Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поляки блокують кордон :X

Re: Поляки блокують кордон  :X

тут на фупі багато хотіло будувати Жеч Посполіту з цим бидлом
---
Та тут є їх палкий захисник,ТС.
Тільки загадково мовчить чомусь.. 8-:
Дивина,та й годі
Мабуть,подобаєцця таке відношення . :S
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

---
Та тут є їх палкий захисник,ТС.
Тільки загадково мовчить чомусь.. 8-:
Дивина,та й годі
Мабуть,подобаєцця таке відношення . :S

уявити не можу хто ті люди які їздили до поляндії на трускавку до війни, а зараз сидять як біженців серед цього расисько-гонорового бидло суспільства...непев но гірше тільки кацапія
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
TC

---
Та тут є їх палкий захисник,ТС.
Тільки загадково мовчить чомусь.. 8-:
Дивина,та й годі
Мабуть,подобаєцця таке відношення . :S

А до чого тут відношення до мене?
Ну курва відео знімала, бува.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
HSM

А до чого тут відношення до мене?
Ну курва відео знімала, бува.
саме до тебе поца такє відношення , до тебе
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
TC

саме до тебе поца такє відношення , до тебе

От дурне...
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

А до чого тут відношення до мене?
Ну курва відео знімала, бува.
----
Лицемір фуєв.
Коли рольніки с.ані блокували кордон,тебе не витягти було з тої гілки.
Коментував,які недолугі українці,та як полякам дошкуляють.
А тут мені тебе довелося запрошувати до коментарів! :super:
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
HSM

От дурне...
Це ти йому при зустрічи , тутай він табє не чує
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

В мене взагалі не буде. Пішли вони нах
В мене також...повністью виключив все польске що раніше купував.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Сьогодні почитав роз`яснення Мінінфраструктури, стосовно бронювання водіїв.
Ну що можу сказати, те що неспромоглись зробити поляки, своїм блокуванням кордону, зможе легко і невимушено, зробити наш Кабмін.
У них зовсім нема розуміння, наскільки важливо втримати логістику та постачання.
Замість цього, вони послуговуються старим Порядком бронювання, де кожне транспортне підприємство повинно доказати, що воно відноситься до критично важливих і заслуговує на броннювання 50 відсотків військовозабов`язаних.
Є там і крітерії.
Наприклад, отримання валютної виручки в 46 млн.євро...
Або сплата податків в еквіваленті 1,6 млн.євро.
А 18.05 вже ось-ось.
За кордон, драйвера вже не випустять, без актуалізованих даних в ТЦК.
Актуалізвція даних, це автоматом повістка на ВЛК.
ВЛК, це автоматом мобілізація.
Стільки кваліфікованих інвалідів та ще здатних пенсів, щоб задіяти в перевезеннях, в нас нема.
І якщо віддати ринок міжнародних перевезень полякам/балтам, ще можливо ( хоча я уявляю ті фрахти, та скільки валюти тупо буде вимито з економіки), то що робити з внутнішніми перевезеннями, я слабо уявляю.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
TC

Це ти йому при зустрічи , тутай він табє не чує

Це про тебе. Дурне таки почуло. :)
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
TC

----
Лицемір фуєв.
Коли рольніки с.ані блокували кордон,тебе не витягти було з тої гілки.
Коментував,які недолугі українці,та як полякам дошкуляють.
А тут мені тебе довелося запрошувати до коментарів! :super:

Непи3ди, пи3даболіщє.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

А до чого тут відношення до мене?
Ну курва відео знімала, бува.
Там таких 86 відсотків
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Там таких 86 відсотків

===================

 :facepalm1:

чого розмінюватися на дрібниці - 96 %
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

===================

 :facepalm1:

чого розмінюватися на дрібниці - 96 %
Вам видніше..
може і так..
До речі мій дід поляк маьуть в труні перевертається во що поляки перетворилися.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

86% нема то точно
процентів 10-15 типово антиукраїнської маси назбирається
в основному серед малозабезпечених верств населення і рольніків
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

роздмухувати антиукраїнську істерію почав піс і конфедерація перед виборами
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

роздмухувати антиукраїнську істерію почав піс і конфедерація перед виборами

а нова влада ще 4 місяці просто сумлінно відстоювала права рольнікуф на протест  (tu)
добре що розблокували допомогу в конгресі інакше великі нащадки тих хто в свій час любив покричати ньєпозвалям продовжили б козплеїти конфедератів
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Вам видніше..
може і так..
До речі мій дід поляк маьуть в труні перевертається во що поляки перетворилися.

ну і во що ?

https://www.ifw-kiel.de/topics/war-against-ukraine/ukraine-support-tracker/


маьуть ваш дід не дивиться відео якогось конфедерацкого сміття чі інший кацапской агентури і спочиває з миром
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Польський суддя Томаш Шмідт утік до Білорусі та попросив політичного притулку

Суддя Воєводського адміністративного суду у Варшаві Томаш Шмідт звернувся до влади Білорусі з проханням надати йому політичний притулок. Про це сам польський урядовець заявив на прес-конференції у Мінську у понеділок, 6 травня, інформує білоруське агентство БЕЛТА.

За словами Шмідта, у такий спосіб він висловив протест проти сучасної політики Польщі. За його словами, Варшава під впливом США та Великої Британії нібито ведуть його країну до війни. Насправді ж, переконаний Шмідт, «народ Польщі виступає за мир та добросусідські відносини з Білоруссю та Росією».

Під час прес-конференції Шмідт заявив про політичне переслідування з боку влади Польщі і звернувся безпосередньо до самопроголошеного білоруського диктатора Аляксандра Лукашенка з проханням про захист. Він зазначив, що в Білорусі «мудрий лідер», а польські політики повинні «відновити діалог з президентом Лукашенком і Росією».
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
HSM

Польський суддя Томаш Шмідт утік до Білорусі та попросив політичного притулку

Суддя Воєводського адміністративного суду у Варшаві Томаш Шмідт звернувся до влади Білорусі з проханням надати йому політичний притулок. Про це сам польський урядовець заявив на прес-конференції у Мінську у понеділок, 6 травня, інформує білоруське агентство БЕЛТА.

За словами Шмідта, у такий спосіб він висловив протест проти сучасної політики Польщі. За його словами, Варшава під впливом США та Великої Британії нібито ведуть його країну до війни. Насправді ж, переконаний Шмідт, «народ Польщі виступає за мир та добросусідські відносини з Білоруссю та Росією».

Під час прес-конференції Шмідт заявив про політичне переслідування з боку влади Польщі і звернувся безпосередньо до самопроголошеного білоруського диктатора Аляксандра Лукашенка з проханням про захист. Він зазначив, що в Білорусі «мудрий лідер», а польські політики повинні «відновити діалог з президентом Лукашенком і Росією».
Що він накоїв до того ?
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Що він накоїв до того ?

Може він ідейний?
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

«Ця інформація жахлива, бо якщо хтось вибирає Білорусь – це означає в чиїх інтересах він всі ці роки працював у Польщі, від чийого імені. Це не є природній напрямок, виїзд до Мінська, де керує Лукашенко і шукаючи там прихистку наводить на думку щодо попередньої діяльності тут. Це змушує задуматися. Буду очікувати звіту служб, звіту від всіх тим, хто може мати відомості на цю тему. Справа вимагає негайного з'ясування, але попередня діяльність точно мусить бути прослідкована. Це поведінка, яку важко собі уявити», – наголосив польський міністр.

Також ситуацію прокоментував радник президента, колишній заступник координатора спеціальних служб Станіслав Жарин. У мережі Х він написав, що тепер суддя стане зіркою російської і білоруської пропаганди: «Він буде представлений як людина із західних структур, яка вірить брехні російської і білоруської пропаганди. Такі дії – це приєднання до гібридної війни проти Польщі. Це зрада Республіки Польща. Не знаю від чого тікає Томаш Шмідт. Раніше такі дії вчиняли ті, хто боявся відповідальності за свої дії в Польщі. Ніхто в здоровому глузді не тікає в Білорусь, щоб стати маріонеткою в руках хуйло і Лукашенка».
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Може він ідейний?
Може його викрали?
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

 :facepalm1: доприймали бабла з усіх сторін, курва.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Головне, за результатами розслідування, не вийти на самих себе.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
HSM

Головне, за результатами розслідування, не вийти на самих себе.
Скажуть що Україна винна бо воює
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

 Я 12 років ДВІНАДЦТЬ  РОКІВ працював з поляками на поляків. І до такого днища вони дійшли самі.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Враги подсказывают нам из Москвы
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

У Варшаві нова хвиля фермерських протестів. Напередодні фермери почали сидячий страйк у сеймі. Вимагали зустрічі з премʼєром Туском. А сьогодні - багатотисячний протест на вулицях столиці Польщі.

Крім відмови від "Зеленого курсу" фермери вимагають заборонити імпорт сільськогосподарськ ої продукції з України. Один з їхній з аргументів, що нібито українське зерно "поганої якості" і при вʼїзді його не перевіряють:
"Якщо б воно проходило контроль і мало сертифікати, то ми б не мали нічого проти, але це, яке є технічне, для нас? Ми що свині тут в Польщі?"
"Ми проти Туска, геть його з Польщі він зрадник, все робить для німців, все чого тільки захочуть, а не для нас".

Фермерський марш почався у середмісті. Від Замкової площі мітингарі пішли до представництва Єврокомісії, а потім до Сейму. Дорогою гуділи у били у барабани і роздавали яблука. Під час протесту фермери збирають підписи під петицією про проведення референдуму щодо "Зеленого курсу". Ці підписи вони мають намір передати маршалкові Сейму.

"До фермерських протестів приєдналися політики, зокрема, у натовпі ми бачили представників опозиційної партії "Право і справедливість". Напередодні вони заявили, що беруть участь у марші як громадяни, а не політики"
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Що то є "Зелений курс"?
Відмова від хімії і добрив?
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Забрли право на створення тем, тому залишу тут


   
Re: Поляки блокують кордон  :X

У Варшаві нова хвиля фермерських протестів. Напередодні фермери почали сидячий страйк у сеймі. Вимагали зустрічі з премʼєром Туском. А сьогодні - багатотисячний протест на вулицях столиці Польщі.

Крім відмови від "Зеленого курсу" фермери вимагають заборонити імпорт сільськогосподарськ ої продукції з України. Один з їхній з аргументів, що нібито українське зерно "поганої якості" і при вʼїзді його не перевіряють:
"Якщо б воно проходило контроль і мало сертифікати, то ми б не мали нічого проти, але це, яке є технічне, для нас? Ми що свині тут в Польщі?"
"Ми проти Туска, геть його з Польщі він зрадник, все робить для німців, все чого тільки захочуть, а не для нас".

Фермерський марш почався у середмісті. Від Замкової площі мітингарі пішли до представництва Єврокомісії, а потім до Сейму. Дорогою гуділи у били у барабани і роздавали яблука. Під час протесту фермери збирають підписи під петицією про проведення референдуму щодо "Зеленого курсу". Ці підписи вони мають намір передати маршалкові Сейму.

"До фермерських протестів приєдналися політики, зокрема, у натовпі ми бачили представників опозиційної партії "Право і справедливість". Напередодні вони заявили, що беруть участь у марші як громадяни, а не політики"
Переймаюся, що в сраних рольників зовсім нема часу посіяти.
А нахіба? Гроші з кацапстану платяться.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Польські аграрії 10 травня проводять одноденну акцію, під час якої блокується рух вантажного автотранспорту через пункт пропуску «Долгобичув - Угринів». Про це повідомила Державна митна служба України на своїй сторінці у Facebook.

«За інформацією польської сторони, 10 травня, з 09:00 до 16:00, перед пунктом пропуску «Долгобичув - Угринів» буде проходити одноденний страйк на вантажних напрямках: вʼїзд та виїзд з України», - вказується в повідомленні.

Причини поновлення блокування відомство не називає.


 :facepalm1:
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Кацапи пеньонци на ковбаски та пивко підкинули
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

   
Re: Поляки блокують кордон  :X

 (tu)
Міістр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш вважає, що поляки заслуговують на Нобелівську премію миру за допомогу українцям.

За його словами, поляки заслуговують на Нобелівську премію миру за допомогу, яку вони надали українцям після початку повномасштабної агресії Росії проти України, бо "це було щось надзвичайне в історії та історії людства".
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Польські курви кажуть вже занили..що українці валять з польщі.

   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Переймаюся, що в сраних рольників зовсім нема часу посіяти.
А нахіба? Гроші з кацапстану платяться.

На парі гектарів, що є у більшості сральників, можна посіятися за день
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія