Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дємбєль через 18 місяців

Re: Дємбєль через 18 місяців

Ну що, усі добровольці готові замість демобілізації отримати 90 днів відпустки на рік? Бо і 10 діб відпустки не легко отримати. При тому, що військова частина не пропонувала поїхати кудись на відновлення у санаторій. Тобто звичайна така собі відпустка для цивільних, які працють 40 годин на тиждень. Саме так бачить відпуску військових влада. Мар'яна Безугла до речі не настільки дурепа, як її хочуть виставити корисні чи то ЛОМи, чи то корисні ідіоти. Але вона теж сцить термінів демобілізації. Бо це дійсно болюча тема для суспільства
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Шановні кріпаки, та інші добровольці! Готуйтесь до служби терміном до закінчення війни. Аналіз трендів балакаючої голови від СН, та інших чиновників показує, що у найкращому випадку дємбель теоретично буде оголошено через 36 місяців, і ще обов'язково 12 з них військовослужбовець мав воювати на ЛБС. Тобто влада намагається показати, що вона "працює" і чує виборців.
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Петицію Президент розглянув, але відповідальність впала на кабмін. Тобто військо, яке з 24.02.22 захищає державу від навали знову матиме відпуску, яка дорівнює довжині офісного клерка, а саме 30 діб, при тому від держави нема пропозицій за ці 30 діб пройти лікування чи реабілітацію. Тобто держава бачить у мобілізованих не вояків, які виконують Конституційний обов'язок, а звичайних офісних співробітників, які через 8 годин підуть у власну оселю, і потім відгуляють відпустку за власним бажанням.
До речі петицій про 18 місяців служби на сайті петицій чимало. Не всі вони набрали 25000 голосів. Але деякі набрали
https://petition.president.gov.ua/petition/203452
Але Головнокомандувач перевів стрілки
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

23 грудня дружини мобілізованих виходять на пікет. То ж кому не байдуже реформа ставлення командування до питань справедливої і своєчасної мобілізації - час підтримати пікет
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Питають щодо демобілізації. Поточний стан напрацювання такий, формула:

Хто прослужив під час дії воєнного стану 36 місяці отримує право на звільнення. При цьому по досягненню 24 місяців, з них 12 місяців в зоні бойових дій, можна буде взяти відпустку 90 днів без поділу на частини, але це віддалить строк отримання права на звільнення.

Тобто, маєте 24 місяці, з них 12 місяців в зоні бойових дій? Можна взяти перерву тут і зразу, чи не брати і дослужити три роки.

Це зроблено для дискреції, адже якщо одночасно звільняться кілька десятків тисяч, то росіяни завалять фронт.

ГШ ЗСУ проти любої демобілізації та ротацій. Якщо з них виколупаємо, чому сотні тисяч сидять в франківських котлах, може, вдасться збалансувати ще. Дяка Міністерству оборони України за продуктивну співпрацю.



Безугла каже, що ніхуа собі, ще півтора роки маємо п***а за 20000 гривень. Бойові під питанням останні місяці. Влада шукає шляхи кинути навіть з ними. Шкода, що у Київстару зникли бази триангуляції, знайти тих, хто гріє дупу у Київі і отримує "сотку" вже неможливо
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Блін, на рахунок обіцяних відпусток - це реально лохотрон. У мене ще за '21 не відгуляно, у цьому році дали 10 днів, за '22 взагалі тиша
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Блін, на рахунок обіцяних відпусток - це реально лохотрон. У мене ще за '21 не відгуляно, у цьому році дали 10 днів, за '22 взагалі тиша
У нас в бригаді примусово усіх вигоняли у відпустки. Але що таке 3 раза по 10 діб, це ні про що. Навіть відіспатися не вистачає. Кількість людей у бригаді значно менша, ніж за планом, пездячити доводиться за двох - трьох. Наднормової праці у ЗСУ нема, то ж грошей більше не стає, лише виснаження.
Обіцяні півмільйона людей, яких начебто мобілізують? Якісь казки... Учебки стільки не витримають, та й манюпас чинитиме не аби якій спротив. Добровольців кріпаків влада кинула через прутень, довбограїв більше не залишилось. Обіцяних від страху нью мобілізованих ловитимуть сотнями кожен день у СЧЗ. Золоті часи для вертухаїв почнуться
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Блін, на рахунок обіцяних відпусток - це реально лохотрон. У мене ще за '21 не відгуляно, у цьому році дали 10 днів, за '22 взагалі тиша
За 22 відпусткі нема нікому( 10 тількі по сімейному), у 23 му всіх виганяють на 30 ( 10+10+10, чи 15+15 плюс 2 доби дорога) це якщо ти на постійній посаді.
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Питання до тих хто був мобілізований у 15 - 16 роках та отримав форму та взуття з собою, на ДМБ (точніше, у резерв).
Вам цього разу все нове видавали?

Ще питання - рюкзак чи баул? Що зручніше. Бо є добрий рюкзак на 75+
 
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Питання до тих хто був мобілізований у 15 - 16 роках та отримав форму та взуття з собою, на ДМБ (точніше, у резерв).
Вам цього разу все нове видавали?

Ще питання - рюкзак чи баул? Що зручніше. Бо є добрий рюкзак на 75+
Все нове, рюкзакі  та баули видавали в вч де вони були на складі.
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Все нове, рюкзакі  та баули видавали в вч де вони були на складі.
+
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

А які пропозиції?
Шо влада має робити?
Навіть капітуляція не вихід бо кацапи вб'ють всіх хто був у ЗСУ.


   
Re: Дємбєль через 18 місяців

За 22 відпусткі нема нікому( 10 тількі по сімейному), у 23 му всіх виганяють на 30 ( 10+10+10, чи 15+15 плюс 2 доби дорога) це якщо ти на постійній посаді.

Це все на паперах. Нас почали відпускати в серпні, дали по 10 днів і то не всіх - почали з тих, хто прийшов в '22. Коли вивели на відновлення в жовтні - наказом заборонили відпустки, через три тижні вийшли на ЛБЗ, а відпустки так і не дозволили.
   
Re: Дємбєль через 18 місяців
TC

Шановні кріпаки, та інші добровольці! Готуйтесь до служби терміном до закінчення війни. Аналіз трендів балакаючої голови від СН, та інших чиновників показує, що у найкращому випадку дємбель теоретично буде оголошено через 36 місяців, і ще обов'язково 12 з них військовослужбовець мав воювати на ЛБС. Тобто влада намагається показати, що вона "працює" і чує виборців.

Сьогодні плач Ярославни, що злочинна влада кріпаків з армії не відпускає. Якщо буде демобілізація, буде плач Ярославни, що злочінна влада знову необстріляних людей у бій бросила.
   
Re: Дємбєль через 18 місяців
TC

А які пропозиції?
Шо влада має робити?
Навіть капітуляція не вихід бо кацапи вб'ють всіх хто був у ЗСУ.

Ну чого так, усіх вб'ють? лише на 25 років на лісоповал.
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Сьогодні плач Ярославни, що злочинна влада кріпаків з армії не відпускає. Якщо буде демобілізація, буде плач Ярославни, що злочінна влада знову необстріляних людей у бій бросила.
це те саме.
2 сторони однієї прблеми. 2 крайнощі.
від влади простих рішень яка все очікувала що війна закінчиться за 2-3 тижні, і не довдееться думати довгостроково.
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Ну чого так, усіх вб'ють? лише на 25 років на лісоповал.
і те і інше є лякалками, відверто кажучи.
"Азов" та ін.  добровольці - трохи інша тема, ті інтернуються в Польщу. в такому гіпотетичному випадку.
   
Re: Дємбєль через 18 місяців
TC

це те саме.
2 сторони однієї прблеми. 2 крайнощі.
від влади простих рішень яка все очікувала що війна закінчиться за 2-3 тижні, і не довдееться думати довгостроково.

Цікаво. А сам би ти шо надумав довгостроково?
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Ну чого так, усіх вб'ють? лише на 25 років на лісоповал.

Ні , є досвід УНР, всіх хто воював у арміі шукали і переслідували .

І зараз на окупованих ідуть і шукають хто був в ато.
   
Re: Дємбєль через 18 місяців
TC

Ні , є досвід УНР, всіх хто воював у арміі шукали і переслідували .

І зараз на окупованих ідуть і шукають хто був в ато.

А 25 років, то що? Не переслідування?
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Ну що, ухилянти, готові служити 3 роки? Готові терпіти знущання кадрових військових? Бо " ви "м'ясо, яке пороху ще не нюхало"? Нажаль темні времена повертаються. Мобілізований і кадровий військовий - дві великих різниці . І як ви гадаєте, хто в шоколаді, той хто професійно може відбрехатись, чи той, хто" пороху не нюхав"?
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Ковбасники, та інші ухилянти ігнорують гілку. Нова національна стратегія - з'їбати від мобілізації будь якою ціною. Проблеми тих, хто вже 20 місяців відслужив нікого не ї буть
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Тим, хто відслужив, надавати прихисток в Європі. Іншим - ні.
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Що знаю я - що чув...

А чув я таке - поки закон не проголосований і не підписаний -  нема що обговорювати... :(

Але поки що в плані проекту... Добровільна демобілізація - після 24 місяців на ЛБЗ і 36 місяців для інших... Або по досягненню 60 років, ну мені 55,5 років... :) І 6 місяців у ЗСУ

+ за ці 24 обо 36 місяців можно вибрати три місяці віпустки будь якими частинами... Із погодженням із стройовою частиною/командуваням бригади, з інших причин мене відпустили на 2 тижні з 13.01.24 (операція тещі, якій 89 років і треба допомогти, перепройти ЛВК, бо 12.01.23 був визнаний обмеженно придатним, бо вага була 130 кг за зросту 189см, + гіпертонічна хвороба, яка зараз вже не спостерігається, до того ж вага зараз 96 кг а не 130, і рівень фізичної підготовки трохи іншій)... Так як інших проблем і не було, хочу щоб підписали просто придатним, без "обмежено"... Можливо і законом про мобілізацію щось вирішится до 25, але я мушу повернутись 28 у частину... Поки придбав квитки з Одеси та назад, в Одесу хтось підкине... Автобусами ненавіджу їздити, лише УЗ...
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Тим, хто відслужив, надавати прихисток в Європі. Іншим - ні.
свіжа креативна ідея! (враховуючи що "відслужив" буде аж після війни. чи по лдосягнені 60р. віку)
можеш йти в депутати Слуги народу.
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

свіжа креативна ідея! (враховуючи що "відслужив" буде аж після війни. чи по лдосягнені 60р. віку)
можеш йти в депутати Слуги народу.


Перерва на рік, відпочинок, в Європі.

Всіх ухилянтів - на фронт, чи на трудовий фронт!
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Скучили ухилянти? То для вас є хороша новина. Проект нового закону про мобілізацію скоріше за все не буде прийнятий. Політична влада сцить, а військова верхівка не готова бути "цапом відбувайлом". Консенсусу нажаль нема. Вибори, вибори, кандидати.......
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Ну що, схоже що кріпаками не бачити свободи. Про демобілізацію взагалі мова не йде у новому законі. Нових пів мільйони призвати не можна, бо рейтинги паскудні. Тому нищити залишки тих, хто добровільно підставив плече на початку вторгнення. Дамо їм, наче офісним щурам 30 діб відпуски, і нехай ще дякують за це. Бо 57 чекає
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Що знаю я - що чув...

А чув я таке - поки закон не проголосований і не підписаний -  нема що обговорювати... :(

Але поки що в плані проекту... Добровільна демобілізація - після 24 місяців на ЛБЗ і 36 місяців для інших... Або по досягненню 60 років, ну мені 55,5 років... :) І 6 місяців у ЗСУ

+ за ці 24 обо 36 місяців можно вибрати три місяці віпустки будь якими частинами... Із погодженням із стройовою частиною/командуваням бригади, з інших причин мене відпустили на 2 тижні з 13.01.24 (операція тещі, якій 89 років і треба допомогти, перепройти ЛВК, бо 12.01.23 був визнаний обмеженно придатним, бо вага була 130 кг за зросту 189см, + гіпертонічна хвороба, яка зараз вже не спостерігається, до того ж вага зараз 96 кг а не 130, і рівень фізичної підготовки трохи іншій)... Так як інших проблем і не було, хочу щоб підписали просто придатним, без "обмежено"... Можливо і законом про мобілізацію щось вирішится до 25, але я мушу повернутись 28 у частину... Поки придбав квитки з Одеси та назад, в Одесу хтось підкине... Автобусами ненавіджу їздити, лише УЗ...

респект  [ua]
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Гончаренко викликає відчуття перевзутого, як мінімум не дуже "друга України". Але навіть Безугла перевзулась у повітрі, і почала видавати шматки правди. Ось Льошик пише, що терміни 36 місяців демобілізації хочуть скасувати у новому законі про мобілізацію. Тобто кріпаки. Тобто безстроково. В мене немає сумнівів, що приймуть найгіршу редакцію закона. Бо справа про оборону вже не йдеться. Воювати лопатами, усім, жинки готуватись теж.
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Ти не проти зі мною помінятися? А я буду з твого місця пи3діти про терміни. ОК?

 (tu)  :-B
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Сьогодні плач Ярославни, що злочинна влада кріпаків з армії не відпускає. Якщо буде демобілізація, буде плач Ярославни, що злочінна влада знову необстріляних людей у бій бросила.

Якщо буде... то не всі реально підуть з армії, хтось повернеться після кількох місяців відпочинку, хтось в іншу частну (роботу іншу). Але багато хто повернеться, бо знайти себе поза армією ще й під час війни не так просто як здається. І більшість тих хто пройшли щось на передку і легко поранені або по ротації зара служать в тилу у приватних розмовах кажуть що тягне назад... Я спочатку офігівав від того, але так і є...
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

23 грудня дружини мобілізованих виходять на пікет. То ж кому не байдуже реформа ставлення командування до питань справедливої і своєчасної мобілізації - час підтримати пікет
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=6944776342275683&set=p.6944776342275683&type=3

які нахрін 18?!!
я вже служу дай Бог дожити в березні 24 місяці буде, але розумію що то нереально - 18. Можливо, 30 (2,5 років), але спочатку треба розуміти що ми можемо знайти заміну тим хто піде з армії. Бо після стількох загиблих все просрать не входить в наші плани. Чи вже входить?
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

це багато
дуже багато
те знакомые, кто воюет с начала войны
и добровольно пошли,
уже воевать не хотят
Фсе, укатались
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Що нового? 2 по 18, та благословіння від синоду,
 і ти побачиш рідну хату? Ухилянтам більше поваги, ніж добровольцям? Перепливти Тису значно легше здасться, і навіть за невдалу спробу адмін стаття.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія