ще й коли були ,так би мовити, разом, але відчуження з відстані зростає в геометричній прогресії. і це неабиякий труд з обох боків - зберігти добрі стосунки.

Останнє редагування: 7 січня 2024 17:29:08 від Vera
   
Re: Прірва

Є досвід багатьох країн Східної Європи - коли для них відкрили кордони в стару Європу рвонули мільйони. Поляки в Англію перли суцільним потоком. Зараз багато залишилися, але багато й повернулися, але що головне, молодь вже не надто пнеться в Європу. Немає стимулів. Європа і так відкрита - їдь куди хочеш, вчися де хочеш. Але перспективи для карʼєри вдома кращі. Тут і друзі, і родини і звʼязки.
У нас тут пишуть переважно ті, хто не має негативного досвіду іміграції, а в реальному житті на одну історію успіху припадає пʼять історій простого виживання.
   
Re: Прірва

так повертайтеся. В чому проблема?

проблем багато! я хочу бути разом зі своїм другом і не хочу бути під обстрілами.
   
Re: Прірва

Є досвід багатьох країн Східної Європи - коли для них відкрили кордони в стару Європу рвонули мільйони. Поляки в Англію перли суцільним потоком. Зараз багато залишилися, але багато й повернулися, але що головне, молодь вже не надто пнеться в Європу. Немає стимулів. Європа і так відкрита - їдь куди хочеш, вчися де хочеш. Але перспективи для карʼєри вдома кращі. Тут і друзі, і родини і звʼязки.
У нас тут пишуть переважно ті, хто не має негативного досвіду іміграції, а в реальному житті на одну історію успіху припадає пʼять історій простого виживання.

правильно. рідні стіни - то завжди бонус.
   
Re: Прірва

Смішно було читати, як один дивак (мʼяко кадучи) сказав, що 10 000 євро то невеликі гроші. Тут у більшості аборигенів на рахунках мінуси, а він пропонує біженцям, які живуть на соціальну допомогу, десь взяти 10 тисяч і віддати Україні.
Скажу зі свого досвіду - всі знайомі допомагають в міру можливостей. І армії, і рідним в Україні, і біженцям
Але вимагати певних дій від усіх без огляду на їхні обставини, є безглуздим.
   
Re: Прірва

Це питання тут вже 500 років висить у повітрі - що, досі не знайшли відповідь?

на рівні родини - матріархат
на рівні суспільства - анархізм

нема кому будувати державу - усі зайняті побутом
   
Re: Прірва

на рівні родини - матріархат
на рівні суспільства - анархізм

нема кому будувати державу - усі зайняті побутом


а знаєш, чому? тому шо манюпасу не було можливості покладатися "на державу" в розбудові побуту, а це є дуже важливим для життя пересічної людини. тобто схема така - держава чхає на манюпаса, манюпас у свою чергу чхає на державу.
   
Re: Прірва
Ale

Совок не совок, а давай посмотрим на тебя, мовныця.Недалекая.Х амовитая.Рукодупая. Хитродупая.Причем несмотря что одна извилина и та сразу переходит в прямую кишку. Одним словом мовныця-псевдопатриотка
Висрався узькощелепий? Грошей побільшало?
Ти чмо болотне просрав своє життя - і в цьому явно не Україна винувата)
   
Re: Прірва
Ale

Те кто не за мову жизнь отдают, а за нацию, дятел
Хіба мова не одна з ознак нації?)
   
Re: Прірва

Смішно було читати, як один дивак (мʼяко кадучи) сказав, що 10 000 євро то невеликі гроші. Тут у більшості аборигенів на рахунках мінуси, а він пропонує біженцям, які живуть на соціальну допомогу, десь взяти 10 тисяч і віддати Україні.
Скажу зі свого досвіду - всі знайомі допомагають в міру можливостей. І армії, і рідним в Україні, і біженцям
Але вимагати певних дій від усіх без огляду на їхні обставини, є безглуздим.
Та знаю я цього дивака. Людина, яка схоже сама ні копійки не дала на ЗСУ (дуже вільно маніпулює великими сумами) ставить завдання для діаспори зібрати 4 мільярди. А потім проникливо запитує: "Зможете?" в надії що всі ковбасники виструнчаться й гаркнуть як один: "Yes, Sir!".
   
Re: Прірва

а знаєш, чому? тому шо манюпасу не було можливості покладатися "на державу" в розбудові побуту, а це є дуже важливим для життя пересічної людини. тобто схема така - держава чхає на манюпаса, манюпас у свою чергу чхає на державу.

станом на 12ст держава була, а потім загула
   
Re: Прірва
dig

Прийнятність/неприйнятність я визначаю за більш-менш об"єктивним співідношенням рейтингу/антирейтингу
Ну так назви прізвища!
   
Re: Прірва
dig

Хіба мова не одна з ознак нації?)
В Канаді є нація? В швейцарії є нація? В Нідерландах є нація? В Україні є нація?
   
Re: Прірва

станом на 12ст держава була, а потім загула

на 12ст - це що? і таки, для багатьох, загула.
   
Re: Прірва

=======================

Послухайте,там є цікаві моменти.

https://youtu.be/cTkC8GzVrcs?si=65X4Jjk8ZmEnlOn7

нахиба ви дивитеся кацапські відео і нам пропонуєте?
   
Re: Прірва

на 12ст - це що? і таки, для багатьох, загула.

на 12 століття
держава зі столицею у Києві
   
Re: Прірва

на 12 століття
держава зі столицею у Києві

а, ну да. золоті ворота. якби ж то це можливо було, бек ту зе фьюче.
   
Re: Прірва
Ale

В Канаді є нація? В швейцарії є нація? В Нідерландах є нація? В Україні є нація?
Ти назвав декілька країн в яких мова колонізаторів або які є багатомовними федераціями - але ні Канада ні Швейцарія французів та британців не вважає за ворогів які їх прагнуть їх знищити)
   
Re: Прірва

що цікаво - теж з власних спостережень - ви не зможете зменшити цю прірву ніякими засобами. ані грошами, ані іншою якоюсь допомогою, ані спілкуванням через якісь засоби, навіть вживу - нічим. ті, хто поїхали - вже чужі в певній мірі для тих, хто залишився. можливо, вони і були вже "чужі" ще й коли були ,так би мовити, разом, але відчуження з відстані зростає в геометричній прогресії. і це неабиякий труд з обох боків - зберігти добрі стосунки.


Знаю багато родин які розпалися ,коли чоловік був тут ,а жінка з дітьми поїхала .Є коли і чоловік тут загуляв,є коли жінка там когось собі знайшла .Звісно що якщо все до війни було добре ,то сімʼї цілі але маємо що маємо і таких випадків багато .Що тоді можна сказати про просто знайомих ?
   
Re: Прірва

Ти назвав декілька країн в яких мова колонізаторів або які є багатомовними федераціями - але ні Канада ні Швейцарія французів та британців не вважає за ворогів які їх прагнуть їх знищити)
так вони і справді не прагнуть знищити
справа у тому, що всі країни зробили цивілізаційний крок вперед з 20 століття у 21
і лише одна горе-ымперія протягом віків не цивілізувалася жодним чином, застигла, законсервувалася на ментальності своїх пращурів з далекого 15 столяття
   
Re: Прірва

на 12 століття
держава зі столицею у Києві

 Була феодальна держава. Національних тоді не було.
Наприклад Фрідрих фон Гогенштауфен був імператором священної Римської імперії. Народився і виріс на Сицилії. Чи можемо ми сказати, що на Сицилії тоді була германська чи французька чи італійська держава?
Італії взагалі не було до середини 19-го століття. А італійські міста постійно ворогували і воювали між собою протягом багатьох століть. І що?
Українська народність розвинулася з народності Русі, але як нація почала усіідомлювати себе лише з 17-го століття. І процес був довгий і важкий.
   
Re: Прірва

Знаю багато родин які розпалися ,коли чоловік був тут ,а жінка з дітьми поїхала .Є коли і чоловік тут загуляв,є коли жінка там когось собі знайшла .Звісно що якщо все до війни було добре ,то сімʼї цілі але маємо що маємо і таких випадків багато .Що тоді можна сказати про просто знайомих ?

навіть якщо сім'ї були нормальні, то розлука сприятиме пошуку заміни "цільності", тобто обидва будуть раді цьому, хоча й не признаватимуть, можливо, на початку. і тут не має значення, чи молоді ті пари були, чи не дуже.
і це також було свідомо заплановано в наслідки цього "креативного руйнування". 

Останнє редагування: 7 січня 2024 19:12:59 від Vera
   
Re: Прірва

Була феодальна держава. Національних тоді не було.
Наприклад Фрідрих фон Гогенштауфен був імператором священної Римської імперії. Народився і виріс на Сицилії. Чи можемо ми сказати, що на Сицилії тоді була германська чи французька чи італійська держава?
Італії взагалі не було до середини 19-го століття. А італійські міста постійно ворогували і воювали між собою протягом багатьох століть. І що?
Українська народність розвинулася з народності Русі, але як нація почала усіідомлювати себе лише з 17-го століття. І процес був довгий і важкий.

національні держави переоцінені
якщо державами ефективно здатні керувати представники інших народів, то чому б ні?
майже усю історію не існувало національних держав і кому це заважало?
   
Re: Прірва

Є досвід багатьох країн Східної Європи - коли для них відкрили кордони в стару Європу рвонули мільйони. Поляки в Англію перли суцільним потоком. Зараз багато залишилися, але багато й повернулися, але що головне, молодь вже не надто пнеться в Європу. Немає стимулів. Європа і так відкрита - їдь куди хочеш, вчися де хочеш. Але перспективи для карʼєри вдома кращі. Тут і друзі, і родини і звʼязки.
У нас тут пишуть переважно ті, хто не має негативного досвіду іміграції, а в реальному житті на одну історію успіху припадає пʼять історій простого виживання.
(tu)  але знову,це у масштабі всієї країни еміграції. кожна країна має свої відсотки успішності.
   
Re: Прірва

національні держави переоцінені
якщо державами ефективно здатні керувати представники інших народів, то чому б ні?
майже усю історію не існувало національних держав і кому це заважало?
хочеш вернутися до феодальних відносин,що власне і були чисто станові держави а не національні. нема проблем -в Україні вже то навіть не на стадії утворення а укорінення на держрівні та в свідомості людей. те саме і на всьому постсовковому просторі-де менше де більше. (балтів в розрахунок не берем-там була основа нацаональних держав у минулому столітті).
   
Re: Прірва

хочеш вернутися до феодальних відносин,що власне і були чисто станові держави а не національні. нема проблем -в Україні вже то навіть не на стадії утворення а укорінення на держрівні та в свідомості людей. те саме і на всьому постсовковому просторі-де менше де більше. (балтів в розрахунок не берем-там була основа нацаональних держав у минулому столітті).

та чому ж?
пропоную побудувати Українську Імперію натомість ;)
   
Re: Прірва

Смішно було читати, як один дивак (мʼяко кадучи) сказав, що 10 000 євро то невеликі гроші. Тут у більшості аборигенів на рахунках мінуси, а він пропонує біженцям, які живуть на соціальну допомогу, десь взяти 10 тисяч і віддати Україні.
Скажу зі свого досвіду - всі знайомі допомагають в міру можливостей. І армії, і рідним в Україні, і біженцям
Але вимагати певних дій від усіх без огляду на їхні обставини, є безглуздим.

Ну якщо у людини у скажімо Британії чи Німеччині немає вільних 10 000 євро, то про який рівень життя там може йти мова? Просто виживання, заледве на житло і їжу достатньо коштів. Тому чому у всіх така впевненість, що ніхто не повернеться?
Як тільки ще й допомога припиниться за що вони будуть жити?
   
Re: Прірва

національні держави переоцінені
якщо державами ефективно здатні керувати представники інших народів, то чому б ні?
майже усю історію не існувало національних держав і кому це заважало?

людям, які себе відчували причетними до якоїсь нації. вони хотіли, щоби впроваджувалися їхні інтереси.
   
Re: Прірва

Ось так іноді читаєш ФУП і враження, що це форум мультиміліонерів. А подивитися детальніше, то всі майже жебраки.
   
Re: Прірва

людям, які себе відчували причетними до якоїсь нації. вони хотіли, щоби впроваджувалися їхні інтереси.

так націй не існувало взагалі
це вже продукт ефективного державотворення
   
Re: Прірва

Ну якщо у людини у скажімо Британії чи Німеччині немає вільних 10 000 євро, то про який рівень життя там може йти мова? Просто виживання, заледве на житло і їжу достатньо коштів. Тому чому у всіх така впевненість, що ніхто не повернеться?
Як тільки ще й допомога припиниться за що вони будуть жити?

а в тебе є така вільна сума грошей? і так, багато людей не мають такої суми і виживають, як можуть пристосуватися.
   
Re: Прірва

так націй не існувало взагалі
це вже продукт ефективного державотворення


спитай це в українців, яких викреслюють, тому що їхньої нації "не існує".
   
Re: Прірва

В мене єдине питання до вселенського розуму і усіх вищих істот вкупі. ЧОМУ? Чому я з оцим беззубим опудалом, неосвіченим імбецилом, порівняно з яким інфузорія - геніальна; абирвалгом поруч з яким Шаріков - Цицерон та Ейнштейн в одній особі, чому я з цією істотою маю однакові виборчі права?

Тому, що ти на роботі, дурачєча!
 :fuck:
   
Re: Прірва
dig

Ти назвав декілька країн в яких мова колонізаторів або які є багатомовними федераціями - але ні Канада ні Швейцарія французів та британців не вважає за ворогів які їх прагнуть їх знищити)
Я тобі задав просте питання. Можеш відповісти?
   
Re: Прірва

Ну якщо у людини у скажімо Британії чи Німеччині немає вільних 10 000 євро, то про який рівень життя там може йти мова? Просто виживання, заледве на житло і їжу достатньо коштів. Тому чому у всіх така впевненість, що ніхто не повернеться?
Як тільки ще й допомога припиниться за що вони будуть жити?
Не знаю щодо Британії, але напевно дуже вас здивую, якщо скажу, що німці взагалі не мають такого поняття як накопичення грошей чи навіть тримання якоїсь суми "на чорний день"?
Отримав зарплатню, навіть набагато вище середньої - значить і витрати будуть більшими, ніж у того, в кого менший дохід.
Один колега у доньки на роботі сказав їй, що вперше дізнався про таке явище як "мати гроші" коли в них на роботі з"явився перший українець
   
Re: Прірва

Смішно було читати, як один дивак (мʼяко кадучи) сказав, що 10 000 євро то невеликі гроші. Тут у більшості аборигенів на рахунках мінуси, а він пропонує біженцям, які живуть на соціальну допомогу, десь взяти 10 тисяч і віддати Україні.
Скажу зі свого досвіду - всі знайомі допомагають в міру можливостей. І армії, і рідним в Україні, і біженцям
Але вимагати певних дій від усіх без огляду на їхні обставини, є безглуздим.
ше більші ніщєброди ніж були заробітчани?


За 2021 рік трудові мігранти переказали в Україну рекордні 15 млрд доларів – найбільше за весь час.

Про це йдеться у даних Національного банку.

Так, за попередніми даними за 2021 рік в Україну було перераховано 15 млрд доларів, з яких 14,98 млрд доларів – у якості оплати праці.

Таким чином перекази за рік зросли на 3 млрд доларів, або на 25,4%.
   
Re: Прірва

Податки, діти, допомога армії - в тебе з того ніц нема і не буде)


Ну,. Персонально в мене є ціль.,
Мої дівчата в безпеці, я в окупації...
А ціль моя дуже проста..
Вижити, дочекатися моїх рідненьких морпєхів, просиця до них в обслугу... Якщо не візьмуть з собою, то а воєнкомат..
Якось такось,.
От така в мене мрія...
   
Re: Прірва

що цікаво - теж з власних спостережень - ви не зможете зменшити цю прірву ніякими засобами. ані грошами, ані іншою якоюсь допомогою, ані спілкуванням через якісь засоби, навіть вживу - нічим. ті, хто поїхали - вже чужі в певній мірі для тих, хто залишився. можливо, вони і були вже "чужі" ще й коли були ,так би мовити, разом, але відчуження з відстані зростає в геометричній прогресії. і це неабиякий труд з обох боків - зберігти добрі стосунки.

Таки так, толково...
Але є одне але...
В всій арифметиці є фатальна помилка!  Її неможливо прорахувати!
Народ України!¡
От де у всіх загарбників була й є фатальна помилка
А так фсьо вєрно., кієі за трі дня...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія