Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Перемовини Байдена і Сі

Перемовини Байдена і Сі

Опитування
До чого домовляться
Всього проголосувало: 50
Зільють Україну  12 
 
 24% 
Зільють раисю  38 
 
 76% 





 Які ще є варіанти?
   
Re: Перемовини Байдена і Сі

нікуя не зміниться
   
Re: Перемовини Байдена і Сі

їх не особливо цікавить Україна
   
Re: Перемовини Байдена і Сі
Agh

Перемовини не про нас, а про долю Китаю будуть. Від них буде залежати, чи Китай далі лишиться "нейтральним",  чи відкрито вступить у конфронтацію з Штатами на боці "вісі зла"

Останнє редагування: 12 листопада 2023 20:48:44 від Agh
   
Re: Перемовини Байдена і Сі

Хотілося б, щоб злили Тайвань (Китай, звісно, тобто його зазіхання). Це вирішує одночасно багато проблем ))

Останнє редагування: 12 листопада 2023 20:48:30 від WMax
   
Re: Перемовини Байдена і Сі

Хотілося б, щоб злили Тайвань (Китай, звісно, тобто його зазіхання). Це вирішує одночасно багато проблем ))

Це буде жіночій статевий орган усьому Західному світу.
   
Re: Перемовини Байдена і Сі

Взагалі ніх не буде. тупо мир в усьому мирі і потому
   
Re: Перемовини Байдена і Сі
N88

нікуя не зміниться

+
Пасту вже не запихнеш у тюбик.

   
Re: Перемовини Байдена і Сі

Це буде жіночій статевий орган усьому Західному світу.

Чого це?
   
Re: Перемовини Байдена і Сі

Чого це?

Напівпровідниковий монополізм китайців, ось чого. І демонстрацвя, що договори з США нічого не варті для тих, хто ррзраховує на захист 
   
Re: Перемовини Байдена і Сі

Зіллють сша
   
Re: Перемовини Байдена і Сі

+
Пасту вже не запихнеш у тюбик.
Пасту можна запихнути в тюбик, не така вже і складна процедура. Хоча я теж мало вірю, що щось зміниться. Та і про вплив Китаю на рашку,  перебільшення. Рашку може зупинити тільки якщо побачать, що Китай готується забрати Далекий схід.
   
Re: Перемовини Байдена і Сі

Пасту можна запихнути в тюбик, не така вже і складна процедура. Хоча я теж мало вірю, що щось зміниться. Та і про вплив Китаю на рашку,  перебільшення. Рашку може зупинити тільки якщо побачать, що Китай готується забрати Далекий схід.

Заради захоплення України рашка не вагаючись віддасть Далекий Схід 
   
Re: Перемовини Байдена і Сі

Заради захоплення України рашка не вагаючись віддасть Далекий Схід 
Бо дурні. Не можу зрозуміти навіщо рашці Україна. Рашка тримається на Сибіру. Україна їм і нафіг непотрібна. Це якщо раціонально мислити.
   
Re: Перемовини Байдена і Сі

Це буде жіночій статевий орган усьому Західному світу.
Я там в дужках конкретизував, що зіллють китайці... Хоча варіант компромісу також можливий й якщо амери диверсифікують виробництво й перенесуть свої ключові технології до себе, а Китай відмовиться від союзу з Росією й домовиться гарантовано на компромісну схему на кшталт "одна країна - дві системи" (конфлікт Тайваню з Китаєм, не національний, а суто політичний) - можливі цікаві наслідки.
   
Re: Перемовини Байдена і Сі

Зіллють сша






тоді мав байден їхати до сі
   
Re: Перемовини Байдена і Сі


 Які ще є варіанти?

Україну в принципі не можливо злити, це не чехія 1938 року, і Зел не Бенеш і народ не той.
І ковбасна поруч, і дохреніща аес, і ще таку сяку першу ступінь зеніту можна зібрати.
вони і раді були злити а ніхуя не виходить
   
Re: Перемовини Байдена і Сі

Всі залишаться при своїх - за все хороше проти всього поганого  :-)o
   
Re: Перемовини Байдена і Сі

там довгий список питань,
в якому українсько-російська війна є лише одним з пунктів
   
Re: Перемовини Байдена і Сі

Нагадую, що без перемоги України не буде перемоги Байдена на майбутніх президентських виборах в США
   
Re: Перемовини Байдена і Сі

Нагадую, що без перемоги України не буде перемоги Байдена на майбутніх президентських виборах в США
не схоже, щоб Україна до листопада 2024 року встигла завершити цю війну перемогою України
   
Re: Перемовини Байдена і Сі

не схоже, щоб Україна до листопада 2024 року встигла завершити цю війну перемогою України
погоджуюсь
Ну тоді не схоже, що Байден виграє вибори.
Байден програє вибори
   
Re: Перемовини Байдена і Сі

погоджуюсь
Ну тоді не схоже, що Байден виграє вибори.
Байден програє вибори
проти байдена грають і інші фактори
1) внутрішньополітичні американські.
2) вік.

війна в Україні станом на листопад 2024 року, якщо Україна як мінімум буде триматися на тих самих позиціях, і при цьому це не вимагатиме якихось надмірних гігантських вкладень зі сторони США - тоді ситуація в Україні імовірно не буде мати вирішального впливу на шанси обрання байдена.
   
Re: Перемовини Байдена і Сі

Конкуренти Байдена все подадуть, як необхідно подати любителям чіпсів і соди.
Без перемоги України шансів у Байдена немає, враховуючи тенденціі
   
Re: Перемовини Байдена і Сі

проти байдена грають і інші фактори
1) внутрішньополітичні американські.
2) вік.

війна в Україні станом на листопад 2024 року, якщо Україна як мінімум буде триматися на тих самих позиціях, і при цьому це не вимагатиме якихось надмірних гігантських вкладень зі сторони США - тоді ситуація в Україні імовірно не буде мати вирішального впливу на шанси обрання байдена.
особисто я внутрішньополітични х факторів не бачу.
Інфляцію приборкали, рівень безробіття зменшується.
Це за Байдена
   
Re: Перемовини Байдена і Сі

я би казав. хай би краще демократи знайшли якогось молодшого адекватного кандидата.
бо байден - це просто вже вік. 80 років. дай Боже щоб він хотя би цей рік протягнув до кінця 2024 року.
   
Re: Перемовини Байдена і Сі

погоджуюсь
Ну тоді не схоже, що Байден виграє вибори.
Байден програє вибори

так, старий піде в небуття з іменем - той хто злив Україну кацапам.
   
Re: Перемовини Байдена і Сі



війна в Україні станом на листопад 2024 року, якщо Україна як мінімум буде триматися на тих самих позиціях, і при цьому це не вимагатиме якихось надмірних гігантських вкладень зі сторони США - тоді ситуація в Україні імовірно не буде мати вирішального впливу на шанси обрання байдена.
ні, навпаки
Це 100% програш
   
Re: Перемовини Байдена і Сі

я би казав. хай би краще демократи знайшли якогось молодшого адекватного кандидата.
бо байден - це просто вже вік. 80 років. дай Боже щоб він хотя би цей рік протягнув до кінця 2024 року.
та пізно. Вже ніхто нікого не буде шукати, якщо Байден ще рік тому сказав, що саме ВІН йде на вибори.
Відсунути зараз Байдена і шукати іншу кандидатуру, це показати свою слабкість.
В такому разі Трамп виграє ще з більшим запасом
   
Re: Перемовини Байдена і Сі

На жаль, Байден і Демпартія продемонстрували власну безпомічність ще до війни.
А в ході війни вони власну безпомічність помножили на два.
Дякую за 31 Абрамс станом на жовтень 2023 року, за 10 атакмс в той самий період часу дякую подвійно.
Низько кланяюсь і дякую.
Так само дякую за 7 літаків F-16 в червні 2024 року.
Тому він програє
   
Re: Перемовини Байдена і Сі

так, старий піде в небуття з іменем - той хто злив Україну кацапам.
я щитаю що якраз байден він за Україну.
і розуміє наскільки виграш чи поразка України є важливими для НАТО заходу Європи Америки
.
але він не диктатор, і мусить враховувати баланс політичних сил і поглядів в політикумі США
   
Re: Перемовини Байдена і Сі

Ну це ж просто, як два пальця обісцяти.
В розпал передвиборчої компанії, на початку осені наступного року вискакує Трамп і каже: бачите, наші 80-90-120-160 млрд $ від Демпартіі не допомогли.
Те, чого досягла та корумпована країна, з такою нашою грандіозною допомогою, я б зробив за 24 години.
Демократи розбазарили наші кошти, кошти наших американських платників податків!
І він переможе.
Тому Байдену давно пора взятись за голову
   
Re: Перемовини Байдена і Сі

я щитаю що якраз байден він за Україну.
і розуміє наскільки виграш чи поразка України є важливими для НАТО заходу Європи Америки
.
але він не диктатор, і мусить враховувати баланс політичних Вже не приходиш ти у сни,
Кольорові мої сни,
Як цвіт весни.
Вже відлунали ті пісні,
Що присвячені мені,
Щасливі дні.
 сил і поглядів в політикумі США
ви розумний чоловік, але оптиміст
   
Re: Перемовини Байдена і Сі

Ну це ж просто, як два пальця обісцяти.
В розпал передвиборчої компанії, на початку осені наступного року вискакує Трамп і каже: бачите, наші 80-90-120-160 млрд $ від Демпартіі не допомогли.
Те, чого досягла та корумпована країна, з такою нашою грандіозною допомогою, я б зробив за 24 години.
Демократи розбазарили наші кошти, кошти наших американських платників податків!
І він переможе.
Тому Байдену давно пора взятись за голову
і в чому полягає це "взятись за голову" ?
що саме він може зробити???

максимум який я бачу на цей момент - щоб Байден і пентагон змогли переконати політикум, і вибити фінансування для України 50-60 млрд на 2024 рік.

мріяти про 200 млрд і і три авіаносці - це з розряду фантастики.
   
Re: Перемовини Байдена і Сі

і в чому полягає це "взятись за голову" ?
що саме він може зробити???

максимум який я бачу на цей момент - щоб Байден і пентагон змогли переконати політикум, і вибити фінансування для України 50-60 млрд на 2024 рік.

мріяти про 200 млрд і і три авіаносці - це з розряду фантастики.
він міг, і був зобов’язаний недопустити цієї війни
Ну з таким максимумом він вибори і програє.
Він втратив шанси в 2021 році (до війни), і в 2022 році, на першому році війни.
А тепер пізно, на жаль.
На превеликий жаль
   
Re: Перемовини Байдена і Сі

ні, навпаки
Це 100% програш
якщо байден і пентагон зможуть найближчим часом вибити фінансування 60 млрд доларів на 2024 рік.
якщо навесні прибудуть літаки і потенційно інші техніка яка зможе дати технологічну перевагу Україні
якщо український наступ 2024 року буде досить успішний,

то в цьому оптимальному випадку буде спостерігатися позитивна для України динаміка бойових дій, що буде плюсом для передвиборчої риторики Байдена.
але майже гарантовано про повну перемогу України до кінця 2024 року не може йтися
   
Re: Перемовини Байдена і Сі

він міг, і був зобов’язаний недопустити цієї війни
чому така впевненість що по-перше міг а по-друге був зобов'язаний???

зрештою ми тут про що говоримо. про війну?
чи про шанси перемоги байдена на виборах?
   
Re: Перемовини Байдена і Сі

якщо байден і пентагон зможуть найближчим часом вибити фінансування 60 млрд доларів на 2024 рік.
якщо навесні прибудуть літаки і потенційно інші техніка яка зможе дати технологічну перевагу Україні
якщо український наступ 2024 року буде досить успішний,

то в цьому оптимальному випадку буде спостерігатися позитивна для України динаміка бойових дій, що буде плюсом для передвиборчої риторики Байдена.
але майже гарантовано про повну перемогу України до кінця 2024 року не може йтися
якщо, якщо, якщо…
Та хіба ж я проти?
От нажаль, ні в хуйла, ні в його союзників з Білорусі, півн Кореї, Ірану, та й за великим рахунком, з Китаю, ніяких ЯКЩО немає. Ніхто і ніщо їх не стримує.
А наші партнери нададуть Україні в наступному році аж 7-8 літаків.
   
Re: Перемовини Байдена і Сі

чому така впевненість що по-перше міг а по-друге був зобов'язаний???

зрештою ми тут про що говоримо. про війну?
чи про шанси перемоги байдена на виборах?
я говорю про те, що без перемоги України у  війні  шансів у Байдена нема.
   
Re: Перемовини Байдена і Сі

Між іншим оця атака на Ізраіль ДУЖЕ сильно підкосила позицію Байдена і посилила Трампа. Тому хуйло таке довольне
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія