Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко продав уряду Орбана солодощів на 37 млн грн ;o

Там у тій купі декларацій навіть сам Бог не розберецця що до чого :(

Невже важко зрозуміти що означає

5. Цінні папери
У суб'єкта декларування чи членів його сім'ї відсутні об'єкти для декларування в цьому розділі.


Не було у Пьєтра Ляксєіча ніяких цінних паперів ніяких держав.
А потім як у Девіда Куперфілда з повітря зʼявились на сумму мільйон доларів. Ну для нього то така дрібниця що міг і забути звичайно…
   
Ще один цікавий момент, для чого публічному політику інвестувати у угорську економіку під 6%, коли можна інвестувати в українську під 25% ?
   
Невже важко зрозуміти що означає

5. Цінні папери
У суб'єкта декларування чи членів його сім'ї відсутні об'єкти для декларування в цьому розділі.

Не було у Пьєтра Ляксєіча ніяких цінних паперів ніяких держав.
А потім як у Девіда Куперфілда з повітря зʼявились на сумму мільйон доларів. Ну для нього то така дрібниця що міг і забути звичайно…
Ти краще скажи за що Мінфін USA в жовтні Пороху гроші заплатив ?  :shuffle:
   
Re: Порошенко продав уряду Орбана солодощів на 37 млн грн ;o

Невже важко зрозуміти що означає

5. Цінні папери
У суб'єкта декларування чи членів його сім'ї відсутні об'єкти для декларування в цьому розділі.

Не було у Пьєтра Ляксєіча ніяких цінних паперів ніяких держав.
А потім як у Девіда Куперфілда з повітря зʼявились на сумму мільйон доларів. Ну для нього то така дрібниця що міг і забути звичайно…

Ти доречі жінчині гроші куди вклав, коли проїбався?
   
ще  побачимо і  бабло від  кацапів,  за ліпєздзьку хвабріку.
   
Ти краще скажи за що Мінфін USA в жовтні Пороху гроші заплатив ?  :shuffle:

Відсоток за інвестицію в американську економіку.
   
Дата та час подання: 26.11.2023 22:49
Тип документа:
Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані

Це не є декларацією. Це повідомлення про суттєві зміни. Подається протягом 10 днів з отриманні доходу або понесення видатків, які перевищують 50 пм.
Якщо він купив 2000 облігацій, але кожна з них вартує меньше, ніж 50 пм і  платив за них не одним платежем, він взагалі може їх не показувати.

А з жовтня цього року Закон звільняє всіх суб’єктів декларування від обов’язку подання ПСЗ, підстави для подання яких виникли в період з 24.02.2022 до 11.10.2023 включно.
   
Дата та час подання: 26.11.2023 22:49
Тип документа:
Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані
В декларації про зміни майнового стану не зазначається інформація внесена до річної декларації
   
Ще один цікавий момент, для чого публічному політику інвестувати у угорську економіку під 6%, коли можна інвестувати в українську під 25% ?

Треба потфельним інвесторам розповісти, що вони довбні не туди інвестують. :gigi:

   

Ще одне питання, хто після усіх цих баталій вийде у білому пальто? Ще якийсь умовний сівкович?
   
Ти краще скажи за що Мінфін USA в жовтні Пороху гроші заплатив ?  :shuffle:

Та сама проблема. В декларації ніяких цінних паперів нема а гроші за них платять.
Бреше депутат в деклараціях …
   
Треба потфельним інвесторам розповісти, що вони довбні не туди інвестують. :gigi:

Цим пацанам risk management не дає розвернутися.
   
В декларації про зміни майнового стану не зазначається інформація внесена до річної декларації

Покажіть мені інформацію про ці цінні папери в будь якій декларації Порошенко
   
Re: Порошенко продав уряду Орбана солодощів на 37 млн грн ;o

Покажіть мені інформацію про ці цінні папери в будь якій декларації Порошенко
Ти не відповів куди інвестував жінчині гроші.
Це не ввічливо
   
Дідусь, кому стало відомо  :lol:  :weep:  :love:
Блогеру Валентину Гладких :)
   
Це не є декларацією. Це повідомлення про суттєві зміни. Подається протягом 10 днів з отриманні доходу або понесення видатків, які перевищують 50 пм.
Якщо він купив 2000 облігацій, але кожна з них вартує меньше, ніж 50 пм і  платив за них не одним платежем, він взагалі може їх не показувати.

А з жовтня цього року Закон звільняє всіх суб’єктів декларування від обов’язку подання ПСЗ, підстави для подання яких виникли в період з 24.02.2022 до 11.10.2023 включно.

Я з вами радо погоджусь якщо ви мені покажете будь яку декларацію Порошенко де були задекларовані державні облігації Угорщини на сумму близько мільйона доларів. Це трішки більше ніж 50 пм…
   
Епнути. Кинулись. Свои просери прикривають такою х...ю. він отримав гроши від путлера? Він вкрав їх з бюджету? Ви пітари, та порох той ще п... Але подивиться хто вокруг зеленого працює. Одні друзі по квну, а також їх діти і мужья з руськими паспортами.

Пан (чи Товарищ   :laugh: ) lituanier - а ти звідки вихлюпнувся?
   
Покажіть мені інформацію про ці цінні папери в будь якій декларації Порошенко
Відкрийте річну декларацію самі побачите.
   
Зелень, не позортеся. В деклараціях Порошенка ідеальний порядок.
   
Я з вами радо погоджусь якщо ви мені покажете будь яку декларацію Порошенко де були задекларовані державні облігації Угорщини на сумму близько мільйона доларів. Це трішки більше ніж 50 пм…
Я ще раз виділю
Щоб видно було


   
Відкрийте річну декларацію самі побачите.

Будь ласка дайте посиланя або зробіть copy-paste
   
Зелень, не позортеся. В деклараціях Порошенка ідеальний порядок.

Де транзакція на купівлю облігацій ?
   
Зелень, не позортеся. В деклараціях Порошенка ідеальний порядок.
ага, все шо нажито ніпасільним трудом,  все  інше в Лєксєя Пітровіча в  Ліндинє
   
Якщо він купив 2000 облігацій, але кожна з них вартує меньше, ніж 50 пм і  платив за них не одним платежем, він взагалі може їх не показувати.

  :lol:

Та Петро взагалі нічого не показує, хитрий чорт! 

Все на сина переписав, нічого не має, навіть маєтка в Кончі. У сина з невісткою в приймах живе!  :weep: Почекай, ще видатки за оренду покаже.
   
Будь ласка дайте посиланя або зробіть copy-paste
Мені більше немає що робити в метро штудіювати декларації Порошенка :). Вам цікаво то і шукайте.
   
  :lol:

Та Петро взагалі нічого не показує, хитрий чорт! 

Все на сина переписав, нічого не має, навіть маєтка в Кончі. У сина з невісткою в приймах живе!  :weep: Почекай, ще видатки за оренду покаже.
Ви його річну декларацію бачили? Там 100 сторінок мілкім шрифтом
   
  :lol:

Та Петро взагалі нічого не показує, хитрий чорт! 

Все на сина переписав, нічого не має, навіть маєтка в Кончі. У сина з невісткою в приймах живе!  :weep: Почекай, ще видатки за оренду покаже.

Ви ще спитайте де та, що не можна згадувати, тримає золоті яєчка. Кожного політика середньої руки можна утопити в лайні.
   
А де зрада?  8-)
   
І що поганого в тому, що Україна експортуе власні товари?
Зовсім їбонулися штабні курви.

 (tu)
   
Мені більше немає що робити в метро штудіювати декларації Порошенка :). Вам цікаво то і шукайте.

Для чого тоді починати щось писати коли не хочеться нічого писати?
   
Ніхто нічого не продавав, крім облігацій на 1М доларів. От цікаво, а яке походження облігацій?
Купити облігації це проблема?)
   
Мені більше немає що робити в метро штудіювати декларації Порошенка :). Вам цікаво то і шукайте.

Ну я зрозумів що ви просто патякаєте про те що все у нього задекларовано
Я знайшов його декларацію за 2021 рік. Ніякої згадки ні про угорські облігації ні про американські.
В декларації про зміни теж нема.
А гроші йому за них платять…

Девід Коперфілд фінансів :)
   
Ви його річну декларацію бачили? Там 100 сторінок мілкім шрифтом

Політика і бізнес то несумісні речі, нехай їде з Грушевського в свій офіс на Демеєвку і керує Рошеном. Питань не буде. І його декларації всім пофіг будуть - хоч від Орбана з Будапєшту, хоч від хуйла з Липецька нехай отримує свої проценти  :laugh:
   
Купити облігації це проблема?)
Може бути політична проблема якщо хтось купив їх для вас :)
   
https://t.me/UaOnlii/66057

Так вот зачем эта Свинья рвалась на выезд
   
  :lol:

Та Петро взагалі нічого не показує, хитрий чорт! 

Все на сина переписав, нічого не має, навіть маєтка в Кончі. У сина з невісткою в приймах живе!  :weep: Почекай, ще видатки за оренду покаже.

Хуясе не показує. То ви не те читаєте.
   
Ну я зрозумів що ви просто патякаєте про те що все у нього задекларовано
Я знайшов його декларацію за 2021 рік. Ніякої згадки ні про угорські облігації ні про американські.
В декларації про зміни теж нема.
А гроші йому за них платять…

Девід Коперфілд фінансів :)

Те благе декрарування всіми чортовими доповненнями просто зробили неможливим для контролю і розуміння.
   
Хуясе не показує. То ви не те читаєте.

Ти спроможна скласти до купи всі 150 декларацій за рік того ж Петра? Або будь-якого чиновника та його родини?

Покажи на прикладі. Буду вдячний.
   
Ще один цікавий момент, для чого публічному політику інвестувати у угорську економіку під 6%, коли можна інвестувати в українську під 25% ?
Це називається диверсифікація
   
Цікаво що вкиди ці масовано пішли після того як стало ясно, що з найвеличнішою пресконференцією найвеличнішого вийшов повний швах. Тобто нічого іншого, як знову спробувати переключити увагу населення на Пороха нічого придумати не змогли. Потім виясниться що то якісь відсотки по фінансовим паперам і все законно, але кого то буде хвилювати? Біда в іншому...влада думає не про війну, а про боротьбу з політичними конкурентами і витрачає на це ресурси, замість того щоб працювати на Україну. Це реальна біда.

А що не так з пресконференцією Зеленського? :S Пiдхуйлятам та хуйлятами не сподобалася? Ой, біда-біда-біда... :lol:

Цікаво: а що ці зайвохромосомні "патріоти" називають "вкидом"? Вони хочуть сказати, що їхній мацкoвський поц не отримував грошей? Чи може "вкид" у них все, що приходить від хуйла? :umnik2:

Останнє редагування: 21 грудня 2023 18:54:52 від _Semen
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія