Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Метро Теремки

Re: Метро Теремки

Неполітична вартість - 80 грн... і 35 грн поїздка за річний проїздний... 28-30 тис грн на рік :)

Вперед. Я - за...  (tu)

Ну тоді вже як в
вропах зробити - оті 80 грн (тобто одна поїздка) - на годину поїздки громадським транспортом.

А для тих, кому "лише дві зупиночки" - зробити трохи дешевші квитки на 20 хв (як у Варшаві)
   
Re: Метро Теремки

Ну тоді вже як в
вропах зробити - оті 80 грн (тобто одна поїздка) - на годину поїздки громадським транспортом.

А для тих, кому "лише дві зупиночки" - зробити трохи дешевші квитки на 20 хв (як у Варшаві)

Про Європу я знаю про Краків, але 19 рік... На початок 20 року були у Відні... 2.40 Є поїздка, 17 Є туристичний проїздний на три доби, 365 (1 Є доба) проїздний для резидентів на рік... Це дешевше, ніж у Києві...... :)

В Австралії така сама хрінь... Трамвай/метро у Мельбурні - Псевдометро у Сіднеї = 5 дол. поїздка, але у Мельбурні річний проїздний - (на всі дві зони) - 1760 доларів і вперед куди завгодно...

Для цікавинки... Прогулянка Віслою на човні у Кракові у березні 2019 коштувала 80 злотих, на двох із морозивом - 190 злотих... :)

Автобусний квиток Краків - Закопане = 20 злотих... Фунікулер Закопане - Губаловка 22 злотих... Туди-сюди... Посидити на Губаловці і подивитись на високі Татри я б навіть і 100 зл не пожалкував б...

Просто все відносно :) Гори можно з 1.55 дивитись, погода у березні не дуже була :)





 



 
   
Re: Метро Теремки

Потягом по Штату Вашингтон (Такома, база ВМФ)

   
Re: Метро Теремки

Та нафіг кацапам, знов шахеди  (td)

Допобачення :(
   
Re: Метро Теремки

Може, хоча б автобус №1 запустять знову...

Бо зараз через НУБіП тільки маршрутка 212 їздить.
   
Re: Метро Теремки

Може, хоча б автобус №1 запустять знову...

Бо зараз через НУБіП тільки маршрутка 212 їздить.

Номер 1 то ото нещастя Либидська Добрий Шлях Сільхозакадемія Виставка, Що там? їздило.. Диркалка на 20 студентів стоячі? То несерьозно... Жодна сучасна машина не вилизе на вул.. Добрий Шлях... Екскаватор може...  І то не факт..

   
Re: Метро Теремки

Для розуміння, що таке Добрий Шлях

   
Re: Метро Теремки

Номер 1 то ото нещастя Либидська Добрий Шлях Сільхозакадемія Виставка, Що там? їздило.. Диркалка на 20 студентів стоячі? То несерьозно... Жодна сучасна машина не вилизе на вул.. Добрий Шлях... Екскаватор може...  І то не факт..

Показати зображення...

212 маршрутка - така сама диркалка.
   
Re: Метро Теремки

212 маршрутка - така сама диркалка.

Отож, в курсі, в Інституті Напівпровідників тата Фізики колись працював, а їздити требе було тією хрінью на вечірне відділення на Фізфак... (89-91) :( А у 22.40 додому... :(

Півтора роки їздив велосипедом (банальним, Україна) бо мене задрав і №1, і №80, і всі тролейбуси від №11 12 і далі... Щоб воно все здохло...

Батько то метро до КЯФ чекав все життя і скористався пару разів лише, бо помер у 2010... :( 
   
Re: Метро Теремки

21 грудня 2021
Кабмін урізав фінансування метрополітену в Києві на 100 млн грн.
Винуватий, звісно, Кличко
   
Re: Метро Теремки

Просто піаритись на побудові нової розвязки більш зручно, ні ж ті ж гроші виділити на утримання поточної інфраструктури.
Це глобальна проблема.
   
Re: Метро Теремки

212 маршрутка - така сама диркалка.

Так а я пр що... весна 2013 року і капець
   
Re: Метро Теремки

Для розуміння, що таке Добрий Шлях

Показати зображення...
На весну похоже или то снег на деревьях лежит?
   
Re: Метро Теремки

На весну похоже или то снег на деревьях лежит?
Весна.
То у Серьоги там дача?
   
Re: Метро Теремки

На весну похоже или то снег на деревьях лежит?

Так, весна, але зимою воно нахін, пробачте, непроїзне...

Напевно то по пр. Науки буде ціркулювати, а не по Добрий шлях... Колись років 15 тому я не зміг там до Інституту Фізики на повному приводи піднятись... Здриснули вбік і пішли пішкі  8-)   
   
Re: Метро Теремки

21 грудня 2021
Кабмін урізав фінансування метрополітену в Києві на 100 млн грн.
Винуватий, звісно, Кличко

Мабуть, дуже хаб на Чонгар був потрібен...
   
Re: Метро Теремки

Весна.
То у Серьоги там дача?

У мене там дачі нема, і ніде нема... У тещі є... У Вишгородському районі... Кацапи не долізли туди кілометрів 4 минулого року... З артилерії роздовбали 12 будинків із 185... 

От як ціх покидьків назвати??? :(   
   
Re: Метро Теремки

Більш того, на 2023 рік! на риття на виноградник профінансовано і витрачено вже 73 млн. гривень... Тількі робіт ніхто не спостерігає, а в КМДА сказали, що роботи підземні (у жовтні сказали) тому їх не видно... Крім того всю документацію по вінограднику перенеслі у розділ цілком таємно, з посиланням на військовий стан. Бінго  :-B
До чего Виталя Киев довел.
Цитувати
понедельник, 12 мая 2008, 17:52
На прошлой неделе было подписано распоряжение КГГА о начале проектирования трех новых станций метро Сырецко-Печерской линии в сторону жилмассива Виноградарь. По плану перспективного развития столичного метрополитена после открытой в 2004 г. станции "Сырец" должны появиться еще три: "Мостицкая" — в районе улицы Мостицкой, "Виноградарь" — в районе проспекта Порика и "Синеозерная" — возле озера Синее. Точное местоположение будущих станций должно быть определено проектом, который разработают в ближайшее время на основе распоряжения мэрии и заказа КП "Киевский метрополитен".
   
Re: Метро Теремки

У мене там дачі нема, і ніде нема... У тещі є... У Вишгородському районі... Кацапи не долізли туди кілометрів 4 минулого року... З артилерії роздовбали 12 будинків із 185... 

От як ціх покидьків назвати??? :( 
Ти ж наче десь дачу будував і німців якихось на Евро2012 туди поселив за 500 евро, ні?
Шось забув вже
   
Re: Метро Теремки

До чего Виталя Киев довел.


Коли відкриють метро біля Синього озера на веніку, я реально напююся, ну за умови перемоги, так... Може по проспекту щось і відкриють... Але то не те... З Синього озера ще кацапів дохлих треба прибрати... :(

   
Re: Метро Теремки

Мабуть, дуже хаб на Чонгар був потрібен...

Цікаво, яке було цільове на ці гроші. Якщо підтримка у нормальному стані тунелів - то у Віталіка сильна позиція.
   
Re: Метро Теремки

Та ну прямо-таки! В Нью Йорку гілки метро закривають досить часто, в тому числі на довго тривалі терміни. І щось я не чув, щоб хтось з-за цього закликав скинути мера. Ви, риб'ята, трохи попустіться.

Якби в Києві було таке велике і розгалужене метро з тією шаленою кількістю гілок і станцій, або таке як у Парижі то дійсно якісь ремонти поточні були б малопомітні.
А для малюпусенького київського метро втрата однієї гілки і фактично відрізання майже мільйона мешканців це катастрофа.
На ту гілку ще й передмістя завязане.
   
Re: Метро Теремки

Ти ж наче десь дачу будував і німців якихось на Евро2012 туди поселив за 500 евро, ні?
Шось забув вже

Не забув, все правильно.

То тещина дача, не моя... Ну, було в мене право когось тоди селити на закриття витрат... Зараз ми вже не тягнемо ти витрати, хоч рашисти і не дійшли з десяток кілометрів туди і все ціле... А німці в 2012році жили в нас і були цілком щасливі... [ua]  Бар, пиво, річка, природа, великий екран, до Борисполя 45 хв таксі, що ще треба...??? І не тількі німці...

Останнє редагування: 9 грудня 2023 21:09:28 від СDay
   
Re: Метро Теремки

Якби в Києві було таке велике і розгалужене метро з тією шаленою кількістю гілок і станцій, або таке як у Парижі то дійсно якісь ремонти поточні були б малопомітні.
А для малюпусенького київського метро втрата однієї гілки і фактично відрізання майже мільйона мешканців це катастрофа.
На ту гілку ще й передмістя завязане.

Так, це реально катастрофа... Десь під 800 тис людей відрізано від сполучення :( Сподіватись, що вони влізуть у 12 тролейбус чи що там 43К та 50К додатково... :(  Сумно то все...

І кажуть - на півроку... :(
   
Re: Метро Теремки
HSM

Так, це реально катастрофа... Десь під 800 тис людей відрізано від сполучення :( Сподіватись, що вони влізуть у 12 тролейбус чи що там 43К та 50К додатково... :(  Сумно то все...

І кажуть - на півроку... :(

Це не добре, само собою
Але 12 років тому якось іздили
Це не біда і не горе , це проблема
   
Re: Метро Теремки

Це не добре, само собою
Але 12 років тому якось іздили
Це не біда і не горе , це проблема
Розв'язка на Деміївській "трохи" збільшила свою пропускну здатність з тої пори, хоч звісно Голосіївський проспект так і залишився "вузьким горлом"  :-)o
   
Re: Метро Теремки

Сварять київського Кличка, навіть, не кияни.

я тут пас, бо киянам відніше.

 але кажуть: "Ти давно там не була, останні 5 років Київ був лайном. Дорогі лайно, пробки лайно, екологія лайно" (с)

Дивно, але серед фупівців так багато прихільників Кличка.

Хіба він самостійна фігура? Гарна вивиска просто.
   
Re: Метро Теремки
Via

Це не добре, само собою
Але 12 років тому якось іздили
Це не біда і не горе , це проблема
Ти бачив, скільки там набудували і в Голосіївському районі, і далі за Окружною всіляких ЖК за 12 років?
   
Re: Метро Теремки

Але 12 років тому якось іздили


Та не їздили вони 12 років....

Зрозуміте...Вони не розуміють, як бути зараз..

Це я 36+ років тому я міг радісно пхатись у 80+ автобус, щоб доїхати до експоценту...

І проїздний на рік ... 72 рублі.... 86, 87, Ну там далі не в курсі, потім відповім....

----

Не хочете = ви можете пхатсь у 11-12 троллейбус... а по оплаті, як вийде :)
   
Re: Метро Теремки

говорив тікі шо, люди дзвонять на роботу, кажуть що невідомо як вони доідуть, ніхто не розуміє.
там же і пригород весь пхається на ту гілку, і молодіжний і софія і новосілки.
   
Re: Метро Теремки

Якщо всі знали про ці проблеми з моменту відкриття, то питання залишається - що робив мер 10 років, щоб унеможливити або хочаб мінімізувати проблему із метро? Чи якщо побудовано в роки чугунія  - то можна покласти болт на обслуговання ?

Ну і логіка, блд

А уявіть, що якби умовний мер Кличко ні з того, ні з сього заявив би, що метро треба доробити\переробити, і його для цього треба закрити на півроку? Як би ви сприйняли таке до того, як аварія трапилась? Напевне, виття і стогін стояли би страшезні. А так, після аварії, ви вже виєте і стогнете не так страшно  8-)
   
Re: Метро Теремки

ні з того, ні з сього заявив би, що метро треба доробити\переробити

Як це, ні з того ні з сього ?
   
Re: Метро Теремки

А уявіть, що якби умовний мер Кличко ні з того, ні з сього заявив би, що метро треба доробити\переробити, і його для цього треба закрити на півроку? Як би ви сприйняли таке до того, як аварія трапилась? Напевне, виття і стогін стояли би страшезні. А так, після аварії, ви вже виєте і стогнете не так страшно  8-)
При плановому ремонті можна було хоча б якісь строки називати, зараз строк півроку взятий зі стелі.
   
Re: Метро Теремки

говорив тікі шо, люди дзвонять на роботу, кажуть що невідомо як вони доідуть, ніхто не розуміє.
там же і пригород весь пхається на ту гілку, і молодіжний і софія і новосілки.

+ весь проспект Науки, +корчувате і тд
   
Re: Метро Теремки

Як це, ні з того ні з сього ?

Тут же казали, що проблеми були відомі давно. Значить, треба було, згідно з вашими завиваннями, дороблять\переробляти ті станції ще до виникнення аварії. І навряд чи це б вдалося зробити без їхнього закриття. І якби умовний Кличко таке затіяв би без настання факту аварії, я собі уявляю, яка б істерика стояла б  :gigi:
   
Re: Метро Теремки

При плановому ремонті можна було хоча б якісь строки називати, зараз строк півроку взятий зі стелі.

Щось здається мені, що там треба було "планово" переробляти ті станції метро, тому що вони були зроблені хреново  :facepalm1:
   
Re: Метро Теремки

Тут же казали, що проблеми були відомі давно. Значить, треба було, згідно з вашими завиваннями, дороблять\переробляти ті станції ще до виникнення аварії. І навряд чи це б вдалося зробити без їхнього закриття. І якби умовний Кличко таке затіяв би без настання факту аварії, я собі уявляю, яка б істерика стояла б  :gigi:
Ну в те що він вирішив "гроші попиляти" на "тунелях в нормальному стані" його б звинуватили на всі сто  :-)o
Тут он вже було звинувачення що він дірку проковиряв  :D
   
Re: Метро Теремки

Ну в те що він вирішив "гроші попиляти" на "тунелях в нормальному стані" його б звинуватили на всі сто  :-)o
Тут он вже було звинувачення що він дірку проковиряв  :D


А так він нікуя не зробив, мабуть це краще.
   
Re: Метро Теремки

А так він нікуя не зробив, мабуть це краще.
Бути йому винним в будь якому разі  :D
   
Re: Метро Теремки

Щось здається мені, що там треба було "планово" переробляти ті станції метро, тому що вони були зроблені хреново  :facepalm1:
Роками використовувати тонель з якого дзюрчала вода це довбограйство, в будь який момент могла трапитись аварія зі значно гіршими наслідками
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія