Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Червона Ікра)

Re: Червона Ікра)

Україна, ватна ти істота. Щодо Криму ти ще пару років тому пімахував хуйлу.

Не пам"ятаю такого(( ( про Крим)
Завжди вважав що Крим—це Украіна.( хоча дійсно писав що настроі в Криму були частенько прокацапські)
   
Re: Червона Ікра)

Я особисто вважаю що Донецьк——це Украіна(
У мене друзі звідти переіхали в Чернівці в 2014—тому(. А потім вони ж з Бучі знову в Чернівці у 2022(

Ти щось трохи запи3дівся, Сірьога :( 

Тримай язик за зубами а xyй в ширінці (с)
   
Re: Червона Ікра)

Не пам"ятаю такого(
У нас всі ходи записані
   
Re: Червона Ікра)

У нас всі ходи записані

А потім дмхз буде верещати що "волонтера забанили" за некропостінг якийсь((

пс. А про Крим так і не побачив((
   
Re: Червона Ікра)

А потім якийсь дурник напише——" теми Сергія на перші пів сторінки"((——
Хоча насправді це злісний некропостинг(
   
Re: Червона Ікра)

Ї
   
Re: Червона Ікра)

Ї

Я ніколи нічого не роблю " з примусу"((
Якось захочеться——почну вживати——а не захочеться——не почну(
   
Re: Червона Ікра)

Я ніколи нічого не роблю " з примусу"((
Якось захочеться——почну вживати——а не захочеться——не почну(

Філологічна освіта в університеті дає взнаки :weep:
   
Re: Червона Ікра)
Ale

Філологічна освіта в університеті дає взнаки :weep:
Може просто намагався якусь мову програмування вивчити - тому і лапок багато - може він взагалі на Lisp програмує)
   
Re: Червона Ікра)

   
Re: Червона Ікра)

я вже гостро так не реагую, бо життя триває.
не можуть бути усі однаковими та і не треба.
мене не дратує його хизування аж до всирачки, аж до втрати обличчя, як декого.

перекривляти його - то ти не його кривдиш, ти себе.
яке тобі діло до нього чи мене, тобі має бути діло до себе.
поки він не порушує мого простору, мого права що читати, що не читати, поки не навязує усілякої хуйні - поки мені те кагтаве бидло і нахуй не тре. Запамятай: твоє право закінчується там, де починаються інтереси іншого.

І не тобі вказувати як і на яку бидлятину мені реагувати. Створи собі окремий бложик накшталт бегемотячого, забери цього дегенерата і нехай він тобі там засирає своїми відосіками його вздовж і впоперек. А поки тут спільна площадка, поки він буде рахуватися з інтересами інших.
   
Re: Червона Ікра)

Я особисто вважаю що Донецьк——це Украіна(
У мене друзі звідти переіхали в Чернівці в 2014—тому(. А потім вони ж з Бучі знову в Чернівці у 2022(


   
Re: Червона Ікра)

Я ніколи нічого не роблю " з примусу"((
Якось захочеться——почну вживати——а не захочеться——не почну(

   
Re: Червона Ікра)

Що ще раз говорить, наскільки ти достойна і порядна людина і наскільки вища цих ідіотів, що не бачать цього і не  розуміють :X .

Мені теж від цієї спільноти не потрібно абсолютно нічого, а "подяк" я вже отримала по вуха  :X.

Хтось отримував сувеніри, грамоти, прапори.

Я СВІДОМО не взяла ніяких артефактів у "волонтерів" чи будь-кого іншого в якості "подяки". 

Тому що про якість мене як людини і як патріота говорять мої дії і мої результати.

Але я очікувала, очікую і очікуватиму відсутність ЛАЙНА - як до себе, так і до таких, як Сергій.

І це була мета мого заходу сюди і мій месидж.

Сподіваюсь, він буде усвідомлений і імплементований.

ЗАРАДИ ВАШОГО Ж БЛАГА.
та пішла ти нахуй, сируха піздлива. Заїбала вже своїм безпробудним серлинням.
   
Re: Червона Ікра)

За лу па просто не розуміє, і ніколи не зрозуміє, що таке було сьгодні в три години ночі.

Десять ракєт балістики по Києву, постраждалих багато, і моїх знайомих також. Завтра, не дай Бог, буде ще десятки ракєт по іншим містам. Його п'ятнадцять кіло ікри і наxyй тут не потрібні нікому.

Просто йобнутий дебіл. Разом з тими хто за нього тут пише простині підтримки, чи просто вичищає йому сирок під за луп ний :(
:friends: гарно сказано. Знімаю капелюха.

Як і перед Креном також. Молодці.  (tu)
   
Re: Червона Ікра)

сірожа просто розумововідсталий даун. він якийсь ван долар донатить на зсу але сситься приїхіти в Україну.
корисний. але ідіот як і 99% діяспори.  :-)o
   
Re: Червона Ікра)

зараз москалота запустить чергові балістичні ракети і шлюхеди.
чекаємо ранку, діяспоро  :-)o
   
Re: Червона Ікра)

"Ачко" - це стьоб, сатира, прикол. Тільки повний ідіот може цього не розуміти.

Тобі вже дали пояснення по твоїх питаннях і більше одного раза. Якщо ти інтелектуально не здатний це зрозуміти, то не зафлуджуй тему.
ти шо, дура, бля дь? Тобі що, приємно, коли за тобою ганяються по всьому форуму з вачьком? Тобі що, за щастя, щоб тебе виїбли хоч куди небудь, хоч у сраку?

То я повинна поспівчувати твоєм у такому вселенському горю, шо тебе немає кому виїбати у сраку?

Стьоб вона, бля дь, знайшла, кобила недотрахана...  :facepalm:
   
Re: Червона Ікра)

А ще є чкась фірмА, Caviarщо корпуса для айфоні  :new_russi:  робить
.,..
Корпус iPhone 15 обтягнутий першокласною шкірою крокодила, шикарна емблема Apple із золота 18K з ручним гравіюванням та контурним неоновим підсвічуванням та 7 золотих болтів 18K.

Бічні поверхні, кнопки та обрамлення навколо камери покриті золотом 24K, нанесено ручне гравіювання.

Елітні девайси від компанії VipStatus поєднують у собі розкіш, ексклюзивний дизайн та сучасні технології.
   
Re: Червона Ікра)

Глобальний саййт не авідкривається чогось.
Знайшов український.
Але там то Caviar то VipStatus пишуть.
Там ще елітні мобільні номера зп 8000 продають  X(

Останнє редагування: 14 грудня 2023 01:34:01 від Bogkuz
   
Re: Червона Ікра)

Корпус Blue Dream Edition IPHONE 15 PRO MAX 512 GB із двоколірного ювелірного синьо-графітового карбону вищої якості з емблемою iPhone з 70 отворів діаметром 0.5мм з неоновим підсвічуванням.

Рамка навколо камери, бічні поверхні та задні вставки із золотим покриттям та візерунками ручної роботи. Кнопка для блокування телефону – смарагд. Нижня та верхня частини корпусу прикрашені карбоном.

Також пропонується варіант цієї моделі з платиновим покриттям та яблуком із білого золота.

Ексклюзивний iPhone від VipStatus – вражає унікальним сучасним дизайном та чудовим виконанням.

Во!  X(
   
Re: Червона Ікра)

А ще там елітні нарди і елітні затискачі для купюр є  X(
   
Re: Червона Ікра)
Ale

Глобальний саййт не авідкривається чогось.
Знайшов український.
Але там то Caviar то VipStatus пишуть.
Там ще елітні мобільні номера зп 8000 продають  X(
Кавьяр кацапська фірма - який глобальний сайт?)
   
Re: Червона Ікра)

Кавьяр кацапська фірма - який глобальний сайт?)

caviar.global
Терер ясно чому не відкривається бо рашистський  :D
   
Re: Червона Ікра)

А потім якийсь дурник напише——" теми Сергія на перші пів сторінки"((——
Хоча насправді це злісний некропостинг(

І от якого хера ти ще і в моєму напрямку перднув? Мало тобі булінгу?
   
Re: Червона Ікра)

ти шо, дура, бля дь? Тобі що, приємно, коли за тобою ганяються по всьому форуму з вачьком? Тобі що, за щастя, щоб тебе виїбли хоч куди небудь, хоч у сраку?

То я повинна поспівчувати твоєм у такому вселенському горю, шо тебе немає кому виїбати у сраку?

Стьоб вона, бля дь, знайшла, кобила недотрахана...  :facepalm:
Дякую випередила, в ачько їй подобається, а залуупа то булінг
   
Re: Червона Ікра)

Дякую випередила, в ачько їй подобається, а залуупа то булінг
Це ж відомий факт. Якщо хтось підтримує її чи олігофренів з її команди, то навіть брудні сексуальні домагання - то легенький тролінг.
   
Re: Червона Ікра)

Я ніколи нічого не роблю " з примусу"((
Якось захочеться——почну вживати——а не захочеться——не почну(
сікГєй, це не примус, куррва, це ДЕРЖАВНА МОВА, яка в усіх без виключення українців повинна бути в пріоритеті. То ким ти себе зараз, під час війни з кацапами вважаєш, що для тебе українська мова - то порожній звук?
   
Re: Червона Ікра)

Ви хто всі такі?
   
Re: Червона Ікра)

Ну що ж.
1. Ікга - це влане тема. А ЗСУ до цієї теми то смазка, щоб плавніше заходило. Не побачів в тому відосіку донатів, і до чого там ЗСУ?
2. В темі про Ікру, З-тій вирішив пострибати як дитина - а я, а в мене, а я можу більше ніж ви ікги купити. Спочатку було 8 кг, потім 15. Ну олігофрен має таке уявлення про добробут. Але коли його взяли на понт - та ти пистіш, то З-па вирішив всім доказати. Ось і доказав всім - купив. Але що тепер з цим всім робити- йух його знае.  :laugh:

Мораль сєй басні - дирявий язик, веде до дадоткових, тупорилих втрат сімейного бюджету.
   
Re: Червона Ікра)

ОСТАННІЙ РАЗ
для роздумів тим, в кого е розум і залишки совісті.
Останній.

Люде НЕ СЛОВОМ, А ДІЛОМ допомагають Україні в жахливій войні.
Вони тратять не як політики – чужі, а СВОЇ (і багато!) гроші на допомогу ЗСУ.

Після цього можна булоб заткнутись навіть, якшоб вони навалили на вас і весь форум цілу купу гівна.
А тут на банки ікри (яка давно вже не предмет розкішу) шо капець возбуділісь в діко правєдном гнєвє.

Вам не соромно? Ні. Вам не соромно.

Раді такого ти готовий дати навіть увічко?
   
Re: Червона Ікра)

Уявив як Хома среться з яким небуть Анітком, або сом1, той його ображає, І Хома такий - ти що окуїв??? Я найбільший донатор ЗСУ, будеш ображати мене - куй ЗСУ отримує пікапи та мої гроші  :facepalm1:  :weep:
   
Re: Червона Ікра)

Сергій, а шо ти хотів доказати тим відео? До речі, в нас також е подібні відосіки на каналі «Акула»

   
Re: Червона Ікра)

Я найбільший донатор ЗСУ, будеш ображати мене - куй ЗСУ отримує пікапи та мої гроші
Я давно сказав ЛТП - все що було то було. І пару тижнів тому їй запропонував мир (вдруге). Але їй нудно у сніжному Калгарі, тому нереститься щодня дай боже.

Сергій, а шо ти хотів доказати тим відео? До речі, в нас також е подібні відосіки на каналі «Акула»

https://youtu.be/OHY0c8d9hYU?si=EEMyZhru4kTPlYgg
Фінал  :weep:
   
Re: Червона Ікра)

Я давно сказав ЛТП - все що було то було. І пару тижнів тому їй запропонував мир (вдруге). Але їй нудно у сніжному Калгарі, тому нереститься щодня дай боже.

Фінал  :weep:

Фома. Я зовсім не розумію, як можна звязати фупівській срач та підтримку ЗСУ. Але ж як ми бачемо нумерному навіть вдається объеднати червону ікгу з ЗСУ  :facepalm:
   
Re: Червона Ікра)

Але ж як ми бачемо нумерному навіть вдається объеднати червону ікгу з ЗСУ
Згадаємо класику

Цитувати
High Noon
Було вже по обіді, коли до будинку, де розташовувався Клуб, повільно підкотив 450 лексус гібрид. Пасажирське вікно повільно відкрилось і з нього викинули залишки курячих крилець які трохи заляпали жиром машину.  Fucking hell, Vika! Вилаявся водій. Це був чоловік 50 років, трохи лисуватий, вдягнутий у затертий костюм. Could you stop eating in the car? We are still paying for it! Get the fuck out and come back in 15, I'll have a coffee. Продовжив він.   I'm sorry, hun, опустивши очі пробелькотіла жіночка, похапцем витираючи залишки їжі з обличчя.
Віка вийшла з авто і, оглянувшись навколо, з насолодою вдихнула свіже лютневе повітря. Більшість часу вона проводила у швейній кімнаті, латаючи репнувші на гузні джинси, тому навіть невелика подорож була в радість.  Вона була вдягнена у темний діловий костюм, явно куплений декілька років тому. Зараз він був малуватий і не приховував зайві кілограми як колись.  Треба було вдягнути червону куртку і гольф, подумала Віка, але було вже пізно.  Лівий каблук м'яко увійшов у сніг, не витримавши вагу.  Віка відчула як нога стала мокрою віді холодною, пошепки вилаяла канадську зиму і попрямувала до дверей клубу, на яких було написано Forty Five.

У клубі сиділи різні люди, хтось їв голубці і пив опілля, хтось - лате макіато без цукру. Публіка невимушено спілкувалась, але раптово усі замовкли і перевели погляд на Віку.

-You are all, кинувши погляд в сторону жінок, почала вона англійською, щоб здаватись розумнішою, низькорангові сучки!!!!
-And you, перевівши погляд у бік чоловіків, імпотенти і алкоголіки!!!

Публіка була шокована. Щоб закріпити свою перемогу, Віка розвернулась обличчям до виходу, не без зусиль задерла спідницю, нахилилась і показала усім свою сраку.  Сказати правду, вона була гігантська.  Поправививши вбрання, Віка ще раз глянула на публіку і, грюкнувши дверима, вибігла на вулицю.

На вулиці її вже чекав чоловік, допиваючи велику філіжанку бурди, яку продають у Калгарі під назвою кава.  Are you allright? Перепитав він? Yes, відповіла Віка, плюхнувшись на пасажирське сидіння авто.  Чоловік жбурнув паперовий стакан у сугроб, сплюнув і сів за кермо.
How about Chinese tonight? Запитав він Віку.  Віка лише кивнула головою, вона дуже любила китайську лапшу.

Авто, розбризкуючи сніг і воду, швидко їхало кудись вдалечинь...  В клубі Forty Five публіка голосно підспівувала Александру Адольфовичу Пузо.

(С)
Disclaimer: The story, all names, characters, and incidents portrayed in this narration are fictitious. No identification with actual persons (living or deceased), places, buildings, and products is intended or should be inferred.

   
Re: Червона Ікра)

Згадаємо класику


 :laugh:

   
Re: Червона Ікра)

І оригінал

Цитата: ЛТП
High Noon
Було вже по обіді, коли до будинку, де розташовувався Клуб, повільно підкотило авто із затонованими вікнами. Водій у фірмовому кітелі, вийшовши з машини, поважно відчинив двері для пасажирки.
І. вийшла з авто і, оглянувшись навколо, з насолодою вдихнула свіже лютневе повітря. Її темний діловий костюм та високі підбори контрастували з теплим зимовим одягом перехожих, що поспішали у своїх справах.
“Thanks and see you later!” - посміхнувшись, сказала І. водію і, уміло маневруючи між грудочками льоду на тротуарі, попрямувала до будинку. Піднявшись по сходах, вона увійшла у Клуб. Вона подивилася на смартфон – у неї було всього 15 хвилин.
У холі Клубу неприємно пахло алкоголем, тютюном і потом. У коридорі стояли вщент наповнені одноразовим посудом та об’їдками сміттєві бачки. «Чим займається менеджмент?» - подумала І. “The club has been going downhill for some time, which is sad, really”. І. увійшла у банкетну залу.
Ланч був у розпалі і майже всі столики були заповнені. Відвідувачі вели жваві обговорення, стояв шум і гам.
Однак коли каблучки І. застукали по паркету банкетної зали,  у залі наступила тиша. Тіла розвернулися у напрямку І., всі очі втупилися в неї.
І. охопила поглядом залу. ЇЇ постава та великі карі очі були наповнені рішучістю.
“Ну що ж, настав час провести  розбір польотів, dot the i’s and cross the t’s”, сказала І.  Публіка мовчала.
“Нещодавно ми всі взяли участь у цікавій дискусії", продовжила І. свою промову. “І я хочу поділитися своїми думками про те, що відбулося”.
“Мене в цілому не здивувала реакція жінок. Все було очікувано, всі учасниці executed their inner scripts – навіть ті, що продемонстрували кричущу вульгарність та gutter level toxicity. Це для мене не новина, a просто черговий доказ who they really are”.
“Хоча рівень безграмотності мене таки шокував” - посміхнулася І. “К-а-н-н-о-т-а-ц-і-ї?” –  проспелили напомаджені губки. “What the hell is wrong with you??”
Зупинившись на секунду, І. продовжила.
«Мене здивувала реакція чоловіків. Власне, як виявилось, чоловіків було лише двоє і це були ті, від кого я найменше чекала підтримки, над ким сама підсміювалась і,  хоч і незлобиво, але кепкувала. Тіммі і Сергій, я прошу у вас пробачення за це. І дякую за те, що ви мали мужність назвати чорне чорним, а біле – білим”.
“Тепер всі, хто хоч криве слово скаже у ваш бік, матимуть справу зі мною. You have my back”.
За столами нервово заворушились тіла. “Жирний Royal Flush! Толстая женщіна плачєт у акна! Cука! Фома! Беррімор!” - зашипіла блондинка у обтягуючих штанах для йоги. “Оh, behave!”, пробубнів їй під вухо підтоптаного вигляду пузань у сандалях та білих шкарпетках.  “А чо? Я нічо!” - розводив руками спортивного виду чолов’яга у кросівках. “Куррва! Зонна!” - лунало від високого молодика у фірмовій майці, що підпирав стіну в кінці зали. “Штабна ссс ...” – заплітався язик у нечесаного невизначеного віку качка, що звисав над мискою з голубцями. Проте І. не звертала уваги.
Обвівши поглядом залу і не сказавши більш нічого, І. попрямувала до виходу. За її спиною стояла мертва тиша, яку раптом порушив звук розчавлених голубців. Її авто уже чекало на вулиці.
І. поглянула у сторону Клубу.  У вікнах банкетної зали відзеркалювалось холодне зимове сонце.  На смартфоні було 12:30 – she was on time.
(С)
Disclaimer: The story, all names, characters, and incidents portrayed in this narration are fictitious. No identification with actual persons (living or deceased), places, buildings, and products is intended or should be inferred.
   
Re: Червона Ікра)

І оригінал


Мріі селючки
   
Re: Червона Ікра)

І оригінал


маєш хист. вперше прочитав. гарно  (tu) я завжди знав що ти теж хочеш справжніх українських голубців  ;)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія