Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У нас на фупі є Сергій він збиває шахеди кожної ночі

Він на Фупі давно може більше 20 років дужє гарний чоловік
Він нічого для себе не просить бо дужє вихованна людина  і воює в ВСУ  має освіту і не одну міг відсидіться в тилу але пішов на війну
і кожну ніч вартує небо України в свої 56 років
Сергію я дужє тебе поважаю ти є гарний Українець ти сберіг життя не одній тисячі  людей !
Ти міг би залишитися в Америці  але ти вибрав Україну
ти розмовляєшь на багатьох мовах міг би бути викладачем а пішов захіщати Україну
З наступаючім Різдвом тебе Сергію
   
Сергiй who?
   
Сергiй who?
Нащо нік нейм ? просто напиши  Сергій з різдвом тебе і йому будє приємно !
   
чому так складно? ти теж сергій, то кого вітати?
   
чому так складно? ти теж сергій, то кого вітати?
Я в америці дякую
   
Сергiй who?
Лисенятко. Та він натурал. Можеш не перейматися , скунсе :beach:
   
кабс,  :laugh: як там погода?
   
Сергiй who?

це не Сергій нумерний але він теж щось робить
але Сергію що збиває шахеди велика повага
він колись хотів обслуговувати військові літаки
а в результаті збіває їх жалюгідну копію=камікадзе
Дякую
   
Stop!!!
Это про Cday, реально повага, отважный и отчаянный чоловик. Слава Зсу
   
Нормальний українець,  на відміну від деяких збочених на власних работках  та інших деяких,  ледь почавших скавчати украіеською після 36 років життя в Україні.
Зичу здоров'я, Сергію!  :)
   
Stop!!!
Это про Cday, реально повага, отважный и отчаянный чоловик. Слава Зсу

Так, це про мене, просто старий мій нік був Sergiy SV...

Добре слово і котам приємно, але про "кожен день" то перебільшення... Тим більш ми тут тупо зарились у багнюку, гусенічна техніка і сидить на пузі конкретно, зрушити з місця її практично неможливо... І не просохне, +2+4С - не така температура, щоб просохло... :(  Позавчора постачання вирішили підігнати на БМП-3, вона тупо втопилась... Добре хоч за 100 метрів від асфальту... Кинули якись троси і потроху витягли... А тягати пішкі все ... позмінно... Ніколи такої багнюки у житті не бачив...

Буде час - розповім у межах дозволенного... І давайте припиняти вже щось криве казати про колективний захід і все таке... Він нам нічого не винен... Просто подякувати та все... То не їх війна... Але... Патрони з Болгарії... Амуниція з Канади, техніка з Німеччини, снаряди Німеччина/Швейцарія... Свого нічого немає... Були б голі/босі вже у буквальному сенсі... Ну продукти свої... Десь так...

Ракети КР, шахеди типу Герань... От кацапи люблять рослинність і метеорологію, а німці - усе котяче (по назвах) = воно преться з південного сходу, переважно... Через нас - переважно на вінницю/старкон... Головне тактичне правило, поділюся, збита КР/шахед не мають впасти на населенний пункт... Ну, так треба робити, то правильно...   

Різдво з 24 на 25, якось зарано ще вітатись, але то таке...  :-B
   
з прийдешнім( тобто з тим, яке таки прийде) можна і вітати :-B
   
Так, це про мене, просто старий мій нік був Sergiy SV...

Добре слово і котам приємно, але про "кожен день" то перебільшення... Тим більш ми тут тупо зарились у багнюку, гусенічна техніка і сидить на пузі конкретно, зрушити з місця її практично неможливо... І не просохне, +2+4С - не така температура, щоб просохло... :(  Позавчора постачання вирішили підігнати на БМП-3, вона тупо втопилась... Добре хоч за 100 метрів від асфальту... Кинули якись троси і потроху витягли... А тягати пішкі все ... позмінно... Ніколи такої багнюки у житті не бачив...

Буде час - розповім у межах дозволенного... І давайте припиняти вже щось криве казати про колективний захід і все таке... Він нам нічого не винен... Просто подякувати та все... То не їх війна... Але... Патрони з Болгарії... Амуниція з Канади, техніка з Німеччини, снаряди Німеччина/Швейцарія... Свого нічого немає... Були б голі/босі вже у буквальному сенсі... Ну продукти свої... Десь так...

Ракети КР, шахеди типу Герань... От кацапи люблять рослинність і метеорологію, а німці - усе котяче (по назвах) = воно преться з південного сходу, переважно... Через нас - переважно на вінницю/старкон... Головне тактичне правило, поділюся, збита КР/шахед не мають впасти на населенний пункт... Ну, так треба робити, то правильно...   

Різдво з 24 на 25, якось зарано ще вітатись, але то таке...  :-B

Це ти?? ;o
Дідько, я пам'ятаю тебе у "минулому житті" і чесно, виходячи з твоїх тодішніх постів не сприймав всерйоз. Єдине, що нік здається був Сергей SV
Вибач, я помилявся.
Дякую! Повертайся живий.
   
Так, це про мене, просто старий мій нік був Sergiy SV...

Добре слово і котам приємно, але про "кожен день" то перебільшення... Тим більш ми тут тупо зарились у багнюку, гусенічна техніка і сидить на пузі конкретно, зрушити з місця її практично неможливо... І не просохне, +2+4С - не така температура, щоб просохло... :(  Позавчора постачання вирішили підігнати на БМП-3, вона тупо втопилась... Добре хоч за 100 метрів від асфальту... Кинули якись троси і потроху витягли... А тягати пішкі все ... позмінно... Ніколи такої багнюки у житті не бачив...

Буде час - розповім у межах дозволенного... І давайте припиняти вже щось криве казати про колективний захід і все таке... Він нам нічого не винен... Просто подякувати та все... То не їх війна... Але... Патрони з Болгарії... Амуниція з Канади, техніка з Німеччини, снаряди Німеччина/Швейцарія... Свого нічого немає... Були б голі/босі вже у буквальному сенсі... Ну продукти свої... Десь так...

Ракети КР, шахеди типу Герань... От кацапи люблять рослинність і метеорологію, а німці - усе котяче (по назвах) = воно преться з південного сходу, переважно... Через нас - переважно на вінницю/старкон... Головне тактичне правило, поділюся, збита КР/шахед не мають впасти на населенний пункт... Ну, так треба робити, то правильно...  

Різдво з 24 на 25, якось зарано ще вітатись, але то таке...  :-B

і чим збиваєте? невже німецькіми?
   
Так, це про мене, просто старий мій нік був Sergiy SV...


Ой памятаю як Турчинов гарував та цькував.
І де "граф" і де Сергій СВ
   
Ой памятаю як Турчинов гарував та цькував.
І де "граф" і де Сергій СВ

+1
Було таке. Турч полюбляв над ним глумитися  :(
   
+1
Було таке. Турч полюбляв над ним глумитися  :(

це нормально з наукової точки зору - маніфістація неповноцінності.
   
Він на Фупі давно може більше 20 років дужє гарний чоловік
Він нічого для себе не просить бо дужє вихованна людина  і воює в ВСУ  має освіту і не одну міг відсидіться в тилу але пішов на війну
і кожну ніч вартує небо України в свої 56 років

 Як же ш ти взнав, він же такий скромний. Але ти вже знаєш і розповсюджуєш героїзм.
 Тут на ФУПі є такі, що воюють на передовій, в окопах. Є такі, що загинули, є ті, у кого загинули діти.
   
Як же ш ти взнав, він же такий скромний. Але ти вже знаєш і розповсюджуєш героїзм.
 Тут на ФУПі є такі, що воюють на передовій, в окопах. Є такі, що загинули, є ті, у кого загинули діти.

відкрийте гілку їм потрібне співчування
   
відкрийте гілку їм потрібне співчування

 В Україні кожний день гинуть захисники України і Західної цивілізації. Кожний день отримують важкі поранення та каліцтва. Не на словах. Це відомо. Щоденно впродовж довшого часу герої мерзнуть під кулями та вибухами. Ми це знаємо без персональних гілок.
 Про ФУПівців повідомлення були. Про загиблих і їхніх дітей у тому числі.
   
відкрийте гілку їм потрібне співчування

 Співчуття їм не потрібне. Їм потрібна допомога.
   
В Україні кожний день гинуть захисники України і Західної цивілізації. Кожний день отримують важкі поранення та каліцтва. Не на словах. Це відомо. Щоденно впродовж довшого часу герої мерзнуть під кулями та вибухами. Ми це знаємо без персональних гілок.
 Про ФУПівців повідомлення були. Про загиблих і їхніх дітей у тому числі.
ти ку-ку? Хулі тобі не до шмиги?
   
Re: У нас на фупі  є Сергій він збиває шахеди кожної ночі

Дядя Сірожа, а вчим вопріс?
   
Так, це про мене, просто старий мій нік був Sergiy SV...

Добре слово і котам приємно, але про "кожен день" то перебільшення... Тим більш ми тут тупо зарились у багнюку, гусенічна техніка і сидить на пузі конкретно, зрушити з місця її практично неможливо... І не просохне, +2+4С - не така температура, щоб просохло... :(  Позавчора постачання вирішили підігнати на БМП-3, вона тупо втопилась... Добре хоч за 100 метрів від асфальту... Кинули якись троси і потроху витягли... А тягати пішкі все ... позмінно... Ніколи такої багнюки у житті не бачив...

Буде час - розповім у межах дозволенного... І давайте припиняти вже щось криве казати про колективний захід і все таке... Він нам нічого не винен... Просто подякувати та все... То не їх війна... Але... Патрони з Болгарії... Амуниція з Канади, техніка з Німеччини, снаряди Німеччина/Швейцарія... Свого нічого немає... Були б голі/босі вже у буквальному сенсі... Ну продукти свої... Десь так...

Ракети КР, шахеди типу Герань... От кацапи люблять рослинність і метеорологію, а німці - усе котяче (по назвах) = воно преться з південного сходу, переважно... Через нас - переважно на вінницю/старкон... Головне тактичне правило, поділюся, збита КР/шахед не мають впасти на населенний пункт... Ну, так треба робити, то правильно...  

Різдво з 24 на 25, якось зарано ще вітатись, але то таке...  :-B

Дякую за службу.

Я пам'ятаю Ваші репортажі з Майдану 2013-2014, і репортажі про поїздки Хюндаєм та синьою гілкою метро (яка зараз не працює, як слід).

І взагалі різні фоторепортажі.

Чекаю на нові :)
Хоч зараз, хоч і після перемоги, остаточної.
   
+1
Було таке. Турч полюбляв над ним глумитися  :(

Ага... За 50 грн :) Скоріше я там глумився... Не хочу повторювати... :-B І до ТС - 56 буде 24 липня.. не зараз... Я 1986 р.н. А так таки так, рядовий, не навчений...Навіть не сержант... Так і буде, до літа...
   
Дякую за службу.

Я пам'ятаю Ваші репортажі з Майдану 2013-2014, і репортажі про поїздки Хюндаєм та синьою гілкою метро (яка зараз не працює, як слід).

І взагалі різні фоторепортажі.

Чекаю на нові :)
Хоч зараз, хоч і після перемоги, остаточної.

Так, люблю цитати

   
Наші діти, до речі... 182 школа  :-B

   
Сергій, ПВК Південь)?
   
Сергій, ПВК Південь)?



Ага, в нас ще Гоменючка озвучює :) Ні, не південь... Влітку були по Чернігову (Ніжин-Муравейка), потім на південь, ну  правильно...
   
Показати зображення...
Ага, в нас ще Гоменючка озвучює :) Ні, не південь... Влітку були по Чернігову (Ніжин-Муравейка), потім на південь, ну  правильно...
Сусіди, аби був на ПНА  можливо десь пересіклись би.
Удачі
   
Сусіди, аби був на ПНА  можливо десь пересіклись би.
Удачі

Та за два тижні на Київ... Ну його, не хочу....

От нахрін у бригаді є медична слкжба... ??? Що б ганяти на Шевченквський ЛВК, от навіщо... :(  Є речі, які я не розумію... А най буде... 55 років, але рядовий і не сперечаюсь ні з ким... Може з літку 24 (травень) стану старший серант - карьєра, йопрст :) 
   
Сусіди, аби був на ПНА  можливо десь пересіклись би.
Удачі

Межа Миколаївщини та Одещини... Десь так...  Німці надали загадом 40-40 комплектів гепардів... І Швейцарія - боєкомплект до них... У 2 Світову то назвалося Ерлікон... І зараз так само... Просто білшь технолоічно...   8-)
   
 :-B Щоб все було Оk!

Ти нічого зайвого не сказав?
   
:-B Щоб все було Оk!

Ти нічого зайвого не сказав?

Та ні, нормально.... Яж не буду кординати викладати ..
   
А от і ніхлена...

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія