Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поляки блокують кордон :X

Re: Поляки блокують кордон  :X

Ляхи завжди були ворогами українців, як і кацапи. Нажаль нічого не змінилося і зараз.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
TC

Ну можливо я помиляюсь і право на  блокування доріг і знищення чужих вантажів  будь ким однозначно прописано в польських законах а може і в законах ЄС... тоді звісно вибачаюсь.  :-)o
Що до спричиненя шкоди майну - відкрито кримінальне впровадження.
Акція протесту ДОЗВОЛЕНА МІСЦЕВОЮ ВЛАДОЮ! Запрєщєно пєрєктивать дароги фєдєрелальним законадательством - то в тайожнам саюзе.
Учора було попередження, шо у Кракові сьогодні, буде акція протесту фермерів, організатори заявили 200 тракторів, на великих, "магістральних" вулицях, з 11-00 - 20-00. (В самому центрі тракторів не буде, там вони й не проїдуть, та через центр ні хто й не їздить). Поліція попереджає, що не допустить тракторів на смузі для комунального транспорту та трамвайних рейках, але в усіх інших смугах - може бути жопа. Краків, який живе, насамеред, за рахунок туризму, якось заважає польским фермерам? Але акція дозволена. Будуть протестувати - бо МАЮТЬ ПРАВО.

Да, шо далекобійники, шо фермери - пiдoри. Так, люмпени, яких неважко натравити. Так, їм пох, шо війна, та вони опосередковано допомагають кацапам. Шо кацапи можуть напасти на Польщу - у люмпенівський мозок "не влазе". Але, і про страйк далекобійників, і про страйк фермерів - попереджали. Якщо хтось де повірив у справжність намірів далекобійників - то ладно. Але ті, хто застрягнув на зараз, так самі ж собі ідіоти. Попереджали жеж!
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Ляхи завжди були ворогами українців, як і кацапи. Нажаль нічого не змінилося і зараз.
чудово працює,так?
зібрати 200 людей, намалювати плакат,дати мегафон,тези..і фуяк  в 2022  брати,а зараз ляхи-ненавиджу.
А щодо хитрожопих "біженців" десь з Черневців ,які здають квартиру, а самі в Гданьску на соціаілі - я теж таких не підтримую.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Що до спричиненя шкоди майну - відкрито кримінальне впровадження.
Акція протесту ДОЗВОЛЕНА МІСЦЕВОЮ ВЛАДОЮ! Запрєщєно пєрєктивать дароги фєдєрелальним законадательством - то в тайожнам саюзе.
Учора було попередження, шо у Кракові сьогодні, буде акція протесту фермерів, організатори заявили 200 тракторів, на великих, "магістральних" вулицях, з 11-00 - 20-00. (В самому центрі тракторів не буде, там вони й не проїдуть, та через центр ні хто й не їздить). Поліція попереджає, що не допустить тракторів на смузі для комунального транспорту та трамвайних рейках, але в усіх інших смугах - може бути жопа. Краків, який живе, насамеред, за рахунок туризму, якось заважає польским фермерам? Але акція дозволена. Будуть протестувати - бо МАЮТЬ ПРАВО.

Да, шо далекобійники, шо фермери - пiдoри. Так, люмпени, яких неважко натравити. Так, їм пох, шо війна, та вони опосередковано допомагають кацапам. Шо кацапи можуть напасти на Польщу - у люмпенівський мозок "не влазе". Але, і про страйк далекобійників, і про страйк фермерів - попереджали. Якщо хтось де повірив у справжність намірів далекобійників - то ладно. Але ті, хто застрягнув на зараз, так самі ж собі ідіоти. Попереджали жеж!
ну раз місцева влада дала дозвіл різати тенти і висипати зерно на лорогу то добре ... все законно  :-)o
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
TC

Сцикуняра, ну як так можно сцятися щоб об тебе то пшеківське лайно витирало ноги? Якби те бидло блокувало моє авто, то "Бандера прийде порядок наведе" було б самим ввічливим, що б вони почули.

Ой бля, пєтушара з бельгійської зони розповідає "який він крутий".  :laugh:
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
TC

ну раз місцева влада дала дозвіл різати тенти і висипати зерно на лорогу то добре ... все законно  :-)o

Сліпий нє чітатєль. А, ну да, сліпий жеж.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Елітне краківське ТРО допомагає українцям [ua] Влада дозволила протести, плак-плак. Що я можу зробити, плак-плак. Ще раз перевірю, чи не з'явились в ЗСУ вакансії за моєю спеціальністю.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
TC

Елітне краківське ТРО допомагає українцям [ua] Влада дозволила протести, плак-плак. Що я можу зробити, плак-плак. Ще раз перевірю, чи не з'явились в ЗСУ вакансії за моєю спеціальністю.

Ой. Ти диви, кого з бану випустили!  :laugh:
І де я плакав?

Останнє редагування: 20 лютого 2024 10:54:44 від TC
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

   
Re: Поляки блокують кордон  :X

дотації ЄС цим фермерам закрити і будуть вони кричати тут Брюссель....
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

https://t.me/smolii_ukraine/58045

Це вже майже не відрізняється від поведінки кацапів. У 2004-2014
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Елітне краківське ТРО допомагає українцям [ua] Влада дозволила протести, плак-плак. Що я можу зробити, плак-плак. Ще раз перевірю, чи не з'явились в ЗСУ вакансії за моєю спеціальністю.

Можуть взяти знака "заборона руху тракторів" роздрукувати та встати з тими плакатами вздовж дороги де бидло на тракторі їде. Для того тільки треба вийти зі своєї Жабки чи кабака де вони поли миють. А ,не то 10грошів же треба щоб роздрукувати плакат. Хохли ж вдавляться.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Елітне краківське ТРО допомагає українцям [ua] Влада дозволила протести, плак-плак. Що я можу зробити, плак-плак. Ще раз перевірю, чи не з'явились в ЗСУ вакансії за моєю спеціальністю.
:weep:
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
HSM

Коли в пшеків польові ?
Чи  блокуватимуть ?   :buba:
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
TC

Коли в пшеків польові ?
Чи  блокуватимуть ?   :buba:

В полях вони будуть, усі.
З календарем та природою не договорися.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Треба організувати блокування всіх кордонів Польщі, а не тільки з Україною.
Беремо пару тисяч чоловіків і блокуємо кордони з Чехією, Німеччиною,  словаками і так всюди. Звичайно попереджаємо про наші законні права мітінгувати. Привід- підтримка фермерів.
Закрити рух як із єврозони, так і туди.

За пару діб всі питання будуть вирішені.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
TC

Треба організувати блокування всіх кордонів Польщі, а не тільки з Україною.
Беремо пару тисяч чоловіків і блокуємо кордони з Чехією, Німеччиною,  словаками і так всюди. Звичайно попереджаємо про наші законні права мітінгувати. Привід- підтримка фермерів.
Закрити рух як із єврозони, так і туди.

За пару діб всі питання будуть вирішені.

Добре, почни з Польсько-Чеського кордону. Отримай дозвіл на акцію протесту - та заблокуй.

Останнє редагування: 20 лютого 2024 12:00:04 від TC
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
HSM

В полях вони будуть, усі.
З календарем та природою не договорися.
Ой , таваріщ карітан , шо ві гаварвтє
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
TC

Ой , таваріщ карітан , шо ві гаварвтє

Запам'ятай той пост! (С)  ;)
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Коли в пшеків польові ?
Чи  блокуватимуть ?   :buba:
Вони українців наймуть працювати, а самі за 400 злотих на день будуть сидіти далі.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Зараз висипають зерно з залізничних вагонів...
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Зараз висипають зерно з залізничних вагонів...

От коли вступимо в ЄС то не посміють такого робити  :weep:
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Отака вона коаліційна влада - Туск став заручником селянської партії...  :facepalm:
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Добре, почни з Польсько-Чеського кордону. Отримай дозвіл на акцію протесту - та заблокуй.
Так, тобі також треба з'явитися, бо це справа всіх українців. За пів години виходь до місцевої ратуші, там чекаємо.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Тут хтось писав, що акція абсолютно законна і це все дозволено робити.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

https://t.me/voynareal/84222

Ну от - поляки розпочали війну проти України на боці хуйла  :X

Ще раз всім нагадую... Або ось так
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1136653.0
- або ми перестанемо існуват і нас просто фізично винищать.
І нас будуть вбивати не тільки на нашій власній земл кацапи, а і поляки в себе - тих хто виїхав від війни з кацапами.  :X

   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Мабуть, це теж узгодили з владою - нічого не вдіяти.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Люди які закликають наших біженців до дій - ви нормальні? Вони ж не в своїй країні - що вони можуть зробити? Тут у себе так ми можемо заборонити всі польські товари і перекрити їм доставку. Ми також можемо жалітися в ЄС щоб надавав Польщі по дупі і забрав дотації...
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Порушена ще одна кримінальна справа!

ЗІ Туск взагалі не розуміє, що "його" країна вже не зовсім його?
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Люди які закликають наших біженців до дій - ви нормальні?
Ми найкращі люди форуму [ua]

Діаспора зрадила .хоча  у Польші наче більше чи коло мільйона але бидло повернулося до пана ,тому срати на Україну
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Люди які закликають наших біженців до дій - ви нормальні? Вони ж не в своїй країні - що вони можуть зробити? Тут у себе так ми можемо заборонити всі польські товари і перекрити їм доставку. Ми також можемо жалітися в ЄС щоб надавав Польщі по дупі і забрав дотації...
Наприклад я закликаю до того, щоб українці підтримали дії поляків, та допомогли їм заблокувати не тільки українські кордони, але і взагалі всі.
Бо там як я пам'ятаю,  справа не в Україні, а в европейському законодавстві, яке обмежує якісь дотації.
Не справедливо, що блокується тільки український кордон. Треба бути чесними до кінця і блокувати абсолютно всі кордони!
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Сутність проросійськості цього протесту можна виявити саме таким чином. Якщо заблокувати усі кордони, то поліція не зможе далі не реагувати. Бо це колапс самої Польщі.
І от цікаво - вони почнуть розблоковувати всі кордони, чи тільки ті що з Євросоюзом, а український залишать заблокованим?
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

На жаль наші агробарони які бездумно спихали зерно аби куди домоглися свого...
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Тут хтось писав, що акція абсолютно законна і це все дозволено робити.
Кацапи теж кажуть що їхнє СВО законне
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Справа не в зерні ,ну не буде йти зерно через Польщу ,думаєте рольники зупиняться ? Звичайно ні
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Якщо заблокувати усі кордони, т

Всі не заблокують
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Короче москалі заблокували нам доставку зброї під приводом боротьби з експортом зерна...
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

А як у 2022 році тут та й взагалі в уанеті надрочували на поляків, що покажуть усій толерастичній гейропці.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

На жаль наші агробарони які бездумно спихали зерно аби куди домоглися свого...

 :facepalm1:

Ти не розумієш, що зерно це тільки привід? Кацапи також свого часу блокували наш сир та молочку.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія