Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нацвідбір Євробачення 2024

Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Статуетку можна склеїти?
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Простіше нову подарувати.
Краще вже чотири. Для надійності
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Не дивився взагалі. Швейцарське воно витягнуло жюрі і цілком заслужено бо це талант хоч і дивитися гидко на це збочення в спідничці. Хорватів шкода бо були так близько від перемоги але пісня занадто монотонна і примітивна. Україна слабовато але не розумію оцього хейту? Європа нас підтримує - і це круто! Головне що маємо третє місце!

Останнє редагування: 12 травня 2024 06:09:51 від gorodok
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Ну і вперше за довгий період букмекери не вгадали переможця...
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

До речі Україна єдина країна яка віддала переможцю 24 бала - 12 від жюрі і 12 від глядачів. Це знак перед мирним самітом?   :shuffle:
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

То просто был такой номер, стилизованный под "обычное выступление". :)

Прикидався фріком, щоб непомітно прошмигнути в переможці?  :gigi:
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Швейцарія виграє

 B-)
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Пахлопаем в ладошкі.. 
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Після всього, що я побачив та почув на цьому Євровіжіон, то, за деяким винятком, це все можна назвати балом сатани, але ніяким там Євровіжіон  :(
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024
TC

Что бы было понятно, что это конкурс ТЕЛЕВИЗИОННЫХ НОМЕРОВ. Как выступления были видны из зала. Точнее, не видны. :)

https://www.youtube.com/watch?v=3BMLsCCDviE

Так воно й зветься ЄвроБАЧЕННЯ
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Часом мені здається, що деякі сучасні співаки й композитори не мають жодного уявлення про українську поезію. Взагалі про поезію. Навіть ті, чиї імена розкричані і розпіарені. Це текст пісні, представленої цьогоріч на Євробаченні. От коли починаєш сумувати за колишніми худрадами. Не рятують виконавців  оригінальні сукні і непогані голоси від профанації і коміше текстів. Погано. Просто графоманія і непрофесіоналізм.

Текст взяла з фейсбуку.

Джере-джере-джерело пробива собі шлях
Що би, що би не було, світ на її плечах
Мані-мані-манівці — звивисті, скелясті
Але, знай, в твоїй руці твоє власне щастя
Давай, мала, палай
I'm not holy, I'm alive
З нами мама Тереза й Діва Марія
Босі, ніби по лезу, йшли по землі
With us Mama Teresa, Diva Maria
All the divas were born as the human beings
З нами мама Тереза й Діва Марія
Босі, ніби по лезу, йшли по землі
With us Mama Teresa, Diva Maria
All the divas were born as the human beings
Навіть ще змаля ми шукали шлях
Та життя петля ніби для тих, хто падає
На своїх плечах ще мале дівча
Несе з болю чан і вбача, що то вада є
Знову не така, то надто м'яка
Одяг на кістках, голяка чи то під вінець
Де твоє дитя? Що твоє життя?
Та роки ж летять, і, затям, скоро вже кінець
І хай хтось хоче, аби ми зламались
Хай бува в тобі заряду не по лікоть, а по палець
І хай хтось хова за посмішкою ненависть і заздрість
Коли ти пускаєш в серце гнів добра й любові замість
Але в небі є святі, їх ноги бачили цю землю
Знаєш, твій тернистий шлях саме тому є не даремно
І хай буде дуже страшно й темно і часом нелегко
Та з тобою завжди будуть з неба слідувати предки
З нами мама Тереза й Діва Марія
Босі, ніби по лезу, йшли по землі
With us Mama Teresa, Diva Maria
All the divas were born as the human beings
З нами мама Тереза й Діва Марія
Босі, ніби по лезу, йшли по землі
With us Mama Teresa, Diva Maria
All the divas were born as the human beings

(С)
То ще не найгірший текст - стиль сучасної поезії : автор видає трохи емоції, а ви вже здогадуйтеся, що малося на увазі.
Наскільки зрозуміла, то текст написаний під саму Джері, тобто про неї, як пробиває собі шлях, але тримає в серці думку про Матір Терпщу і Діву Марію.
Джері - Джері- джерело…
Дякувати Богу, що хоч не Ахрана - Атмєна.
Звісно, що хотілось би, що псевдо дівчини було Джерельце, а не Джері,  бо це занадто  банально.
Альона в квадраті там була лише як притягуючий увагу предмет.
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

чи було цього року щось рівня дівчинки ельфа з Естоніі ?

   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

То ще не найгірший текст - стиль сучасної поезії : автор видає трохи емоції, а ви вже здогадуйтеся, що малося на увазі.
Наскільки зрозуміла, то текст написаний під саму Джері, тобто про неї, як пробиває собі шлях, але тримає в серці думку про Матір Терпщу і Діву Марію.
Джері - Джері- джерело…
Дякувати Богу, що хоч не Ахрана - Атмєна.
Звісно, що хотілось би, що псевдо дівчини було Джерельце, а не Джері,  бо це занадто  банально.
Альона в квадраті там була лише як притягуючий увагу предмет.

Йопта, вона ще й експерт у сучасній музиці  :facepalm1:
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024
TC

Часом мені здається, що деякі сучасні співаки й композитори не мають жодного уявлення про українську поезію. Взагалі про поезію. Навіть ті, чиї імена розкричані і розпіарені. Це текст пісні, представленої цьогоріч на Євробаченні. От коли починаєш сумувати за колишніми худрадами. Не рятують виконавців  оригінальні сукні і непогані голоси від профанації і коміше текстів. Погано. Просто графоманія і непрофесіоналізм.

Текст взяла з фейсбуку.

Джере-джере-джерело пробива собі шлях
Що би, що би не було, світ на її плечах
Мані-мані-манівці — звивисті, скелясті
Але, знай, в твоїй руці твоє власне щастя
Давай, мала, палай
I'm not holy, I'm alive
З нами мама Тереза й Діва Марія
Босі, ніби по лезу, йшли по землі
With us Mama Teresa, Diva Maria
All the divas were born as the human beings
З нами мама Тереза й Діва Марія
Босі, ніби по лезу, йшли по землі
With us Mama Teresa, Diva Maria
All the divas were born as the human beings
Навіть ще змаля ми шукали шлях
Та життя петля ніби для тих, хто падає
На своїх плечах ще мале дівча
Несе з болю чан і вбача, що то вада є
Знову не така, то надто м'яка
Одяг на кістках, голяка чи то під вінець
Де твоє дитя? Що твоє життя?
Та роки ж летять, і, затям, скоро вже кінець
І хай хтось хоче, аби ми зламались
Хай бува в тобі заряду не по лікоть, а по палець
І хай хтось хова за посмішкою ненависть і заздрість
Коли ти пускаєш в серце гнів добра й любові замість
Але в небі є святі, їх ноги бачили цю землю
Знаєш, твій тернистий шлях саме тому є не даремно
І хай буде дуже страшно й темно і часом нелегко
Та з тобою завжди будуть з неба слідувати предки
З нами мама Тереза й Діва Марія
Босі, ніби по лезу, йшли по землі
With us Mama Teresa, Diva Maria
All the divas were born as the human beings
З нами мама Тереза й Діва Марія
Босі, ніби по лезу, йшли по землі
With us Mama Teresa, Diva Maria
All the divas were born as the human beings

(С)

Пісенна поезія відрізняється від звичайної. У пісні завжди важливіша мелодія, а текст має попадати у ритм пісні, надавати виконавцю своєчасно зробити вдох та ін.
От текст і переходить у розряд "шоб була суть, але без занадто великих вимог що до кожного слова, навіть строки".
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Після всього, що я побачив та почув на цьому Євровіжіон, то, за деяким винятком, це все можна назвати балом сатани, але ніяким там Євровіжіон  :(
як синхронна думка з роств  :facepalm:
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Грета арестована

Ще й це нещастя…
Ну з самого ж початку було видно, що це аутичне обличчя ніяким боком до клімату.
Розкручене ліваками «чудо природи» для просування ідей антисемітизму та марксизму..
До речі Сербія не дала жодного голосу
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

За всі роки в України:
1 місце -тричі
2 місце - двічі
3 місце - двічі
4 місце - 1 раз
5 місце - 1 раз

досить гарні результати
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

як синхронна думка з роств
а нащо ви дивитеся роств? Мені теж не сподобалося як жюрі багатьох країн піднімало трешовий номер Ірландії.

А так... усе як завжди: трохи трешу, трохи фріків, трохи співаючих трусів, трохи шоу, і - навіть трохи музики. Все ок.
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Грета класичний варіант "заробітчанки", в самому найгіршому вигляді  8-)
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

За всі роки в України:
1 місце -тричі
2 місце - двічі
3 місце - двічі
4 місце - 1 раз
5 місце - 1 раз

досить гарні результати
У нас навіть співочий ректор є!
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

а нащо ви дивитеся роств? Мені теж не сподобалося як жюрі багатьох країн піднімало трешовий номер Ірландії.

А так... усе як завжди: трохи трешу, трохи фріків, трохи співаючих трусів, трохи шоу, і - навіть трохи музики. Все ок.
А хто сказав що я дивлюся?  :facepalm:
Я дивлюся Телебачення Торонто - там зацитували мнєніє кацапотв...  :facepalm:
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

До речі Сербія не дала жодного голосу
нам?
а мені здалося, що 1 бал був від Сербії
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Дамочка монетизує свою підлість та безпринципність  8-)
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

А загалом, деградація. Рим, 4 століття. Варвари ще на кордонах, але кінець близько, бо з лгбтні нащадків не буде
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

А загалом, деградація. Рим, 4 століття. Варвари ще на кордонах, але кінець близько, бо з лгбтні нащадків не буде

Узбагойся.... Среди клоунов их всегда было много.
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Німеччина 8 балів від глядачів? Ну, ми теж постаралися..)))
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

а нащо ви дивитеся роств? Мені теж не сподобалося як жюрі багатьох країн піднімало трешовий номер Ірландії.

А так... усе як завжди: трохи трешу, трохи фріків, трохи співаючих трусів, трохи шоу, і - навіть трохи музики. Все ок.
бляяя
та Ірландці були ахуєнні. найкращі
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024



#Оновлення:  Причина, по якій Bambie Thug пропустили парад прапорів, полягала в тому, що Bambie поскаржилися в EBU на коментарі ізраїльської телекомпанії KAN щодо їх виступу під час півфіналу:
«Чорний костюм, заклинання, сатанинські символи, ляльки вуду... таке враження, що все це з Котячої площі в Єрусалимі».
ЗМІ повідомляють, що ізраїльські коментатори закликали людей не голосувати за Бамбі Таг, оскільки вона псує імідж Ізраїлю.
"Тепер у мені набагато більше злості і набагато більше драйву", - сказав Бембі в інтерв'ю RTÉ news.

===

Евелін О'Рурк
Кореспондент з питань мистецтва та ЗМІ

Учасниця пісенного конкурсу Євробачення від Ірландії Bambie Thug закликала організаторів конкурсу розглянути коментарі, зроблені на ізраїльському телебаченні перед їхнім виступом у півфіналі у вівторок.

Стверджуючи, що коментар порушує правила Євробачення, Bambie Thug сказав, що Ізраїлю більше не можна дозволяти брати участь у конкурсі.

«Тепер у мені набагато більше гніву і набагато більше драйву», — сказав Бембі Таг в інтерв’ю RTÉ News.

У вівторок коментатор Kan, ізраїльського громадського мовника, попередив телеглядачів з дітьми, що виконання Bambie Thug їхньої пісні Doomsday Blue буде «найстрашнішим» увечері.

«Буде багато заклинань і чорної магії, і темного одягу, і сатанинських символів, і ляльок вуду, як ми на Котячій площі в Єрусалимі в середині 90-х», – сказав коментатор, маючи на увазі відому громадську площу в м. Єрусалим, який був центром нічного життя міста в 1990-х і синонімом готичної культури.

Коментатор сказав, що в Ірландії були «деякі суперечки» щодо цієї пісні, посилаючись на петицію, яка закликала RTÉ дискваліфікувати Doomsday Blue як заявку Ірландії.

Він також зазначив, що Bambie Thug любить "негативно висловлюватися про Ізраїль".

«Але ми можемо поговорити про це пізніше. Готуй свої прокляття», — сказав він.

У своєму інтерв’ю Bambie Thug сказав, що коментар, який транслювався на ізраїльській громадській телерадіокомпанії Kan, був виділений їм.

Організатором Євробачення є Європейська мовна спілка (EBU), альянс громадських мовників.

У заяві EBU йдеться: «Ми поговорили з KAN, ізраїльською телерадіокомпанією, щодо цього питання та підтвердили важливість того, щоб усі коментатори поважали всіх артистів, які беруть участь у конкурсі, і дотримувалися правил і положень заходу. "

Bambie Thug сказав, що коментар викличе більший гнів у їхній виступ у сьогоднішньому великому фіналі.

«Я злий на те, що інші команди порушують свої правила EBU, і їх все ще допускають», — сказали вони.

«Тож у моєму серці точно звучить бойовий барабан, щоб підштовхнути виступ ще більше, ніж я робив раніше».

https://www.rte.ie/entertainment/2024/0511/1448614-bambie-thug-angry-at-israeli-eurovision-commentary/

Останнє редагування: 12 травня 2024 12:47:46 від Potato
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Йопта, вона ще й експерт у сучасній музиці  :facepalm1:
Та ви читайте Елку, тут її ну дуже багато і це ваш рівень. А моє пропускайте. Моя музична освіта - то не  для вас.
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

бляяя
та Ірландці були ахуєнні. найкращі
ну, це ду-ууже суб'єктивно. Якість костюмів, постановки і саунду тут хрен оспориш, але тематику не сприймаю категорично.

А норвеги? Відрив башки в музичному плані =  останнє місце.
А естонці? Бомба! Але не зачепило ні жюрі, ні глядачів.
А Португалія, Люксембург, Італія, Кіпр? Просто досконалі музичні номери, проте нуль збочення,  хайпу чи політики, в результаті - аутсайдери.

Це Євробачення, дєтка  :laugh:
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Та ви читайте Елку, тут її ну дуже багато і це ваш рівень. А моє пропускайте. Моя музична освіта - то не  для вас.

Елку принаймні цікаво читати.  :D що ти маєш проти моєї емоційності?
Невже ти, курвисько, яка усіх повчає моральності, не розумієш яка ти потворна, намагаючись в такій спосіб принизите мене?

невдоволена скрита агресорка.
ще раз дозволиш собі таке, і я тебе пішлю накуй. прямою мовою.
погрожую і попереджаю. я добра.



Останнє редагування: 12 травня 2024 13:43:51 від эЛКа
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Для меня звездой Евровидения стала переводчица с Суспильного с дредами, практически все время залипал на нее вместо номеров.
Это реально отдельный вид искусства, наравне с украинской озвучкой фильмов и сериалов.

В целом финал запомнился общим высоким уровнем всего, от качества и разнообразия номеров до диалогов ведущих и комментаторов.
Даже стало интересно, чем там накосячил участник с Нидерландов.

Победа Швейцарии очевидна и неоспорима, шоу Ирландии войдет в историю, хорваты круто завели десятитысячный зал, Норвегия 100% попала в мой музыкальный вкус, Эстония - красавчики.

Наши молодцы, боролись и побороли, вставка рэпа Алены была к месту.
Конечно высокая оценка зрителей связана с вынужденным присутствием миллионов наших за границей.

Из разочарований - Северного сияния не было :(

Этап пройден, продолжаем работать на Победу.
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Для меня звездой Евровидения стала переводчица с Суспильного с дредами, практически все время залипал на нее вместо номеров.
Это реально отдельный вид искусства, наравне с украинской озвучкой фильмов и сериалов.

В целом финал запомнился общим высоким уровнем всего, от качества и разнообразия номеров до диалогов ведущих и комментаторов.
Даже стало интересно, чем там накосячил участник с Нидерландов.

Победа Швейцарии очевидна и неоспорима, шоу Ирландии войдет в историю, хорваты круто завели десятитысячный зал, Норвегия 100% попала в мой музыкальный вкус, Эстония - красавчики.

Наши молодцы, боролись и побороли, вставка рэпа Алены была к месту.
Конечно высокая оценка зрителей связана с вынужденным присутствием миллионов наших за границей.

Из разочарований - Северного сияния не было :(

Этап пройден, продолжаем работать на Победу.
+
нормальне було шоу
і тіки латентні гамасєкі будуть скавчати про павєсточку, лгбт, останні дні європи и тиди
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Та ви читайте Елку, тут її ну дуже багато і це ваш рівень. А моє пропускайте. Моя музична освіта - то не  для вас.
Тобі до рівня еЛКи - як до Місяця рачки
музична освіта - якого би рівня та якості вона не була - не має жодного стосунку для співставлень ахран, атмєн та джері чи джерельць
І Альона Альона скоріш спрацювала не як притягуючий предмет, а як відштовхуючий елемент
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Небінарний гендер (енбі (англ. enby), від «NB (non-binary)») — гендерна ідентичність, що не входить у бінарну систему маскулінної або фемінної ідентичностей.[1][2] Небінарні люди можуть ідентифікувати себе з двома або більше гендерами (двогендерні, полігендерні);[3][4] не мати гендеру (агендерні, безгендерні, гендер-фрі); чи мати коливання ідентичності (гендерфлюїдні)[5][6][7]. Небінарність — це не те саме, що інтерсексність: більшість інтерсекс-людей ідентифікуються як чоловіки чи жінки.[8] Небінарні люди можуть мати різноманітну сексуальну орієнтацію.[9]
Небінарні гендерні ідентичності не пов'язані з певним гендерним виразом, таким як андрогінність. Небінарні люди як група мають широкий спектр гендерних виразів, а деякі можуть взагалі відкидати гендерні «ідентичності».[10]
ПобедилО ОНО.
 :facepalm1: мир сходит с ума!
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

ПобедилО ОНО.
 :facepalm1: мир сходит с ума!
От же гандон цей знову з бану виліз
У нас мабуть сама велика війна після другої світової
І ні кінця їй ні краю
А йому бля гендер небінарний чухається
Та щоб ти всравсь
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія