Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нацист пyтін-хуйло має дуже серйозні наміри знищити Україну :X :X

Нацист пyтін-хуйло має дуже серйозні наміри знищити Україну:
(Путiн ( хуйло ) попередив Сі про намір воювати з Україною щонайменше 5 років – Nikkei Asia
https://www.pravda.com.ua/news/2023/12/28/7434885/ )
 Його підтримує переважна більшість росіян, які є також нацистами, які мріють знищити Україну. Є така інформація з розвідувальних даних, що російські нацисти планують мобілізувати всю економіку та велику кількість самих росіян на довготривалу війну з Україною. Ймовірно, що вони зможуть ще випустити дуже багато зброї та мобілізувати мільйони росіян-нацистів.

 З цього виникає питання: що треба робити українцям, щоб вижити? Очевидно, треба будувати ефективну ешелоновану оборону, накопичувати зброю, мобілізувати українців в армію.

Виграє війну нацистська росія, якщо вона виготовить значно більше зброї ніж буде мати Україна і мобілізує мільйони нацистів-росіян. Виграє Україна, якщо Україна побудує ефективну ешелоновану оборону, накопичить багато зброї та мобілізує значну кількість українців в армію. Під українською перемогою я розумію збереження української державності навіть з втратою ще деяких територій.

Я категорично не рекомендую знову робити витратні контрнаступи, подібні до того недавнього провального українського контрнаступу літом та осінню 2023 року.

Багато людей в Україні думає, що війна їх якось мене і не зачепить. Мовляв, нехай хтось інший йде в армію, а я якось пристосуюсь до різних умов, які будуть, навіть під окупацією. Правда, це дуже велике питання, чи їм це вдасться вижити під нацистською російськю окупацією.

Відносно недавно мені родичі розказали, що один їхній знайомий за допомогою хабаря в 900 доларів нелегально чи напівлегально перейшов кордон біля Придністров'я. Я думаю, що таких випадків є чимало.



   
Неочікувано
   
всього 5 років???
   
Та невже.
   
Нацист пyтін-хуйло має дуже серйозні наміри знищити Україну:
(Путiн ( хуйло ) попередив Сі про намір воювати з Україною щонайменше 5 років – Nikkei Asia
https://www.pravda.com.ua/news/2023/12/28/7434885/ )
 Його підтримує переважна більшість росіян, які є також нацистами, які мріють знищити Україну. Є така інформація з розвідувальних даних, що російські нацисти планують мобілізувати всю економіку та велику кількість самих росіян на довготривалу війну з Україною. Ймовірно, що вони зможуть ще випустити дуже багато зброї та мобілізувати мільйони росіян-нацистів.

 З цього виникає питання: що треба робити українцям, щоб вижити? Очевидно, треба будувати ефективну ешелоновану оборону, накопичувати зброю, мобілізувати українців в армію.

Виграє війну нацистська росія, якщо вона виготовить значно більше зброї ніж буде мати Україна і мобілізує мільйони нацистів-росіян. Виграє Україна, якщо Україна побудує ефективну ешелоновану оборону, накопичить багато зброї та мобілізує значну кількість українців в армію. Під українською перемогою я розумію збереження української державності навіть з втратою ще деяких територій.

Я категорично не рекомендую знову робити витратні контрнаступи, подібні до того недавнього провального українського контрнаступу літом та осінню 2023 року.

Багато людей в Україні думає, що війна їх якось мене і не зачепить. Мовляв, нехай хтось інший йде в армію, а я якось пристосуюсь до різних умов, які будуть, навіть під окупацією. Правда, це дуже велике питання, чи їм це вдасться вижити під нацистською російськю окупацією.

Відносно недавно мені родичі розказали, що один їхній знайомий за допомогою хабаря в 900 доларів нелегально чи напівлегально перейшов кордон біля Придністров'я. Я думаю, що таких випадків є чимало.

Витратний контрнаступ???
А оборона вона не витратна? А може іноді вигідніше відбити певні позиції ріж сидіти в невигідній обороні приймаючи 5 років снаряди на голову?
   
всього 5 років???

Там написано щонайменше, тобто він буде воювати п'ять років і більше.
   
До речі, Китай вже не от-от окупує Сибір та Далекий Схід росії? Все, ніяких останніх попереджень, аби Хуйло припиняв війну?
   
Там написано щонайменше, тобто він буде воювати п'ять років і більше.

Ну в принципі поки не здохне. Це зрозуміло.
   
Витратний контрнаступ???
А оборона вона не витратна? А може іноді вигідніше відбити певні позиції ріж сидіти в невигідній обороні приймаючи 5 років снаряди на голову?

Наступ-контрнаступ є набагато витратнішим ніж оборона в побудованих ефективних ешелонованих оборонних укріпленнях.
   
А чому оборону почали будувати якщо почали тільки тиждень тому? Зе теж думав літом в криму будем кофе пити?
   
Відносно недавно мені родичі розказали, що один їхній знайомий за допомогою хабаря в 900 доларів нелегально чи напівлегально перейшов кордон біля Придністров'я. Я думаю, що таких випадків є чимало.
а в мене є один опонент на форумі, сидить у Франції.
   
А чому оборону почали будувати якщо почали тільки тиждень тому? Зе теж думав літом в криму будем кофе пити?

Зе вже має два великі досягнення : здача Півдня України і витратний провальний контрнаступ.
   
б***ь, європідари мусять почати використовувати арештовані активи хуйла на війну. Якщо хуйло хоче воювати мінімум п'ять років, то хай і оплачує цю війну зі своєі кишені. Зі сторони росіі та України трати на війну мусять бути кацапськими. Якщо для нього так важливо знищити Україну, то хай платить.
   
а в мене є один опонент на форумі, сидить у Франції.

До речі,  він також поїхав у Францію після нелегального чи напівлегального переходу кордону біля Придністров'я за 900 доларів.
   
Нацист пyтін-хуйло має дуже серйозні наміри знищити Україну:
(Путiн ( хуйло ) попередив Сі про намір воювати з Україною щонайменше 5 років – Nikkei Asia
https://www.pravda.com.ua/news/2023/12/28/7434885/ )
 Його підтримує переважна більшість росіян, які є також нацистами, які мріють знищити Україну. Є така інформація з розвідувальних даних, що російські нацисти планують мобілізувати всю економіку та велику кількість самих росіян на довготривалу війну з Україною. Ймовірно, що вони зможуть ще випустити дуже багато зброї та мобілізувати мільйони росіян-нацистів.

 З цього виникає питання: що треба робити українцям, щоб вижити? Очевидно, треба будувати ефективну ешелоновану оборону, накопичувати зброю, мобілізувати українців в армію.

Виграє війну нацистська росія, якщо вона виготовить значно більше зброї ніж буде мати Україна і мобілізує мільйони нацистів-росіян. Виграє Україна, якщо Україна побудує ефективну ешелоновану оборону, накопичить багато зброї та мобілізує значну кількість українців в армію. Під українською перемогою я розумію збереження української державності навіть з втратою ще деяких територій.

Я категорично не рекомендую знову робити витратні контрнаступи, подібні до того недавнього провального українського контрнаступу літом та осінню 2023 року.

Багато людей в Україні думає, що війна їх якось мене і не зачепить. Мовляв, нехай хтось інший йде в армію, а я якось пристосуюсь до різних умов, які будуть, навіть під окупацією. Правда, це дуже велике питання, чи їм це вдасться вижити під нацистською російськю окупацією.

Відносно недавно мені родичі розказали, що один їхній знайомий за допомогою хабаря в 900 доларів нелегально чи напівлегально перейшов кордон біля Придністров'я. Я думаю, що таких випадків є чимало.

Це було зрозуміло на третьому тижні повномасштабного вторгнення.
   
А чому оборону почали будувати якщо почали тільки тиждень тому? Зе теж думав літом в криму будем кофе пити?

Именно так.

Только я не совсем уверен что оборона делается на нужном уровне.
Оборону кацапов со спутника видно было. Наших пока нет таких данных.
Надеюсь ошибаюсь. Eще просто не успели построить.


Останнє редагування: 28 грудня 2023 11:17:46 від hermita
   
1. Дипломатія. Залучати до війни проти нацистської педерації всі цивілізовані країни.
2. Всі ресурси спрямовувати на оборону.
   

Пончик сучий потрох спеціально нагнітає щоб не давати Південній Кореї можливості надавати Україні військову допомогу та амуніцію для артилерії.

Ким Чен Ын приказал военным ускорить подготовку к войне — Reuters

Соответствующее распоряжение лидер Северной Кореи отдал своим военным, производителям боеприпасов и ядерного оружия.

Агентство, ссылаясь на государственные СМИ КНДР, пишет, что такие действия, по мнению северокорейского диктатора, помогут "противостоять беспрецедентным конфронтационным шагам со стороны США".

Говоря о направлениях политики на новый год, Ким также заявил, что Пхеньян будет расширять стратегическое сотрудничество с "антиимпериалистичес кими независимыми" странами. Скорее всего, речь идет о хуйло россии, пишет издание.

   
У березні 2023 року під час візиту голови КНР до Москви Володимир хуйло заявив Сі Цзіньпіну, що Росія має намір воювати в Україні щонайменше п’ять років, повідомило японське видання Nikkei із посиланням на власні джерела.

Своєю заявою, на думку співрозмовників видання, хуйло намагався запевнити Китай, що затяжна війна вигідна Росії і, зрештою, Москва вийде з неї переможцем. Це зауваження було також попередженням Сі не змінювати свою проросійську позицію, вважають джерела Nikkei.

Однак, керівництво Китаю навряд чи довіряє заяві хуйло про намір вести війну п’ять років, йдеться в статті.

За повідомленням, Китай просто не міг дозволити собі повністю довіряти заяві хуйло «воювати п’ять років», зважаючи на давнішу «образу» Сі на хуйло ще з китайсько-російського саміту, який відбувся 4 лютого 2022 року, у день відкриття зимових Олімпійських ігор у Пекіні 2022 року.

«Під час саміту хуйло не показав жодних ознак того, що збирається почати повномасштабне вторгнення в Україну. Сі й хуйло оголосили про «безмежне» партнерство між своїми країнами. Тому для людей у всьому світі цілком природно було дійти висновку, що Китай мовчазно погодився на повномасштабне вторгнення Росії. Але це було не так. Китай неправильно оцінив справжні наміри Росії», – йдеться у статті.

Враховуючи складну міжнародно-політичну ситуацію, пише видання, Китаю необхідно було думати про те, як захистити власні інтереси незалежно від того, чим для Росії можуть закінчитися події в Україні. А це означало відправлення «мирної місії» до Європи, включно з Україною і Росією, менш ніж через два місяці після того, як хуйло сказав Сі Цзіньпіну, що Росія продовжуватиме війну протягом наступних років.

«Звичайно, ця місія викликала у хуйло незадоволення, можливо, навіть роздратування. Дипломатичний крок суперечив бажанням російського лідера і показав, що Китай відкинув його зауваження про «п’ять років», – йдеться у статті.

Nikkei також робить висновок про те, що «не слід сприймати за чисту монету» і сигнали хуйло через дипломатичні канали про готовність до переговорів про припинення вогню.

23 грудня газета The New York Times із посиланням на двох колишніх високопосадовців повідомила, що Володимир хуйло, починаючи з вересня 2023 року, різними дипломатичними каналами подає сигнали про готовність розпочати переговори про припинення вогню з Україною і заморозити конфлікт по нинішній лінії фронту, залишивши Росії окуповані території.

На думку співрозмовників Nikkei, можливо, хуйло хоче просто створити ілюзію того, що він рухається до припинення вогню або навіть до миру напередодні президентських виборів у Росії в березні, вважаючи, що така атмосфера сприятиме йому під час голосування.
   
Там написано щонайменше, тобто він буде воювати п'ять років і більше.

ти мабуть на хуйла працюєш.

про 5 років - це 100% вкид в рамках кампанії залякування україни. сюди ж лягають і висери безумної, і проєкт закону про мобілізацію, і багато іншого.

а тепер факти:

- після півтора року війни хуйло поповз на пузі до пончика за снарядами, бо свої запаси майже вичерпалися;
- запаси високоточних ракет теж майже вичерпалися, а виробничі потужності не забезпечать потреб активної війни;


тому воювати хуйло може або стрілецькою зброєю, або ядеркою.
але ядерка - то не 5 років.
що до стрілецької зброї та мобілізації мільйонів - без арти та ракет параша просре набагато швидше, ніж за 5 років, тому що україна отримуватиме і арту і ракети попри хвилю nіздєжу навколо цього питання в останній час.

захід зрозумів що таке параша і буде її добивати до повного розколу, як добив срср. і вся кремлівська хуйлосвора це розуміє. зупинити повністю це вони не зможуть. але призупинити, щоб дожити свій вік на тронах в них шанс є. і цей шанс - це україна, яка всрецця та піде на переговори з хуйлом. саме зараз це зручно розкручувати - призупинка голосування в штатах, куплений підарок орбан бикує в європі, зеленушні мар'янки безвумні верещать що є сили, всіма силами намагаються дискредитувати зсу. і вже не тілки безвумні, але й вся зе-партія, яка вносить найпиздуватіші законопроєкти і намагається перевести стрілки на залужного, що це все він з генштабом і загалом з зсу винуваті. умисно крутять тему, що всі українці ухилянти і воювати ну просто абсолютно нема кому. це все одна операція кремлядів - нагнути україну на поступки, призупинити бойові дії, дати собі час наростити запаси. а головне - зберегти свої місця на троні до кінця свого нікчемного життя.

так що xyй тобі в сраку, в рота, в носа, у вуха, а не 5 років.
йди точи черенок від лопати, щоб воювати з україною 5 років.
   
Це якесь чергове іпсо, мета якого загнати Україну в глуху оборону і чекати,
поки хуйло залиже рани і відновить сили.
Цього неможна робити. Оборона, яка б вона не була міцна і ешелонована,
не врятує. Бо навала орків її поступово, цеглина за цеглиной її прогризе м*ясом.
Тільки наступ навесні і ніяких інших шляхів. А для цього сучасні ракети і авіація.
   
А чому оборону почали будувати якщо почали тільки тиждень тому? Зе теж думав літом в криму будем кофе пити?
А єрмаку потрібна перемога?
5 років закопування бабла в землю, це план Б від хуйла,
як уповільнити бойові діі, якщо не вдається втягнути Україну в перемовини і припинити вогонь повністю.
Дуже обережно треба відноситись до таких планів. Не вдалось маляр і ко спрямувати наших хлопців брати Горлівку, придумали нове - будуйте оборону. Я ще розумію будувати її на Чернігівщині, але ж є вже пропозиція будувати другу лінію, спираючись на поточну ситуацію на фронті. А це навіщо, є плани відступати? І на яку відстань? Знову не миттям так катанням врятувати Крим для кацапів?
   
Наміри хуйло може мати, але не може їх втілити.
   
Це якесь чергове іпсо, мета якого загнати Україну в глуху оборону і чекати,
поки хуйло залиже рани і відновить сили.
Цього неможна робити. Оборона, яка б вона не була міцна і ешелонована,
не врятує. Бо навала орків її поступово, цеглина за цеглиной її прогризе м*ясом.
Тільки наступ навесні і ніяких інших шляхів. А для цього сучасні ракети і авіація.

+1000

На ТОТ люди ждут скорейшего освобождения
Но ряды оптимистов с каждым месяцем танут
   
Наміри хуйло може мати, але не може їх втілити.
І тому ждуни на теренах України залюбки допоможуть.
Одні будут обсосувати плани хуйла на ФУПі пару тижнів,
інші вже потягли на всіх каналах-марафонах ставити
це питання всім експертам, ще й сперечатись і протягувати
тезу про оборонні рубежи і сперечатись, коли такі як
Світан сумніваютьс в доцільності таких побудов по всій
лініі фронту. Гівно вже пішло по трубах і вентиляторах
і вправно працює.
Завтра хуйло звиздане - Марс наш і знову весь інфопростір
буде засмічений його цитуванням і надрочуванням на його міць.
Повірте, все в кацапів вже летить в прірву і це не шапкозакиднецтво,
а констатація факту. Саме зараз, за наявності потужної зброї
є велиеий шанс дотиснути кремль за рік-півтора.
Ну це якщр не закопуватись в глуху.
Рішення за західними партнерами. І поки я бачу, блискавка в їх
очах почала з*являтись. Не ламайте самі їх наміри.
   
На ТОТ люди ждут скорейшего освобождения
Но ряды оптимистов с каждым месяцем танут
Дивіться марафон для оптимізму.
   
З добрим ранком. А раніше це не було помітно ?
   
не зрозуміло чим він буде воювати.

артилерійський вал уже в минулому.
танки - останні кілька місяців втрати більше 400 на місяць.

через пару років у хуйла залишиться лише піхота
   
Нацист пyтін-хуйло має дуже серйозні наміри знищити Україну:
(Путiн ( хуйло ) попередив Сі про намір воювати з Україною щонайменше 5 років – Nikkei Asia
https://www.pravda.com.ua/news/2023/12/28/7434885/ )
 Його підтримує переважна більшість росіян, які є також нацистами, які мріють знищити Україну. Є така інформація з розвідувальних даних, що російські нацисти планують мобілізувати всю економіку та велику кількість самих росіян на довготривалу війну з Україною. Ймовірно, що вони зможуть ще випустити дуже багато зброї та мобілізувати мільйони росіян-нацистів.

 З цього виникає питання: що треба робити українцям, щоб вижити? Очевидно, треба будувати ефективну ешелоновану оборону, накопичувати зброю, мобілізувати українців в армію.

Виграє війну нацистська росія, якщо вона виготовить значно більше зброї ніж буде мати Україна і мобілізує мільйони нацистів-росіян. Виграє Україна, якщо Україна побудує ефективну ешелоновану оборону, накопичить багато зброї та мобілізує значну кількість українців в армію. Під українською перемогою я розумію збереження української державності навіть з втратою ще деяких територій.

Я категорично не рекомендую знову робити витратні контрнаступи, подібні до того недавнього провального українського контрнаступу літом та осінню 2023 року.

Багато людей в Україні думає, що війна їх якось мене і не зачепить. Мовляв, нехай хтось інший йде в армію, а я якось пристосуюсь до різних умов, які будуть, навіть під окупацією. Правда, це дуже велике питання, чи їм це вдасться вижити під нацистською російськю окупацією.

Відносно недавно мені родичі розказали, що один їхній знайомий за допомогою хабаря в 900 доларів нелегально чи напівлегально перейшов кордон біля Придністров'я. Я думаю, що таких випадків є чимало.

А ще він Сі попередив, що з Кабаєвою всю ніч може до самого ранку.
   
не зрозуміло чим він буде воювати.

артилерійський вал уже в минулому.
танки - останні кілька місяців втрати більше 400 на місяць.

через пару років у хуйла залишиться лише піхота

Вже було про 700 танків до перемоги темка. У хуйла ресурси не закінчаться ніколи…поки рубає дике бабло на нафті
   
ОГО !!
   
Вже було про 700 танків до перемоги темка. У хуйла ресурси не закінчаться ніколи…поки рубає дике бабло на нафті

Ресурси - ні. Якість ресурсів - так. Бо і лопата - теж ресурс. От лише, яка в цього ресурсу якість - вже інше питання
   
Ця заява розрахована посіяти паніку в Заходу і шоб вони змусили Україну до переговорів і здачі територій. Типу - ше 5 років ви Україну не потягнете!
   
ти мабуть на хуйла працюєш.

про 5 років - це 100% вкид в рамках кампанії залякування україни. сюди ж лягають і висери безумної, і проєкт закону про мобілізацію, і багато іншого.

а тепер факти:

- після півтора року війни хуйло поповз на пузі до пончика за снарядами, бо свої запаси майже вичерпалися;
- запаси високоточних ракет теж майже вичерпалися, а виробничі потужності не забезпечать потреб активної війни;

тому воювати хуйло може або стрілецькою зброєю, або ядеркою.
але ядерка - то не 5 років.
що до стрілецької зброї та мобілізації мільйонів - без арти та ракет параша просре набагато швидше, ніж за 5 років, тому що україна отримуватиме і арту і ракети попри хвилю nіздєжу навколо цього питання в останній час.

захід зрозумів що таке параша і буде її добивати до повного розколу, як добив срср. і вся кремлівська хуйлосвора це розуміє. зупинити повністю це вони не зможуть. але призупинити, щоб дожити свій вік на тронах в них шанс є. і цей шанс - це україна, яка всрецця та піде на переговори з хуйлом. саме зараз це зручно розкручувати - призупинка голосування в штатах, куплений підарок орбан бикує в європі, зеленушні мар'янки безвумні верещать що є сили, всіма силами намагаються дискредитувати зсу. і вже не тілки безвумні, але й вся зе-партія, яка вносить найпиздуватіші законопроєкти і намагається перевести стрілки на залужного, що це все він з генштабом і загалом з зсу винуваті. умисно крутять тему, що всі українці ухилянти і воювати ну просто абсолютно нема кому. це все одна операція кремлядів - нагнути україну на поступки, призупинити бойові дії, дати собі час наростити запаси. а головне - зберегти свої місця на троні до кінця свого нікчемного життя.

так що xyй тобі в сраку, в рота, в носа, у вуха, а не 5 років.
йди точи черенок від лопати, щоб воювати з україною 5 років.



+

Останнє редагування: 28 грудня 2023 14:39:14 від Орєлька
   
Попереждувати треба "глубинній нарот" довше воюете - більше платите!

Тому пропоную ще раз використовуючи Гуглмапс і росповсюдити текст у відгуках у ресторанах та военкоматах мавпостану.
Починаючи з Екатерінбургу
LDQvdC4!3m8!1s0x43c16f27943304e 5:0x5f27936a1a92e95e!8m2!3d56.82683!4d60.5682673!9m1!1b1!15sChLQoNC10YHRgtC-0YDQsNC90LhaFCIS0YDQtdGB0YLQvtGA0LDQvdC4kgEPc291cF9yZXN0YXVyYW504AEA!16s%2Fg%2F11gmysllg5?entry=ttu" rel="nofollow" class="bbc_link" target="_blank">https://www.google.com/maps/place/%D0%A1%D1%82%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%8F+%D0%95%D0%9C%D0%A3%D0%9F+%D0%A1%D0%BF%D0%B5%D1%86%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%B1%D0%B0%D0%B7%D0%B0/@56.8333358,60.5332746,20154m/data=!3m1!1e3!4m12!1m2!2m1!1z0KDQtdGB0YLQvtGA0 LDQvdC4!3m8!1s0x43c16f27943304e 5:0x5f27936a1a92e95e!8m2!3d56.82683!4d60.5682673!9m1!1b1!15sChLQoNC10YHRgtC-0YDQsNC90LhaFCIS0YDQtdGB0YLQvtGA0LDQvdC4kgEPc291cF9yZXN0YXVyYW504AEA!16s%2Fg%2F11gmysllg5?entry=ttu
Чи Казань де виготовляють шахеди
LDQvdC4!3m5!2sHotel+Imereti!3s0x415ead190a2857b f:0xde3711de03e7646d!4m2!1d49.1082432!2d55.7889562!3m8!1s0x41594adae383299 3:0xa0bfd472a284039!8m2!3d55.9192702!4d49.3123781!9m1!1b1!15sChLQoNC10YHRgtC-0YDQsNC90LhaFCIS0YDQtdGB0YLQvtGA0LDQvdC4kgEKcmVzdGF1cmFudOABAA!16s%2Fg%2F11bbrg255n?entry=ttu" rel="nofollow" class="bbc_link" target="_blank">https://www.google.com/maps/place/Restoran/@55.9192702,49.2933237,2580m/data=!3m1!1e3!4m18!1m8!2m7!1z0KDQtdGB0YLQvtGA0 LDQvdC4!3m5!2sHotel+Imereti!3s0x415ead190a2857b f:0xde3711de03e7646d!4m2!1d49.1082432!2d55.7889562!3m8!1s0x41594adae383299 3:0xa0bfd472a284039!8m2!3d55.9192702!4d49.3123781!9m1!1b1!15sChLQoNC10YHRgtC-0YDQsNC90LhaFCIS0YDQtdGB0YLQvtGA0LDQvdC4kgEKcmVzdGF1cmFudOABAA!16s%2Fg%2F11bbrg255n?entry=ttu
Треба видмітити 4 зірки та скопіювати це - (текст може бути Вами змінений)
-Воевать собрались? 360 000 трупов русско-фашистских захватчиков - убийц, насильников и мародёров ждут отправки в РФ из Украины!. Военный преступник оленевод шойгу отказывается их забирать. Ему так удобнее – 360 000 без вести пропавших- и ничего никому платить не нужно! А Вы продолжайте отправлять своих мужей и сыновей на преступную войну  на смерть теперь уже по бессрочным контрактам - убивать детей, женщин и стариков Украины!  В Мариуполе убили 87000 мирных жителей! 100 000 зарегистрированных военных преступлений без срока давности! Не забудьте, что  ВСЕ убийцы - кто расстреливал  людей и города Украины, кто убивал, грабил и насиловал - ВСЕ  как и гитлеровцы и гестаповцы будут найдены и уничтожены! И через 50 и через 100 лет! Столько же будете платить стократные репарации за каждого убитого, за каждый дом , за каждый город! Пощады – НЕ будет! Прощения НЕ будет! Нашей ненависти и ярости у нас и у наших детей и внуков  на эту месть  хватит на века!
https://www.youtube.com/watch?v=gDpVqGT88tU&t=75s

Останнє редагування: 28 грудня 2023 14:42:30 від a49
   
Ресурси - ні. Якість ресурсів - так. Бо і лопата - теж ресурс. От лише, яка в цього ресурсу якість - вже інше питання

Якість і мотивація м'яса теж важливі. Останнім часом чомусь побільшало випадків їх здачі в полон
   
Якість і мотивація м'яса теж важливі. Останнім часом чомусь побільшало випадків їх здачі в полон

Звичайно. Бо вище мова йшла саме про ресурси, а не безпосередньо русню, яка воює.
   
У хуйла ресурси не закінчаться ніколи…поки рубає дике бабло на нафті

У хуйла останнім часом більшість бабла за нафту - в індійських рупіях (чітай - в ніхуях), китайських юанях і в ОАЕшних дірхамах.
   
Якість і мотивація м'яса теж важливі. Останнім часом чомусь побільшало випадків їх здачі в полон




Розумнішають?
Ото відео де із голих гонять у яму. Там афіцер , який їх лає, каже -,, ідіте савакупляйтесь друг с другам". Нація збоченців.
   
Поцікавтеся,  що говорить помішаний, рафінований російський нацист та психопат Дмитрий Медвєдєв російським ЗМІ:

"Вопрос агентства РИА Новости:
Коллективный Запад, истратив почти всё оружие, начал толкать киевский режим к переговорам в 2024 году. Это возможно?

Ответ:
Что по поводу переговоров в 2024-м? Всё вполне очевидно.

 1. Спецоперация продолжится, её целью останется разоружение украинских войск и отказ нынешнего украинского государства от идеологии неонацизма.
 2. Смещение правящего бандеровского режима – явно не декларируемая, но важнейшая и неизбежная цель, которая должна быть и будет достигнута.
 3. Одесса, Днепропетровск, Харьков, Николаев, Киев – русские города, как и многие другие временно оккупированные. Все они пока ещё маркированы жёлто-голубым на бумажных картах и в электронных планшетах.

А так – да. «Переговоры», конечно, возможны. Их Россия никогда не отвергала, в отличие от безумных властей Украины. Подобные «переговоры» никак временем не ограничены. Они могут вестись вплоть до полного разгрома и капитуляции бандеровских войск Североатлантическог о альянса.

И кстати, хочу вам сообщить, что с 1 января 2023 года на службу по контракту в Вооружённые силы РФ принято полмиллиона человек."

Там прекрасне  майже все, що пише і говорить божевільний російський нацист Дмитрий Медведев:

https://t.me/s/medvedev_telegram/424

Ці висловлювання Медведєва -- це суміш психозу, психопатії,
крайніх збочень та російського нацизму.  Найдосвідченішим та найкращим психіатрам буде важко в цій беліберді розібратися.

Це, що робиться в трахнутих російських головах, то в цьому не зміг би розібратися найкращий психіатричний консиліум, який складається з сотень найкращих психіатрів світу. Ці психіатри самі почали би дуріти. Так приблизно вони би почали дуріти, як дуріє "Волшебник ЭХ" на 5:40: https://www.youtube.com/watch?v=igSu8SUnei0

Ці висловлювання медведева опали в російські ЗМІ, які легко знайти гуглом, використовуючи фрази з виступу цього трахнутого на всю голову російського нациста Дмитрия Медведева. Він є майже другою фігурою в Росії після нациста хуйла-путлера.

Сам нацист путлєр старається та намагається бути дуже стриманим в своїх заявах.



Останнє редагування: 29 грудня 2023 09:05:46 від Slawv
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія