Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Половину ФУПу прокурори можуть посадити ;o

Половину ФУПу прокурори можуть посадити ;o

В ходе судебного заседание по избранию меры пресечения народному депутату от «Слуги народа» Андрею Одарченко прокурор зачитала материалы дела? в которых цитируется разговор Одарченко с главой Агентства по восстановлению Мустафой Найемом.

Одарченко заявляет, что не верит в оборону Харькова (нардеп сам из этого города) и думает, что украинской власти придется договариваться о сдачи территории.

«В Харьков я не верю, Мустафа»,- заявил Одарченко.

На что Найем уточняет - почему?

«Ты что, две ядерные триады имеют две страны Россия и Америка, о чем мы говорим, ты что, это мощь. Нас разметут, мы блохи. Уже Иран и Китай дает России оружие, на фронте месиво. У русских мобрезерв, а у нас все сдувается», - говорит Одарченко.

Также Одарченко с тяжелой ситуацией на фронте и перспективой переговоров с Россией связал намерения президента Зеленского провести выборы (разговор был ещё до заявления президента о неуместности выборов).

«Почему первый (Владимир Зеленский - Ред.) хочет выборы сейчас? Потому что заставят договариваться, и правильно. Зачем нам эти Донецкие и Луганские, Крым - черт с ним. Понятно, что жалко, но нужно договариваться. Если он (Зеленский - Ред.) выборы не проведет, он обнулится вообще», - цитирует разговор Одарченко с Мустафой Наемом прокурор.

Она заявила, что такие разговоры Одарченко прокуратура рассматривает как потенциальное совершение преступления.

«Одарченко фактически нормализует агрессию РФ против Украины. Это может указывать на то, что Одарченко склонен к совершению преступлений связанных с коллаборационизмом и другими правонарушениями против основ национальной безопасности», - заявила прокурор.

Re: Половину ФУПу прокурори можуть посадити ;o

Pr.S "о сдаче"

Добре, що я ніколи подібного не писав.

Половину ФУПу прокурори можуть посадити

Хіба половина ФУПу дає хабарі бітками?  ;o

Хіба половина ФУПу дає хабарі бітками?  ;o

Ти неуважно  читав прокурора

Не знаю, як щодо ФУПу, а от половину фракції СН варто було б

Pr.S "о сдаче"

Добре, що я ніколи подібного не писав.
Деградація крокує вже не нишком. B-)

Не знаю, як щодо ФУПу, а от половину фракції СН варто було б

"Чума на їх обидва доми"! B-)

Ти неуважно  читав прокурора

Народному депутату вручили повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 369 ККУ.

Про ст 111 нічого прокурори не кажуть.

А навіщо ці розвови "по душам" з людиною який хочеш дати хабаря?

А навіщо ці розвови "по душам" з людиною який хочеш дати хабаря?

Ну Мустафі видно була задача "розговорити" клієнта на іншу статтю,  щоб гарантовано не зіскочив, не?

Вчора вельми розумна та шановне людина зробила слушне зауваження що садить суддя, а прокуратури то сінекура, вони ні на що не впливають  :beach:

:laugh:

Прокурор САП на суді цитував слова народного депутата Одарченка до голови Агенства відновлення Наєма із записів НСРД: “Я люблю крипту. Ты что, никогда не пользовался криптой? Это ох..енная тема. У меня свои обменники. Везде, во Львове, Харькове, Киеве. Да хоть в Испании”.

:laugh:

Прокурор САП на суді цитував слова народного депутата Одарченка до голови Агенства відновлення Наєма із записів НСРД: “Я люблю крипту. Ты что, никогда не пользовался криптой? Это ох..енная тема. У меня свои обменники. Везде, во Львове, Харькове, Киеве. Да хоть в Испании”.
Показати зображення...

А хіба легально в Україні криптообмінник?

А хіба легально в Україні криптообмінник?

Вони просто балувались у готелі Хілтон з гаманцями  :laugh:

------------------------------------

Депутат Верховної Ради Андрій Одарченко з партії «Слуга народу» заперечує, що давав хабар голові Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафі Найєму.

«Так, я спілкувався з Мустафою Найємом багато разів на різні теми. Жодних пропозицій неправомірної вигоди я не озвучував. Було виключно спілкування щодо допомоги, виділення коштів Державному біотехнологічному університету», – сказав депутат у ході засідання Вищого антикорупційного суду.

За його словами, голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафа Найєм просив його навчити користуватися криптогамнцем.

«Мустафа попросив мене, щоб я навчив його користуватись криптою. Я сам не вмію, тільки нещодавно купив криптогаманець, який у мене вилучили. Він порожній, там зеро, нічого немає. Я не переводив йому жодних біткоїнів, ми (з Артемом Чернецьким) просто налаштували в готелі Hilton, показали, як користуватися», – сказав Одарченко.

«Одарченко заявляет, что не верит в оборону Харькова (нардеп сам из этого города) и думает, что украинской власти придется договариваться о сдачи территории.»

Розмова велася, ймовірно, в другій половині літа чи восени поточного року.
Депутат ВРУ від правлячої партії не вірить в оборону Харкова? ;o

Тю, ну хлопці трохи погралися в корупціонерів, це ж тільки для фото

Знову "слуга", та що ж таке?

dig

В ходе судебного заседание по избранию меры пресечения народному депутату от «Слуги народа» Андрею Одарченко прокурор зачитала материалы дела? в которых цитируется разговор Одарченко с главой Агентства по восстановлению Мустафой Найемом.

Одарченко заявляет, что не верит в оборону Харькова (нардеп сам из этого города) и думает, что украинской власти придется договариваться о сдачи территории.

«Ты что, две ядерные триады имеют две страны Россия и Америка, о чем мы говорим, ты что, это мощь. Нас разметут, мы блохи. Уже Иран и Китай дает России оружие, на фронте месиво. У русских мобрезерв, а у нас все сдувается», - говорит Одарченко.

Также Одарченко с тяжелой ситуацией на фронте и перспективой переговоров с Россией связал намерения президента Зеленского провести выборы (разговор был ещё до заявления президента о неуместности выборов).

«Почему первый (Владимир Зеленский - Ред.) хочет выборы сейчас? Потому что заставят договариваться, и правильно. Зачем нам эти Донецкие и Луганские, Крым - черт с ним. Понятно, что жалко, но нужно договариваться. Если он (Зеленский - Ред.) выборы не проведет, он обнулится вообще», - цитирует разговор Одарченко с Мустафой Наемом прокурор.

Она заявила, что такие разговоры Одарченко прокуратура рассматривает как потенциальное совершение преступления.
«Одарченко фактически нормализует агрессию РФ против Украины. Это может указывать на то, что Одарченко склонен к совершению преступлений связанных с коллаборационизмом и другими правонарушениями против основ национальной безопасности», - заявила прокурор.
Так пусть сразу половину страны сажают :))

«Одарченко заявляет, что не верит в оборону Харькова (нардеп сам из этого города) и думает, что украинской власти придется договариваться о сдачи территории.»

Розмова велася, ймовірно, в другій половині літа чи восени поточного року.
Депутат ВРУ від правлячої партії не вірить в оборону Харкова? ;o

Напевне, він щось знає...

все він вірно каже

накуя переводити, якшо можна дати уже готову флешку з криптою  :laugh:

Половину ФУПу прокурори можуть посадити
а пенсію половині  ФУПу будуть  платити?

До народного депутата України Одарченко застосовано запобіжний захід та взято під варту у залі суду

Сьогодні, 22 листопада, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду застосував запобіжний захід до народного депутата України у вигляді тримання під вартою із альтернативою внесення застави у розмірі 15 млн грн. Підозрюваного взято під варту в залі суду. Строк дї запобіжного заходу - до 20 січня 2024 року.

а пенсію половині  ФУПу будуть  платити?

Яка пенсія?
Тут всі молоді

Було б вже добре, якби ту половину хоча б забанили в "довічне".
Бо "реалістів" та поціновувачів "важкої правди", тут вже як гною.

Садити можна і через два на третього.

Ольгерд і нік100500 і ще купа прихильники певної політсили взагалі заявляють що в війні винувата українська сторона. Садити сук.

яскравий представник монобільшості
от так поміняли старі політичні пні на молоді пагони   :eyes:
а пагін вже повністю гнилий

Так пусть сразу половину страны сажают :))
одного посадят и питарьі заткньотесь.

Яка пенсія?
Тут всі молоді
воїни  б***ь

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія