Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи буде Зеленський як Порошенко?

Re: Чи буде Зеленський як Порошенко?

А чого б це З.Елені не істерити на Пороха чи Залужного? У бубочки зараз рейтинг 10%. Мабуть ще впаде.
Цитата: quote author=Wolter link=topic=877676.msg16944766#msg16944766 date=1443946647
Та нет,пора ему в отставку. Тут без вариантов. Иного выхода я не вижу. Он не способен это тянуть. Ни войну -тянет нас к капитуляции, ни независимость-тянет страну к расколу на олигархическо- феодальные анклавы, ни экономику не тянет, сплошные провалы и мутки с Гонтаревой,с которой он свой мульярд прокручивал на валютном курсе,удваивая и утраивая... Ну НИЧЕГО,кроме БРЕХНИ И ИЗМЕНЫ!
   
Re: Чи буде Зеленський як Порошенко?

Старушко, ти  про їх котів ще забуло додати)))
Тобто уся ЗУ кляне не хуйла, а Зе. Окі, спс, що донесла вашу думку.
ще в автобусі крім ларти їхали інші бабки рошенівки лірник та собаки
   
Re: Чи буде Зеленський як Порошенко?

а у Петро?
петру  Залужний передасть рейтинг, ліксєй пітровічєм прямо в Лондоні
   
Re: Чи буде Зеленський як Порошенко?

Їхала в село 2 дні назад, чула як в автобусі бабці говорили, що кленуть його  люди на сім світ стоіїть.
Уточни, будь ласка. Кого бабці в автобусі кленуть? Зеленського чи Хуйла?
   
Re: Чи буде Зеленський як Порошенко?

Уточни, будь ласка. Кого бабці в автобусі кленуть? Зеленського чи Хуйла?
Щось я не пригадую, щоб ви персонально Рашку кляли і всіх там, замість того, щоб їздити по Порошенку. А війна йшла і люди гинули…
Як там було жидоромбаро, убивця, барига… Нє барига - то вже було майже як комплімент…
Уже й не памʼятаю. Давно прогортаю майже все вами написане…забула, даруйте, але було стільки…
А про того, що питаєтеся - ну нічого не пригадую.
   
Re: Чи буде Зеленський як Порошенко?

Щось усе моє склеїлося з Мирослави питанням, отож виділяю ще раз:

Щось я не пригадую, щоб ви персонально Рашку кляли і всіх там, замість того, щоб їздити по Порошенку. А війна йшла і люди гинули…
Як там було жидоромбаро, убивця, барига… Нє барига - то вже було майже як комплімент…
Уже й не памʼятаю. Давно прогортаю майже все вами написане…забула, даруйте, але було стільки…
А про того, що питаєтеся - ну нічого не пригадую.
   
Re: Чи буде Зеленський як Порошенко?

Щось я не пригадую, щоб ви персонально Рашку кляли і всіх там
Пам"ять тебе підводить.
Неможливо більше за мене ненавидіти паРашу, і я ніколи цього не приховувала.
Зможеш закинути мені найменшу приязність до паРаші на підставі котрогось з моїх постів на цьому форумі - посиплю голову попелом.
Давай.
   
Re: Чи буде Зеленський як Порошенко?

Пам"ять тебе підводить.
Неможливо більше за мене ненавидіти паРашу, і я ніколи цього не приховувала.

Зможеш закинути мені найменшу приязність до паРаші на підставі котрогось з моїх постів на цьому форумі - посиплю голову попелом.
Давай.
Нє, нє, не треба багато слів - лише про Порошенка під час війни, замість хуйло.
   
Re: Чи буде Зеленський як Порошенко?

Уточни, будь ласка. Кого бабці в автобусі кленуть? Зеленського чи Хуйла?
Ще раз нагадую ваше питання, щоб не було зайвого.
   
Re: Чи буде Зеленський як Порошенко?

Нє, нє, не треба багато слів - лише про Порошенка під час війни, замість хуйло.
Перекладаєш зі своєї явно хворої голови на мою?
Хто сьогодні розповів казочку у стилі Лірника про те, як бабці в афтобусі казяться від ненависті до Зе ?
Де це такий афтобус курсує?
Між Костромою та Алапаєвськом? Спалилася, ЛАРТО. Чи то  з казочкою, чи то з місцем поточного перебування.
   
Re: Чи буде Зеленський як Порошенко?

Перекладаєш зі своєї явно хворої голови на мою?
Хто сьогодні розповів казочку у стилі Лірника про те, як бабці в афтобусі казяться від ненависті до Зе ?
Де це такий афтобус курсує?
Між Костромою та Алапаєвськом? Спалилася, ЛАРТО. Чи то  з казочкою, чи то з місцем поточного перебування.
Нехай нам та ваша нехвора голова розкаже, скільки помийних  постів про Порошенка під час війни видала на гора . Десь лічильник же ж зафіксував: спочатку на Турівській вам бонуси нараховували, пізніше на Банковій. 
:shuffle:
І ми вирішимо, чи мають право прості люди мати свою думку про владу…
Щодо Лірника, то вперше про таке почула. Невже обговорювалося на форумі? Щось я пропустила.
Але видно бабці не тільки у Львівській області чимось не задоволені.  :laugh:
Лірник не розповів, де таке чув?
   
Re: Чи буде Зеленський як Порошенко?

Нехай нам та ваша нехвора голова розкаже, скільки помийних  постів про Порошенка під час війни видала на гора . Десь лічильник же ж зафіксував: спочатку на Турівській вам бонуси нараховували, пізніше на Банковій. 
:shuffle:
І ми вирішимо, чи мають право прості люди мати свою думку про владу…
Щодо Лірника, то вперше про таке почула. Невже обговорювалося на форумі? Щось я пропустила.
Але видно бабці не тільки у Львівській області чимось не задоволені.  :laugh:
Лірник не розповів, де таке чув?
треба було порадити бабкам їхати на чужину заробляти на хліб.

ЗІ Думаю ларта сама провокувала бабок проти влади, а ті бачили що дура, не стали заперечувати.
   
Re: Чи буде Зеленський як Порошенко?

 Так що,  відправляємо Кучму в Мінськ та сєкрєтно мудачука з ким він хоче? У петюні ж вийшло, сєкта раділа жмуруканію
   
Re: Чи буде Зеленський як Порошенко?

Нехай нам та ваша нехвора голова розкаже, скільки помийних  постів про Порошенка під час війни видала на гора . Десь лічильник же ж зафіксував: спочатку на Турівській вам бонуси нараховували, пізніше на Банковій. 
:shuffle:
І ми вирішимо, чи мають право прості люди мати свою думку про владу…
Щодо Лірника, то вперше про таке почула. Невже обговорювалося на форумі? Щось я пропустила.
Але видно бабці не тільки у Львівській області чимось не задоволені.  :laugh:
Лірник не розповів, де таке чув?
Помийних постів про людину, якій висунуто звинувачення по декількох статтях за ознаками держзради? Яка посилено просувала нагору Мудачука?
А те, що ти зараз абсолютно штучно, скориставшись власною незграбною вигадкою про бабусь в афтобусі виср*лася на чинного президента України, який ні з хуйлом не жмурукає, ні ОРДЛО не фінансує - це значить нормально?
І Лірник багато чого тут розповідав - не вірю, що ти не чула, або хоча би відголосків.
Ти ж тут бігаєш як вжарена : Зеленський - кака, Юльки - взагалі породження пекла, Петро з Дрищем - дві цяці, а кацікра - третя цяця, Схід - третій сорт, Захід - перший
Ти ж тільки з "неправильними" на твою хвору думку українцями тут воюєш, як от сьогодні коли прокололася з бабками, які ні словом не згадуючи хуйла "кленуть" Зеленського
   
Re: Чи буде Зеленський як Порошенко?

ЗІ Думаю ларта сама провокувала бабок проти влади, а ті бачили що дура, не стали заперечувати.
та не було ніяких бабок насправді
Можете взагалі таке уявити, щоб зараз хтось проклинав Зе - без жодної згадки про Хуйла та паРашу?
Ну, може хіба що якісь аж надто посунуті на Петро індивідууми, які досі не можуть змиритися з тим, що якийсь комік зайняв місце самими небесами призначене для їхнього каракулевого ідола
   
Re: Чи буде Зеленський як Порошенко?
LSD

Помийних постів про людину, якій висунуто звинувачення по декількох статтях за ознаками держзради? Яка посилено просувала нагору Мудачука?
А те, що ти зараз абсолютно штучно, скориставшись власною незграбною вигадкою про бабусь в афтобусі виср*лася на чинного президента України, який ні з хуйлом не жмурукає, ні ОРДЛО не фінансує - це значить нормально?
І Лірник багато чого тут розповідав - не вірю, що ти не чула, або хоча би відголосків.
Ти ж тут бігаєш як вжарена : Зеленський - кака, Юльки - взагалі породження пекла, Петро з Дрищем - дві цяці, а кацікра - третя цяця, Схід - третій сорт, Захід - перший
Ти ж тільки з "неправильними" на твою хвору думку українцями тут воюєш, як от сьогодні коли прокололася з бабками, які ні словом не згадуючи хуйла "кленуть" Зеленського
Ібанута, ніяк не вийде з неї совок...
   
Re: Чи буде Зеленський як Порошенко?

Ібанута, ніяк не вийде з неї совок...
Брудний свинопокидьок заступив на зміну?
   
Re: Чи буде Зеленський як Порошенко?
LSD

Брудний свинопокидьок заступив на зміну?
:D
   
Re: Чи буде Зеленський як Порошенко?

   
Re: Чи буде Зеленський як Порошенко?

Чи це? Саме свіже:
https://youtu.be/rt4fEOeh1fY
Володимир Зеленський дав інтервʼю для The New York Times
   
Re: Чи буде Зеленський як Порошенко?

Щось усе моє склеїлося з Мирослави питанням, отож виділяю ще раз:

Щось я не пригадую, щоб ви персонально Рашку кляли і всіх там, замість того, щоб їздити по Порошенку. А війна йшла і люди гинули…
Як там було жидоромбаро, убивця, барига… Нє барига - то вже було майже як комплімент…
Уже й не памʼятаю. Давно прогортаю майже все вами написане…забула, даруйте, але було стільки…
А про того, що питаєтеся - ну нічого не пригадую.


Мирослава ікру коцапську не їла, на відміну від тебе ..  :fool:
   
Re: Чи буде Зеленський як Порошенко?

Насправді це був такий дешевенький примітивний трюк від ЛАРТИ - перекласти на чиїюсь голову власну...особливіст ь
Чи пригадає хтось, щоб ЛАРТА хоч колись сказала слово криве проти паРаші?
А заявити, що то навпаки Мирослава ніколи "не кляла Рашку" - то хто ж після такого посміє запідозрити саму ЛАРТУ у певній прихильності до паРаші? )))
І що зробиш, коли тут пам"ятають, як гуртом переконували ЛАРТУ відмовитися від кацікри, бо нормальні українці не купують кацтовари, а вона як затялася : "мене турбує лише одне - аби путєн не насипав якогось новічька до моєї банки з ікрою"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія