Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прірва

Прірва

Багато спілкувався перед свʼятами зі своїми знайомими хто втік і спіймав себе на думці що нема про що розмовляти.Зрозуміл о що чим довше з людиною не спілкуєшся тим потім важче знайти спільну тему щоб якось підтримати розмову.Я навіть жінці казав що не уявляю коли закінчиться війна і може вони повернуться,як ми сядемо за наш великий стіл але про що ми будемо розмовляти?Нещодавно спілкувався з декількома.Як ти?Апельсини на деревах!Як тобі?+16 зараз але це для нас вже холодно.Читав що у вас знов був якийсь п***а але якщо чесно я відписався від усіх новин і не читаю,бо з мене досить негативу.Додому не збираєшся?Та ні.Думав раніше але зараз вже майже стовідсотково  ні.Некст.Штати це хуйня.Великі ціни,податки але дітям сподобалось.Зараз переїхали до Іспанії.Дуже сподобалось.А у вас бачу мобілізація.Сумно.А ле ти не куштував які тут помідори.Це щось неперевершене.А архітектура яка.Про обстріли чув але у нас все ціле.Некст.З новим роком!Ми тільки із Альп повернулись.Спочатк у Швейцарія,потім Франція дуже сподобалось.А у вас там якийсь треш.Дуже вас жаліємо і кожного дня коли засинаю,думаю як ви там і дуже сумую.
   
Re: Прірва

Паршиво  :(
   
Re: Прірва

своїми знайомими хто втік і спіймав себе на думці що нема про що розмовляти.Зрозуміл о що чим довше з людиною не спілкуєшся тим потім важче знайти спільну тему щоб якось підтримати розмову.Я навіть жінці казав що не уявляю як закінчиться війна і може вони повернуться,ми сядемо за наш великий стіл але про що ми будемо розмовляти?Нещодавно спілкувався з декількома.Як ти?Апельсини на деревах!Як тобі?+16 зараз але це для нас вже холодно.Читав що у вас знов був якийсь п***а але якщо чесно я відписався від усіх новин і не читаю,бо з мене досить негативу.Додому не збираєшся?Та ні.Думав раніше але зараз вже майже стовідсотково  ні.Некст.Штати це хуйня.Великі ціни,податки але дітям сподобалось.Зараз переїхали до Іспанії.Дуже сподобалось.А у вас бачу мобілізація.Сумно.А ле ти не куштував які тут помідори.Це щось неперевершене.А архітектура яка.Про обстріли чув але у нас все ціле.Некст.З новим роком!Ми тільки із Альп повернулись.Спочатк у Швейцарія,потім Франція дуже сподобалось.А у вас там якийсь треш.Дуже вас жаліємо і кожного дня коли засинаю,думаю як ви там і дуже сумую.

є таке
   
Re: Прірва

Ну, і куди ви, довбні, завели країну? Вас же попереджали.
   
Re: Прірва

Паршиво  :(

Та пішли вони нахєр.
   
Re: Прірва

Така ж прірва між воюючими та тилом.
   
Re: Прірва

Така ж прірва між воюючими та тилом.
Ну по тилу прилітає час від часу, тож "прірва" точно менша.  :-)o
   
Re: Прірва

Багато спілкувався перед свʼятами зі своїми знайомими хто втік і спіймав себе на думці що нема про що розмовляти.Зрозуміл о що чим довше з людиною не спілкуєшся тим потім важче знайти спільну тему щоб якось підтримати розмову.Я навіть жінці казав що не уявляю коли закінчиться війна і може вони повернуться,як ми сядемо за наш великий стіл але про що ми будемо розмовляти?Нещодавно спілкувався з декількома.Як ти?Апельсини на деревах!Як тобі?+16 зараз але це для нас вже холодно.Читав що у вас знов був якийсь п***а але якщо чесно я відписався від усіх новин і не читаю,бо з мене досить негативу.Додому не збираєшся?Та ні.Думав раніше але зараз вже майже стовідсотково  ні.Некст.Штати це хуйня.Великі ціни,податки але дітям сподобалось.Зараз переїхали до Іспанії.Дуже сподобалось.А у вас бачу мобілізація.Сумно.А ле ти не куштував які тут помідори.Це щось неперевершене.А архітектура яка.Про обстріли чув але у нас все ціле.Некст.З новим роком!Ми тільки із Альп повернулись.Спочатк у Швейцарія,потім Франція дуже сподобалось.А у вас там якийсь треш.Дуже вас жаліємо і кожного дня коли засинаю,думаю як ви там і дуже сумую.
Це типове бидло. Можливо раніше не помічалося, але от в цих умовах вскрилося.
Я не можу нічого написати у гілці натіві.
Бо що я там напишу?
Що по десять разів за ніч вмикаю мобілку, щоб глянути на укрнет новини?
Ох ти ж боже мій, який "героїзм" для людей, які живуть у страшній реальності війни..
Що повернувшись сюди з України у серпні 2022 ще з пару тижнів вночі прокидалася і чітко чула звук сирени за вікном?
Здуріти, як це цікаво почути людям які вже майже два роки живуть під справжніми сиренами..
А ті, хто якимсь чином виїхав з України і тепер публікує по фейсбуках свої щасливі фото на березі Женевського озера чи там наприклад у Парижі, викликають огиду

Останнє редагування: 7 січня 2024 02:09:04 від Myroslava
   
Re: Прірва

Ну, і куди ви, довбні, завели країну? Вас же попереджали.
Хто, кого і про що попереджав? Куди довбні завели країну?
   
Re: Прірва

Це типове бидло. Можливо раніше не помічалося, але от в цих умовах вскрилося.
Я не можу нічого написати у гілці натіві.
Бо що я там напишу?
Що по десять разів за ніч вмикаю мобілку, щоб глянути на укрнет новини?
Ох ти ж боже мій, який "героїзм" для людей, які живуть у страшній реальності війни..
Що повернувшись сюди з України у серпні 2022 ще з пару тижнів вночі прокидалася і чітко чула звук сирени за вікном?
Здуріти, як це цікаво почути людям які вже майже два роки живуть під справжніми сиренами..
А ті, хто якимсь чином виїхав з України і тепер публікує по фейсбуках свої щасливі фото на березі Женевського озера чи там наприклад у Парижі, викликають огиду

Тварь
   
Re: Прірва

Ну, і куди ви, довбні, завели країну? Вас же попереджали.
Віктар Фьодоровичь, ви?
ану скажітє ка своє знаменитоє "Астанавітєсь"
   
Re: Прірва

Тварь
мразь
   
Re: Прірва

Хто, кого і про що попереджав? Куди довбні завели країну?

С ранней осени 2021 года предупреждали. Мы тут не верили в основном, ну а власть нас в этом неверии поддерживала, рассказывая про шашлыки и под шумок пристраивая своих родственничков за бугром.
   
Re: Прірва

Ну по тилу прилітає час від часу, тож "прірва" точно менша.  :-)o

Тил це і Херсон ,і Одеса,і Ужгород.Як і у ВСУ хтось вигрібає 24 на 7,а хтось краде на складі.
   
Re: Прірва

Багато спілкувався перед свʼятами зі своїми знайомими хто втік і спіймав себе на думці що нема про що розмовляти.Зрозуміл о що чим довше з людиною не спілкуєшся тим потім важче знайти спільну тему щоб якось підтримати розмову.Я навіть жінці казав що не уявляю коли закінчиться війна і може вони повернуться,як ми сядемо за наш великий стіл але про що ми будемо розмовляти?Нещодавно спілкувався з декількома.Як ти?Апельсини на деревах!Як тобі?+16 зараз але це для нас вже холодно.Читав що у вас знов був якийсь п***а але якщо чесно я відписався від усіх новин і не читаю,бо з мене досить негативу.Додому не збираєшся?Та ні.Думав раніше але зараз вже майже стовідсотково  ні.Некст.Штати це хуйня.Великі ціни,податки але дітям сподобалось.Зараз переїхали до Іспанії.Дуже сподобалось.А у вас бачу мобілізація.Сумно.А ле ти не куштував які тут помідори.Це щось неперевершене.А архітектура яка.Про обстріли чув але у нас все ціле.Некст.З новим роком!Ми тільки із Альп повернулись.Спочатк у Швейцарія,потім Франція дуже сподобалось.А у вас там якийсь треш.Дуже вас жаліємо і кожного дня коли засинаю,думаю як ви там і дуже сумую.
і все ж після війни ці досвіди доведеться зшивати воєдино. і той хто нюхав сакуру в Севільї (але все ж читав Ніколаєвского Ванька що там робитьс) і той хто сидів в окопі під Авдіївкою.
   
Re: Прірва

тю
на роботі те саме
баби і деякі мужики повтікали і сидять в німеччинах і Польщі
катаються по альпам
про шо з ними говорити
   
Re: Прірва

С ранней осени 2021 года предупреждали. Мы тут не верили в основном, ну а власть нас в этом неверии поддерживала, рассказывая про шашлыки и под шумок пристраивая своих родственничков за бугром.
Та всі знали насправді
може не з осені, але у січні вже атмосфера була вкрай напружена
посольства виїзджали, з усіх прасок новини, хто зі світових лідерів сьогодні розмовляв по телефону з Хуйлом, вмовляючи його дати спокій Україні
хтось з них навіть особисто прилітав до Маскви
навіть оголошувався список ймовірних санкцій, якщо...
результат нульовий, і це не приховувалося
по всіх телеканалах диктувався вміст тривожних валізок, у всіх були зібрані
ну а шашлики..звісно, дурість..але що він мав сказати більше того, що всі і так знали?
"Рятуйся, хто може!"  І далі що? Народ зірвався би з місця і - куди?
   
Re: Прірва

тю
на роботі те саме
баби і деякі мужики повтікали і сидять в німеччинах і Польщі
катаються по альпам
про шо з ними говорити
відмінусуй теми про подорожі і закордон (їхнє)
відмінусуй воєнні і тривоги (україньскі)

поза тим, маєте теми для розмов?
   
Re: Прірва

Та всі знали насправді
може не з осені, але у січні вже атмосфера була вкрай напружена
посольства виїзджали, з усіх прасок новини, хто зі світових лідерів сьогодні розмовляв по телефону з Хуйлом, вмовляючи його дати спокій Україні
хтось з них навіть особисто прилітав до Маскви
навіть оголошувався список ймовірних санкцій, якщо...
результат нульовий, і це не приховувалося
по всіх телеканалах диктувався вміст тривожних валізок, у всіх були зібрані
ну а шашлики..звісно, дурість..але що він мав сказати більше того, що всі і так знали?
"Рятуйся, хто може!"  І далі що? Народ зірвався би з місця і - куди?

Куды? Сидя в мирной Немечине она спрашивает куды
   
Re: Прірва

Що дійсно правда це те, що українці, які виїхали абсолютно ніяк у своїй більшості не допомагають Україні. Просто таке враження, що забувають звідки вони. І це стосується як тих хто виїхав рік тому, так і 10 років тому і 100 років тому.
Порівняти хоча б з тим, що роблять євреї в усьому світі для Ізраїлю.
   
Re: Прірва

Саме прикольне, що ТС, ця зелена ботва проголосувала саме за це - 4 кратний ухилянт, хужєнєбудєт та затопаржєм. :facepalm1:
А ось зараз схоже йому чомусь не ржєтся, а чого?
   
Re: Прірва

Куды? Сидя в мирной Немечине она спрашивает куды
Ну і куди на твою думку могли податися "попереджені"?
   
Re: Прірва

Що дійсно правда це те, що українці, які виїхали абсолютно ніяк у своїй більшості не допомагають Україні. Просто таке враження, що забувають звідки вони. І це стосується як тих хто виїхав рік тому, так і 10 років тому і 100 років тому.
Звідки знаєте так напевно?
   
Re: Прірва

Що дійсно правда це те, що українці, які виїхали абсолютно ніяк у своїй більшості не допомагають Україні. Просто таке враження, що забувають звідки вони. І це стосується як тих хто виїхав рік тому, так і 10 років тому і 100 років тому.
Порівняти хоча б з тим, що роблять євреї в усьому світі для Ізраїлю.
Неправда ваша. Виїхав 27 років тому. Допомагаю, як можу. І всі мої знйомі українці теж..
   
Re: Прірва

Звідки знаєте так напевно?

Знаю. Всі ми знаємо. Скільки середньостатистични й українець за кордоном перерахував на допомогу українській армії?
   
Re: Прірва

і все ж після війни ці досвіди доведеться зшивати воєдино. і той хто нюхав сакуру в Севільї (але все ж читав Ніколаєвского Ванька що там робитьс) і той хто сидів в окопі під Авдіївкою.

Після війни буде зовсім інше.Люди яки вбивали десятками та сотнями,які поховали купу побратимів та десь заховали схрони зброї...пійдуть у політику і будуть мати підтримку суспільства.Я не перший раз таке чую:Ми нова еліта,яка кровʼю доказала свої права.


   
Re: Прірва

Неправда ваша. Виїхав 27 років тому. Допомагаю, як можу. І всі мої знйомі українці теж..

Я впевнений, що можете Ви десятки тисяч доларів на рік. А по факту скільки?
   
Re: Прірва

Знаю. Всі ми знаємо. Скільки середньостатистични й українець за кордоном перерахував на допомогу українській армії?
та я не веду статистики, скільки я загалом перерахувала, а ви питаєте про якусь загальну статистику
   
Re: Прірва

Саме прикольне, що ТС, ця зелена ботва проголосувала саме за це - 4 кратний ухилянт, хужєнєбудєт та затопаржєм. :facepalm1:
А ось зараз схоже йому чомусь не ржєтся, а чого?
Я не голосував з 2001 року.А ти знов ...
   
Re: Прірва

відмінусуй теми про подорожі і закордон (їхнє)
відмінусуй воєнні і тривоги (україньскі)

поза тим, маєте теми для розмов?

той хто сидить в канадщинах не зрозуміє тих хто сидить під хуйлобомбами
   
Re: Прірва

Я впевнений, що можете Ви десятки тисяч доларів на рік. А по факту скільки?
десятки тисяч? а може мільйони?
ти певне думаєш що в Європах долярами тротуари встелені
   
Re: Прірва

Я не голосував з 2001 року.А ти знов ...
Та зараз никого вже не знайти хто за зє голосував. :K
Але топити за нього ти не перестав.
   
Re: Прірва

Не переймайтесь - пожрал-посраличі в будь-яких дислокаціях і ситуаціях залишаються пожрал-посраличами, то порода така і їх багато навколо нас
Ті ваші знайомі були ТАКИМИ завжди, ви просто не знали який ви є самі,виявилось що такі патріот з нормальними інстинктами захисту своєї території, і які вони, ваше оточення.

Війна і криза виявляє ху із ху

І хоча оті п-п люди натовпу і якщо зараз "модняво" і всі стали "патріотами" вони будуть там і такі як всі

А за кордоном вже інші пріорітети і мода - для п-п все просто, треба і там бути "як всі"

І так як їм чхати на проблеми країни де вони народились і виросли, так само начхають на "новую родіну"

Для ТАКОЇ БІЛЬШОСТІ ваша "ідейність" щодо батьківщини, яку ви досить несподівано і для самого себе виявили,  абсолютно не зрозуміла, дивна і не потрібна.
"Ідейних" меншість і нема на це ради.


   
Re: Прірва

Після війни буде зовсім інше.Люди яки вбивали десятками та сотнями,які поховали купу побратимів та десь заховали схрони зброї...пійдуть у політику і будуть мати підтримку суспільства.Я не перший раз таке чую:Ми нова еліта,яка кровʼю доказала свої права.


https://www.youtube.com/watch?v=ebImYfcxe-s
нічого не буде.
солдати будуть лікувати рани і витрачати цей час на своє власне життя, щоб компенсувати втрату часу в окопах.

вже є досвід після АТО.
   
Re: Прірва

Там ось всі бідкаються, що ЄС може не надати 50 млрд євро на 4 роки і що це спричинить справжній колапс. Але це не така вже і велика сума для українців за кордоном. 5 млн по 10 000 євро за 4 роки. Але такого немає.
   
Re: Прірва

куди на твою думку могли податися "попереджені"?

До початку війни, до початку програми тимчасового захисту виїхати могли лише впевнено багаті і хіба до родичів. Кордони України були під замком зовні. Зараз вони під замком зсередини.

По темі...
Так. Згоден. І з цим треба вчитись жити українцям по обидва боки кордону.
   
Re: Прірва

Я впевнений, що можете Ви десятки тисяч доларів на рік. А по факту скільки?
То що впевнений про десятки тисяч це добре. Починав ще тут 10 років тому, коли Вія збирала на шолом своєму куму медику в АТО. А скільки ви переслали? Хоч гривень 10 є?
   
Re: Прірва

десятки тисяч? а може мільйони?
ти певне думаєш що в Європах долярами тротуари встелені

То повертайтеся в Україну як Вам там так погано.
   
Re: Прірва

То що впевнений про десятки тисяч це добре. Починав ще тут 10 років тому, коли Вія збирала на шолом своєму куму медику в АТО. А скільки ви переслали? Хоч гривень 10 є?

Тобто ніякої реальної допомоги немає. Те що я й писав.
   
Re: Прірва

Тобто ніякої реальної допомоги немає. Те що я й писав.
То шо ти писав засунь собі...Чим ти реально допоміг ЗСУ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія