Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поляки блокують кордон :X

Re: Поляки блокують кордон  :X

По радіо чув, що мт називаєм поляків підкацапниками, а поояки що ми пронімецькі
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Це вже відбувається:

"Через польський кордон проходить лише 5% нашого агроекспорту. Тож насправді ситуація не в зерні, а, скоріше, в політиці. І під Куп’янськом, неподалік від кордону з Росією, де не стихає ворожа артилерія, новини з кордону з Польщею виглядають просто знущально", – наголосив він (Зеленський).

у ВНУТРІШНІЙ політиці див мій пост вище
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

у ВНУТРІШНІЙ політиці

В американців теж.
Нам від цього не легше
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

По радіо чув, що мт називаєм поляків підкацапниками, а поояки що ми пронімецькі

що таке мт???
можна так щоб всім було зрозуміло???
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

можна так щоб всім було зрозуміло???

Не можна... Нехай інтрига буде
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

у ВНУТРІШНІЙ політиці див мій пост вище

Трамп в США  теж "на внутрішній" політиці.
Але для нас - це війна.
І перші і другі таким чином на боці хуйла допомагають нашому знищенню
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

В американців теж.
Нам від цього не легше

зрозуміло що не легше
але писати що американці і поляки наші ВОРОГИ може лише....
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

зрозуміло що не легше
але писати що американці і поляки наші ВОРОГИ може лише....
Війна на дворі. Народ нервовий.
Хоч польським фермерам безперечно гірше. В них відчай  :(
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Трамп в США  теж "на внутрішній" політиці.
Але для нас - це війна.
І перші і другі таким чином на боці хуйла допомагають нашому знищенню

трамп можливо і на боці хуйла
але нинішні польська і американська влади на нашому боці і хуйлу не допомагають
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

зрозуміло що не легше
але писати що американці і поляки наші ВОРОГИ може лише....

Ні, наче і не вороги нам. Але вони таким чином допомагають хуйло. От тому нам своє готувати потрібно і то терміново. Щоб непереливки було всім хто докладає руку.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

докі піс був при владі блокад не було
а тепер втративши ЦЕНТРАЛЬНУ владу вони на МІСЦЕВОМУ рівні ведуть боротьбу проти туска

Ну той хай ведуть в Варшаві под офісом Туска чи під регіональними офісами. Кордон з автобусами та потягами до чого тут?
Українцям треба виходити на вулиці та під кордон до тих блокувальників.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Вони перекривають постачання зброї.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Вони перекривають постачання зброї.

Отже працюють на хуйла
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Від сили 50 люмпенів майже повністю заблокували кордон між двома великими країнами в Європі.

А скільки їх там? Пів-хутора під кожним переходом. Не більше. Якійсь бунт прикордонних рагулів.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Отже працюють на хуйла
так, а перед Запоріжжям велике скупчення військ. Можуть піти на Запоріжжя
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

А скільки їх там? Пів-хутора під кожним переходом. Не більше. Якійсь бунт прикордонних рагулів.

Трампістів в хаусі теж кажуть небагато
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Без підтримки державних установ таке неможливо  :buba:

За невтручання поліції та прокуратури. Вони зайняли позицію очікування.
В Польщі 3-4млн українців. Можуть такий майдан влаштувати...
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

   
Re: Поляки блокують кордон  :X

За невтручання поліції та прокуратури. Вони зайняли позицію очікування.
В Польщі 3-4млн українців. Можуть такий майдан влаштувати...
=====================

Вони там "у приймах". :facepalm1:

А чому в тебе в еаст-а та інших не виникає ніяких питань до сотень тисяч жителів прикордонних міст і сіл,які  катаюцця сюди-туди
та потерпають від блокади, але ніфіга не роблять для вирішення питання- не сайобують МЗС, не пишуть петиції,не розблоковують
 кордон, заблокований  "50-ма протестувальниками"??? :S

Чому всі роки ви займаєтесь не вирішенням питань, а завжди тільки пошуком винуватих,які повинні за вас щось зробити,вирішити,побудувати,повоювати??? 8-:
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

   
Re: Поляки блокують кордон  :X

=====================

Вони там "у приймах". :facepalm1:

А чому в тебе в еаст-а та інших не виникає ніяких питань до сотень тисяч жителів прикордонних міст і сіл,які  катаюцця сюди-туди
та потерпають від блокади, але ніфіга не роблять для вирішення питання- не сайобують МЗС, не пишуть петиції,не розблоковують
 кордон, заблокований  "50-ма протестувальниками"??? :S

Чому всі роки ви займаєтесь не вирішенням питань, а завжди тільки пошуком винуватих,які повинні за вас щось зробити,вирішити,побудувати,повоювати??? 8-:

Вони там працюють та дохєра вже має польське громадянство. Але дупу підняти та вийти на протест, ні це не їх...
Українські біженці в НЛ-БЕ в більшості теж такі - давні емігранти допомагають, вантажать, відправляють. Ці навіть меблі для евакуйованого дітбудинку з Бахмуту не прийшли допомогти зібрати.
 
Зайобують МЗС - це як? До чого ті мешканці прикордоння? То вже точно гості.
Ше раз - натовп 2-3 тисячі українців разблокують кордон на раз-два. Просто підійшли, відтіснили рагулів та почали пускати фури - усьо... Поліція ніхєра робити не буде там. Якщо почнуть вбивати один одного, то втрутяться.
 
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Вони там працюють та дохєра вже має польське громадянство. Але дупу підняти та вийти на протест, ні це не їх...
Українські біженці в НЛ-БЕ в більшості теж такі - емігранти допомагають, вантажать, відправляють. Ці навіть меблі для евакуйованого дітбудинку з Бахмуту не прийшли допомогти зібрати.
 
Зайобують МЗС - це як? До чого ті мешканці прикордоння? То вже точно гості.
Ше раз - натовп 2-3 тисячі українців разблокують кордон на раз-два. Просто підійшли, відтіснили рагулів та почали пускати фури - усьо... Поліція ніхєра робити не буде там. Якщо почнуть вбивати один одного, то втрутяться.
========================

Я ж написав,як. :shuffle:

Продовжуйте шукати винуватих. :X
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

За невтручання поліції та прокуратури. Вони зайняли позицію очікування.
В Польщі 3-4млн українців. Можуть такий майдан влаштувати...
Санкціонувати таке недотримання законів правохороними органами може тільки центр, це свідоме
 політичне рішення. Думаю також що якщо українці спробують провести антиблокувальні акції поліція буде на стороні блокувальників. Ніякої загрози вантажі (і зерно теж) з України тим типу  "фермерам" не несуть то просто піздьож.  :-)o
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Санкціонувати таке недотримання законів правохороними органами може тільки центр, це свідоме
 політичне рішення. Думаю також що якщо українці спробують провести антиблокувальні акції поліція буде на стороні блокувальників. Ніякої загрози вантажі (і зерно теж) з України тим типу  "фермерам" не несуть то просто піздьож.  :-)o

Сто відсотків - не будуть. Будуть потужні акції українців - поляки засцуть.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Сто відсотків - не будуть. Будуть потужні акції українців - поляки засцуть.

не буде ніяких протестів українців в Польщі, їм то пох і чужа війна. Навіть не варто на щось розраховувати.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
TC

Санкціонувати таке недотримання законів правохороними органами може тільки центр, це свідоме
 політичне рішення. Думаю також що якщо українці спробують провести антиблокувальні акції поліція буде на стороні блокувальників. Ніякої загрози вантажі (і зерно теж) з України тим типу  "фермерам" не несуть то просто піздьож.  :-)o

Яке недотримання законів?
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
TC

Вони там працюють та дохєра вже має польське громадянство. Але дупу підняти та вийти на протест, ні це не їх...
Українські біженці в НЛ-БЕ в більшості теж такі - давні емігранти допомагають, вантажать, відправляють. Ці навіть меблі для евакуйованого дітбудинку з Бахмуту не прийшли допомогти зібрати.
 
Зайобують МЗС - це як? До чого ті мешканці прикордоння? То вже точно гості.
Ше раз - натовп 2-3 тисячі українців разблокують кордон на раз-два. Просто підійшли, відтіснили рагулів та почали пускати фури - усьо... Поліція ніхєра робити не буде там. Якщо почнуть вбивати один одного, то втрутяться.

Ти з бельгійцями драку затій.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Ти з бельгійцями драку затій.

Я місцевий громадянин, а не краківській сцикун-ухилянт. До речі мав пару бійок-конфліктів з місцевими ще з посвідкою на проживання. Бо не сцикун.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X
TC

Я місцевий громадянин, а не краківській сцикун-ухилянт. До речі мав пару бійок-конфліктів з місцевими ще з посвідкою на проживання. Бо не сцикун.

Бо дoвбoйoб.
Не сцикун? Твій простатит якось пох.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

не буде ніяких протестів українців в Польщі, їм то пох і чужа війна. Навіть не варто на щось розраховувати.

Це дуже дивує. Бо громада там мені здавалася дуже солідарною. З неприємного - в Кракові влітку на прогулянкових мікробусіках рагульського вигляду українські хлопці-ухилянти заправляли з цигарками, матами та пивом.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Бо дoвбoйoб.
Не сцикун? Твій простатит якось пох.

Сцикуняра, ну як так можно сцятися щоб об тебе то пшеківське лайно витирало ноги? Якби те бидло блокувало моє авто, то "Бандера прийде порядок наведе" було б самим ввічливим, що б вони почули.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Це дуже дивує. Бо громада там мені здавалася дуже солідарною. З неприємного - в Кракові влітку на прогулянкових мікробусіках рагульського вигляду українські хлопці-ухилянти заправляли з цигарками, матами та пивом.

особисто мене це не дуже дивує. Туди ще й великий відсоток вати здув і зараз дулі крутить.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Бо дoвбoйoб.
Не сцикун? Твій простатит якось пох.

До речі, сцикуни з батальйону Вісла. Ніхто не заважає вам вийти під свою мерію або пікетувати офіс того ПіСу чи Коаліції які накручують рольників. Навіть на кордон їхати не треба. І рольників піздіти теж не треба.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

особисто мене це не дуже дивує. Туди ще й великий відсоток вати здув і зараз дулі крутить.

Отож дивує, щр ніхєра не відбувається взагалі. Можливо ти й правий.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Яке недотримання законів?
Ну можливо я помиляюсь і право на  блокування доріг і знищення чужих вантажів  будь ким однозначно прописано в польських законах а може і в законах ЄС... тоді звісно вибачаюсь.  :-)o

   
Re: Поляки блокують кордон  :X

особисто мене це не дуже дивує. Туди ще й великий відсоток вати здув і зараз дулі крутить.
=====================

Якщо чесно, читаючи тебе з Рашидом, розумію,що вам то -пох точно так же.
Чекайте і далі,щоб хтось за вас все зробив. :(
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

не буде ніяких протестів українців в Польщі, їм то пох і чужа війна. Навіть не варто на щось розраховувати.
================
А з  боку українського кордону теж нічого не буде?  :S
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

================
А з  боку українського кордону теж нічого не буде?  :S

Там онлі бізнес
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

По радіо чув, що мт називаєм поляків підкацапниками, а поояки що ми пронімецькі
нормальний такий нам комплімент 
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія