Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

2024 - рік оголошення перемирʼя

Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя
mar

І вступ до ЄС для пересічного може означати не швидке покращення, а тимчасове, років на 5-10 погіршення.
Так що мені, як і Бяці, то ЄС хз чи потрібно.


Тим, хто хоче працювати, тим ЄС потрібен, а тим, хто тільки сидить на дивані та пердить, тому воно не треба.
   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

І вступ до ЄС для пересічного може означати не швидке покращення, а тимчасове, років на 5-10 погіршення.
Так що мені, як і Бяці, то ЄС хз чи потрібно.

То типова позиція українця, якому нічого не потрібно аж до тих пір, поки на порозі не зʼявляється якийсь цар чи хан
   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

Тим, хто хоче працювати

Так той і без ЄС працює.
   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

Нахрєна мені то ЄС, тим більше з такими упоротими сусідами як поляки і словаки...

Теоретично Ви десь тут праві... Ми ж за незалежність, чи не так...

А по факту пішли на майже повнішне зовніше фінансування... Потім про незалежність мови не буде...

Як вистоємо = то супер... Але...

Що ЄС накаже, то й зробимо... Чи не так... ???

Тобто, фактично, ми пішли у васали західного блоку, бо він краще східного... ТАК!!!

Краще... Нема питань, з цими орками нічого спільного ніколи... Це, можливо, відповідь, чому я дістався таки ЗСУ за півроку і чому я тут у 56 не дуже потрібен, але ми це виправимо...

Ні моя дружина, ні донька, ні теща (89 років) ніколи не поїдуть нікуди і не здадуть Україну... Ну хай спробують орки "окупувати", їм тут не жити... Всі здохнуть... Можливо, разом із нами, але здохнуть...

Повіиряний бій над Києвом, початок 2022 року



Авто розбите ракетою РФ, кут Б. Шевченка та Володимирської, Київ...



   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

Фуп остаточно деградує. Хтось п***а якусь куйню і тут же збігаються *стратеги* , щоб нагородити ще більшої куйні.

та да, спочатку хотів написати якого тс не забанять за підмахування кацапам, тепер зрaдойоби понабігали
   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

Я вже виклав аргументи вище, чому показове перемирʼя вкрай потрібне приблизно на 4-5 років усім, діючим нині політикам, окрім украінських
я не зрозумів навіщо це хуйлу
хіба що ми віддамо повністю херсонщину та запоріжжя ну і що там у нас залишилося з донбасу
тоді може він і погодиться на перемир'я
але щоб потім знову напасти і вписати до рашко-конституції ще купу українських земель
   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

Що ЄС накаже, то й зробимо... Чи не так... ???

Тобто, фактично, ми пішли у васали західного блоку, бо він краще східного... ТАК!!!

Невідомо в якому вигляді будемо ми, в якому вигляді буде єс і еа яких умовах нам вдастся домовитись з кожною країною. при перемовинах про вступ. Невідомо також коли то буде, аде ясно що нескоро.
Це поки шо абстракція.
   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

Нахрєна мені то ЄС, тим більше з такими упоротими сусідами як поляки і словаки...

Від того, що Україна не буде членом ЄС, сусіди нікуди не подінуться.
   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

та да, спочатку хотів написати якого тс не забанять за підмахування кацапам, тепер зрaдойоби понабігали

Ти ж тут не один - якому б аби нічого не бачити. З якого котла дописуєш? Монако? Марбелʼя? ;)
   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

Від того, що Україна не буде членом ЄС, сусіди нікуди не подінуться.
І якщо буде то теж.
   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

Тут хтось правильно помітив - злом тренду у цій війни почався з самміту НАТО, коли нам відмовили у додаткової підтримки зброєю. Плюс почали розганяти тезу про те, що контрнаступ України це наш останній шанс на перемогу у цій війні. Тобто рашистам прямо дали мету - треба витримати наш контрнаступ, а далі Україна залишиться без нової зброї. Що зараз і трапилось.
   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя
mar

Завжди так було.


Останнім часом як порлблено. Ну здавалось би, вже багато разів казали про те, що договір з кацапами не вартий того паперу, на якому він написаний, так ні, знову і знову якась б***ь тему про перемовини підіймає.
   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

Ти ж тут не один - якому б аби нічого не бачити. З якого котла дописуєш? Монако? Марбелʼя? ;)
Він з Австралії  :D
   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

Це наше ЗСУ на фронт. Галицька площа (ф. Перемоги), Київ...

   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

Останнім часом як порлблено. Ну здавалось би, вже багато разів казали про те, що договір з кацапами не вартий того паперу, на якому він написаний, так ні, знову і знову якась б***ь тему про перемовини підіймає.

Це так. Що є то є.
   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя
mar

Так той і без ЄС працює.


Так, але в ЄС за ту ж саму роботу інакше платять.
   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

рєбята как ви заєбалі
ну НЄ ВИПУСТЯТ вас нє мєчтайтє
   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

я не зрозумів навіщо це хуйлу
хіба що ми віддамо повністю херсонщину та запоріжжя ну і що там у нас залишилося з донбасу
тоді може він і погодиться на перемир'я
але щоб потім знову напасти і вписати до рашко-конституції ще купу українських земель

Хуйлу поточний стан війни не вигідний.
Він може її вести.
Так само, як можемо її вести ми.
Так, як нас підтримує Захід.
Рішуче.
Але без особливих результатів.
Ніхто, жодні дії чи папери не можуть нічого гарантувати.
Ніхто не полізе цілуватися до хуйла.
А кошти зекономити можна у Надії, що падішах таки помре. І виборцям чути про мир (просто станом на сьогодні) набагато приємніше, ніж про щось там думати.
Тим більше, що особливо і не думають.
Це наші зараз типу розумні.
Але ні вчора такими не були і завтра, напевно, що не будуть
   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

Колись казав, так, мені у житті довелось служити в "окупаційному контингенті у Латвії"...

Але чомусь у Ризі та Лепаї мене приймали нормально, у 2019 ще... Можливо, не такий вже я окупант... і допомагав Лепайському району у тій боротьбі, і Латвія - моя друга батьківщина, навіть так можна казати :)

   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

Він з Австралії  :D

Типовий патріот-кнопкодав
   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

рєбята как ви заєбалі
ну НЄ ВИПУСТЯТ вас нє мєчтайтє

Хто вас, козлів, питає.., Нах на бурятію  (tu)
   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

Так, але в ЄС за ту ж саму роботу інакше платять.

Але це не означає, шо в нас почнуть відразу платити більше, якщо вступимо в ЄС.
От виїде більше, бо буде простіше виїхати.
   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

рєбята как ви заєбалі
ну НЄ ВИПУСТЯТ вас нє мєчтайтє

Хто бажав - усі виїхали!
Хто бажав - навіть у жіночому одязі! ;)
   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

Типовий патріот-кнопкодав
Що взяти з антипода  :D
   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

Хуйлу поточний стан війни не вигідний.

Портніков для Вас авторитет? Він вважає, що для хуйло це єдиний спосіб далі царювати
   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

 :-B

   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

Хуйлу поточний стан війни не вигідний.
чим невигідний
в нього все гаразд
   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

Тут хтось правильно помітив - злом тренду у цій війни почався з самміту НАТО, коли нам відмовили у додаткової підтримки зброєю. Плюс почали розганяти тезу про те, що контрнаступ України це наш останній шанс на перемогу у цій війні. Тобто рашистам прямо дали мету - треба витримати наш контрнаступ, а далі Україна залишиться без нової зброї. Що зараз і трапилось.

«В перемоги багато батьків і лише поразка - сирота»
Диво було як варіант
Воно не трапилося
   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

Якщо буде 10-15 тисяч реальних партизанів (міських) - контролювати територію орки не зможуть. Ну, для прикладу, мене особисто вони зможуть максимум розстріляти... Бо прапор наш національний я не зниму, і "Сон" Шевченка їм процитую по пам"яті...

Увы контрпартизанской борьбы опыта у них полно. И необходимой для этого жестокости тоже.
Это не выход. Надо всеми силами сохранить государство и армию.
   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

чим невигідний
в нього все гаразд
На його території воєнні дії не ведуться і його запеанюють що не будуть.
   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

чим невигідний
в нього все гаразд

Яку частку території України було захоплено за 2023 у порівнянні з 2022? Приблизно у тисячі разів меншу.
Хуйло не став менше бажати захопити усе спочатку до Львова, а там і до Ла-Маншу.
Але так в нього однаково нічого не вийде
   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

Портніков для Вас авторитет? Він вважає, що для хуйло це єдиний спосіб далі царювати

Ні
І він не один такий
Для хуйла єдиний поганий варіант - програш у війні
   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

Хто бажав - усі виїхали!
Хто бажав - навіть у жіночому одязі! ;)
За хабарі чи по муткам. Хто хоче чесно ще не поїхав.
   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

Ти ж тут не один - якому б аби нічого не бачити. З якого котла дописуєш? Монако? Марбелʼя? ;)

тому я тобі і задав питання щоб побачити чому заблукавша влада тебе не здасть досі/ вже б забули як звати, але ти проігнорував, бо не за тим тут
   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

Яку частку території України було захоплено за 2023 у порівнянні з 2022? Приблизно у тисячі разів меншу.
Хуйло не став менше бажати захопити усе спочатку до Львова, а там і до Ла-Маншу.
Але так в нього однаково нічого не вийде

Зменшення населення України.
Погіршення економіки.
Заморозка інтеграції в ЄС і НАТО.
Поступова зміна суспільнох думки на Заході
   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

до Ла-Маншу

К чему эти сказки?
   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

І загалом... Мені краще було вичтелем. Ніж зараз воювати на півдні з ворожими шахедеми... Це не так давно фото, якщо що, і я мрію повернутись з війни, але не знаю як, на зараз... Кацапів треба нишити, нема про що там домовлятись...

   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

Яку частку території України було захоплено за 2023 у порівнянні з 2022? Приблизно у тисячі разів меншу.
Хуйло не став менше бажати захопити усе спочатку до Львова, а там і до Ла-Маншу.
Але так в нього однаково нічого не вийде
Немає значення яку частку, хуйло потрібна війна заради війни. Тому йому не потрібно перемир'я.
   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

На його території воєнні дії не ведуться і його запеанюють що не будуть.
крім того йде утілізація зеків та іншого непотрібу
їхнє мо врахувало досвід вагнерів і набирає зеків у всілякі шторм-зед
крім того йде активний набір іммігрантів
   
Re: 2024 - рік оголошення перемирʼя

Невідомо в якому вигляді будемо ми, в якому вигляді буде єс і еа яких умовах нам вдастся домовитись з кожною країною. при перемовинах про вступ. Невідомо також коли то буде, аде ясно що нескоро.
Це поки шо абстракція.
Якби ми вступали у всесвітню торговельну  організацію( то одне), а в єс треба просто закони єс і наші привевести до общого єесівского...
Але так нам тий колхоз не потрібен..Нато так, а ЄС яб не вступав.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія