Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що робити з Кримом після деокупації?

Що робити з Кримом після  деокупації?

Як кто пабачить ций процес.?

Я проти автономії криму, а тільки область...

І даже більше скажу  саму область кримську  поділити на дві або три  частини...роздробит и її теріторіально також..до речі півничну частину можна віддати херсонській області.

А остальну теріторію тоже якось покромсати..туристи чні райони  відділити від сельхоз хозяйственної та північної де більше всього підприємств.



   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

Як кто пабачить ций процес.?

Я проти автономії криму, а тільки область...

І даже більше скажу  саму область кримську  поділити на дві або три  частини...роздробит и її теріторіально також..до речі півничну частину можна віддати херсонській області.

А остальну теріторію тоже якось покромсати..туристи чні райони  відділити від сельхоз хозяйственної та північної де більше всього підприємств.

+1000000
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

Одне не зрозуміло чи будуть тому раді киримли?
Але їм також щось треба дати у вигляді якогось бусінусу, чи як то зробити?
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

Але їм також щось треба дати
на загальних підставах.
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

І даже більше скажу  саму область кримську  поділити на дві або три  частини...роздробит и її теріторіально також..до речі півничну частину можна віддати херсонській області.

А остальну теріторію тоже якось покромсати..туристи чні райони  відділити від сельхоз хозяйственної та північної де більше всього підприємств.

Сенс?

Я взагалі за Хайнлайнщину.
Після війни років на 20 виборче право по всій Україні лишити тільки військовим та батькам/дітям загиблих військових. Але це нездійсненні мрії.
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

Сенс?

Я взагалі за Хайнлайнщину.
Після війни років на 20 виборче право по всій Україні лишити тільки військовим та батькам/дітям загиблих військових. Але це нездійсненні мрії.

Ви справді думаєте, що жоден з реальних окопників не буде красти, як йому дати таку можливість?

Питання не в кримі а в кримчанах. Надавати їм виборчі права тільки після підтвердження громадянства. Процедура підтвердження відрізняється від процедури набуття лише тим, що не вимагається 5-річного проживання.

Останнє редагування: 14 листопада 2023 13:21:06 від Допіру
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

Як кто пабачить ций процес.?

Я проти автономії криму, а тільки область...

І даже більше скажу  саму область кримську  поділити на дві або три  частини...роздробит и її теріторіально також..до речі півничну частину можна віддати херсонській області.

А остальну теріторію тоже якось покромсати..туристи чні райони  відділити від сельхоз хозяйственної та північної де більше всього підприємств.

Поперше вигнати всю коцапську пизздоту...

Все, придбано після анексії без участі в цьому українських відповідних структур, незаконно...

Конфіскувати на користь України...   [ua]
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

Ви справді думаєте, що жоден з реальних окопників не буде красти, як йому дати таку можливість?

Я справді думаю, що той, хто заглядав смерті в очі, буде принаймні трохи більше за пересічного думати про обороноздатність країни - і гарантовано більше, ніж кримьскі колобки.
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

Поперше вигнати всю коцапську пизздоту...
От це даже не обговорюється...
Всіх кто приїхав за поребрик, всі хто були на службі у окупаниів або тюрьма, або висиленя на рашку з тим варіантом щоб лишити громадянства.
Ніяких амністій, ато вже чую розмови що на деокупованиз територіях тре робити амністії..
Амністія це зло...
Кто з політиків почне про амністії, тот фсбшна консерва.

Короче я про це вже не кажу, то само собою , а от що далі.
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

Все, придбано після анексії без участі в цьому українських відповідних структур, незаконно...

Конфіскувати на користь України...
Це також необговорюється...в се що частниками туло продане, рахувати як незаконні  угоди...державне до держави, приватне до власника.

Но це все і так зрозуміло:

Я про глобальне:
Робити Автономія Киримли, чи не робити?
Якщо не робити то оставляти Крим таким чи розбить його адміністративно по пару областей( я вже писав вище я за розбивку Крима ще на області, а північні теріторії приєднати до Херсонької)
Як бути з Киримли?? ( вони як не кажи державноутворюющий нарід).

Короче як зробити щоб небуло в подальшому і сепаратизму( тепер вже киримли) і крим зробити областями а то почнеться пізніше нове сепарське утворення.
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

А що ви думаєте за колонізацію марсу?

 Чи потрібно вже працювати над марсіанською ідентичністю і створювати марсианської мови?
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

А що ви думаєте за колонізацію марсу?

 Чи потрібно вже працювати над марсіанською ідентичністю і створювати марсианської мови?

От як кацапа приплюснуло. :D
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

Це також необговорюється...в се що частниками туло продане, рахувати як незаконні  угоди...державне до держави, приватне до власника.

Но це все і так зрозуміло:

Я про глобальне:
Робити Автономія Киримли, чи не робити?
Якщо не робити то оставляти Крим таким чи розбить його адміністративно по пару областей( я вже писав вище я за розбивку Крима ще на області, а північні теріторії приєднати до Херсонької)
Як бути з Киримли?? ( вони як не кажи державноутворюющий нарід).

Короче як зробити щоб небуло в подальшому і сепаратизму( тепер вже киримли) і крим зробити областями а то почнеться пізніше нове сепарське утворення.
   Як куди? В Турцію, до родичів. Їх там більш ніж 2,5 мільйони, якщо хтось не знав....
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

   Як куди? В Турцію, до родичів. Їх там більш ніж 2,5 мільйони, якщо хтось не знав....
Це кацапометоди, це ви так любите, українці не такі.
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

В Турцію

Армяни їздять в Германію через Словакію, також через Венгрію в Турцію, але меньше, бо вже піздно  :(
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

Армяни їздять в Германію через Словакію, також через Венгрію в Турцію, але меньше, бо вже піздно  :(
не їздять а їздють а так всьо правельно
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

мені просто цікаво в якому році ви бачите деокупацію Криму

в цьому році ми каву в Ялті не попили, на жаль у наступному теж пити не будемо

я вас уважно слухаю
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

Є підозра без кацапів і кацапофілів там економіка і культура ще буде зразково - показова
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

мені просто цікаво в якому році ви бачите деокупацію Криму

в цьому році ми каву в Ялті не попили, на жаль у наступному теж пити не будемо
так, 2024рік відпадає.
десь в діапазоні від 2025 до 2030.
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

тільки Кримська область. Привести статус області у відповідність до норм Конституції України як унітарної держави. Автономія Криму була тонким місцем в Конституції України. А де тонко - там і рветься.
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

десь в діапазоні від 2025 до 2030.
Ближче до останнього. І то не гарантія.
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

Скажимо так. Нас у Криму зустрічатимуть квітами-не всі інші завмовкнуть або втечуть. А от Бомбас це інше....
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

Ближче до останнього. І то не гарантія.
війна майже гарантовано до 2030р не триватиме.
але питання Криму може бути частиною ширшого післявоєнного врегулювання. З часовими рамками.
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

мені просто цікаво в якому році ви бачите деокупацію Криму

в цьому році ми каву в Ялті не попили, на жаль у наступному теж пити не будемо

я вас уважно слухаю
Коли буде тоді і буде, може завтра рухне фронт і все посипиться, а може це розтягнеться і на роки ще, але те що крим буде Українським я не маю сумнівів...а от обговорити політичний устрій держави і її області , то чому б і ні і зараз.
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?
N88

Нацперше зробити там військову базу НАТО.
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

Коли педорашка побачить, що не зможе втримати Крим, тоді почне домовлятися про міни: автономію, язик, РПЦ, школи, бази, міст, власність, амністію
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

Скажимо так. Нас у Криму зустрічатимуть квітами-не всі інші завмовкнуть або втечуть. А от Бомбас це інше....
А що домбас??
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

Автономії робити, але не на весь крим, а на частини
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

Коли педорашка побачить, що не зможе втримати Крим, тоді почне домовлятися про міни: автономію, язик, РПЦ, школи, бази, міст, власність, амністію
Все накуй
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

Нацперше зробити там військову базу НАТО.
або навпаки.
демілітаризовану зону. Це, можливо може бути предметом повоєнних домовленостей.
так щоб Крим не сприймався сторонами як воєнний плацдарм.
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

Автономії робити, але не на весь крим, а на частини
Можна вашу думку якось розкрити...
Я наприклад за то щоб північні землі криму приєднати до херсонської області, і розділити остальні ще на дві області наприклад, а ваш думка про що?
І навіщо їх ділить і давати якісь автономіїї, як по мені хватить бюджетної децентралізації як для всіх областей..а політизної і культурної не потрібно давати.
Одне єдине що треба зробити щоб мова киримли була в тих областях на рівні лержавної як лержавообразующего народа.
І якось прописати, щоб їх курултай ( чи як він називається) мав якусь форму і міг якісь місцеві
питання виносити  до держовної ради минуя може обласну раду, але це тоже треба буде обговорювати в майбутньму.


   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

або навпаки.
демілітаризовану зону. Це, можливо може бути предметом повоєнних домовленостей.
так щоб Крим не сприймався сторонами як воєнний плацдарм.
Накуй нада , вже були нейтральними...
Севас щртбити великим торговим містом як і одессу но база флоту українского, та британського або натовського( бо турція зараз созник, а завтра х/з)
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

Приєднуюся до Моллі та ікзе_зп.

ТС, ти воюєш ?
А я, наприклад ні, бо старий. І тому я такої фігні не пишу.
Невідомо взагалі що там буде. Невідомо взагалі чи його визволять. Якщо ціною спокійного життя України буде відмова від Криму - то краще, як на мене, оддати той Крим й наглухо закрити всі в'їзди до нього.
За визволення того Криму мають загинути чиїсь рідні. Дуже велика й неспівмірна ціна. Дипломатичне ж вирішення буде неможливо, якщо США на нас надавлять, щоб ми віддали Крим законно.

Я великий песиміст і волів краще б спорити на більш розумну тему - чи виживе Україна у наступні 5-10 років з такою "еліткою" ?
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

Ділите шкіру невбитого ведмедя.  Фантазери!    :-B
Як казав Чапаев фули там тої Кубані.   Немає у вас розмаху.

А мені от більше подобається як ділити Піди-Рацію.  Один з варіантів карта від Буданова.

Вона така велика і там стільки всього закопано.  Ракети.  Стара техніка.  Бухарі.  Китайські парашутисти.
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?
PAL

А мені от більше подобається як ділити Піди-Рацію.  Один з варіантів карта від Буданова.
карта невірна, Сахалін японський
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

Спочатку його треба звільнити.Дивлячись на темпи за останній рік якось вже нема впевненості яка була раніше щодо його звільнення.Мабуть авіація щось змінить,але поки що якось все не дуже виглядає.Тут хочаб херсонську з запорізькою звільнити і к Азову вийти ,а Крим з Донбасом це буде надскладне завдання.Та і воювати йде все менше,а без людей не буде ніякого Криму.Тому краще ці мрії відкласти на майбутнє.
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

Як кто пабачить ций процес.?

Я проти автономії криму, а тільки область...

І даже більше скажу  саму область кримську  поділити на дві або три  частини...роздробит и її теріторіально також..до речі півничну частину можна віддати херсонській області.

А остальну теріторію тоже якось покромсати..туристи чні райони  відділити від сельхоз хозяйственної та північної де більше всього підприємств.

А шо, деокупация уже вот вот?
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

Хуйло (і після-хуйло) буде триматися за Крим до останнього. Для нього краще Крим навіть безлюдний і дикий, аніж український...
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

Можна вашу думку якось розкрити...
Я наприклад за то щоб північні землі криму приєднати до херсонської області, і розділити остальні ще на дві області наприклад, а ваш думка про що?
І навіщо їх ділить і давати якісь автономіїї, як по мені хватить бюджетної децентралізації як для всіх областей..а політизної і культурної не потрібно давати.
Одне єдине що треба зробити щоб мова киримли була в тих областях на рівні лержавної як лержавообразующего народа.
І якось прописати, щоб їх курултай ( чи як він називається) мав якусь форму і міг якісь місцеві
питання виносити  до держовної ради минуя може обласну раду, але це тоже треба буде обговорювати в майбутньму.

Треба вивчати питання та домовлятись. Місця де проживають татари в основному відділити у кримсько татарську автономію, можливо також кримчакам щось виділити, решта включно з південним берегом або окремою областю, або частиною херсонської
   
Re: Що робити з Кримом після  деокупації?

а что делать с кремлем после его взятия штурмом?
сделать там гостиницу или музей?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія