Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дємбєль через 18 місяців

Дємбєль через 18 місяців

Щось схоже на нову спецоперації, яку готують у ВР. Найбільш мотивовані бійці, ті хто вижив як раз прийшли на початку війни, їх не відпустять так легко. Але влада бздить соціальних протестів дружин мобілізованих, і мобілізація ніяка, то ж треба кістку кинути віртуальну
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Щось схоже на нову спецоперації, яку готують у ВР. Найбільш мотивовані бійці, ті хто вижив як раз прийшли на початку війни, їх не відпустять так легко. Але влада бздить соціальних протестів дружин мобілізованих, і мобілізація ніяка, то ж треба кістку кинути віртуальну

Якийсь бздіж..
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Це мабуть десть з нідерландів все класно дуже видно , що тут жінки мобілізованих витворяють  :D

Чисто кацапське іпсо і даже жінок мобілізованих нагадали...

Як до кацапів не доходить, що жінки НАШІХ війскових яких і мобілізували не будуть виходити на вулиці бо наші військові захищають себе, своїх дітей, свою державу ,а не зеленського та верховну раду...

Тут річ їде просто щоб набрати більше людей і робити ротації частіше , щоб у людей дах не їхав постійно бути на 0,1,2 лініях.а трохи і з сім'ями побути...

   
Re: Дємбєль через 18 місяців

...прийшли на початку війни...
так москалів в 3,5 рази більше!
Тільки в обороні, знищуючи їх в 5-7 разів  більше  можна перемогти
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Чув, що термін ще не погоджений з військовими. Також пропонують 3 роки. У будь-якому разі має бути кінцевий термін. У нас почали бухати навіть ті, хто раніше не пив :) - а ми тут тусуємося з червня 22-го.
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Також пропонують 3 роки
це багато
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Чув, що термін ще не погоджений з військовими. Також пропонують 3 роки. У будь-якому разі має бути кінцевий термін. У нас почали бухати навіть ті, хто раніше не пив :) - а ми тут тусуємося з червня 22-го.

Кінцевий термін - це термін продовження війни, або за умови набуття непридатності.
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

У нас почали бухати навіть ті, хто раніше не пив  - а ми тут тусуємося з червня 22-го.
А у мене переставали бухать ті хто бухав до...
І після того як їх забирали,  або переводили  на інші позиції , починали знову.
І це при тому що нашою ВПшкою лякали усіх у баті як  найбільше обстрілюваною на той час.




   
Re: Дємбєль через 18 місяців

   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Майдан-3
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Кінцевий термін - це термін продовження війни, або за умови набуття непридатності.

Ти не проти зі мною помінятися? А я буду з твого місця пи3діти про терміни. ОК?
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

   Не, низзя. Никак низзя. Беда будет.
  Бойцы пару недель отдохнут, по водочке пройдутся, родных и близких наслушаются.
   Ну, и пойдут властям морду бить. А морды бить они хорошо научились...
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Ти не проти зі мною помінятися? А я буду з твого місця пи3діти про терміни. ОК?

Та я не проти демобілізації, вертайся до-дому. Тількі через рік до тебе прийдуть вже з кацапського військомату - на СВО в Польщу мобІлізувати.
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

в мене таке відчуття,  що пахфосно анонсоване вдосконалення мобілізації закінчиться лише легалайзом "склавшихся практик" з додачею домкомів швондерів до процесу.

імно, ні радикального зниження віку, ні радикального скорочення броні не буде, бо рейтинг же ж.

а без цього відчутної передишки і демобілізації на фронті реальні хлопці ,  що витягують  і за себе і за аватарів і за непридатних не відчують

шанс є, але відчуття що родять хню
   
Re: Дємбєль через 18 місяців
TC

так москалів в 3,5 рази більше!
Тільки в обороні, знищуючи їх в 5-7 разів  більше  можна перемогти

Просто вбивати ворогів та перемагати у війні - це зовсім не те саме.
   
Re: Дємбєль через 18 місяців
DBA

так москалів в 3,5 рази більше!
Тільки в обороні, знищуючи їх в 5-7 разів  більше  можна перемогти

Это при наличии средств поражения. Если оборонять нечем, то потерь у наступающих вообще может практически не быть.
   
Re: Дємбєль через 18 місяців
TC

в мене таке відчуття,  що пахфосно анонсоване вдосконалення мобілізації закінчиться лише легалайзом "склавшихся практик" з додачею домкомів швондерів до процесу.

імно, ні радикального зниження віку, ні радикального скорочення броні не буде, бо рейтинг же ж.

а без цього відчутної передишки і демобілізації на фронті реальні хлопці ,  що витягують  і за себе і за аватарів і за непридатних не відчують

шанс є, але відчуття що родять хню

Демобілізовувати тих, хто має півтора роки досвіду не можна, тому що це занадто цінний ресурс.
Що до зниження гранічного віку, мабуть, 27 років - це цифра заснована за статистиці народжуванності. Кількість батьків, у яких народжуються діти сильно ззменшується починаючи з віку у 27 років. Так шо тут можливо, нижній вік призову має рацію.
Радикально скорочувати броню? Це як? Мобілізувати енергетиків, газовиків, залізничників?
Легалайзом яких "практик"? Притягнення ухилянтів? Так якщо,  можна буде ухилятися выд призову - ніякі зміни не нададуть результату.   
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Серед знайомих, за останній тиждень, прийшли у відпустку (на 10 діб)  троє. Відслужили від 8-ми місяців, до півтора року.
Всі зі сходу.
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Серед знайомих, за останній тиждень, прийшли у відпустку (на 10 діб)  троє. Відслужили від 8-ми місяців, до півтора року.
Всі зі сходу.
видпустка или по семейним обставинам? Це дуже мало, дуже. А з яким настрием вони вертаються назад то краще не розповидати
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Демобілізовувати тих, хто має півтора роки досвіду не можна, тому що це занадто цінний ресурс.
ценный ресурс не может сидеть на ноле или "в безопасном месте" (с) 8-10 км от линии фронта годами, люди устают
   
Re: Дємбєль через 18 місяців
TC

ценный ресурс не может сидеть на ноле или "в безопасном месте" (с) 8-10 км от линии фронта годами, люди устают

А хто не заморюється?
Війна не курорт.
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

А хто не заморюється?
Війна не курорт.
да правильно пусть сидят, кто на войне, кто в польше

Jedem das Seine
   
Re: Дємбєль через 18 місяців
TC

да правильно пусть сидят, кто на войне, кто в польше

Jedem das Seine

Я вже декілька раз писав, що у мене інвалідність у дитини. Пані не бажає помінятися життевою ситуацією?
Я б одужання дитини поміняв би на повістку, не ввагючись ні на мить. А пані не бажає за кордон з чоловіком, "але, є одне невелике але"?
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Просто вбивати ворогів та перемагати у війні - це зовсім не те саме.
це не те саме,
але дещо пов'язані речі.

чим більше ворогів вбити, тим вищі шанси що в суспільстві ворога почнуться негативні процеси, які нам на руку.

так, у москалів висока планка толерування втрат, але моб ресурс у них небезмежний.
досі Кремль старався заманювати в окопи грошима, великими грошима як на Росію. як тільки Кремль буде змушений гнати в окопи москалів силою, я вважаю що всередині РФ проблеми різко почнуть наростати.
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

 Не буде ніякого дембелю. Мінімум пʼять років про це можна забути, можливо відправлять старше покоління додому. Це все з хороших новин які нас чекають в найближчі роки.
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Не буде ніякого дембелю. Мінімум пʼять років про це можна забути, можливо відправлять старше покоління додому. Це все з хороших новин які нас чекають в найближчі роки.
Та ну нах. Які 5 років? Хто воюватиме? Синки мажорів?
Навіть повністю здорові вже інваліди. Те що влада наїпала наказ 402 і всі одночасно тепер здорові не вирішить ситуацію.
Сподіваюсь на вибори у 2024. Брехня перетворилась на державну релігію. Так не має бути.
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Не буде ніякого дембелю. Мінімум пʼять років про це можна забути, можливо відправлять старше покоління додому. Це все з хороших новин які нас чекають в найближчі роки.
не думаю що війна такої інтенсивності може тривати 5 років. на мою думку 2024 рік покаже.

 чи зможе Україна відвоювати хоча б частину своїх територій, і просуватися до перемоги хай і повільно.

чи лише сидіти в обороні. і тоді в 2025 році якісь кроки або заморозки або з перемир'я.
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Одна проблема замість них немотивовані і без досвіду.
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

і тоді в 2025 році...

Ваші терміни теж потрохи пересуваються...

Ще на початку я як міг спробував оцінити ситуацію і припустив, що це все мінімум на років 4-5 (в кращому випадку). З того і виходжу
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Потрібен не дембель , а американський досвід часів ІІ світової. Там все дуже грамотно було реалізовано
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Веніславський щось там писав про 36 місяців - не знаю чи правда
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

не думаю що війна такої інтенсивності може тривати 5 років. на мою думку 2024 рік покаже.

 чи зможе Україна відвоювати хоча б частину своїх територій, і просуватися до перемоги хай і повільно.

чи лише сидіти в обороні. і тоді в 2025 році якісь кроки або заморозки або з перемир'я.
А що 2023 рік нічого не показав? Що такого має показати 24-й?
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Краще хай на час відновлення бригад ветеранів додому відпускають. Бо те дурацьке "навчання" і так нічого не дає, місяць часу вдома набагато більше сприятиме відновленню.
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

А що 2023 рік нічого не показав? Що такого має показати 24-й?
23 показав що ЗСУ зупинило "2 армію міра".
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Обычно во время таких конфликтов не демобилизуют по сроку до окончания войны.
Никто в здравом уме не отпустит обученных и обстрелянных.
Так что про то что кто-то кого то заменит это военный фольклор.
Пополнят ряды- это да, но не заменят.
   
Re: Дємбєль через 18 місяців
TC

Обычно во время таких конфликтов не демобилизуют по сроку до окончания войны.
Никто в здравом уме не отпустит обученных и обстрелянных.
Так что про то что кто-то кого то заменит это военный фольклор.
Пополнят ряды- это да, но не заменят.

Саме так
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Обычно во время таких конфликтов не демобилизуют по сроку до окончания войны.
Никто в здравом уме не отпустит обученных и обстрелянных.
Так что про то что кто-то кого то заменит это военный фольклор.
Пополнят ряды- это да, но не заменят.
Цих обстріляних залишилось 10-15 відсотків у кращому випадку. Кріпаків. Яким держава не винна нічого. Доброграї у тіктоках від влади дивуються, що за куйня, нема бажаючих добровільно потрапити у кріпацтво без кінечного терміна, за якісь копійки. Чи хтось чув за якісь пільгові програми для мобілізованих? Відслужили по 20 місяців, багато хто навіть УБД досі не має. Зате має контузії, і здоров'я подірване до кінця життя. І їх ще на 18 місяців, бо вони обстріляни?
Крута перспектива, чекайте дітей мажорів у ТЦК....
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

Цих обстріляних залишилось 10-15 відсотків у кращому випадку. Кріпаків. Яким держава не винна нічого. Доброграї у тіктоках від влади дивуються, що за куйня, нема бажаючих добровільно потрапити у кріпацтво без кінечного терміна, за якісь копійки. Чи хтось чув за якісь пільгові програми для мобілізованих? Відслужили по 20 місяців, багато хто навіть УБД досі не має. Зате має контузії, і здоров'я подірване до кінця життя. І їх ще на 18 місяців, бо вони обстріляни?
Крута перспектива, чекайте дітей мажорів у ТЦК....

може мали на увазі хто 18 місяців вже на фронті?
   
Re: Дємбєль через 18 місяців

А що 2023 рік нічого не показав? Що такого має показати 24-й?
проживеш 2024 рік - побачиш.
кожен рік цієї війни є своєрідний і не подібний на попередній.

точного на 100% повторення 2023 року не буде.

якщо буде допомога від США. і в певний момент появляться літаки f-16. тоді 2024 рік може побачити успіхи України.

п с  ага але питання мобілізації Україна має покращити. масками шоу в Косино і пакуванням в бусики цю проблему не вирішити.

Останнє редагування: 10 грудня 2023 22:55:40 від T.Blair.
   
Re: Дємбєль через 18 місяців
TC

проживеш 2024 рік - побачиш.
кожен рік цієї війни є своєрідний і не подібний на попередній.

точного на 100% повторення 2023 року не буде.

якщо буде допомога від США. і в певний момент появляться літаки f-16. тоді 2024 рік може побачити успіхи України.

п с  ага але питання мобілізації Україна має покращити. масками шоу в Косино і пакуванням в бусики цю проблему не вирішити.

Будемо сподіватися. :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія