Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

КМІС: Більшість українців проголосували б за Чорновола X(

Цитувати
Серед респондентів, які дійсно в 1991 році мали право голосу, 81% проголосували б за В’ячеслава Чорновола і 10% – за Леоніда Кравчука, якби могли повернутися у 1991 рік.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) упродовж 29 листопада-9 грудня 2023 року, інформує Цензор.НЕТ.
У грудні 2023 року соціологи поцікавилися у респондентів, а за кого з двох основних кандидатів вони би зараз віддали голос, якби опинилися в 1991 року (для спрощення запитували лише про Л. Кравчука і В. Чорновола).
"Серед нинішніх українців зараз би 74% проголосували за В. Чорновола, а за Л. Кравчука віддали би свій голос 13%. У перерахунку до тих, хто голосував би і визначився з вибором, 86% голосів було би подано за В. Чорновола, 14% - за Л. Кравчука. Зокрема, серед респондентів, які дійсно в 1991 році мали право голосу (зараз це люди у віці 50 років і старше) 81% проголосували б за В. Чорновола і 10% - за Л. Кравчука", - зазначають у КМІС. Джерело: https://censor.net/ua/n3463611

от я вас питаю, за кого б ви проголосували у 2019?
   
от я вас питаю, за кого б ви проголосували у 2019?

За Юлію Тимошенко!  :love:

Зараз вся свиноферма з трусів вискакувати буде...  :pooh_lol:
   
Re: КМІС: Більшість українців проголосували б за Чорновола X(

Памʼятаю ті вибори. Мій дядько, що жив у Славутичі називав дебілами сусідів узкоізиких, які за Кравчука голосували. Сусіди щось там огризалися, але пояснити вмотивовано свого вибору не могли. То дядько їм сказав, що їхні діти заплатять за їхній дебільний вибір. Розумний був дядько, на жаль помер вже давно бо працював на ЧАЕС, потім ліквідував наслідки й нахапався радіації, що різко здоров’я посипалося :(
   
"мудрий" нарід вчиться на власних помилках, а не помилках інших  :facepalm1:
   
"мудрий" нарід вчиться на власних помилках, а не помилках інших  :facepalm1:

от про американців теж кажуть що таки зроблять правильний вибір коли перепробують всі інщі... B-)  хоча Трампа вони вже пробували. Невже і вони зіпсувалися?
   
Зараз вся свиноферма з трусів вискакувати буде...  :pooh_lol:

 (tu)

Даних про те, скільки людей будуть святкувати Різдво 7 січня немає? Це ж ті, що привели до влади кравчуків, кучм та чугуніїв.

Останнє редагування: 25 грудня 2023 12:07:43 від Serhiyrw
   
Через 30, признаються шо повернулись б до Петра  :laugh:
   
нагадування про феномен несамовитого, м"яко кажучи, Трампа дуже доречний і красномовний
   
За Чорновола.
Здається, я так і зробила тоді.
   
от я вас питаю, за кого б ви проголосували у 2019?[/size]
якби ще Ви могли гарантувати, що "з відомим результатом через 30 рокіів було б отак і так"

   
Тому що кажеш А, кажи і Б. А сказали, а на Б сміливості не вмстачило. На відміну від балтійців.
   
от я вас питаю, за кого б ви проголосували у 2019?
За Мінськ3??? :weep:
   
"мудрий" нарід вчиться на власних помилках, а не помилках інших  :facepalm1:
точно "вчиться"? чи просто чогось з'явилось бажання "переграти" вже зроблене ?  :-)o
   
нагадування про феномен несамовитого, м"яко кажучи, Трампа дуже доречний і красномовний

ну так Кучму обрали ДВІЧІ!!! :X
   
А я б проголосував за Левка Лук'яненка.
   
от я вас питаю, за кого б ви проголосували у 2019?

   
ну так Кучму обрали ДВІЧІ!!! :X
а Симоненка ні разу. Пече?
і Мороза ні разу.
і Тимошенко ні разу.
іі Литвина ні разу
іі Медведчука ні разу.
 B-)
   
Через 30, признаються шо повернулись б до Петра  :laugh:
До риговоняли, що змінив п'ять партій і під час Майдану бігав по Банковій вибиваючи собі преференції, який унеможливив покарання ПР і таке інше?

 Канєшна-канєшна!!! :lol:
   
Через 30, признаються шо повернулись б до Петра  :laugh:

 (tu)

«Па́ртія регіо́нів» (скорочено «ПР» або «регіони») — заборонена в Україні проросійська політична партія, створена 26 жовтня 1997 року як Па́ртія регіона́льного відро́дження Украї́ни і брала участь в українських парламентських виборах 1998 року під цією ж назвою[9].

2000 року партії «Партія регіонального відродження України», «Партія солідарності України», «Партія праці», «Всеукраїнська партія пенсіонерів» і партія «За красиву Україну» об'єдналися в Партію регіонального відродження «Трудова солідарність України», співголовами якої стали лідери об'єднаних партій Володимир Рибак, Валентин Ландик та Петро Порошенко; до президії новоствореної об'єднаної партії увійшли Микола Азаров, Юхим Звягільський та Леонід Черновецький[10]. Наприкінці 2001 року на позачерговому з'їзді партія зробила частковий ребрендинг та змінила назву на «Партію регіонів», головою якої було обрано Миколу Азарова[10].

 Лідерами партії тоді були Микола Азаров, Володимир Рибак, Володимир Семиноженко, Петро Порошенко, Геннадій Самофалов та Валентин Ландик[11].

До листопада 2004 року партія підтримувала президента Леоніда Кучму, під час парламентських виборів 30 березня 2002 року приєдналася до проурядового альянсу «За єдину Україну!». Останнім лідером партії, обраним у 2014 році на з'їзді, був Володимир Рибак[12]
   
Якби в 2019-му до списку кандидатів не додали "по приколу" перепис ідіотів, який і виграв, теж все було б не так як зараз тепер.
   
За 30 років Україна доросла до Чорновола і дожилася до Зеленського.
   
Re: КМІС: Більшість українців проголосували б за Чорновола X(
TC

За Зеленського. :)
Тепер розумію, шо не помилився.  (tu)
   
За Зеленського. :)
Тепер розумію, шо не помилився.  (tu)

авжеж, не проголосував би за Зе, не опинився би у Польщі (згідно ІР). А таких біженців більше 5 млн. бо не помилились з вибором у 2019.
   
Re: КМІС: Більшість українців проголосували б за Чорновола X(
TC

авжеж, не проголосував би за Зе, не опинився би у Польщі (згідно ІР). А таких біженців більше 5 млн. бо не помилились з вибором у 2019.

Не проголосував би за Зе - опинився би в  малоросії.
   
авжеж, не проголосував би за Зе, не опинився би у Польщі (згідно ІР). А таких біженців більше 5 млн. бо не помилились з вибором у 2019.

Уєпан підарашенівський, ти про свій ір нічого не бажаєш сказати? Може вернешся в Україну та в окопі так вболівати за Україну будеш. Заразом вилупків-ухилянтів свого патріота-мародера з Лондону привіз би.
   
А я б проголосував за Левка Лук'яненка.
Який узалежнив себе від Тимошенко?
   
До біса ця віра народу в мудрого президента
Хоч голоборотька хоч гетьмана хоч тцаря
Ну ж хуйня повна
Кацапобачення

Тим паче пан В'ячеслав був під впливом поетів миздобулів 
Емоційна людина

І хоча емоції не завжди заважають
Але коло умовного Гавела завжди мають  бути команда технокократів а не поетів
В чому успіх Балтії (а це на хвилину частини ссср)
???
В десанті балтійців з штатів та європи
І вони зайняли ключові місця і вивели країни в Унію

Не поетів що крім відродження ні в чому не петрали
А саме технократів 

І на жаль Чорновіл би повторив долю Шушкевича
А країна ймовірно шлях бульбашів 
Кравчукча і кучмо недалекого розуму
Але поет є поет
Емоції
І жодного планування

Мій кузен паризький (з дипломом сорбонни) пропонував задурно рік попрацювати з групою технократів і розробити проект трансформації України особисто ВЧ . Перемовини 1992 зайшли в тупик
Поети павличко яворівські заблокували

Зрозумієте вірно
Немає нічого злого в поетах тим паче відродження
Але то інший спосіб макітри
І сам Чорновіл не вдупляв багатьох практичних речей
Виховання тараса тому доказ
І пані Чорноволова теж повпливпла

Не було б з України Балтії на тому етапі
То виключено

Навіть До що заїодив в кращих умовах (совок кучмо обісрався) все ж попав під вплив миздобулів
Хоча і сам плямплям знаменитий миздобул що задумав про призначення  зустрічі через пару хвилин після погодження
Різдво 2005р доведося бути з паном президентом в Яремчі
Ніхуя толкового
Глечики і сокирки три дні плямплям

Немає нічого злого  в поетах пані і панове
Але Чорновіл був приречений
Не кучмом
Неготовністю тест (сорі за слово) 
   
   
от я вас питаю, за кого б ви проголосували у 2019?

Мій сусід по кімнаті в гуртожитку (сам з Коломиї і підтримував НР) переконав мене, що зараз не потрібно різких рухів і треба голосувати за Кравчука "а то Єльцин нападе".

В 19ому нарешті ми здихались від кравчуків, кучмів, і інших ригів.
   
Немає нічого злого  в поетах пані і панове
Але Чорновіл був приречений
Не кучмом
Неготовністю
тест (сорі за слово)

Повністю з Вами згоден.
Мало того, провал Чорновола і нацдемів  потягнув би за собою повне знецінення національної ідеї (українців звинувачували б у закономірному економічному провалі 90х років), що привело б нас в стан Білорусі.
СРСР-2 був би відновлений без війни.
   
Жулькоскот вже Мокаку - президентшу нафантазував  :weep:  :lol:
   
Мій сусід по кімнаті в гуртожитку (сам з Коломиї і підтримував НР) переконав мене, що зараз не потрібно різких рухів і треба голосувати за Кравчука "а то Єльцин нападе".

В 19ому нарешті ми здихались від кравчуків, кучмів, і інших ригів.

Тут питали чому КМІС провів це дивне опитування. Насамперед, це тест на те чи народ здатен визнавати власні помилки. Виявляється що таки здатен!
До речі, ціна помилки стає зрозумілою якщо порівняти стан України з країнами Балтії.
   
от я вас питаю, за кого б ви проголосували у 2019?

 :facepalm1:

Що знову "патріот", який давно проголосував ногами і любить неньку з далека, не може заспокоїтися, що ненависні йому українці не вибрали його улюбленого кумахуйловського вилупка чи його "ефективного переговірника"?  :lol:

Подобається тобі чи не подобається, але за твою совкову відрижку українці більше не ніколи проголосують, вона повинна буде ще відсидіти за свої злочини  ;)
   
Тут питали чому КМІС провів це дивне опитування. Насамперед, це тест на те чи народ здатен визнавати власні помилки. Виявляється що таки здатен!
До речі, ціна помилки стає зрозумілою якщо порівняти стан України з країнами Балтії.

В 2019 народ виправив помилки і послав комуно-кучмо-ригів нахуй.
   
В 2019 народ виправив помилки і послав комуно-кучмо-ригів нахуй.
і сам нахромився дупами на шампури

бо має право
   
авжеж, не проголосував би за Зе, не опинився би у Польщі (згідно ІР). А таких біженців більше 5 млн. бо не помилились з вибором у 2019.
Отакої, португальський пропагандон дорікає комусь ковбаскою
   
Не проголосував би за Зе - опинився би в  малоросії.

 (tu)
   
В 2019 народ виправив помилки і послав комуно-кучмо-ригів нахуй.

і хто тоді зірвав оборонні замовлення і розмінував Чонгар?
   
І сам Чорновіл не вдупляв багатьох практичних речей
Виховання тараса тому доказ
І пані Чорноволова теж повпливпла
пан В'ячеслав не приймав фактично участі у вихованні тарасіка
інакше б, впевнений, не виросло б таке огидне створіння
   
і сам нахромився дупами на шампури

бо має право
:punish:  нумо заспівай славня найвеличнішому і п'ятьом пророкам менеджерам його!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія