Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вам пропонували підписати угоду про співпрацю? 8-)

Re: Вам пропонували підписати угоду про співпрацю? 8-)

Паранойя.  :facepalm1:

 :facepalm1:

Тобто у вас психічні відхилення - що обмежують вам займатися певними видами діяльності.
   
Re: Вам пропонували підписати угоду про співпрацю? 8-)

Згідно із законом України про Про психіатричну допомогу. У відділах соціального захисту є список підприємств із квотами вакансії для даної категорії.
   
  Вчора колядував в оселі однокласника. Він мене за чаркою запитує: - А пам"ятаєш отого пенсіонера з котрим ти сидів за цим столом минулого раку?
  - Звісно, пам"ятаю. Освічений, приємний чоловік.
  - Він колись в КДБ у відділі боротьби з релігією працював - вербував священників, пресвітерів і таке інше.
  - М-да. Завербувати ж то теж вміти потрібно...
 B-)
В тебе все село як не колдуни з відьмами то кдбшники зі злодіями )
   
В тебе все село як не колдуни з відьмами то кдбшники зі злодіями )

А решта - сексоти. Нормальний лишень один - антік!
   
   Напарницею у лабораторії була дівчина, котра раніше працювала в міліції. Була вона не з вродливих, але заміж вийшла за дуже симпатичного хлопця. Чомусь подумалося тоді: ось я відмовився від чар-зілля, а вона, певно, - ні… Запам'яталась її розповідь про участь в специфічній ризикованій операції: "Послали мене під виглядом шукаючої істини дівчини до християн на їхнє молитовне зібрання. Дали сумочку із радіостанцією, щоб чути що на тому зібранні відбувається. Та от несподівано під час богослужіння щось в тій радіостанції перемкнулось й із сумочки... стали лунати міліцейські переговори! Та я не розгубилася: стала голосніше за усіх кричати "Господи, врятуй мене!" й при цьому щосили лупити руками по тій сумочці. Очевидно Бог справді є, тому що невдовзі голоси припинились". Присутні у лабораторії аж заходились від сміху...  :gigi:  :facepalm1:
   
А решта - сексоти. Нормальний лишень один - антік!
Антік все суміщує- гівно а не людина)
   
В тебе все село як не колдуни з відьмами то кдбшники зі злодіями )
а ще самашеччі які громлять бабусини хатинки
   
Цікава дискусія, хлопці. Просто самому колись опером в карному розшуку довелось попрацювати.   :gigi:
і як?
   
Так, пропонували... Наприкінці 1989 року.

Надіслав нахрін і більш не бачив...

Дуже сумно було дізнатись, що батько працював на них... І його було депортовано з Відня у 2008 року...

Потім батько їздив лише у Туреччину та Хорватію (до речі, я не розумів, звідки в нього гроші на це)... Нажаль, помер у 2010 і ми не поговорили...  Це сумна істроїя була - ми з дружиною поїхали до Чернігова в той день, і повертались додому. Була якась несерьозна спека, але ми пересидили у Печерах у Чернігові... Повертались вже після 18 години... Ще по шляху придбали пива  під футбол... Але потім мені мама подзвонила, повіомила, що батька немає з дачі, і не звонить, ну кажу, приїду зараз і з"ясуємо... Ну, знайшли тіло, дочекались Дніпровського МВС, оформлювали 5 діб, з експертизою... :(

Але...

Проте, десь потім, я знайшов документи на кондиціонер у квартирі, охрінів... Кондиціонер за 24 000 Є - нормально???  так там всі функції і не вивчив...

Мати теж молодець, продала дачу за 240 000 грн, а мене продала ту угоду за 85 000... Дуже вдячний... Як мене прокинули батьки, я їм не поробачу навіть посмертно...

Це сумно, насправді... :)

Колись розповім, як то - дізнаватись про все це :(
   
Re: Вам пропонували підписати угоду про співпрацю? 8-)

Мені в армії coвкa "особіст" пропонував. Я служив не в Україні, а він був земляк з України. Одесит. Навіть по українськи розмовляв зі мною. Хитрий дядя. Дав домашній телефон - каже дзвони в любий час як шось. Якісь папери підписував, вже не памятаю шо там було. Ше він "зваблював" якоюсь протекцією в інститут "особістів", бо їм потрібні "такі розумні як ти". Я правда його трохи образив, сказавши: Тy шо хочеш шоб я знаменитий Львівунівер поміняв на це хєр знати шо?
В результаті після пари ЧП в роті, про які я "нічого не чув і не бачив" він перестав зі мною контактувати. Мабуть знайшов когось іншого в роті, xто "чув і бачив" краще.   :D
   
Так, пропонували... Наприкінці 1989 року.

Надіслав нахрін і більш не бачив...
Дуже сумно було дізнатись, що батько працював на них... І його було депортовано з Відня у 2008 року...

Потім батько їздив лише у Туреччину та Хорватію (до речі, я не розумів, звідки в нього гроші на це)... Нажаль, помер у 2010 і ми не поговорили...  Це сумна істроїя була - ми з дружиною поїхали до Чернігова в той день, і повертались додому. Була якась несерьозна спека, але ми пересидили у Печерах у Чернігові... Повертались вже після 18 години... Ще по шляху придбали пива  під футбол... Але потім мені мама подзвонила, повіомила, що батька немає з дачі, і не звонить, ну кажу, приїду зараз і з"ясуємо... Ну, знайшли тіло, дочекались Дніпровського МВС, оформлювали 5 діб, з експертизою... :(

Але...

Проте, десь потім, я знайшов документи на кондиціонер у квартирі, охрінів... Кондиціонер за 24 000 Є - нормально???  так там всі функції і не вивчив...

Мати теж молодець, продала дачу за 240 000 грн, а мене продала ту угоду за 85 000... Дуже вдячний... Як мене прокинули батьки, я їм не поробачу навіть посмертно...

Це сумно, насправді... :)

Колись розповім, як то - дізнаватись про все це :(
---
Ти ще про дідуся партапаратчика забув розказати.
Ну той,що тебе насильно в Крим на своїй "Волзі" возив кожного року.
   
---
Ти ще про дідуся партапаратчика забув розказати.
Ну той,що тебе насильно в Крим на своїй "Волзі" возив кожного року.

Дідусь то трохи інша історія... Він не копійки не взяв з того процесу... Але з 1970 по 1985 (15 років) він заробляв десь від 750 до 900 рублів на місяць... Возив одного разу на "Побєді" 1949 року, потім вже на ВАЗ... 

Ну був я з золотої молоді у 80-93 роки, я не пишаюсь з цього, але це досвід і увага... Пару тися рублів мені на рік давали, ну 65 на місяць я лаборантом  отримував...

48 рублів коштувала авіаподорож з Києва до Таллінна на 6 днів (переліт, готелі, харчування, екскурсі..)

Круїз по Кавказкій Лінії на Т/Х Лев Товстий у квітні (ми з дружиною відпочивали), у квітні 1991 року коштував 1750 рублів... На двох... Загалом 3500, але то повна... А по студентьських - так/половина :)... І геликптерна екскурсія від Сочі до Риці та Казбеку над Кавказом і повернення - 90 рубілв... Але те того було варте...

Там була одна проблема - за гроші то придбати було неможливо... Але у СРСР я знайщов дірку для "мілкоолегархів"... А тупо приїзжав за 92 доби під пам"ятник Дерипасу біля сходів, як знизу дивитись, там буди каси...

І тупо всім казав, що я  - перший - і загалом, ви прийшли вчора ввечері, а я тут спав півтори доби на сходах... Інших варіантів не було не за які гроші... Моя мати ще палили, і я їй привіз контрабанду - блок Честерфілда - за 110 рублів на вокзалі :)  Пачка - 11 р... Хто жив в Одесі у січні 1991 - той знає...

До того я по Кирмсько-Кавказький лінії подорожував лише т/х Молдавія, то було у 5 бальній шторм дуже цікаво... :) Ледь не здох (Новоросійськ-Ялта)... У Ялті ми з батьком зійшли і тролейбусом поперлись на Київський потяг 12й у Сімф, бо дістало то море...

А так - нам стала двокімнатна каюта першого класу на два тижні... ТБ із усіма західними програмами (у 1991 відкив NBC N та інше) Окремий столик у ресторані... Культурна програма - О. Антонов, два концерти, і ще хтось нецікавий... :) І багато ще чого...

З тих трьох подорожів -  на т/х Молдавії - дві, і на т/х Л. Товстой - одна - я найбільше полюбляю Батумський ботанічний сад... Ну хто бачив, той бачив...

Потім в Одесі заватажились у СВ на Київ, і до побачення...

Просто ми не знали, що "допобачення" буде назавжди...







 
   

Останнє редагування: 26 грудня 2023 19:35:04 від СDay
   
В сенсі - ми багато разів ще були і в Одесі, і у Коблево, і у Миколаєві, і Херсоні... Але ніколи - на Кавказький лінії... До речі, до Сухумі ми вже не заходили...

А у Батумі були у день виборів пана Гамсахурдія Президентом Грузії ( Березень 1991)... Таке життя... Не перекладав... :) 

Пассажирское судно "Лев Толстой", заложенное на польской судоверфи в Щецине, теперь принадлежит индусам и называется Ocean Life. "

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія