Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фаріон і Корчинський стукають прикладом у ващі двері. Відчиняйте!!!

Яка компашка! Медведчуковець та дружбан Дугіна та Арестовича - Корч, кдб-шниця Фаріоніха... в їх затишну компашку не вистачає втікача Люськи...
   
Яка гарнюня стала Фаріон  (tu) 
   
Яка компашка! Медведчуковець та дружбан Дугіна та Арестовича - Корч, кдб-шниця Фаріоніха... в їх затишну компашку не вистачає втікача Люськи...

а ти що робиш в Італії?
   
Я попереджав що корч випливе вслід за арестовічєм  :lol:
   
А й справді, чому Сєлігєрскій арьол Корчинський без свого дружбана Арєстовічя? Який птічнік не комплектиний  :shuffle:
   
Яка гарнюня стала Фаріон  (tu) 
Постав пляшку пластичному хірургу.
Її заслуги в тому нуль.
   
зверніть увагу як зала зустрічає Фаріон

   
Сцуко, гурток гебешних провокаторів. Люська бере в ньому участь по скайпу  8-)
   
Сцуко, гурток гебешних провокаторів. Люська бере в ньому участь по скайпу  8-)
Дивно, що не всі це розуміють.
   
Укроси оббрехують патріотів  B-)
   
Постав пляшку пластичному хірургу.
Її заслуги в тому нуль.
та не зліться
   
Укроси оббрехують патріотів  B-)
Патріота Сєрьожу!
   
зверніть увагу як зала зустрічає Фаріон
як, протестно? я не дивилась
   
Дивно, що не всі це розуміють.
Рішуче - так. А я не часто з тобою погоджуюсь.
   
як, протестно? я не дивилась
Їдь за Бякою в Європу, там тобі пояснять як волонтерити на собачі гроші.
   
Рішуче - так. А я не часто з тобою погоджуюсь.

Сиділа у Львові, всіма вже забута. Нікого не чіпала.
 :lol:  :weep:

   
Як завжди, слухаючи п. Ірину, щось занотовую: прізвища, думки...
Молодець, що не здається, що її не зламати.
Я не є прихильником її стилю, але зрозуміла. що саме такою вона може боротися.
В Україні зараз активно працює 5-та хуйло колона. Неймовірна агресія, крик, розписані тексти і завчені напам'ять. І наші суржикові гуски, слухаючи це,  покірно йдуть на поводу. "Так. так, без кацапського язика ніяк..."
Я особисто не можу цьому протистояти - тут потрібна така ж пискатість і майже зворотня агресивність. Я просто розвертаюся геть.
Добре сказано Корчинським: можна програти багато битв, але одну битву за мову не можна програти - це катастрофа нації. За що тоді воюємо? За що гинуть наші найкращі?
   
Як завжди, слухаючи п. Ірину, щось занотовую: прізвища, думки...
Молодець, що не здається, що її не зламати.
Я не є прихильником її стилю, але зрозуміла. що саме такою вона може боротися.
В Україні зараз активно працює 5-та хуйло колона. Неймовірна агресія, крик, розписані тексти і завчені напам'ять. І наші суржикові гуски, слухаючи це,  покірно йдуть на поводу. "Так. так, без кацапського язика ніяк..."
Я особисто не можу цьому протистояти - тут потрібна така ж пискатість і майже зворотня агресивність. Я просто розвертаюся геть.
Добре сказано Корчинським: можна програти багато битв, але одну битву за мову не можна програти - це катастрофа нації. За що тоді воюємо? За що гинуть наші найкращі?

 :facepalm:
   
Я не є прихильником її стилю, але зрозуміла. що саме такою вона може боротися.

Именно такая, как ее и учила #коммунистическаяпартиясоветскогосоюза (капесесе). Красножопые именно таких и ценили. И именно такие добивались хороших успехов. карабкаясь по карьерной партийной лестнице.

PS Хотя, сейчас это так не работает.
   
зверніть увагу як зала зустрічає Фаріон

https://youtu.be/CbItquhQBqE
2-годинна зустріч, яка і не була розрекламована! На щастя ще залишилися українці в Україні.
   
дь за Бякою в Європу, там тобі пояснять як волонтерити на собачі гроші.
шозабрєд
   
Стукають прикладом? А шо, на дверях якісь знаки заранє поставили?
Цікаві алюзії стимулює ТС....
   
Не заважайте "українству" дрочити на свою орлицю.
   
Именно такая, как ее и учила #коммунистическаяпартиясоветскогосоюза (капесесе). Красножопые именно таких и ценили. И именно такие добивались хороших успехов. карабкаясь по карьерной партийной лестнице.

PS Хотя, сейчас это так не работает.
Таою маму учила другая партия? Или все 100500 наших партий прилетели с других галактик?
На самом деле вы и есть те красножопые, до усеру боящиеся одной украинки. 
Ее недавно сбросили с карьерной лестницы, чего  ж вы снова сцытесь, комуняки? Хтой-то там больше двух собрался?     

   
   
:facepalm:
Корчинський працював на КГБ ще з кінця 80-х. СНУМ, війна в Придністров'ї, далі - Кавказ, куди сам не поїхав, але й не всі, направлені через нього, повернулися, провокації в Воронежі... Радикальний консерватор від слова "консерва"
   
Стукають прикладом? А шо, на дверях якісь знаки заранє поставили?
Цікаві алюзії стимулює ТС....
Понапивалися до глюків  [KA]
   
навряд чи стукають, нема адресата - савєти давно здохли, а кацапи не дійшли
   
Таою маму учила другая партия? Или все 100500 наших партий прилетели с других галактик?
На самом деле вы и есть те красножопые, до усеру боящиеся одной украинки. 
Ее недавно сбросили с карьерной лестницы, чего  ж вы снова сцытесь, комуняки? Хтой-то там больше двух собрался?     

Ой, как вы болезненно реагируете на коммунистическое прошлое вашей богини... А ведь вопрос даже не в том, что она пыталась в коммуняки лезть. Ее моральное уродство состоит в том, что она ВРАЛА про свое коммуняцкое лизоблюдство. Большего позора для того, кто лезет в моральные авторитеты, даже придумать сложно.

Если не поняли, повторю еще разок - она БРЕХАЛА, нагло и цинично. Это не прощается НИКОГДА.
   
Я не екстрасенс, не ясновидець, не вмію читати людей по очах чи жестах...
Для мене немає значення, що про людину говорять інші.(це характеризує тільки їх).

Мене цікавить тільки позиція людини. Що вона робить і що говорить.

Так ось, і в Фаріон і в Корчинського позиція на тепер повністю проукраїнська.
Без мови нема України.

А от всякі арестовичі, ваньки, світани... працюють на знищення української нації,  русифікуючи Україну.
   
Я не екстрасенс, не ясновидець, не вмію читати людей по очах чи жестах...
Для мене немає значення, що про людину говорять інші.(це характеризує тільки їх).

Мене цікавить тільки позиція людини. Що вона робить і що говорить.

Так ось, і в Фаріон і в Корчинського позиція на тепер повністю проукраїнська.
Без мови нема України.

А от всякі арестовичі, ваньки, світани... працюють на знищення української нації,  русифікуючи Україну.
Хто ж буде топити за комуняки і селігерівця як не божевільний)
   
Ой, как вы болезненно реагируете на коммунистическое прошлое вашей богини... А ведь вопрос даже не в том, что она пыталась в коммуняки лезть. Ее моральное уродство состоит в том, что она ВРАЛА про свое коммуняцкое лизоблюдство. Большего позора для того, кто лезет в моральные авторитеты, даже придумать сложно.

Если не поняли, повторю еще разок - она БРЕХАЛА, нагло и цинично. Это не прощается НИКОГДА.
То твоя мама брехала, когда тебя рожала (С)

Какие моральные авторитеты у тебя забились и точно это она в них лезла? Головой лезла или прикладом?  :lol:
   
Так ось, і в Фаріон і в Корчинського позиція на тепер повністю проукраїнська.
Без мови нема України.

А какая шикарно-правильная позиция была у добродія Кивы!!! Видео приложить? :)

PS Позиция коньюктурных флюгеров не интересует.
   
Як завжди, слухаючи п. Ірину, щось занотовую: прізвища, думки...
Молодець, що не здається, що її не зламати.
Я не є прихильником її стилю, але зрозуміла. що саме такою вона може боротися.
В Україні зараз активно працює 5-та хуйло колона. Неймовірна агресія, крик, розписані тексти і завчені напам'ять. І наші суржикові гуски, слухаючи це,  покірно йдуть на поводу. "Так. так, без кацапського язика ніяк..."
Я особисто не можу цьому протистояти - тут потрібна така ж пискатість і майже зворотня агресивність. Я просто розвертаюся геть.
Добре сказано Корчинським: можна програти багато битв, але одну битву за мову не можна програти - це катастрофа нації. За що тоді воюємо? За що гинуть наші найкращі?

як погода в Німеччині?
   
А какая шикарно-правильная позиция была у добродія Кивы!!! Видео приложить? :)

PS Позиция коньюктурных флюгеров не интересует.
 

Ківа був у правому секторі.. :-)o
   
какая шикарно-правильная позиция была у добродія Кивы!!! Видео приложить?
І в Корчинського в 2004 була антиукраїнська позиція, коли він кожен вечір з Джангіровим п'ятихвилинки ненависті до Ющенка проводив.

А тепер в нього позиція повністю українська.

І в Ківи в 2014 позиція була проукраїнська.

Люди можуть змінювати свою позицію.

Якби це було не так, то до цих пір більшість голосувала б за комуністів.
   
І в Корчинського в 2004 була антиукраїнська позиція, коли він кожен вечір з Джангіровим п'ятихвилинки ненависті до Ющенка проводив.

А тепер в нього позиція повністю українська.

І в Ківи в 2014 позиція була проукраїнська.

Люди можуть змінювати свою позицію.

Якби це було не так, то до цих пір більшість голосувала б за комуністів.

І у Арестовича була позиція повністю антиукраїнська, а потім стала повністю проукраїнська, а потім знову стала повністю антиукраїнська

"Люди можуть змінювати свою позицію." (с)
   
Люди можуть змінювати свою позицію.

Все верно, люди могут менять свою позицию. И это нормально. Но вот после этого изображать собой "совесть нации", и упрекать кого-то с другой позицией просто аморально. Свою точку зрения отстаивай, убеждай. Ну вот как вы это делаете в большинстве случаев. А вот гавкать, хамить по кацапски вместо аргументации, как это делают некоторые тётки (wow, кнопку "ё" специально для этого слова нашел :) ) - аморально.

PS Примечание. Слово "тётки" употреблено во множественном числе. Не спроста.
   
І у Арестовича була позиція повністю антиукраїнська, а потім стала повністю проукраїнська
Не було в нього проукраїнської позиції.
Він займався русифікацією України,  тобто знищенням української нації.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія