Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Посуд, сервування це все фігня.

От за що дійсно можна покритикувати, так це за алкоголь.

Ніхто алкоголь в перший день свят не п'є.
Це дійсно кацапська традиція.
Горілка пісна, можна
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

В Литві, 24.12, вина на столах нема, їжа тільки пісна
А в америці про це не думали
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Посуд, сервування це все фігня.

От за що дійсно можна покритикувати, так це за алкоголь.

Ніхто алкоголь в перший день свят не п'є.
Це дійсно кацапська традиція.

вроді після служби ж можна, нє?
ну типу сходили, відсиділи і можна починати в 24
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

А в америці про це не думали

Мої лєпші друзі в Чікагівці і Нью-Юрівці, вчора спиртне не виставляли на стіл.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

вроді після служби ж можна, нє?
ну типу сходили, відсиділи і можна починати в 24

В Литві і Польщі, сьогодні після служби, на столах алкоголь, вчора нічого не виставляли
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Мої лєпші друзі в Чікагівці і Нью-Юрівці, вчора спиртне не виставляли на стіл.

Молодці
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)
Ale

До честі кажучи - то посуд Villeroy & Boch набір Wildrose - дуже популярний у німців  :shuffle:
Маленька тарілочка коштує від 10€. Той салатник також з того набору і коштує від 23€ у залежності від діаметра.

Показати зображення...
Отут усі тарілки є з тих, що на столі https://www.porzellankeller.de/c/villeroy-und-boch/wildrose?sort=position-asc&page=10


У нас також декілька є  - подарували стареньки друзі-німці  :-B
В мене унітаз Villeroy & Boch і біле - дороге задоволення скажу я вам)
   
вроді після служби ж можна, нє?
ну типу сходили, відсиділи і можна починати в 24
Після служби можна

Тільки та слжба закінчується в 24:00, тобто коли вже практично почалося 25 грудня.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)
Ale

При дотриманні міри, Церква благословляє вино. Воно допомагає травленню і це важливо після дотримання посту, коли люди знову починають вживати м'ясо та інші важкі продукти.
Легкі наркотики теж можна, а тобі - галоперідол - думаю лікар схвалить)
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

ми цього року поїхали святкувати різдво на Брайтон  до Наташиної мами Татьяни
посиділи гарно передивлялися фото дє ще Алегрова булла молода в ресторані Одесса у Моні

Прислугі не було

   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Іжі також багато не було але були куропаткі та чалахач олівье картобля в шкірі огірки

   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

потім попили чаю і лягли спати

   
потім попили чаю і лягли спати


Якийсь тортик скромний
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

чашки є - ложічьок немає..
чим торт їли?

а дядька лисий такий смурний, наче по ньому трактор півночі їздив..

Останнє редагування: 25 грудня 2023 12:25:42 від kleynod
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Цитата: білий хорват link=topic=1137935.msg27654059#msg27654059  :weep: date=1703499526
Якийсь тортик скромний
кудиж це все впихати ніхто не їсть ….
дітям похер там цукор там борошно піцу  давай або пасту
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)
Ale

ми цього року поїхали святкувати різдво на Брайтон  до Наташиної мами Татьяни
посиділи гарно передивлялися фото дє ще Алегрова булла молода в ресторані Одесса у Моні

Прислугі не було


Чого тебе так сплющило? За стіл тебе закочують?)
«— Вы знаете, Зося, — на каждого человека, даже партийного, давит атмосферный столб весом в двести четырнадцать кило. Вы этого не замечали? — Мне кажется даже, что он давит на меня значительно сильнее, чем на других граждан.»
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

чашки є - ложічьок немає..
уТані є все але ще не встигла покласти
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

В мене унітаз Villeroy & Boch і біле - дороге задоволення скажу я вам)

 :weep:
   
Ім на сніданок кутю)
Смакота)
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Фото куті буде?
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Заприсягнешся життям своіх "вишкребків"(с)( пародія на хабалку) що там на столі ——"емалірований тазік"?)
Сергію, все виразніше стає розуміння підгрунтя на якому зійшлися ви і двоє навіжених бабиськів-"берегинь".
Одна "берегиня" сидить на своєму бложику і постійно розповідає-смакує як її захоплюють "маскулінні тіла" Сергія і авіатора, що у них на тих тілах ще є якісь "гонади", чого категорично нема у Хоми, то щоб він навіть не розраховував на її увагу і прихильність, над глибокою дурістю іншої "берегині" весь інтернетпростір вже втомився реготати
Не зовсім зрозуміло, що робить у вашій липкій компашці Білий Хорват, але то насправді ваші внутрішні справи.
У мене виникло одне питання.
Ви там вище написали, що плануєте невдовзі скласти іспит зі знання німецької на сертифікат.
Навіщо? Ви  вже мешкаєте і працюєте у Німеччині, маєте тут нерухомість у власності, напевно дозвіл на проживання не нижче блаукарти.
То що вам дасть цей сертифікат?
   
Сергію, все виразніше стає розуміння підгрунтя на якому зійшлися ви і двоє навіжених бабиськів-"берегинь".
Одна "берегиня" сидить на своєму бложику і постійно розповідає-смакує як її захоплюють "маскулінні тіла" Сергія і авіатора, що у них на тих тілах ще є якісь "гонади", чого категорично нема у Хоми, то щоб він навіть не розраховував на її увагу і прихильність, над глибокою дурістю іншої "берегині" весь інтернетпростір вже втомився реготати
Не зовсім зрозуміло, що робить у вашій липкій компашці Білий Хорват, але то насправді ваші внутрішні справи.
У мене виникло одне питання.
Ви там вище написали, що плануєте невдовзі скласти іспит зі знання німецької на сертифікат.
Навіщо? Ви  вже мешкаєте і працюєте у Німеччині, маєте тут нерухомість у власності, напевно дозвіл на проживання не нижче блаукарти.
То що вам дасть цей сертифікат?

У той «берегіні» чоловік на 14 років старше її. Йому 67 років. Тож звісно що Берегіня щось шукає собі в віртуалі, якісь аффєйрз, та бажано помолодше. На справді вона дуже любить Хому, бігае за ним, та намагається затягнути його на віртуальні пестощі. Фома не хоче цього робити і тому вона намагається пройняти його гідність через З-пу та Піторастова.  :laugh:
   
Сергію, все виразніше стає розуміння підгрунтя на якому зійшлися ви і двоє навіжених бабиськів-"берегинь".
Одна "берегиня" сидить на своєму бложику і постійно розповідає-смакує як її захоплюють "маскулінні тіла" Сергія і авіатора, що у них на тих тілах ще є якісь "гонади", чого категорично нема у Хоми, то щоб він навіть не розраховував на її увагу і прихильність, над глибокою дурістю іншої "берегині" весь інтернетпростір вже втомився реготати
Не зовсім зрозуміло, що робить у вашій липкій компашці Білий Хорват, але то насправді ваші внутрішні справи.

Мирослава (чи Тетяна), а ти що заздриш?

Кожен має право бути там, де хоче.

Ось тобі, наприклад, цікавіше було дописувати на форумі Z, це твій вибір, не маю нічого проти.

Та і поясни, кому це "вам"?
Адже Кадра на "бложику" не дописує.

Навіщо ти, Мирославо, маніпулюєш і прибріхуєш?

Чи що ти мала на увазі, пишучи "ваша компашка"?
   
У той «берегіні» чоловік на 14 років старше її. Йому 67 років. Тож звісно що Берегіня щось шукає собі в віртуалі, якісь аффєйрз, та бажано помолодше. На справді вона дуже любить Хому, бігае за ним, та намагається затягнути його на віртуальні пестощі. Фома не хоче цього робити і тому вона намагається пройняти його гідність через З-пу та Піторастова.  :laugh:
Будь, як Хома. (с)
 :)
   
Сергію, все виразніше стає розуміння підгрунтя на якому зійшлися ви і двоє навіжених бабиськів-"берегинь".
Одна "берегиня" сидить на своєму бложику і постійно розповідає-смакує як її захоплюють "маскулінні тіла" Сергія і авіатора, що у них на тих тілах ще є якісь "гонади", чого категорично нема у Хоми, то щоб він навіть не розраховував на її увагу і прихильність, над глибокою дурістю іншої "берегині" весь інтернетпростір вже втомився реготати
Не зовсім зрозуміло, що робить у вашій липкій компашці Білий Хорват, але то насправді ваші внутрішні справи.
У мене виникло одне питання.
Ви там вище написали, що плануєте невдовзі скласти іспит зі знання німецької на сертифікат.
Навіщо? Ви  вже мешкаєте і працюєте у Німеччині, маєте тут нерухомість у власності, напевно дозвіл на проживання не нижче блаукарти.
То що вам дасть цей сертифікат?
Гонади - це статеві залози, немає щоб написати "яйця" по простому  :D але де вона їх там побачила на фото? Чи може вони обмінюються більш персональними знімками?  :)
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Ім
Істота робить звуки ротом. Ім ім
   
Или вот пляц. Еще одно рождественское быдлоццтво в Черновцах.
Накрыт ЖУРНАЛЬНЫЙ столик! Вы пробовали когда-то есть с журнального столика? Искривление спины, скалиозы, хаванина на полу обеспечена.
С журнального можно ну максимум пить напитки. И это же хата «учителей» типа  :facepalm:
Но это еще не все, они хавают прям с дивана эти животные, и голыми босыми ногами, отвалившись и обожравшись хрючева, отваливаются тут же на диване упираясь ногами в этот стол. Эти босые ноги и голый пол без какого - либо покрытия, да еще и грязный, захламленый всяким говном интерьер выдает всю черномазую цыганщину
Это же как надо пляц скбя не уважать, что бы так скотствовать по жизни да еще такое гавнище выставлять?
У них там что в Черновцах вообще нет понятия элементарного этикета? Нецжели цыгане так покопались в этом регионе?

   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Накрыт ЖУРНАЛЬНЫЙ столик!
Який був на смітнику - такий і припер додому. А там вже золоті руки зробили справу.
   
И собственно фото новогоднего хрючева на журнальном столике. Опять одно месиво, каша, смесь говна майонезного, разнобойная посуда и ужасное уепанство

   
Який був на смітнику - такий і припер додому. А там вже золоті руки зробили справу.

Як воно жерить с журнального? Це все рівно що з полу іжу піднімати  :weep:
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Як воно жерить с журнального? Це все рівно що з полу іжу піднімати  :weep:
Глянь на перше фото. Босі ноги на рівні столу. Смачного.
   
Глянь на перше фото. Босі ноги на рівні столу. Смачного.

Пожерив і тут же відвалився дивитись тєлєк
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Будь, як Хома. (с)
 :)
Пан Хорват, свят свят. Обходжу їх 10 дорогою.
   
Пан Хорват, свят свят. Обходжу їх 10 дорогою.
Але скучаєш за нею, як вона довго не відзивається.
Заглядаєш іноді на "бложик".

Сьогодні свято, Різдво.
Передай їй святкові привітання.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Але скучаєш за нею, як вона довго не відзивається.
Заглядаєш іноді на "бложик".

Сьогодні свято, Різдво.
Передай їй святкові привітання.
:weep: вона ж мені паролі міняє щоб не дай боже. Тому тут передаю: Вікторія, хаг молад самеах!
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Мирослава (чи Тетяна), а ти що заздриш?

Кожен має право бути там, де хоче.

Ось тобі, наприклад, цікавіше було дописувати на форумі Z, це твій вибір, не маю нічого проти.

Та і поясни, кому це "вам"?
Адже Кадра на "бложику" не дописує.

Навіщо ти, Мирославо, маніпулюєш і прибріхуєш?

Чи що ти мала на увазі, пишучи "ваша компашка"?
Чому - "заздриш"??? Ти взагалі притомний? Чому мені заздрити? "Розуму" гавнобложної "берегині", який полягає у настирливому напихуванні нею англійських слів у начебно український текст? "Вумна, аж страшно"..
Яка вважає за можливе розмовляти з кимось (у даному разі - з таким очевидно небайдужим їй Хомою) на рівні "тобі казали (це воно про себе так - у третій особі множини) туди не ходити, там не писати, з тим не водитися, до того близько не підходити? КАЗАЛИ. То як сталося що ти не послухався?"
Цьому заздрити, Хорвате?
Заздрити людині, яка публічно заявляє : "цей єдиний за мене заступився, значить він є найдостойнішою, найшляхетнішою людиною з-поміж усіх живущіх, людиною з Великої Літери" ?
Ти розумієш, про що я? Хіба це рівень, якому можна "заздрити"? Це ж очевидний підплінтус.
Яке мені діло де "дописує" твоя тупорила "берегиня" Кадра? Це хоч для когось притомного має значення?
То чим я "маніпулюю", у чому "збрехала", хорвате?

ПС До речі, схоже що гівнобложна "берегиня" заразила тебе хибним розумінням слова "брехати". Перекажи "берегині", що Асті фізично не може БРЕХАТИ про її психічну хворобу та пігулки. Бо брехати можна лише свідомо викривлюючи достеменно відому тобі правду. Асті (і всі решта 99% віртуальних спосерігачів) робить висновок про серйозне психічне відхилення "берегині" на підставі всього лиш поверхневого аналізу віртуальної діяльності цієї прости господи "берегині". Не стане психічно повносправна людина витрачати свій реальний час на збирання якоїсь інфи про якихось людей з інтернету для складання різноманітних ексель-таблиць, не зв"яже факт донування на ВСУ з правом на подальше засирання форумів, не стане скрінувати різні пости юзерів з форумів, щоб потім обсмоктувати кожне написане ними слово на своєму гавнобложику.
Ну і щодо "заздрощів", то це теж здається з повсякденної риторики "берегині". Заразився, Хорвате?
Хоч і кажуть, що слабоумство незаразне, але ..виходить що подеколи буває і так.
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Але скучаєш за нею, як вона довго не відзивається.
Заглядаєш іноді на "бложик".
І це теж якесь розумове чи психічне відхилення, Хорвате.
Заглядають на гавнобложик - значить цікавляться, мало не ловлять, всотують кожне слово, кожну ексель-таблицю "берегині"?.
Думка, що народ просто намагається осягнути глибину її нескінченної дурості, та просто потішається з неї, до голови не приходила?
   
Чому - "заздриш"??? Ти взагалі притомний? Чому мені заздрити? "Розуму" гавнобложної "берегині", який полягає у настирливому напихуванні нею англійських слів у начебно український текст? "Вумна, аж страшно"..
Яка вважає за можливе розмовляти з кимось (у даному разі - з таким очевидно небайдужим їй Хомою) на рівні "тобі казали (це воно про себе так - у третій особі множини) туди не ходити, там не писати, з тим не водитися, до того близько не підходити? КАЗАЛИ. То як сталося що ти не послухався?"
Цьому заздрити, Хорвате?
Заздрити людині, яка публічно заявляє : "цей єдиний за мене заступився, значить він є найдостойнішою, найшляхетнішою людиною з-поміж усіх живущіх, людиною з Великої Літери" ?
Ти розумієш, про що я? Хіба це рівень, якому можна "заздрити"? Це ж очевидний підплінтус.
Яке мені діло де "дописує" твоя тупорила "берегиня" Кадра? Це хоч для когось притомного має значення?
То чим я "маніпулюю", у чому "збрехала", хорвате?

ПС До речі, схоже що гівнобложна "берегиня" заразила тебе хибним розумінням слова "брехати". Перекажи "берегині", що Асті фізично не може БРЕХАТИ про її психічну хворобу та пігулки. Бо брехати можна лише свідомо викривлюючи достеменно відому тобі правду. Асті (і всі решта 99% віртуальних спосерігачів) робить висновок про серйозне психічне відхилення "берегині" на підставі всього лиш поверхневого аналізу віртуальної діяльності цієї прости господи "берегині". Не стане психічно повносправна людина витрачати свій реальний час на збирання якоїсь інфи про якихось людей з інтернету для складання різноманітних ексель-таблиць, не зв"яже факт донування на ВСУ з правом на подальше засирання форумів, не стане скрінувати різні пости юзерів з форумів, щоб потім обсмоктувати кожне написане ними слово на своєму гавнобложику.
Ну і щодо "заздрощів", то це теж здається з повсякденної риторики "берегині". Заразився, Хорвате?
Хоч і кажуть, що слабоумство незаразне, але ..виходить що подеколи буває і так.
Чому вона моя?
   
Не стане психічно повносправна людина витрачати свій реальний час на збирання якоїсь інфи про якихось людей з інтернету ,не стане скрінувати різні пости юзерів з форумів, щоб потім обсмоктувати кожне написане ними слово на своєму гавнобложику.



Чомусь прочитавше це——пригадалося карельське гівно та його неповноцінна компашка)
пс. Здається і мирославу "слабоумством" заразило( ( хоча ніби така й була)
   
Re: Трошки Кольну, про Різдво і про місцевих(с)

Чомусь прочитавше це——пригадалося карельське гівно та його неповноцінна компашка)
пс. Здається і мирославу "слабоумством" заразило( ( хоча ніби така й була)
То навіщо вам сертифікат з володіння німецькою, Сергію?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія