Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як ви вгамовуетє свій страх, жах, свою нервову систему? Як свою кукуху вправляєте на місце?

Реально, в мене останній тиждень якийсь аж надто депересивний був. Глухий, безнадійний смуток, як ніколи під час війни.
погода. у вас там циклон сніжний же ішов.
   
поплач, пожалій себе - це корисно  :gigi:

https://youtu.be/HEeTXzeBHms

Пан Мазепа, а ви що, прям Чахлик Невмирущий без нервів, без емпатії, співчуття, мізків? До чого ваша насмішка тут? Я ж не знаю, може ви жорстко бухаєтє. Чоловікам деякім в тому плані легше - ковтнув 150 і наче трохі попустило.
   
дві роботи. автоволонетрство. молодшого брата забрали до війська.
як мені справлятися ? :-)o
   
Спробую сформулювати цинічно.
Знаєте, як ставляться до грошей люди, які рухають великими сумами? Вони відключають емоції та ставляться до цього як до гри.
Спробуйте змінити своє ставлення до того, що відбувається.
Отримуйте задоволення від успіхів, робіть уроки з невдач.
І ще, ставтеся до всього з певною часткою іронії.
Да куди ж вже іронічніше. Останнім часом "раділа" вранішнім обстрілам. І виспатися встигаєш і на роботу можна запіднитися, або дома попрацювати.
   
дві роботи. автоволонетрство. молодшого брата забрали до війська.
як мені справлятися ? :-)o
Отож.
   
Пан Мазепа, а ви що, прям Чахлик Невмирущий без нервів, без емпатії, співчуття, мізків? До чого ваша насмішка тут? Я ж не знаю, може ви жорстко бухаєтє. Чоловікам деякім в тому плані легше - ковтнув 150 і наче трохі попустило.

пошли його нахуй. і забудь.
   
пошли його нахуй. і забудь.

Послала і забула. Але осадочок залишився.
   
...поки сімейна лікарка не перепитала, яку дозу вітаміну Д я вживаю. Сказала, що для січня-лютого в такій ситуації варто 5 тисяч щодня місяць, і тоді я вичухалась.
в наших північних країнах з хмарними зимами майже всі взимку мають дефіцит вітаміну Д.
тому віт. Д тре пити.
400-1000 денно це НМД можна і без аналізів.
"конячі дози" - тут може краще аналіз зробити спочатку. Щоб не забагато.
в лютому в деякі роки мені прописували "конячу дозу" 20 000 щотижня і так 7 разів. тобто 140 000 за 6 тижнів. щоб подолати дефіцит.
   
Нерви здають щось.
Весь тиждень дуже дуже важко морально. Важки думки, важкий настрій. Я розумію, що багато хто з вас дивиться на нас ( волонтьорів :K ) як на якихось сверхчеловеків.

Але ми просто звичайні люди.
Просто хочеться пожалітися.

Як ви з отім всім гівном, що на нас звалилося, справляєтесь? :(
Просто радій шо не валиш ліс десь у Сибіру, чи не гниєш у бараку в Магадані.
   
погода. у вас там циклон сніжний же ішов.
та ні, лише трохи посніжило і подощило.
В контексті кліматично-часовому листопад і грудень завжди були для мене найтяжчими
   
Просто радій шо не валиш ліс десь у Сибіру, чи не гниєш у бараку в Магадані.
о, це дійсно дієвий метод, але не завжди наші думки скеровуються в такому напрямку.
Ще колись, до початку повномасштабноі війни, як працював на кількох роботах і було складно, думка про те, що десь в Донецькій ізоляції сидять мої земляки-однолітки, яким в мільйони разів, та які там мільйони, просто неспівмірно тяжче, і мої так звані «проблеми» чи рефлексії для них здавалися б перебуванням у раю.
Ну ось, поки писав, пригадав і проаналізував останній тиждень і зрозумів причини свого поганого душевного стану.
В цьому реальна користь ФУПу. Це різновид групової психотерапії, але без психотерапевта
   
Треба правильно годувати свій мікробіом і він буде продукувати правильні речовини необхідні для гарного настрою.

є такий термін Псіхобіом, тобто ми з нашімі бактеріями є сімбіотікі і від того яку їжу ми вживаємо залежить у якому стані наш мікромір.
раніше це називали зимовий авітоміноз, але проблема ширше .

Американці радять наблизити дієту до середземноморья, більше грецького салату, каламата олів, листя салату, можна також квашену капусту, як німецький зауеркраут. Молочно кислі продукти,
Грецькій йогурт, кефіри.
Ну десь так
   
У ТС був стрес, бо втратила близьку людину і нервова система (НЕ ПСИХІКА!!!!) була травмована, а у нас ніколи ніхто не лікував, не допомагав людям в післястресовому стані - не вміють, не хочуть то робити лікарі.

А тут ще й війна, волонтерство і знов і знов стреси на вже травмовану нервову систему, яка є одним з органів у людини який страждає і хворіє від перенапруги і тому абсолютно закономірно проблеми збільшуються, бо замість лікування НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ, А НЕ ПСИХІКИ!!!!!, ви грузите і грузите її.
На стрес організм викидає цілий комплекс гормонів стресу, вони і їх рештки діють руйнівним чином на нервову систему і весь організм.Саме тому і кажуть що всі хвороби від нервів і це правда.
Вам не психотерапевти з бла-бла, чи фіззарядка з ходіння по свіжому повітрі та відволікання на корисну діяльність потрібні, а пару тижнів в стаціонарі неврологічного (знов і знов - не в психіці проблема) відділення під крапельницями і наглядом хорошого невролога. Як не дивно там вам повинні пролікувати активно печінку, очистити організм і + заспокійливе\розслаблююче. Як мені колись сказав лікар, нервова система під час стресу, а смерть близької людини то найвищий рівень навантаження на нервову систему, перенапружена і "скручена" і потім ви її активним способом життя та нагрузками продовжуєте РОКАМИ тримати в такому стані.
Лікування повинне бути курсом, там досить багато різних ліків, і мусить вас розслабити повністю - привести вас до такого стану коли повний спокій, лежати, нічого не хотіти, нічим не озадачуватись, спати, спати, спати, вставати лише попісять і поїсти\попити і коли перетворишся на ковдрочку на матрасику, тоді лікар почне змінювати курс і потрошку "пробуджувати" нервову систему до нормального робочого стану - лікар потрібен хороший профі. Бо доведете себе до ручки намаганнями самим "взяти себе в руки", "не розслаблятись, відволікатись" і пр. порадами оточуючих, які подібні до того що поламану ногу чи порваний м'яз треба нагружати, бігати\стрибати і тоді все буде добре.
Що вас лякає і що з вами відбувається я добре знаю - мала такі ж  ж проблеми після загибелі дочки, то ж знаю що раджу, бо теж "брала себе в руки" і роками фізично навантажувала, займалась роботою і сім'єю - "довідволікалась" до ручки.
   
Треба правильно годувати свій мікробіом і він буде продукувати правильні речовини необхідні для гарного настрою.

є такий термін Псіхобіом, тобто ми з нашімі бактеріями є сімбіотікі і від того яку їжу ми вживаємо залежить у якому стані наш мікромір.
раніше це називали зимовий авітоміноз, але проблема ширше .

Американці радять наблизити дієту до середземноморья, більше грецького салату, каламата олів, листя салату, можна також квашену капусту, як німецький зауеркраут. Молочно кислі продукти,
Грецькій йогурт, кефіри.
Ну десь так
так то воно так, але
Коли твою країну двічі за тиждень закидають рекордною кількістю ракет, згодом з’ясовується, що там були навіть північнокорейські ракети, а партнери з США синхронно у відповідь повідомляють, що винесуть це питання на обговорення в радбезі ООН, військова допомога у 2024 році буде зменшена, а ракети атакмс потребують утилізації, то ніяка дієта не допоможе
   
До речі - плакать треба, скільки хочеться, бо сльози вимивають оті горноми стресу і їх токсичні рештки

А вас, впевнена, оточуючі весь час вмовляли "Не плач, не плач, заспокойся!"

Та через два роки після великого стресу і постійних перенавантажень нервової системи вже сльозами не допоможеш. Треба в стаціонар під крапельницю до хорошого лікаря.
   
У ТС був стрес, бо втратила близьку людину і нервова система (НЕ ПСИХІКА!!!!) була травмована, а у нас ніколи ніхто не лікував, не допомагав людям в післястресовому стані - не вміють, не хочуть то робити лікарі.

А тут ще й війна, волонтерство і знов і знов стреси на вже травмовану нервову систему, яка є одним з органів у людини який страждає і хворіє від перенапруги і тому абсолютно закономірно проблеми збільшуються, бо замість лікування НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ, А НЕ ПСИХІКИ!!!!!, ви грузите і грузите її.
На стрес організм викидає цілий комплекс гормонів стресу, вони і їх рештки діють руйнівним чином на нервову систему і весь організм.Саме тому і кажуть що всі хвороби від нервів і це правда.
Вам не психотерапевти з бла-бла, чи фіззарядка з ходіння по свіжому повітрі та відволікання на корисну діяльність потрібні, а пару тижнів в стаціонарі неврологічного (знов і знов - не в психіці проблема) відділення під крапельницями і наглядом хорошого невролога. Як не дивно там вам повинні пролікувати активно печінку, очистити організм і + заспокійливе\розслаблююче. Як мені колись сказав лікар, нервова система під час стресу, а смерть близької людини то найвищий рівень навантаження на нервову систему, перенапружена і "скручена" і потім ви її активним способом життя та нагрузками продовжуєте РОКАМИ тримати в такому стані.
Лікування повинне бути курсом, там досить багато різних ліків, і мусить вас розслабити повністю - привести вас до такого стану коли повний спокій, лежати, нічого не хотіти, нічим не озадачуватись, спати, спати, спати, вставати лише попісять і поїсти\попити і коли перетворишся на ковдрочку на матрасику, тоді лікар почне змінювати курс і потрошку "пробуджувати" нервову систему до нормального робочого стану - лікар потрібен хороший профі. Бо доведете себе до ручки намаганнями самим "взяти себе в руки", "не розслаблятись, відволікатись" і пр. порадами оточуючих, які подібні до того що поламану ногу чи порваний м'яз треба нагружати, бігати\стрибати і тоді все буде добре.
Що вас лякає і що з вами відбувається я добре знаю - мала такі ж  ж проблеми після загибелі дочки, то ж знаю що раджу, бо теж "брала себе в руки" і роками фізично навантажувала, займалась роботою і сім'єю - "довідволікалась" до ручки.
Це майже нереально в наших умовах
   
так то воно так, але
Коли твою країну двічі за тиждень закидають рекордною кількістю ракет, згодом з’ясовується, що там були навіть північнокорейські ракети, а партнери з США синхронно у відповідь повідомляють, що винесуть це питання на обговорення в радбезі ООН, військова допомога у 2024 році буде зменшена, а ракети атакмс потребують утилізації, то ніяка дієта не допоможе

навіть багаті люди у спокійних місцях  доводять себе до суїциду.
Про псіхобіом це не я придумав.
До речі подивіться чим і як годували американських солдатів у Іраку і Афгані і як харчується ЗСУ.
Роботи непочатий край, багато чого треба змінювати у харчуванні ЗСУ.

   
Дивлюсь "Comedy Central" або комедійні серіали з Інтернету  :shuffle:
   
Це мій спосіб втікати від жахливої реальності  :shuffle:
   
Це майже нереально в наших умовах

Реально
Саме у нас є проблема знайти профі по цим ділам - я десять років "тримала себе в руках", не плакала, не допікала своїм горем оточуючих, бо ж я сильна, я потрібна дітям, треба жити і працювати і дотрималась до того що вже кожну ніч, коли не контролюєш себе у  сні, кошмари були ТАКІ що кричала страшно, лякала і дітей і чоловіка і сусідів. Точно як ви пишете, думала що кукухой їду.

Шукайте дуже конкретно НЕ ПСИХОЛОГА, а спеца по нервовій системі, що розпише курс. В тому курсі нічого надзвичайного нема, але то комплексний курс спеціального лікування НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ.
Шукайте клініку де є неврологічне відділення, там хоч хтось мусить знати як саме вам допомогти.

п.с. Читаю і офігіваю - у людини нерви, волокна чи що там, фізично травмовані, а народ тут про дієту та комедійні серіали торочить :facepalm:
У нас повне дикунство і невігластво в таких проблемах. Савєцкая медицина не вважала потрібним лікувати стресові травми нервової системи - ВАЗЬМІТЄ СЄБЯ В РУКІ

Останнє редагування: 7 січня 2024 01:21:10 від komarik2008
   
Реально
Саме у нас є проблема знайти профі по цим ділам - я десять років "тримала себе в руках", не плакала, не допікала своїм горем оточуючих, бо ж я сильна, я потрібна дітям, треба жити і працювати і дотрималась до того що вже кожну ніч, коли не контролюєш себе у  сні, кошмари були ТАКІ що кричала страшно, лякала і дітей і чоловіка і сусідів. Точно як ви пишете, думала що кукухой їду.

Шукайте дуже конкретно НЕ ПСИХОЛОГА, а спеца по нервовій системі, що розпише курс. В тому курсі нічого надзвичайного нема, але то комплексний курс спеціального лікування НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ.
Шукайте клініку де є неврологічне відділення, там хоч хтось мусить знати як саме вам допомогти.

п.с. Читаю і офігіваю - у людини нерви, волокна чи що там, фізично травмовані, а народ тут про дієту та комедійні серіали торочить :facepalm:
У нас повне дикунство і невігластво в таких проблемах. Савєцкая медицина не вважала потрібним лікувати стресові травми нервової системи - ВАЗЬМІТЄ СЄБЯ В РУКІ

Проблема тому, що важко мені себе висмикнути на пару тижнів до стаціонару
   
Проблема тому, що важко мені себе висмикнути на пару тижнів до стаціонару

Легше здохнути і висмикнути себе назавжди?

У вас проблема поглиблюється, бо ви себе самі, як оту коняку, заганяєте і природа\організм врешті-решт вас таки "пристрелить"
Навіть маючи вдома лежачого хворого що потребує постійного догляду, заради того щоб вилікуватись і жити далі відносно здоровою, можна і треба "висмикнути" себе з гонки
   
Легше здохнути і висмикнути себе назавжди?

У вас проблема поглиблюється, бо ви себе самі, як оту коняку, заганяєте і природа\організм врешті-решт вас таки "пристрелить"
Навіть маючи вдома лежачого хворого що потребує постійного догляду, заради того щоб вилікуватись і жити далі відносно здоровою, можна і треба "висмикнути" себе з гонки

Ви прави
   
Порівняйте які веселі італійці , греки і які смутні скандинави.  Міняйте раціон. Це не панацея але це легше всього з чого розпочати.
   
Порівняйте які веселі італійці , греки і які смутні скандинави.  Міняйте раціон. Це не панацея але це легше всього з чого розпочати.

міняти що на що?
   
Був колись такий видатний австрійський психолог Віктор Франкл. Єврей, пережив кілька концентраційних таборів, в тому числі Аушвіц і Дахау. Написав про це кілька книг, цікавих книг.

То його вираз: Першими загинули ті, які думали, що це скоро закінчиться. Потім ті, які думали, що це ніколи не закінчиться. Вижили ті, хто просто займався щоденними справами без будь яких очікувань.

Другий його популярний вираз: Між ударом і реакцією на нього завжди є трохи часу. В цей момент ми вирішуємо як на цей удар реагувати. І в тому, яку реакцію ми виберемо і є наша свобода.
   
Я працюю, я кошторисник, якщо що. Як будівельник ти повинен знати, що це за робота.

Я знаю что это за робота умею сметы писать и как натянуть сову на глобус когда надо.
Так что это как раз как вариант занурится и пусть весь мир подождет.
   
Да куди ж вже іронічніше. Останнім часом "раділа" вранішнім обстрілам. І виспатися встигаєш і на роботу можна запіднитися, або дома попрацювати.
Сміх сміхом, а думки правильні. Ситуація така, як вона є і потрібно її використовувати так, як вам потрібно.
   
Нерви здають щось.
Весь тиждень дуже дуже важко морально. Важки думки, важкий настрій. Я розумію, що багато хто з вас дивиться на нас ( волонтьорів :K ) як на якихось сверхчеловеків.

Але ми просто звичайні люди.
Просто хочеться пожалітися.

Як ви з отім всім гівном, що на нас звалилося, справляєтесь? :(

Собаки - квіти життя.
   
міняти що на що?

Пропонує поміняти шведський клімат на середземноморську дієту.
Хз чи допоможе...
   
Як форест гамп - іду. Містом, селом, горою, лісом, широкими ланами. Будь де
   
Пропонує поміняти шведський клімат на середземноморську дієту.
Хз чи допоможе...

я пропоную дослухатись до американськіх вчених і медиків

Have Anxiety? Here’s What Your Gut Has to Do With It
Researchers believe that regulating the gut microbiome — the good (and bad) bacteria and other microorganisms in your gut — may ease anxiety. Consider these expert-backed strategies to boost your gut health and calm your mind.

https://www.everydayhealth.com/anxiety-disorders/have-anxiety-heres-what-your-gut-has-to-do-with-it/#:~:text=Researchers%20believe%20that%20regulating%20the,health%20and%20calm%20your%20mind.&text=It's%20not%20uncommon%20for%20people,to%20have%20gut%20issues%2C%20too.
   

pereklad

Є тривога? Ось що має до цього відношення ваш кишечник

Дослідники вважають, що регуляція кишкового мікробіому — хороших (і поганих) бактерій та інших мікроорганізмів у вашому кишечнику — може полегшити тривогу. Розгляньте ці підтримані експертами стратегії, щоб покращити здоров’я кишечника та заспокоїти свій розум.

Юлія Метро
Автор: Джулія Метро
Еллісон Янг, доктор медичних наук
Медичний огляд Еллісон Янг, доктор медицини 27 травня 2022 р

Нерідко люди, які страждають тривогою, також мають проблеми з кишечником. Ось чому.
Стоксі
Думка про те, що мільйони і мільйони бактерій у вашому кишечнику — ваш мікробіом — відіграють значну роль у вашому психологічному благополуччі, може здатися абсурдною, але все більше досліджень показують саме це.

Що саме таке мікробіом кишечника? «Мікробіом кишечника — це сукупність бактерій та інших мікроорганізмів [як хороших, так і поганих], які існують в екосистемі нашого кишечника», — каже Крістофер Дамман, доктор медичних наук, клінічний ад’юнкт-професор Університету Вашингтона в Сіетлі та головний лікар. і головний науковий співробітник Muniq, виробника пробіотичних коктейлів.

І ця спільнота мікробів багато в чому залежить від вашого загального фізичного та психологічного здоров’я. Зокрема, дослідження показали, що він може відігравати певну роль у кількох станах психічного здоров’я, включаючи тривожні розлади.

Тривожні розлади є найпоширенішим станом психічного здоров’я в Америці, що вражає 40 мільйонів дорослих США, за даними Асоціації тривоги та депресії Америки. Наразі стандартними методами лікування цих станів є психотерапія (так відома як «розмовна терапія») та медикаменти. Експерти прагнуть дізнатися більше про зв’язок кишкової тривожності, щоб знайти кращі методи лікування тривожних розладів, оскільки стандартні методи лікування ефективні для багатьох людей. але не для всіх.

Незважаючи на зростаючий інтерес до взаємозв’язку кишкової тривоги, дослідження все ще перебуває на ранніх стадіях. Ось що вчені знають про зв’язок на даний момент — і що це може означати для майбутнього лікування тривоги.
   
Ніяк, Зірвалася. Другий тиждень не можу вичухатися від елементарного ОРВІ вже дойшоло до бронхів. Одне добре є час посратися на ФУПі.
в мене загострення астми з літа, в грудні ГРВІ(ковід/грип) хз що це було, досі погано

як вгамувати нервову систему не знаю, п'ю гідазепам коли приступи
   
Працюю та читаю новини тільки в кінці дня
   
Ми суворі чоловіки, нам не треба щось робити зі своїми сталевими нервами.
   
То його вираз: Першими загинули ті, які думали, що це скоро закінчиться. Потім ті, які думали, що це ніколи не закінчиться. Вижили ті, хто просто займався щоденними справами без будь яких очікувань.
я чомусь вважав що есесівці не звертали увагу на те хто що думав
і у газові камери відправляли рандомно
вижили ті кого не встигли вбити
   
в мене загострення астми з літа, в грудні ГРВІ(ковід/грип) хз що це було, досі погано

як вгамувати нервову систему не знаю, п'ю гідазепам коли приступи
Я ж казав. Заварювати лушпиння цибулі та часнику в термосі або каструльці. Та пити/їсти. Там є кверцетин та ще купа всього. Також допомагає від астми та алергії.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія