Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Київстар всьо?

Re: Київстар всьо?

а в мене ще були питання
соррі подумав може кому корисно буде для контексту  :-)o
   
Re: Київстар всьо?
PAL

Кстацє. Сьогодні платила за хатки.

Дик, постійно випадало, шо сервер отримувача коштів наразі недоступний. Я так зрозуміла, Приватбанк сидить на київстарі. Через пару хвилин все вирівнялося і більше такого не викидало. Діло було десь близько 12-13ї години.

приват у принципі не може "сидіти" на одному каналі у одного провайдера
такого не буває

а от оті комунальники, які мали отримать кошти, цілком можливо
   
Re: Київстар всьо?

А що каже наш Міністр Інформації пан Фєдоров ?

Він же писав, що кібербезпека це хуйня, ну майже. :gigi:
   
Re: Київстар всьо?

Ребятки, это киберинцидент, сеть положил сам оператор чтобы кацапские закладки отловить.
Потерпите немного.
   
Re: Київстар всьо?

а звідки у людей "кнопачьний телефон"? їх вже давно не випускають
у мну сусідка ходить із таким зараз. Не знаю, де вона брала. Але щось там кричить по ньому щодня. Дик, до неї спробуй додзвонитися через інет.
   
Re: Київстар всьо?


пишу з КС
   
Re: Київстар всьо?

у мну піз датий номер був в інтертелекомі (складався лише з двох суміжних цифірьок, що одна за одну зачіпаються). Коли через кілька місяців ІТелеком прочухав, який номерок проябав, то мене почали тероризувати усілякими повідомленнями, що у мене там борг, що його за борги відключать.., щоб я відмовилася від нього. Хуя я їм його уступила.  :beee: Вийшла на центр офіс і все заспокоїлося.

Красивий номер - це якщо після кода весь номер складається з нулів, а вкінці 1, або увесь з однакових цифрів, або так як у мене був - максимум дві цифірі задіяні для легшого запамнятовування.  :beach:
ніхєра. Це саме важче запам'ятати як вони чергуються. А от щось тіпа 3456543  набагато легше.
   
Re: Київстар всьо?

приват у принципі не може "сидіти" на одному каналі у одного провайдера
такого не буває

а от оті комунальники, які мали отримать кошти, цілком можливо
ти хочеш сказати, що приватбанк перекидає мої кошти впродовж сотих доль секунди? Не сміши. Я лише натиснула відправити платіж, а мені вже викинуло банер. Це якась несправність була в самому ПБ, а не в контрагентові.
   
Re: Київстар всьо?

https://t.me/voynareal/78948

Моя знайома, яка працює в сфері кіберзахисту, каже - у кращому випадку - 48 годин. Вони жлобилися на нормальні оклади для фахівців з кібербезпеки, тому таке і отримали.
   
Re: Київстар всьо?

а звідки у людей "кнопачьний телефон"? їх вже давно не випускають
з магазину, випускають

   
Re: Київстар всьо?

а на шо вам цей Київстар якщо є інтернет-телефонія?
Разом з мобільним зв'язком ліг і інтернет, в тому числі домашній від київстар.
То про яку інтернет телефонію мова?
   
Re: Київстар всьо?

Ок. Просте питання на перевірку знань
Озвуч будь ласка час на відновлення з бекапу 12Тб бази (на твою думку).
Мене влаштує оціночний час, "за рахунок хмари". Про "бекапний кластер" можеш забути, система скомпрометована, тим даним, що були доступні онлайн, віри нема.
Також дай приблизну оцінку втрат даних при відновленні
Це не дізастр. . Дані сінхронізуються з хмарою онлайн. Час лише на старт віртуалок в хмарі та  dns  маршрутизацію
   
Re: Київстар всьо?

ніхєра. Це саме важче запам'ятати як вони чергуються. А от щось тіпа 3456543  набагато легше.
цю... 566556. Це 56, потім розвертаєш, отримуєш 65, потім знову розвертаєш, отримуєш 56.  :gigi:  Але пардон, вже цього номера давно немає.

У мене отакий самий за принципом номер був у тітки у харкові - там різні цифри одна за одну зачіпалися, де одиниці переходили в десятки. На слух дуже швидко запамятовувався.
   
Re: Київстар всьо?

Вже є в деяких містах ДомашнійІнтернет. Майте терпіння.
   
Re: Київстар всьо?

А що каже наш Міністр Інформації пан Фєдоров ?

Він же писав, що кібербезпека це хуйня, ну майже. :gigi:

Для нашого топ-менеджменту, - від власників і директорів невеличких підприємств, до керівництва держави, безпека взагалі якась незрозуміла і зайва хуцня...
   
Re: Київстар всьо?

Це не дізастр. . Дані сінхронізуються з хмарою онлайн. Час лише на старт віртуалок в хмарі та  dns  маршрутизацію
ух ти,  а хто це вміє онлайн сінхринізувати віртуалки?  :-)o 
   
Re: Київстар всьо?

з магазину, випускають

Показати зображення...
кста, елементарно: бабушкофони. У мну лежить такий один майже новий. Кнопки такі величезні. Та й сам він теж наче смартфон, тільки коротенький.  :gigi:
   
Re: Київстар всьо?

ніхєра. Це саме важче запам'ятати як вони чергуються. А от щось тіпа 3456543  набагато легше.

Колись дружина вибрала красивий номер просто із списку, що пропонували (2002р) - перша і остання цифри однакові. І 5ть одиничок посередені. Забути неможливо... :)
   
Re: Київстар всьо?

Моя знайома, яка працює в сфері кіберзахисту, каже - у кращому випадку - 48 годин. Вони жлобилися на нормальні оклади для фахівців з кібербезпеки, тому таке і отримали.

Ніфіга. Норм там з/п.
Я вважаю,  що це все наслідки схем.
Вони хотіли захиститися від конфіскацій і націоналізацій. Чи Єрмака приватизації.
Схеми розукрупнення пішли. Ділились.
Одна структура - станції, інша білінг. ,третя розвиток мережі.
ІТ.д. а бренд один.
Ось десь і наробили дірок у загальній системі.
   
Re: Київстар всьо?

Разом з мобільним зв'язком ліг і інтернет, в тому числі домашній від київстар.
То про яку інтернет телефонію мова?
В нас домашній протримався до 10ї ранку
   
Re: Київстар всьо?

Колись дружина вибрала красивий номер просто із списку, що пропонували (2002р) - перша і остання цифри однакові. І 5ть одиничок посередені. Забути неможливо... :)
він ще у неї живий? то я щя до неї подзвоню, підоди, тіке 7 комбінацій наберу і додзвонюся.
   
Re: Київстар всьо?

:gigi: знось дію кхуям. і будеш "я в доміку!".
недостатньо.
треба щось зробити зі смартфоном.
може спалити?
   
Re: Київстар всьо?

Разом з мобільним зв'язком ліг і інтернет, в тому числі домашній від київстар.
То про яку інтернет телефонію мова?

та шо працює на Старлінку. Купуєте один старлінк на багатоповерхівку і шарите через Wi-Fi за абонентну плату 1$/місяць
   
Re: Київстар всьо?
TC

ні, не уявляєш.
так само як ніхто не уявляє, що там насправді трапилось.
те, що лежить ВСЕ, ну тобто геть усе, має підказувати , що ситуація , не дуже типова і це не про  бекапи( про які смішно говорити в принципі, коли це про опсоса -телекома мільйоника)

Сам запитав. Сам собі відповів. Відкинув усі заперечення.
Здається, пан зовсім не уявляє, сам, про шо пише. :)
   
Re: Київстар всьо?

недостатньо.
треба щось зробити зі смартфоном.
може спалити?
зочєм? Роби вигляд, що не помічаєш Дії.
   
Re: Київстар всьо?

Разом з мобільним зв'язком ліг і інтернет, в тому числі домашній від київстар.
То про яку інтернет телефонію мова?
не треба обидва яйця класти в один кошик.
   
Re: Київстар всьо?

Re: Київстар всьо?

Кому вірити? Якомусь Флешу, знайомій з кібербезпеки, міністру чи директору київстара?
   
Re: Київстар всьо?

не треба обидва яйця класти в один кошик.
отож... а мася поклав... і де він зара?  :cray:
   
Re: Київстар всьо?

Яке місто?

Миколаїв
   
Re: Київстар всьо?

Вже є в деяких містах ДомашнійІнтернет. Майте терпіння.

Де саме? Цікаво ж  :blush2:
   
Re: Київстар всьо?

Кому вірити? Якомусь Флешу, знайомій з кібербезпеки, міністру чи директору київстара?
та нікому не вір. Вір мені: Он Дарквакер вже пише з ДОМАШНЬОГО КИЇВСТАРА (МИКОЛАЇВ) - подивися на його ІР. От йому можеш вірити.  :king2:  Але тільки після мене.
   
Re: Київстар всьо?

Кому вірити? Якомусь Флешу, знайомій з кібербезпеки, міністру чи директору київстара?

Останніми двом віри немає.
   
Re: Київстар всьо?

Домашній відновився. Київ.
   
Re: Київстар всьо?
TC

недостатньо.
треба щось зробити зі смартфоном.
може спалити?

Ніт. Треба лише з'їсти! Та ще й добре пережовуючи, щоб повністю перетравився. Бо з попілу можна інформацію відновити. (я сам у кіно бачів). А от з гівна - вже ні.
   
Re: Київстар всьо?

він ще у неї живий? то я щя до неї подзвоню, підоди, тіке 7 комбінацій наберу і додзвонюся.

А може перші дві однакові, чи останні дві... А може друга і шоста... Чи третья та п"ята :)  А може не одинички, а трійки... Але красиво, точно... :) Ну я ж теж не тупий зовсім, щоб її номер прямо в інет публічно викладать...  8-)
   
Re: Київстар всьо?

А може перші дві однакові, чи останні дві... А може друга і шоста... Чи третья та п"ята :)  А може не одинички, а трійки... Але красиво, точно... :) Ну я ж теж не тупий зовсім, щоб її номер прямо в інет публічно викладать...  8-)
нєнє, можеш тепер не виправдовуватися. Прокомпастіровано!  :buba:
   
Re: Київстар всьо?

Моя знайома, яка працює в сфері кіберзахисту, каже - у кращому випадку - 48 годин. Вони жлобилися на нормальні оклади для фахівців з кібербезпеки, тому таке і отримали.

коментар звідти: "Я сподіваюсь це на пару днів".
   
Re: Київстар всьо?

Домашній відновився. Київ.
Південь Лівого берега - лежимо.
   
Re: Київстар всьо?

Ніфіга. Норм там з/п.
Я вважаю,  що це все наслідки схем.
Вони хотіли захиститися від конфіскацій і націоналізацій. Чи Єрмака приватизації.
Схеми розукрупнення пішли. Ділились.
Одна структура - станції, інша білінг. ,третя розвиток мережі.
ІТ.д. а бренд один.
Ось десь і наробили дірок у загальній системі.

Зараз дуже прекрасний привід похейтити кс.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія