Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фаріон і Корчинський стукають прикладом у ващі двері. Відчиняйте!!!

краще бути такими кацапами як азовці
Азовці хіба теж там з Вами?  :lol:
   
Я как-то не предполагал, что двух моральных уродов и провокаторов будут называть настоящими патриотами, или находить что-то полезное в их деятельности. Пора уже научиться большинству писак на форуме в зрелом возрасте отличать дерьмо от человека и патриота.
Добре вони все розуміють, а чому лукавлять тут... :umnik2:
про це можна лише здогадуватись, самі не признаються ніколи.
   
Азовці хіба теж там з Вами?  :lol:
ну фаріон сказала що не вважає їх українцями бо розмовляють російською,
а от ви теж написали що мене не вважаєте українкою бо я проти фаріон,
то виходить що я з азовцями рідня :friends:
   
Де там особистість? Я не бачу.
Ну тут явно проблема не в окулярах
це вже вада яка лежить в моральній площині,
краще б зір підводив - це легко вирішується,
тому щиро співчуваю :sad:


От Фаріон - особистість. Лежіть собі в кюветі і попердуйте на неї.
фаріон мерзотна стерва на підсосі у хуйло,
от і мастурбуйте на її портрет,
виявляється збоченці бувають і такого штибу. :facepalm:
   
ну фаріон сказала що не вважає їх українцями бо розмовляють російською,
а от ви теж написали що мене не вважаєте українкою бо я проти фаріон,
то виходить що я з азовцями рідня :friends:
Я Вас, як і всіх нас, вважаю інвалідами безкоштовної совкової освіти та медицини.

Просто я це визнаю і приймаю.
Намагаюсь хоч якось зупинити розбрат та замислитись кожен про себе, свої помилки,
а не лише звинувачувати один одного в каліцтві.
   
   
Я Вас, як і всіх нас, вважаю інвалідами безкоштовної совкової освіти та медицини.

Просто я це визнаю і приймаю.
Намагаюсь хоч якось зупинити розбрат та замислитись кожен про себе, свої помилки,
а не лише звинувачувати один одного в каліцтві.
   
зупинити розбрат можна
заблокувавши фаріон в інфопросторі,
інших способів ще не вигадали
   
зупинити розбрат можна
заблокувавши фаріон в інфопросторі,
інших способів ще не вигадали
Чого ж не блокуєте?  Бодливій корові Бог рогів не дав?  :laugh:
   
Пиши краще  про ґеїв,в тебе це нормально виходить

А что ВЫ хотите, что бы я ВАМ написал про геев? Может я поищу в интернете, если не лень будет... А то я про геев как-то ничего не писал, и писать не собираюсь. Просто я про них мало что знаю.

А пишу я про гомофобов. В том числе и гомофобов из политической силы, которую представляет НЕУВАЖАЕМАЯ коммунистка Фарион. Эта та  политическая сила, идеология которой, по сути, декларирует создание в Украине режим тоталитарной диктатуры.

Ну и напоследок, что вас так возбудило в моем простом замечании? Фарион не лезла в коммунистки ради своей коммунистической карьеры? Может она не врала о том, что "ни-ни"... Или нагло врать украинцам - это совсем не аморально?
   
Він і насправді не зміг примирити навіть українців з хохлами, не те що всю Україну.
та він і не намагався
як дуже швидко з"ясувалося після інавгурації, у нього були зовсім інші цілі ніж розбудова правової європейської України
   
як і всіх мерзотників та їх самок я фаріон зневажаю
ви навіть уявити собі не можете, наскільки нам, українцям, байдуже, кого ви там зневажаєте
   
от і мастурбуйте на її портрет

виявляється збоченці бувають і такого штибу. :facepalm:
   
та він і не намагався
як дуже швидко з"ясувалося після інавгурації, у нього були зовсім інші цілі ніж розбудова правової європейської України
Та хто зна.
Отут вже точно "какая разніца" тепер. Минуло стільки років, так кардинально все змінилося. Як цим можна перейматись сьогодні?
   
нам, українцям байдуже
ми, Нікалай Втарой :D
   
Сказала Ірина Дмитрівна, що не вважає російськомовних українцями і маєтаке право.
Ну то нехай ця інформативно-балаклива курва
приїздить до хлопців на нуль і скаже то їм дивлячись в очі.
Там, де ціна слова життя. А так, вона типовий провокатор.
   
Ну то нехай ця інформативно-балаклива курва
приїздить до хлопців на нуль і скаже то їм дивлячись в очі.
Там, де ціна слова життя. А так, вона типовий провокатор.

Та всі ви провокатори.
Я ще розумію, що сцикуха Соколова могла по-молодості схибить.
Залиште вже хлопців в спокої. Вони і так за наші помилки страждають.
   
   
Ну то нехай ця інформативно-балаклива курва
приїздить до хлопців на нуль і скаже то їм дивлячись в очі.
Там, де ціна слова життя. А так, вона типовий провокатор.
Мерзота вона  :bueee:  бо провокатор то для неї надто м"яко.
   
А що ви хочете? Це ж як гойдалки. На лівацько-ліберальну політику цього одоробло ОБАМО прийшов ТрУмп, на усіх ціх рожевих єдинорожків прийшли орбани на вже якусь безмежну фемінізацію прийшли мусліми з паранжею... Люди не змінюються-змінюються лише гаджети. На " какая разница" і всю ЗЕлену смердючу малоросію звичайно гойданеться на ультра типу Фаріон і Корчинського- це крайнощи. Тобто українізація звичайно тре і вона йде. Але все воно природним шляхом без примусу повинно йти і таки йде.

 Звісно, будуть фаріони які все зведуть лише до мови. Тобто, коли ми кажемо гасло: "Армія, мова. віра"- це означає і те, що не тільки мова, а й захист, тобто армія, віра, але не лише молитви-тре ще битися. Ці поняття неподільні і саме вони вирішують що таке патріотизм. Бо за Україну тре битися, мову тре поширюввати та піднімати, вірити, але не лише молитися.

 Я не особливо звертаю увагу на Фаріон чи Корчинського- там ще хайпу багато, там хочуть уваги- це було й буде. Нехай...
   
На " какая разница" і всю ЗЕлену смердючу малоросію звичайно гойданеться на ультра типу Фаріон і Корчинського
І ніяка Фаріон не ультра, вона вірна помічниця найвеличнішого лідера сучасності таваріща Зєлєнскава, та нещадна борчиця з антинародним режимом Порошенка. Принаймні приймала активну участь в збройному повстанні проти Порошенка, а таваріща Зєлєнскава зазвичай дуже хвалить в своїх ефірах, наприклад у Влащенко. І на виборах активно боролась за перемогу "какой разніци"  :lol:
Але ми чомусь в усій цій суперечці стараннями ЛАРТИ та Г_Сміт забули про видатного діяча сучасності Карчінскава. Він не лише сєлігєрскій дугінєц, але й безжальний борець з "аранжєвай чумой", який на замовлення Медведчука разом з Джангіровим невтомно мочив проукраїнські сили ще 20 років тому.
   
І ніяка Фаріон не ультра, вона вірна помічниця найвеличнішого лідера сучасності таваріща Зєлєнскава, та нещадна борчиця з антинародним режимом Порошенка. Принаймні приймала активну участь в збройному повстанні проти Порошенка, а таваріща Зєлєнскава зазвичай дуже хвалить в своїх ефірах, наприклад у Влащенко. І на виборах активно боролась за перемогу "какой разніци"  :lol:
Але ми чомусь в усій цій суперечці стараннями ЛАРТИ та Г_Сміт забули про видатного діяча сучасності Карчінскава. Він не лише сєлігєрскій дугінєц, але й безжальний борець з "аранжєвай чумой", який на замовлення Медведчука разом з Джангіровим невтомно мочив проукраїнські сили ще 20 років тому.
Хочете опускатися до рівня Юльки і юльків, а саме цей стиль (сам дурак) вона внесла у спілкування. то що вдієш?
Фаріон захищає украінство в Україні і за це їй подяка, бо практично єдина.
Але так виглядає, що і не можете заперечити ні однієї тези, сказаної Фаріон. Українські офіцери мають право давати публічне інтерв'ю мовою окупанта?  Матюкатися на адресу жінки?
Вам Порошенко очі засліпив і мозок заклинив? За що украінські найкращі сини гинуть, за МалоКацапію?
Ви стали на один бік з Кадрою та іншими кацапськими пропагандонами? Гарне товариство!  :facepalm1:




Останнє редагування: 31 грудня 2023 09:54:21 від ЛАРТА
   
Хочете опускатися до рівня Юльки і юльків, а саме цей стиль (сам дурак) вона внесла у спілкування. то що вдієш?
Фаріон захищає украінство в Україні і за це їй подяка, бо практично єдина.
Але так виглядає, що і не можете заперечити ні однієї тези, сказаної Фаріон. Українські офіцери мають право давати публічне інтерв'ю мовою окупанта?  Матюкатися на адресу жінки?
Вам Порошенко очі засліпив і мозок заклинив? За що украінські найкращі сини гинуть, за МалоКацапію?
Ви стали на один бік з Кадрою та іншими кацапськими пропагандонами? Гарне товариство!  :facepalm1:
Ви зі своїм склерозом стали на бік відвертої антиукраїнської погані, при чому дуже тупо, з ігноруванням фактів, про які Вам пишуть.
Мені глибоко начхати, про що говорить прихильники певної політсили Фаріон чи така сама курва Ніцой. Головне - це їхні дії та результати їхнії дій.
   
Ви зі своїм склерозом стали на бік відвертої антиукраїнської погані, при чому дуже тупо, з ігноруванням фактів, про які Вам пишуть.
Мені глибоко начхати, про що говорить прихильники певної політсили Фаріон чи така сама курва Ніцой. Головне - це їхні дії та результати їхнії дій.
А навіть ніхто не згадує як Фарііон с "Свободою" підставили Ющенка в свіій час. Всі про мову, та про дитсадок, та про русскагаварящіх в трусіках. Бо всі ті Корчинськіі, Влащенки, Соколови саме для того її й витягають у інфопростір, щоб спрямувати стріли лише на мову. Он навіть звільнили з роботи, щоб у неї було біільше часу на мейкап перед ефірами.  :D   
   
А навіть ніхто не згадує як Фарііон с "Свободою" підставили Ющенка в свіій час. Всі про мову, та про дитсадок, та про русскагаварящіх в трусіках. Бо всі ті Корчинськіі, Влащенки, Соколови саме для того її й витягають у інфопростір, щоб спрямувати стріли лише на мову. Он навіть звільнили з роботи, щоб у неї було біільше часу на мейкап перед ефірами.  :D 
Якщо людина переходить на хамство, то марна справа щось пояснювати.
   
Якщо людина переходить на хамство, то марна справа щось пояснювати.
Якщо людина ігнорує факти і вперто торочить свої вигадки, то спілкуватись з нею можна лише відверто грубо.
   
Якщо людина ігнорує факти і вперто торочить свої вигадки, то спілкуватись з нею можна лише відверто грубо.
дякую, що мій нік не згадали  :)
   
А навіть ніхто не згадує як Фарііон с "Свободою" підставили Ющенка в свіій час. Всі про мову, та про дитсадок, та про русскагаварящіх в трусіках. Бо всі ті Корчинськіі, Влащенки, Соколови саме для того її й витягають у інфопростір, щоб спрямувати стріли лише на мову. Он навіть звільнили з роботи, щоб у неї було біільше часу на мейкап перед ефірами.  :D 
...корчинського зараз ніхто не дивиться, то він запросив Фаріон, щоб підійняти рейтинг, а насправді він гівнюк та має тут на ФУПі аж три ніка....:))
   
...корчинського зараз ніхто не дивиться, то він запросив Фаріон, щоб підійняти рейтинг, а насправді він гівнюк та має тут на ФУПі аж три ніка....:))
всі партії гівно хуляче. Об"єднує їх спільна ненависть до Ф.
Якби Зе встиг іще сьогодні видати наказ стрічати новий рік під бій курантів разом з кадрою, то ось вам і єдина "УкрАина".   
   
Ви просто тупорилі, бо то очевидно "сатира".

"сатира"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія