Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Квартал 95 знову обхезався

Re: Квартал 95 знову обхезався

Честно говоря, совсем не охота обсуждать "синдром престарелой комсомолки". Хамство - удел кацапни...
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

А цікаво, що деякі прихильники Зеленського і досі відділяють його від 95 кварталу. А дарма, бо це і досі (ментально) одне ціле.
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

А цікаво, що деякі прихильники Зеленського і досі відділяють його від 95 кварталу. А дарма, бо це і досі (ментально) одне ціле.
Як Порошенко і Мудачук?
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Віталій Гайдукевич:
Ви чули? Вони вибачилися.
Ну, принаймні, вони вважають, що це було вибачення: канал виріже тупий жарт із youtube версії шоу, а Квартал - «..ми хотіли показати, що ніколи не пізно вчитися говорити українською». Тобто усі кого порвало на ховрашки від ницості і блюзнірства , на думку Кварталу, просто не зрозуміли творчого задуму.
Ані розірвання контракту із фабрикою антиукраїнських ржаків, ані кардинальної зміни розважальної інфополітики що у каналу, що у Кварталу н е б у д е. Ну, власне не дивно, бо…

Ситуація не про гумор. Жарти "а-ля Квартал", це ракова пухлина меншоварстості виведена в формат шоу. Це реалізація явища, що має коріння в кабінетах Луб’янки.., де формувалася радянська доктрина возвеличення «русского» на тлі приниження нацменшів.

Шовіністичне приниження через гумор було.. інструментом ліплення радянської нації. На основі російської, ясна річ. Старші віком можуть пам’ятати анекдоти, котрі висміювали «глупість і примітив» чукчів, «провінційну простодушність» українців, ще більшу «простоту» молдован, «розсипайство грішми» грузинів… із напливом гастарбайтерів до Москви – погану російську і чужородність в мегаполісі узбеків, казахів, дагестанців… Усі ці гумороподібні конструкції легко заходили в примітивні розуми радянської людини. Їх використання привчало народонаселення СРСР, а потім і СНД, що зверхність до національних «квартир», це норма.

В гуморі працював фактор Штепселя і Тарапуньки, де українець був простакуватим, а росіянин типу інтелігентніший. До слова, формулу Штепселя і Тарапуньки потім використав Зеленський у Сватах – хто мав нещастя бачити, можуть помітити як подані російські і українські старші в родині.
Навіщо ТАК діє Росія – зрозуміло. Навіщо ЦЕ культивують в українському телепросторі?
Але найболючіше питання – навіщо український глядач досі хоче принижувати себе переглядом ТАКОГО продукту?
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

А цікаво, що деякі прихильники Зеленського і досі відділяють його від 95 кварталу. А дарма, бо це і досі (ментально) одне ціле.

Цікаво як і те, що деякі прихильники не Зеленського ніяк не відділять. :)
Невеличкий експеримент.
От як гадаєте, коли попередник віддав своє майно в управління Ротшильдам, то він на кухню заглядав що там робиться, чи нє?
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Цікаво як і те, що деякі прихильники не Зеленського ніяк не відділять. :)
Невеличкий експеримент.
От як гадаєте, коли попередник віддав своє майно в управління Ротшильдам, то він на кухню заглядав що там робиться, чи нє?
так він же не майно як таке віддав Ротшильдам, а всього лиш в управління, тобто суть не змінилася анітрохи
петро залишився так само зацікавленим у розвитку та процвітанні своєї імперії, а відтак - і у сприянні тому розвиткові та процвітанню
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Як на мій погляд, то виникає питання: чому жіночка зі Скадовська почала намагатись розмовляти українською лише в Карпатах?
Що їй заважало в Скадовську розмовляти українською?

То може й 95 звернув на це увагу й в своїй сатиричній манері запропонував їй слідувати туди, куди оце ви направляєте?

 :facepalm:

Ти зовсім дурний і не розумієш, що та "скадовчанка", яка у тебе "гаваріт па-русскі" - не справжня і її  грає та опецькувата акторка 95 кварталу?

То тільки у твоїй хворій уяві і у хворій уяві кварталівців скадовчане розмовляють російською. У своїй більшості вони розмовляють українською.

Коли ти був у тому Скадовську? А в мене свекруха звідти, і купа її рідні теж. Жоден х них не розмовляє російською.

Ти краще запитай, чого кварталівці не поставили свою замальовку про руськоязичного батька Зеленського, якого штирить, коли студенти здають йому роботи російською.

Чого кварталівці причепилися саме до скадовчан?

Чого не зробили свій скетч з цього:

Олександр Зеленський:" Приносит мне студент статью на украинском, я беру и корректирую статью. Читать я не могу это по одной простой причине. Нет ни одной технической книжки нормальной на украинском языке. Как мне читать? Зачем мне в 71 год обременять себя какими-то сложностями?"

Останнє редагування: 4 січня 2024 01:09:54 від шуша
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Скандал на рівному місці. "Гумор" - Зал сміється.
Нічого злочинного чи особливо образливого там немає.
там нічого і смішного нема, тупі "шутки" для тупих хто за це ще й гроші платить,
піпл хаває
одне можу сказати, така сатира (як тут кажуть) неначасі
ну можна ще над російськомовним військовим посміятися, який намагається перейти на українську
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Цікаво як і те, що деякі прихильники не Зеленського ніяк не відділять. :)
Невеличкий експеримент.
От як гадаєте, коли попередник віддав своє майно в управління Ротшильдам, то він на кухню заглядав що там робиться, чи нє?

О, у Стеола нарешті закінчилися його висмоктані з пальця "аргументи" про руськомовних скадовчан, і у бій пішла важка артилерія - кляті папірєдніки! :facepalm:

Чергове дно пробите. :lol:
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Чого кварталівці причепилися саме до скадовчан?
ну так це якраз просто
назву якого міста можна було спотворити для отримання потрібного результату - те і обрали
і тут справа навіть не у тому, якою мовою у побуті послуговуються мешканці Скадовська
тут мета довести категоричну неприйнятність української мови для будь-якого регіону крім західних
Впевнена - будь-який у побуті російськомовний скадовчанин запросто скаже "паляниця", а от мешканцю костроми легше застрелитися, ніж таке вимовити
тож те, що всі почули на цьому роліку є нахабним зухвалим спотворенням дійсності
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Порохоботи, давайте подивимось правді у очі:
Значна частина ваших постів це, умовно кажучи, є доріканням на долю, яка не дозволила вашому опудалу хуйло-мудачіківському прийти до влади!
А не якийсь там вдалий чи невдалий виступ кварталу, яких до цього було безліч... та який просто став тригером для викиду вашої ненависті до Зе.
Тому я продовжую стверджувати, що не будь там сіськадовська, була б Фаріон слівова, або ще щось..., тобто ви б полюбє, вибачте, доіпались би до виступу кварталу, тим більше у їхньому репертуарі завжди є на що звернути увагу!
Увагу..., але не падучу істерію, ваша всеЗеленська вселенська  істерія, яку ви розігнали, є зайвим підтвердженням того, що ви досі не в змозі сприймати Зе як президента, ну то є суто вашою проблемою!   
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

так він же не майно як таке віддав Ротшильдам, а всього лиш в управління, тобто суть не змінилася анітрохи
петро залишився так само зацікавленим у розвитку та процвітанні своєї імперії, а відтак - і у сприянні тому розвиткові та процвітанню

Але ж це демонструвалося як відхід від справ для ефективного виконання посадових обов'язків голови держави?
Я, як манюпас, зрозумів цей жест як гарантію невтручання у справи свого колишнього бізнесу.
То хіба наступник попередника обов'язково має писати сценарії для нових номерів свого колишнього бізнесу?
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Я, як манюпас, зрозумів цей жест як гарантію невтручання у справи свого колишнього бізнесу.
ага, типу занепаде в руках Ротшильдів переданий їм в управління бізнес - ніхто про те не знатиме, ніхто тим не перейматиметься
я не знаю, на кого це блюзнірство було розраховано
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Ти диви, як Стеол з тим Кракеном натужно намагаються перевести розмову на папірєдників! Аж смішно!

Стеол, не бажаєш откровєнія Олександра Зеленського прокоментувати?

Чи це для вас с Кракеном - табу?
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Увагу..., але не падучу істерію

Мне моя учительница в советской школе говорила, что такое явление называется "рагу из синей птицы"... :)
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

:facepalm:

Ти зовсім дурний і не розумієш, що та "скадовчанка", яка у тебе "гаваріт па-русскі" - не справжня і її  грає та опецькувата акторка 95 кварталу?

То тільки у твоїй хворій уяві і у хворій уяві кварталівців скадовчане розмовляють російською. У своїй більшості вони розмовляють українською.

Коли ти був у тому Скадовську? А в мене свекруха звідти, і купа її рідні теж. Жоден х них не розмовляє російською.

Ти краще запитай, чого кварталівці не поставили свою замальовку про руськоязичного батька Зеленського, якого штирить, коли студенти здають йому роботи російською.

Чого кварталівці причепилися саме до скадовчан?

Чого не зробили свій скетч з цього:

Олександр Зеленський:" Приносит мне студент статью на украинском, я беру и корректирую статью. Читать я не могу это по одной простой причине. Нет ни одной технической книжки нормальной на украинском языке. Как мне читать? Зачем мне в 71 год обременять себя какими-то сложностями?"

Фі які ви не вічливі і самовпевнені.
Звісно, в номері актриса, яка грає роль скадовчанки.
І Скадовськ ні до чого, заради красного словця, заради сіськи довськи. Тут прокол.
Алеж така героїня, з такою вимовою може існувати!
То я й запитував, чому вона вдома не розмовляла українською, що їй заважало, щоб потім не ставати героїнею номеру Кварталу?
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Фі які ви не вічливі і самовпевнені.
Звісно, в номері актриса, яка грає роль скадовчанки.
І Скадовськ ні до чого, заради красного словця, заради сіськи довськи. Тут прокол.
Алеж така героїня, з такою вимовою може існувати!
То я й запитував, чому вона вдома не розмовляла українською, що їй заважало, щоб потім не ставати героїнею номеру Кварталу?


Ну так тобі ж пояснив батько нашого Президента : "Чтобы не обременять себя сложностями". :gigi:
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Ти диви, як Стеол з тим Кракеном натужно намагаються перевести розмову на папірєдників! Аж смішно!

Стеол, не бажаєш откровєнія Олександра Зеленського прокоментувати?

Чи це для вас с Кракеном - табу?

шуша, давайте не про стєола.
А откровєнія Зеленського про номер кварталу?
А, то старшого Зеленського, то я вам відмовляю в коментарі
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Фі які ви не вічливі і самовпевнені.
Звісно, в номері актриса, яка грає роль скадовчанки.
І Скадовськ ні до чого, заради красного словця, заради сіськи довськи. Тут прокол.
Алеж така героїня, з такою вимовою може існувати!
То я й запитував, чому вона вдома не розмовляла українською, що їй заважало, щоб потім не ставати героїнею номеру Кварталу?

Ще раз. Кого ти запитуєш? Актрису, яка промовляє ротом те, що їй дали на папірці сценаристи?

То ти у сценариста і запитай, нащо він робить зі скадовчанки повну дебілку.

Хоча у нього перед очима є прекрасне російськомовне інтервʼю батька Самого.

Тільки ні ти, ні він його в упор не помічають і воліють краще робити руськомовною ідіоткою саме скадовчанку.
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

шуша, давайте не про стєола.
А откровєнія Зеленського про номер кварталу?
А, то старшого Зеленського, то я вам відмовляю в коментарі

Ти диви. Як дойопуватися до умовної скадовчанки, чому вона за примхою режисера розмовляє російською, то це Стеол завжди будь ласка, а перепитати, чому батько Зеленського через тридцять років Незалежності не бажає абрємєеять сібя сложностямі вивчення української, то Стеол, бач, відмовляє у коментарі :weep:
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Що тут, у Стеола нічна зміна з відбілювання зелених обісраних сідниць?

Це один з найпаскудніших персонажей форума, який ментально залишився в совку, тому усе українське його дратує.
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Ще раз. Кого ти запитуєш? Актрису, яка промовляє ротом те, що їй дали на папірці сценаристи?

То ти у сценариста і запитай, нащо він робить зі скадовчанки повну дебілку.

Хоча у нього перед очима є прекрасне російськомовне інтервʼю батька Самого.

Тільки ні ти, ні він його в упор не помічають і воліють краще робити руськомовною ідіоткою саме скадовчанку.

Номер про те, що ті особи, які говорілі тольки по русскі, які не бажали знати українську, коли хуйло приперся їх визволяти втікли від руського міру і тепер хоч не хоч а вчать українську.
А мали би мову знати, розмовляти, то може й хуйло не полізло б.
Гіркий урок, сміх скізь сльози
А Скадовськ, як назва міста в номері, прокол
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Схоже цій актрисі вже не буде місця на нашій сцені. Її занесено до Миротворця, розкопано факти її ватяності. Але варто було б ще й дізнатися, хто автор репрізи.
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Кварталу потрібно вчитись працювати на українців та Україну а не на кацапів . 
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Е ні, я вас двої не витримаю.
шуша і Алекс, йдіть за руським карабльом
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Схоже цій актрисі вже не буде місця на нашій сцені. Її занесено до Миротворця, розкопано факти її ватяності. Але варто було б ще й дізнатися, хто автор репрізи.

Усі сценарії рецензує Олена Зеленська. Ну та, яка у 2014-м пропонувала за гроші здавати рух української військової техніки.

Живи тепер з цим.
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Схоже цій актрисі вже не буде місця на нашій сцені. Її занесено до Миротворця, розкопано факти її ватяності. Але варто було б ще й дізнатися, хто автор репрізи.
Я якщо раптом автор репризи сам пан Президент ? Що ти тоді скажеш ?  :)
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Схоже цій актрисі вже не буде місця на нашій сцені. Її занесено до Миротворця, розкопано факти її ватяності. Але варто було б ще й дізнатися, хто автор репрізи.

Думаю, краще нам цього не знати)))

А то Стеол ще три сторінки буде відмазувати вже сценариста. Чи то сценарістку B-)
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Усі сценарії рецензує Олена Зеленська. Ну та, яка у 2014-м пропонувала за гроші здавати рух української військової техніки.

Живи тепер з цим.
Myroslava - така сама як та ватяна акторка .копія .Нічим не відрізняється .
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Е ні, я вас двої не витримаю.
шуша і Алекс, йдіть за руським карабльом

Бабах!!! :girl_were:  :gigi:
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Стеол, ти чого розплакався та побіг в куток?

Я ж сатирою займаюсь. Сатирично оповідаю, як ти сраку зеленій шоблі вилізуєш.

Ти ж любиш сатиру.

По приколу все.

   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Myroslava - така сама як та ватяна акторка .копія .Нічим не відрізняється .

Мирослава не захищає дурість кварталівців, на відміну від Стеола і Кракена.
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Мирослава не захищає дурість кварталівців, на відміну від Стеола і Кракена.
Захищає , але трохи інакше .Вони працюють в команді .
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Мирослава не захищає дурість кварталівців, на відміну від Стеола і Кракена.

Так, я щось здивований сьогодні Миросею.

Може ковід якійсь підчепила?

Треба поспостерігати.
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Захищає , але трохи інакше .Вони працюють в команді .

Ні, почитай уважно.
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Усі сценарії рецензує Олена Зеленська. Ну та, яка у 2014-м пропонувала за гроші здавати рух української військової техніки.

Живи тепер з цим.
БРЕХНЯ,
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Myroslava - така сама як та ватяна акторка .копія .Нічим не відрізняється .
Амулет - мудачуківець хуйловського замісу.
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

БРЕХНЯ,
Скріни не горять .Давай вже про Петра .
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

Амулет - мудачуківець хуйловсього замісу.
О ,оце твоє .Ти на таких обзиваннях  зуби з'їла .
   
Re: Квартал 95 знову обхезався

БРЕХНЯ,

 :facepalm:

Готова на 10000 євро парі укласти? Що вона робила перепост у себе на сторінці цієї "новини" російського каналу?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія