Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

А хто скільки раз стрибне га? актуально після свята ))

Напевно Сергій, але треба відосік як він це робить
   
Напевно Сергій, але треба відосік як він це робить
я думаю цей відосик би набрав багато переглядів
   
я думаю цей відосик би набрав багато переглядів

Якщо ще вірну музику поставить то так. Пів мільйона переглядив - лехко
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

А якщо тут, в гостях, вам хтось не подобається, не заходите сюди, ігноруєте, проходите мимо.
Це хто таке правило встановив?
форум на те й форум, що як хтось навалив (а ще гірше, коли регулярно навалює) купу непотрібу, то кожен має право висловити свою думку з приводу варто чи не варто фігуранту займатися подібними справами й надалі.
Хіба нє?
Хорвате, бережіться поганого впливу - раніше ви виглядали на порядок адекватнішим.
Аж просто не віриться що це та сама людина яка дописувала на фДД під ніком "Бандерівець".
Ви тепер теж на КИЇВ [ua]  :love:  кажете "Куєв" :bueee: ?
   
Ще раз.
У спільноти, приватна вона чи ще якась, є свої правила. Хоча, приватна спільнота це нонсенс. Саме слово "спільнота" це заперечує. Приватним може бути клуб
Раз до тебе не доходить, то я тобі на пальцях поясню. Наприклад в якійсь територіальній спільноті є правила, які забороняють палити цигарки на зупинці громадського транспорту. Але знаходиться уєбан, який палить і у всі боки відгавкується, що "це не є ваша приватна спільнота" зупинка. Будь він, хоч фрік, хоч гомік, хоч трансвестит, або останнє їбанько, як ти кажеш.
Вкурив "європеєць"?
Так от в твоїй-не-твоїй Польщі того придурка по дзвінку швиденько підміте поліція, чому я особисто був свідком в Кракові. Тіки там були два бомжа, а не "останні їбаньки"
Не нервуйся так

Ще раз

Власник "цієї спільноти" не вважає, що хтось порушив правила.

Чому ви на себе перебрали право судити, хто порушив правила, а хто ні?

В'ялена ковбаса під час війни це таке саме уїбанство, як смарування ікри на канапки.

Я у тему в'яленої ковбаси не зайшов ні разу.

У тему про смарування канапок ікрою зайшло безліч людей.
Значить людям цікаво.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Якій жах тут кацапи пішли на Україну війною
бомблять вбивають  калічать і тут на фупі кацапи калічать людей ображають сбираються в банди
що це робиться
   
Не нервуйся так

Ще раз

Власник "цієї спільноти" не вважає, що хтось порушив правила.

Чому ви на себе перебрали право судити, хто порушив правила, а хто ні?

В'ялена ковбаса під час війни це таке саме уїбанство, як смарування ікри на канапки.

Я у тему в'яленої ковбаси не зайшов ні разу.

У тему про смарування канапок ікрою зайшло безліч людей.
Значить людям цікаво.
Штурмовик прокинувся!
   
Це хто таке правило встановив?
форум на те й форум, що як хтось навалив (а ще гірше, коли регулярно навалює) купу непотрібу, то кожен має право висловити свою думку з приводу варто чи не варто фігуранту займатися подібними справами й надалі.
Хіба нє?
Хорвате, бережіться поганого впливу - раніше ви виглядали на порядок адекватнішим.
Аж просто не віриться що це та сама людина яка дописувала на фДД під ніком "Бандерівець".
Ви тепер теж на КИЇВ [ua]  :love:  кажете "Куєв" :bueee: ?

Так він вже не ховається. Вже відкрито заявляє - скоро знов насру, готуйтесь тупіздні(с)
Маски зброшени. Справжній вовк показав єпальце, а то строів  тут з себе ображену вівцю.

А типа ми не розуміли з самого початку що це пітух стрибаючий
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Власник "цієї спільноти" не вважає, що хтось порушив правила.
звична берегиньська пісенька - "ніде не написано, що не можна навалити купу посеред вулиці - значить, навалю, і ніхто рота не відкриє"
Хорвате, ви вже навіть словами своєї берегині тут пишете, а потім питаєте "чому вона моя?"
   
Це хто таке правило встановив?
форум на те й форум, що як хтось навалив (а ще гірше, коли регулярно навалює) купу непотрібу, то кожен має право висловити свою думку з приводу варто чи не варто фігуранту займатися подібними справами й надалі.
Хіба нє?
Хорвате, бережіться поганого впливу - раніше ви виглядали на порядок адекватнішим.
Аж просто не віриться що це та сама людина яка дописувала на фДД під ніком "Бандерівець".
Ви тепер теж на КИЇВ [ua]  :love:  кажете "Куєв" :bueee: ?
Мирослава, я про те, що всім цікаво.
Ви один без одного жити не можете.

Ось тому Сергій і радує вас своїми відео та фото.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Так він вже не ховається. Вже відкрито заявляє - скоро знов насру, готуйтесь тупіздні(с)
Маски зброшени. Справжній вовк показав єпальце, а то строів  тут з себе ображену вівцю.

А типа ми не розуміли з самого початку що це пітух стрибаючий
таке враження, що пише не той розумний, розважливий Бандерівець з фДД, а його аккаунт поцупила якась "берегиня"
   
Якщо ще вірну музику поставить то так. Пів мільйона переглядив - лехко
І Серьога б заробив копійчину
   
таке враження, що пише не той розумний, розважливий Бандерівець з фДД, а його аккаунт поцупила якась "берегиня"

Я про З-пу
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Мирослава, я про те, що всім цікаво.
Ви один без одного жити не можете.

Ось тому Сергій і радує вас своїми відео та фото.
ні, це зовсім інше почуття насправді
якщо й цікавість, то виключно у площині "як можна бути аж таким у...паном?"
   
А в Європі навіть останнє їбанько чи людина-гей має право на самовираження.


 Зараз Серьога вам накидає х-їв
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Я про З-пу
а, ну там вже настільки глибоко все занедбано, що не достукатися

Років два тому мені було його щиро шкода, здавалося, що людина хоч і не міцна розумом, раз всюди тягне свої дурні розпальцьовки, але все ж незлобива, і тому страждає через ті знущання, під які сама як навмисно підставляється
ну й написала йому у приват підказку, як йому надалі уникнути цих знущань-кепкувань
у відповідь він мені заявив щось на кшталт "що хочу, те й роблю, будеш лізти зі своїми порадами - не подивлюся, що ти жінка і т.д. і т.п."
Тобто висновок був однозначний - це не просто нарцис, а ще й мазохіст-ексгібіціоніст в одному флаконі
Який притомний мужик буде сидіти на тому гівнобложику і насолоджуватися нескінченними камланнями "берегині" щодо свого "тіла"?
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Не нервуйся так

Ще раз

Власник "цієї спільноти" не вважає, що хтось порушив правила.

Чому ви на себе перебрали право судити, хто порушив правила, а хто ні?

В'ялена ковбаса під час війни це таке саме уїбанство, як смарування ікри на канапки.

Я у тему в'яленої ковбаси не зайшов ні разу.

У тему про смарування канапок ікрою зайшло безліч людей.
Значить людям цікаво.

я взагалі не нервуюсь.
Мені похуй, куди ти зайшов, куди не зайшов. Моя єдина неполітична тема була відкрита згідно правил в п'ятницю з поміткою "п'ятниця". Не дивлячись на те, що деякі долбойоби вважають, що "п'ятниця" то про цицьки.

Раніше я за тебе вступався, а не варто було. Таки фрік.

Право осуджувати порушення правил має кожен дописувач. І те, що модер заходить сюди раз на тиждень і не банить жорстко, ті правила не відміняє. Має бути ще й власне сумління.
Не намагайся тут встановлювати свої правила. Вони вже встановлені задовго до твоєї тут появи. Як і твого віртуального дружка.

Хорват, ти сильно глупий хлоп, без образ. Якби мав трохи розуму, то не шкварився б так.

Європеєць, мля  :weep:
   
я взагалі не нервуюсь.
Мені похуй, куди ти зайшов, куди не зайшов. Моя єдина неполітична тема була відкрита згідно правил в п'ятницю з поміткою "п'ятниця". Не дивлячись на те, що деякі долбойоби вважають, що "п'ятниця" то про цицьки.

Раніше я за тебе вступався, а не варто було. Таки фрік.

Право осуджувати порушення правил має кожен дописувач. І те, що модер заходить сюди раз на тиждень і не банить жорстко, ті правила не відміняє. Має бути ще й власне сумління.
Не намагайся тут встановлювати свої правила. Вони вже встановлені задовго до твоєї тут появи. Як і твого віртуального дружка.

Хорват, ти сильно глупий хлоп, без образ. Якби мав трохи розуму, то не шкварився б так.

Європеєць, мля  :weep:
Та мені похуй, що ти там про мене думав.

П'ятниця, не п'ятниця, ми всі тут в гостях.

І не тобі в гостях вирішувати, яка тема правильна, а яка ні.
   
Христос народився. Славімо його !
у Львові.



скажи мені, будь ласка, що оце за свічка? у тебе в помешканні впродовж останніх 12 місяців хтось помер?
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Дякую))) Я вже принаймні розумію німецьку, перекладати не треба. Спершу коли донька розмовляла про щось зі своїм чоловіком - то було для мене як китайська грамота. А от деякий час тому з подивом відчула, що вже розумію, про що вони говорять. Аби тільки не так швидко, і виразніше вимовляли слова)))
А так - теоретик у німецькій я вже неабиякий, декілька інтернет-курсів проштудіювала паралельно, купа моїх конспектів завжди поруч)))
Але не погоджуся з вами в одній тезі - перший дозвіл на проживання давала таки держава за умови наявності роботи і доказів фірми, що вони не можуть знайти на це місце бюргера.
А далі вже як по маслу - є необхідний ІТ- стаж у Німеччині, вільно володіє мовою, плюс наш український диплом має високу цінність.

там вище писали слушні думки з приводу необхідності і навіть поваги до країни проживання володіти її мовою, хоча би на рівні спробувати.
Але ж це ще й до біса як цікаво! Зараз у нас взагалі тенденція - багато моїх друзів, родичів і знайомих вивчають англійську. Навіть сестра чоловіка, яка мешкає у Токмаку, всі ці півтора роки відволікається від того пекла вивченнями англійською. Яка до того ж легка для опанування у порівнянні наприклад з німецькою - ніяких тобі родів іменників, ніяких відмінювань, а до особливостей написання дуже швидко звикаєш. Свого часу я отримала масу задоволення від усіх цих Perfect Continuous)))
В IT працюють усі, хто знає англійську ;-)
Бо бюргери попри все - не  усі досить гарно розуміються. Якщо фірма працює назовні - англійська важливіше за німецьку. так, важливий рівень спілкування всередині компанії - але в Україні було так само. Англійська дуже допомагає.
Не знати мову країни, в котрій живеш - це жлобство.
Потихеньку - полегеньку - і все прийде :)
Німці дуже люблять small talking - не набалакаєшься  :laugh:
Мови - це круто!
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

ми всі тут в гостях
В гостях не серуть #аналом і не постять фото перекошеної мармизи

Не знати мову країни, в котрій живеш - це жлобство.
Так, Нумерний жлобяра
   
Вже відкрито заявляє - скоро знов насру, готуйтесь тупіздні(с)
Тільки  Хорват зайшовся у промові про ''має місце бути'' як Сергійко не втримався відчувши підтримку собрата по досягненням.
 
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Тільки  Хорват зайшовся у промові про ''має місце бути'' як Сергійко не втримався відчувши підтримку собрата по досягненням.
Пан Хорват два літри перли ужлуктив, хочеться бути добрим
   
Який притомний мужик буде сидіти на тому гівнобложику і насолоджуватися нескінченними камланнями "берегині" щодо свого "тіла"?
І що вони їй на те відповідають?
   
Пан Хорват два літри перли ужлуктив, хочеться бути добрим
І мудрим. Добрим і мудрим.  :weep: 
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Та мені похуй, що ти там про мене думав.

П'ятниця, не п'ятниця, ми всі тут в гостях.

І не тобі в гостях вирішувати, яка тема правильна, а яка ні.

Це ти тут в гостях. Тим більше, що ти здриснув за ковбасою і сидиш на жопі рівно. А я вважаю себе і є повноправним і не останнім членом цієї спільноти. Тим більше, що брав активну участь у формуванні ФУПу, як такого ще з 2004р.

Давай, дасвіданья.
   
Той що справа? Судячи з всього в нього настрій рєшітєльний

Показати зображення...
сікГєй, а, сікГєй, а чіво ета ти закрил сваю улибку? а ну-ка, пакажи сваї зубкі вєрхніє і ніжніє? :gigi:
   
а, ну там вже настільки глибоко все занедбано, що не достукатися

Років два тому мені було його щиро шкода, здавалося, що людина хоч і не міцна розумом, раз всюди тягне свої дурні розпальцьовки, але все ж незлобива, і тому страждає через ті знущання, під які сама як навмисно підставляється
ну й написала йому у приват підказку, як йому надалі уникнути цих знущань-кепкувань
у відповідь він мені заявив щось на кшталт "що хочу, те й роблю, будеш лізти зі своїми порадами - не подивлюся, що ти жінка і т.д. і т.п."
Тобто висновок був однозначний - це не просто нарцис, а ще й мазохіст-ексгібіціоніст в одному флаконі
Який притомний мужик буде сидіти на тому гівнобложику і насолоджуватися нескінченними камланнями "берегині" щодо свого "тіла"?

зараз Сєрий фотосесію свого торса Аполона запостить ;) накаркала.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

І що вони їй на те відповідають?
умлівають
   
скажи мені, будь ласка, що оце за свічка? у тебе в помешканні впродовж останніх 12 місяців хтось помер?

це приватна інформація.
пс ти спостережлива пгокугорша. :shuffle:
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

До речі, про в'ялену домашню ковбасу.
Мені дзвонять і пишуть фупчики з питаннями щодо інгредієнтів і приготування.
І в тому вже є користь від тієї гілки.
Але знаходиться тупиздень, який прирівнює ту єдину мою неполітичну гілку до незліченних гілок сікгєя з власними фоточками.
Чи хтось може дзвонив, чи писав нумерному з питаннями, як правильно намазати ікру на хліб, чи як правильно їсти з дерев'яного корита баранячий кизяк, чи як правильно лазити по жердинам, гнути пальці і стрибати?

Таки феєричний ідіот той псевдобандерівець хорват   :lol:

   
До речі, про в'ялену домашню ковбасу.
Мені дзвонять і пишуть фупчики з питаннями щодо інгредієнтів і приготування.
І в тому вже є користь від тієї гілки.
Але знаходиться тупиздень, який прирівнює ту єдину мою неполітичну гілку до незліченних гілок сікгєя з власними фоточками.
Чи хтось може дзвонив, чи писав нумерному з питаннями, як правильно намазати ікру на хліб, чи як правильно їсти з дерев'яного корита баранячий кизяк, чи як правильно лазити по жердинам, гнути пальці і стрибати?

Таки феєричний ідіот той псевдобандерівець хорват   :lol:
Сєрж, бачу задів я тебе.

Та заспокійся ти вже.
Не нервуй, свято ж сьогодні.

Не заставляй мене тебе послати нахуй.

Здалась тобі та в'ялена ковбаса.
Таке саме уїбанство, як ікра на канапки.
   
пів кило.
злата сьогодні в ударі
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

В IT працюють усі, хто знає англійську ;-)
Бо бюргери попри все - не  усі досить гарно розуміються. Якщо фірма працює назовні - англійська важливіше за німецьку. так, важливий рівень спілкування всередині компанії - але в Україні було так само. Англійська дуже допомагає.
Не знати мову країни, в котрій живеш - це жлобство.
Потихеньку - полегеньку - і все прийде
Німці дуже люблять small talking - не набалакаєшься 
Мови - це круто!
Це правда. Без англійської в ІТ нічого робити. Та й взагалі неможливо
Я вчора дорогою з одного міста в друге чоловіку своєї доньки (у нього в машині у підбірці різдвяної музики раптом заграло "Carol Of the Bells") сказала, що це насправді твір українського композитора Миколи Леонтовича, вбитого совєцькою владою у 1921 році. Його здивуванню не було меж : що, справді це не американська музика, я нічого не сплутала? Двічі перепитав. Ні, кажу, це точно український "Щедрик", а американці просто зробили свій текст.  Композитора було вбито очевидно відповідними службами, як згодом вбито і Володимира Івасюка. Його висновок : Як же багато зла наробила Росія.
Досить нормально поспілкувалися, хоча й...англійською. Я з німцем не наважуюся розмовляти німецькою.)))
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Це правда. Без англійської в ІТ нічого робити. Та й взагалі неможливо
Я вчора дорогою з одного міста в друге чоловіку своєї доньки (у нього в машині у підбірці різдвяної музики раптом заграло "Carol Of the Bells") сказала, що це насправді твір українського композитора Миколи Леонтовича, вбитого совєцькою владою у 1921 році. Його здивуванню не було меж : що, справді це не американська музика, я нічого не сплутала? Двічі перепитав. Ні, кажу, це точно український "Щедрик", а американці просто зробили свій текст.  Композитора було вбито очевидно відповідними службами, як згодом вбито і Володимира Івасюка. Його висновок : Як же багато зла наробила Росія.
Досить нормально поспілкувалися, хоча й...англійською. Я з німцем не наважуюся розмовляти німецькою.)))

Молодець. А Кадра не змогла б. Тільки сенк ю і ок.
   
Алегрова
Имя в санкционных списках
АЛЛЕГРОВА Ірина Олександрівна
АЛЛЕГРОВА Ирина Александровна
ALLEGROVA Irina Alexandrovna
* Дата и место
рождения
20.01.1952
г. Ростов-на-Дону, РСФСР, СССР
Должность
Российская эстрадная певица, актриса, народная артистка рф
* ИНН
772700238310
Основания для наложения
санкций
После долгого молчания публично высказалась, что поддерживает действия российской армии. Тем самым оправдывает действия россии, которые подрывают и угрожают территориальной целостности, суверенитету и независимости Украины, а также ее стабильности и безопасности, поддерживает агресивную политику хуйло режима.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Але знаходиться тупиздень, який прирівнює ту єдину мою неполітичну гілку до незліченних гілок сікгєя з власними фоточками.
І це теж - згубний вплив гавнобложика "берегині".
Перекажіть тій бабі, що коли українці в Україні обмінюються фотками, прихований зміст яких "Ми живемо попри всі біди!" - це зовсім не одне й те саме, що хизування безтурботним мирним життям за кордоном.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Сєрж, бачу задів я тебе.

Та заспокійся ти вже.
Не нервуй, свято ж сьогодні.

Не заставляй мене тебе послати нахуй.

Здалась тобі та в'ялена ковбаса.
Таке саме уїбанство, як ікра на канапки.

Ти мене не зачепив (вчи українську "бандерівець"). Я сам себе сильно зачепив, що лажанувся і не побачив одразу в тобі того, хто ти насправді є (Фома, вибач), насправді уєбана.

І не заставляють, а примушують, заставляють майно, вчи українську, криптокацап.

Короче, від того, пошлеш ти мене нахуй, чи ні, мені тупо похуй.
Знаєш чому? Бо ти не маєш тут, в цій "спільноті" ні респекту, ні значення.
Так шо кіздуй за карабльом на самому повному. І звідти можеш посилати мене хоч в кизду, хоч в жопу. Я тіпа ой як буду страждати від того.

 :lol:
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

І це теж - згубний вплив гавнобложика "берегині".
Перекажіть тій бабі, що коли українці в Україні обмінюються фотками, прихований зміст яких "Ми живемо попри всі біди!" - це зовсім не одне й те саме, що хизування безтурботним мирним життям за кордоном.

Я поняття не маю про той бложик. І не хочу мати.
Лише зі згадувань ))
   
Ти мене не зачепив (вчи українську "бандерівець"). Я сам себе сильно зачепив, що лажанувся і не побачив одразу в тобі того, хто ти насправді є (Фома, вибач), насправді уєбана.

І не заставляють, а примушують, заставляють майно, вчи українську, криптокацап.

Короче, від того, пошлеш ти мене нахуй, чи ні, мені тупо похуй.
Знаєш чому? Бо ти не маєш тут, в цій "спільноті" ні респекту, ні значення.
Так шо кіздуй за карабльом на самому повному. І звідти можеш посилати мене хоч в кизду, хоч в жопу. Я тіпа ой як буду страждати від того.

 :lol:
Ну то іди нахуй уєбан.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія