Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ПередРіздвяні Подарунки)

Re: ПередРіздвяні Подарунки)

Та звичайно шо чудова  :laugh: Але чогось на таку чудову роботи, дихати хімією і пилом ніхто не йде з місцевих, цікаво чому  :laugh:

Жити в країні 10+ років і не знати мову - це реально тіко кацапи можуть.

Та багато хто замовляє. Самий дешевий варіант зробити життя більш комфотним - найняти прибиральницю і брати готову їжу.

Відома особа яка?  :laugh:  Відкритий парфюм коштує рівно нуль євро, то хіба для фріків.

:lol:




Відома особа це Монро. Перфюм не відкривається, стоїть чекає свого часу. Вона так і сказала - ,,це інвестиція".
  Після смерті королеви Єлизавети2  , хтось продавав шматочок торта з її весілля. Хтось купив .:)
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

иожна я ?  :D
"Внуки наших внуків". "Катар". "Соляріс". мене у дитинстві просто вразили. частина того що там описано - здійснилось нині.

А мені в дитинстві книжки Владислава Крапівіна.
"Хлопчик зі шпагою", Тінь Каравели,
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

Це добре що моі теми мають просвітницьку місію та популяризують художню літературу)
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

Відома особа це Монро. Перфюм не відкривається, стоїть чекає свого часу. Вона так і сказала - ,,це інвестиція".
  Після смерті королеви Єлизавети2  , хтось продавав шматочок торта з її весілля. Хтось купив .:)

Ти переплутала поняття. Той шматок купили, бо він був з весілля самої Королеви. Та й взагалі в Англії є традиція - зберігати в сім'ї шматочок весільного торта.

Так само, як у свій час продали за великі гроші светр принцеси Діани зі звичайного  масмаркету тільки тому, що саме вона його вдягла, здається, на перегони. Такий же светр, який і досі лежить десь у звичайної англічанки, ніякої цінності не має.

Не думаю, що і через -надцять років Сергій буде такою  "відомою особою", щоб хтось зацікавився його парфумами. :D

   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

Після смерті королеви Єлизавети2
Порівняли королеву і нелегала  :facepalm:
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

Порівняли королеву і нелегала  :facepalm:

Теж дуже здивувало це порівняння.

Я вже не кажу про фразу "після смерті" :facepalm:

З такими фанатками і ворогів не треба :D
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

Порівняли королеву і нелегала  :facepalm:

Не пам"ятаю вже(——
Звідки ця інсинуація про "нелегала"?))
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

Не пам"ятаю вже(——
Звідки ця інсинуація про "нелегала"?))
Ой не починай  :laugh:

2 ЛТП - коли я вчився в школі то в нас була саме світова література, а не російська  :facepalm: I'm not an old fart  :facepalm:

І не треба заздрити гідропарку
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

До речі про парфюми. Це - інвестиція. Вартісні, брендові і коли їх продає відома особа і років через 10 після купівлі.
Ваша правда, пані. Років десять або більше тому придбав 3 пляшечки Aramis Surface cologne 3.4 oz. при нагоді по $20 за кожну. Зараз на інтернеті ціна біля 380 долярів за одну...
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

Ваша правда, пані. Років десять або більше тому придбав 3 пляшечки Aramis Surface cologne 3.4 oz. при нагоді по $20 за кожну. Зараз на інтернеті ціна біля 380 долярів за одну...
А якби ви купили хату 10 років тому? Тоді ой.

Як же фартонуло хлопцю із села  :facepalm:  І це, тягатись по кущам - то хіба ти з реднеками у Калгарі  :facepalm: Слухай гадюкіних, пісня про квартирний вопрос  :laugh:

Останнє редагування: 4 грудня 2023 22:13:10 від Хома Л.
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

А якби ви купили хату 10 років тому? Тоді ой.
Хату купив 22 років тому в Колорадо. Виросла десь в 3.3 рази... А якби купив десь в Детойті ще б і впала в ціні...
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

Виросла десь в 3.3 рази...
Але за цей час в неї можна поселити когось і крім ціни ще й рент піде.
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

років із 20-ть користуюся тіко ось цим парфумом. я дуже постійний  :D
Davidoff Cool Water
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

Як же фартонуло хлопцю із села
Якому хлопцю? Із якого села?
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

Ти переплутала поняття. Той шматок купили, бо він був з весілля самої Королеви. Та й взагалі в Англії є традиція - зберігати в сім'ї шматочок весільного торта.

Так само, як у свій час продали за великі гроші светр принцеси Діани зі звичайного  масмаркету тільки тому, що саме вона його вдягла, здається, на перегони. Такий же светр, який і досі лежить десь у звичайної англічанки, ніякої цінності не має.

Не думаю, що і через -надцять років Сергій буде такою  "відомою особою", щоб хтось зацікавився його парфумами. :D




Років за 10 будь хто може виставити парфюми на продаж на ОЛХ, наприклад. І знайдеться покупець - поціновувач.
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

Якому хлопцю? Із якого села?
З Волинського  :facepalm: То не вам, шановний пане Реднек. То я спілкуюсь з привидом ЛТП
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

Ваша правда, пані. Років десять або більше тому придбав 3 пляшечки Aramis Surface cologne 3.4 oz. при нагоді по $20 за кожну. Зараз на інтернеті ціна біля 380 долярів за одну...

шо усі три пляшечки так і стоять донині ? невідкриті ? круто.  (tu)
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

Не пам"ятаю вже(——
Звідки ця інсинуація про "нелегала"?))

Мабуть, з твого ж хизування купою твоііх же прізвищ, які ти змінював, як рукавички і навіть влаштовував тут вікторину, яке ж у тебе прізвище зараз?
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

Років за 10 будь хто може виставити парфюми на продаж на ОЛХ, наприклад. І знайдеться покупець - поціновувач.

в кінці 80-х був жіночий парфюм : Турбулєнз. чисто хранцузький. ото був аромат.  8-)  я би зара купив на подарунок.
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

Теж дуже здивувало це порівняння.

Я вже не кажу про фразу "після смерті" :facepalm:

З такими фанатками і ворогів не треба :D



Поки королева була жива той шмат не продавався. Його навіть не афішували. Чого б це? Чекали смерті королеви щоб продати дорожче.
Так, це дивна історія. Тож - дивуйтеся.
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

років із 20-ть користуюся тіко ось цим парфумом. я дуже постійний 
Davidoff Cool Water
Колись і мені подобався але роки ідуть  :) Зараз,- Comme des Garsons, Kyoto. В цій серії ще є 'кацапський' Zagorsk, але хай йому грець...
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

так. треба оновити Кул Вотер. закінчується . я собі записав. є користь з гілки Сергія.  :D
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

Поки королева була жива той шмат не продавався. Його навіть не афішували. Чого б це? Чекали смерті королеви щоб продати дорожче.
Так, це дивна історія. Тож - дивуйтеся.

Мені-то чого дивуватись? Це твій приклад, сенс якого ти так і не зрозуміла.
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

Колись і мені подобався але роки ідуть  :) Зараз,- Comme des Garsons, Kyoto. В цій серії ще є 'кацапський' Zagorsk, але хай йому грець...

в Україні - мінімум 50% підробок. нам важче. оригінал - хіба з Європи. :(
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

шо усі три пляшечки так і стоять донині ? невідкриті ? круто.
Ні, одна лишилася. Першу син уграв, навіть в машині залишав на сонці..Другу я скінчив а третю бережу.. нехай буде..
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

Ні, одна лишилася. Першу син уграв, навіть в машині залишав на сонці..Другу я скінчив а третю бережу.. нехай буде..
Отож, інвестиція дуже сумнівна.
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

в Україні - мінімум 50% підробок. нам важче. оригінал - хіба з Європи. :(
.

Саме так. Навіть в Брокарді, де клянуться, що в них саме оригінал, є купа підробок.

Про інтернет-парфумерні магазини я вже мовчу.
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

років із 20-ть користуюся тіко ось цим парфумом. я дуже постійний  :D
Davidoff Cool Water
https://www.youtube.com/watch?v=jp6yXMcuSw4




Оооо, як я хочу на море!!!!
Москалі, суки , щоб ви по виздихали!!!!
Гарна реклама!
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

Отож, інвестиція дуже сумнівна.
Так я тоді і не думав про це як інвестицію. Просто привів приклад на слова землячки орельки..
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

Так я тоді і не думав про це як інвестицію. Просто привів приклад на слова землячки орельки..
Та щось народ не інвестує у парфюми  :laugh: А в акції, нерухомість і т д

ЛТП, а коли на каву у Канаді ходила теж офіційно у батьків просили? Якщо ні то чому? І вища освіта  :weep: Навіть не знаю як зі мною зустрічались без в/о. Просто катастрофа.
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

Оооо, як я хочу на море!!!!
Москалі, суки , щоб ви по виздихали!!!!
Гарна реклама!
++
щоб здохли.
море - ну ви, принаймні в теорії, все ж маєте таку можливість.
я наразі ні. хіба після війни вже.
є ще така   :D
п.с. я від такої  "неукраїнської" реклами - просто у захваті. у нас шо не реклама - то повне гівно виходить якесь.  (td)




Останнє редагування: 4 грудня 2023 22:41:20 від Бандер1вець
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

В всередині нульових років були об'яви -,,купим флаконы з  духами периода СССР, можно неполные". (день так за сенсом). Для чего це треба було?  Залишки ,,Ландыша  серебристого", наприклад?
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

В всередині нульових років були об'яви -,,купим флаконы з  духами периода СССР, можно неполные". (день так за сенсом). Для чего це треба було?  Залишки ,,Ландыша  серебристого", наприклад?

нє. тоді була оригінальна франція. для обраних.
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

Цікаво як лінгвістично вірно перекласти ЛТП? LSC чи LDC? Я за другий варіант.

Затягування у загс  :facepalm: Ой не починай, бо тут фантазія безмежна  :weep:
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

Цікаво як лінгвістично вірно перекласти ЛТП? LSC чи LDC? Я за другий варіант.

Затягування у загс  :facepalm: Ой не починай, бо тут фантазія безмежна  :weep:

Здається кляйне хомо вже зам з собою розмовляє(
Марить)
пс. По темі парфумів——я би в Украіні не купував зараз(Завжди було купа підробок——а зараз то й поготів)
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

++
щоб здохли.
море - ну ви, принаймні в теорії, все ж маєте таку можливість.
я наразі ні. хіба після війни вже.
є ще така   :D
п.с. я від такої  "неукраїнської" реклами - просто у захваті. у нас шо не реклама - то повне гівно виходить якесь.  (td)
https://www.youtube.com/watch?v=rJ2Au98S6gY



Дякую!:)
Чудова картинка!
Можливо наступного літа  поїдемо з малим на море. Наврядчи. Поїде він з мамою , а я залишуся доглядати тваринник. В них дві киці + 2 два тхорика + мої три кота( 2 киці і кіт). Капкан....

   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

Дякую!:)
Чудова картинка!
Можливо наступного літа  поїдемо з малим на море. Наврядчи. Поїде він з мамою , а я залишуся доглядати тваринник. В них дві киці + 2 два тхорика + мої три кота( 2 киці і кіт). Капкан....

є готелі для тварин. їдьте теж.
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

є готелі для тварин. їдьте теж.



Доживу, побачу що робити. Готель не підходить. Мої три  самостійні, бігають по ділянці і  до сусідів. Як їх закрити у чужому готелі ?  У дітей молодша киця мейн кун перелякана від народження. Від чужих ховається. І малюк додає стресу. Тільки хтось з родини має піклуватися, це найпростіше для усіх.
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

Доживу, побачу що робити. Готель не підходить. Мої три  самостійні, бігають по ділянці і  до сусідів. Як їх закрити у чужому готелі ?  У дітей молодша киця мейн кун перелякана від народження. Від чужих ховається. І малюк додає стресу. Тільки хтось з родини має піклуватися, це найпростіше для усіх.

яким чином у такому випадку ви можете покинути усе і поїхати на море ?
   
Re: ПередРіздвяні Подарунки)

яким чином у такому випадку ви можете покинути усе і поїхати на море ?

Зазвичай це проблема для сімей, де є тварини.

У нас така ж проблема. Коли їде хтось один, то без проблем, але коли ідемо кудись удвох, треба десь прилаштовувати собак. Я теж не дуже люблю готелі для тварин, поки якось викручуємось, передаючи на час обох собак рідним.

Або ми їхали на море разом з тваринами, спеціально бронювали житло там, де не проти тварин.

Але війна, на жаль, наглядно показала, що мати домашню тварину може перетворитися на велику проблему, коли люди виїжджали, залишаючи своїх улюбленців практично на смерть.

Сьогодні в одному з ТГ каналів показали, як волонтери під обстрілами забирали жінку, яка жваво бігла до машини, тримаючи у руках телевізор, а її собака безпорадно біжала слідом, і її ніхто не забрав.

Війна - це ще й маркер людяності. Коли одні люди кидають своїх тварин, іноді навіть у закритих квартирах чи не відв'язуючи їх від ціпка біля будки, а інші на руках несуть старих тварин, бо ті вже порізали лапи льодяними уламками.

Хтось рятує своє шмаття та телевізори, а хтось - живих істот, хоча заради цього треба кинути валізу з речами.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія