Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поляки блокують кордон :X

Re: Поляки блокують кордон  :X

Саме так, кацапчік. бажає.

Так бажає, згоден, але до чого тут кацапчік? Не зовсім зрозумів. нахрен ще тут какашками кидатись. Нам що мало різних поляків та інших?  Що ми тут розповідаємо про поляків, як що сами один на одного кидаємось як скажені пси.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Так бажає, згоден, але до чого тут кацапчік? Не зовсім зрозумів. нахрен ще тут какашками кидатись. Нам що мало різних поляків та інших?  Що ми тут розповідаємо про поляків, як що сами один на одного кидаємось як скажені пси.
Я ж і питаю, ти хєрбату пив у Кракові у 2022 у лютому-березні?
Тебе за руку водили до ліжка/їжи/тепла?
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Ваня в кількох гілках вперто захищає поляків  :weep:
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Сам придумав?

а що не так? як на мене це правда.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Ваня в кількох гілках вперто захищає поляків  :weep:
Ну, не тебе ж, кацапчіка захищати.
До речі, ваш рівень після смерті дирявого повара дуже знизився.
Мабуть грошей мало.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

а що не так? як на мене це правда.
Що правда?
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

а що не так? як на мене це правда.

Забий, Ваня переключився в режим "Тату, де море?"  :weep:
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Я ж і питаю, ти хєрбату пив у Кракові у 2022 у лютому-березні?
Тебе за руку водили до ліжка/їжи/тепла?

Я пив в лютому 23, саме в кракові. Але за свої. Зараз більшисть доріг веде через польшу. Мабуть ім це також вигідно. Як вважаєшь? Але ти не дав відповідь... до чого тут кацап?
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Я пив в лютому 23, саме в кракові. Але за свої. Зараз більшисть доріг веде через польшу. Мабуть ім це також вигідно. як вважаєшь. Але ти не дав відповідь... до чого тут кацап?
Так мова про 22.
Не відчуваєш різниці?
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Зараз більшисть доріг веде через польшу
Яка більшість?
Куди веде?
Он румуни зара будують через Молдову дорогу від нас до портів.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Я не розумію дій поляків. Є европейськи правила. Вони частина европи.  Треба виконувати. ТА ЯК ЩО не згодні... треба було в европі це вирішувати. Всі важелі для цього є.

Та ще одне. Не переношу, дико.... коли хтось вирішує свої питання але використовують  тимчасову слабкість ішних.   Вони впевнені що ми зараз не можемо відповісти навіть симетрично, саме тому що залежим.  Можливо в міжнародних відносинах це якось зветься інакше, але в людських  це  зветься підлістю!
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Яка більшість?
Куди веде?
Он румуни зара будують через Молдову дорогу від нас до портів.

було б Гут. 
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Я не розумію дій поляків. Є европейськи правила. Вони частина европи.  Треба виконувати. ТА ЯК ЩО не згодні... треба було в европі це вирішувати. Всі важелі для цього є.

Та ще одне. Не переношу, дико.... коли хтось вирішує свої питання але використовують  тимчасову слабкість ішних.   Вони впевнені що ми зараз не можемо відповісти навіть симетрично, саме тому що залежим.  Можливо в міжнародних відносинах це якось зветься інакше, але в людських  це  зветься підлістю!
Ти попий води, тебе попустить.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

поляк фірмач сьодні мені по тєлєпону - всі хто блокує кордон мають бабло від цапів
наче ми цього не знаєм...що робити,він не сказав??
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Ваня вперто випрошує собі хуїв від решти фупчиків  :weep:
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Яка більшість?
Куди веде?
Он румуни зара будують через Молдову дорогу від нас до портів.

ця дорога давно у планах була и давно согласована та профінансована .зараз її просто будують.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Ваня вперто випрошує собі хуїв від решти фупчиків  :weep:
Ти про себе, кацапчік?
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

ця дорога давно у планах була и давно согласована та профінансована .зараз її просто будують.
Так супер!
Польський трафік поїде через Румунію, польські блокератори будуть стояти на дорогах до пенсії за кацапські гроші.
Профіт!
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Так супер!
Польський трафік поїде через Румунію, польські блокератори будуть стояти на дорогах до пенсії за кацапські гроші.
Профіт!

поки її построять..то одне а нам зараз потрібно вихід до балтійських портів.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Там на тих протестах вже повний зоопарк а починали нібито з протесту проти імпорту зерна...  :facepalm:
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Під прикриттям протестів вся промоскальська польська шваль заблокувала для нас постачання допомоги...  :facepalm:
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Там на тих протестах вже повний зоопарк а починали нібито з протесту проти імпорту зерна...  :facepalm:

Поляки почали блокувати свій польський експорт. І блокують польські підприємства, яких підозрюють у використанні української сировини.
Для цього мабуть є якийсь діагноз.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Поляки почали блокувати свій польський експорт. І блокують польські підприємства, яких підозрюють у використанні української сировини.
Для цього мабуть є якийсь діагноз.
Під прикриттям протесту проти імпорту зерна по суті зараз триває антиукраїнський шабаш  :X
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Ти про себе, кацапчік?
забаньте вже цього уїбана нах  :facepalm:
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Поляки почали блокувати свій польський експорт. І блокують польські підприємства, яких підозрюють у використанні української сировини.
Для цього мабуть є якийсь діагноз.

Це антиукраїнська істерія з подачі ПіСовських уєбанів заради політичних балів
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Це антиукраїнська істерія з подачі ПіСовських уєбанів заради політичних балів

в мене таке враження, що ця тема в них  вийшла з-під контролю. Тепер там рулять інші методички,видані  трохи східнше так кілометрів на тисячі півтори
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

в мене таке враження, що ця тема в них  вийшла з-під контролю. Тепер там рулять інші методички,видані  трохи східнше так кілометрів на тисячі півтори

Та ні, воно просто наклалося на шовінізм поляків. Не може таке статися без підгрунтя. Немає в українців іншої держави, крім Неньки, що б там не розповідали про мульті-культі й толерантність до іноземців  :gigi:
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Та ні, воно просто наклалося на шовінізм поляків. Не може таке статися без підгрунтя. Немає в українців іншої держави, крім Неньки, що б там не розповідали про мульті-культі й толерантність до іноземців  :gigi:

імхо, там кацапи теж за ниточки шарпають
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

імхо, там кацапи теж за ниточки шарпають

Без підгрунтя такого не сталось би: завжди є щось, на що треба спертися, яким би ницим і підлим воно не було. Я взагалі на це дивлюсь по-філософські: якщо переживемо це все, то буде нагода помститися підарам. За все. Причому ми у вигідному становищі, що помста може статися за будь-яких розкладів.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Без підгрунтя такого не сталось би: завжди є щось, на що треба спертися, яким би ницим і підлим воно не було. Я взагалі на це дивлюсь по-філософські: якщо переживемо це все, то буде нагода помститися підарам. За все. Причому ми у вигідному становищі, що помста може статися за будь-яких розкладів.

так, підгрунтя в поляків достатньо. чесно кажучи, думав той їх шовінізм вєлькопольский вже давно протух і вивітрився. Але ні.
а помста - то слаба втіха, особлива зараз. Зрештою, посиділи би вони разок під кацапськими ракетами, то миттю би все лайно з них щезло
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

так, підгрунтя в поляків достатньо. чесно кажучи, думав той їх шовінізм вєлькопольский вже давно протух і вивітрився. Але ні.
а помста - то слаба втіха, особлива зараз. Зрештою, посиділи би вони разок під кацапськими ракетами, то миттю би все лайно з них щезло

Ні фіга, вони би нас звинувачували, що ми програли, не дали їм часу підготуватися, не воювали до останнього українця, як вони там собі нафантазували. Ні, пішли на хуй, поляки теж мають скуштувати, як це відчути війну у власній країні.
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

так, підгрунтя в поляків достатньо. чесно кажучи, думав той їх шовінізм вєлькопольский вже давно протух і вивітрився. Але ні.
а помста - то слаба втіха, особлива зараз. Зрештою, посиділи би вони разок під кацапськими ракетами, то миттю би все лайно з них щезло

Це було неодноразово за останні 250 років. Тількі замість ракет були шаблі, кулі та снаряди. Але мабуть памʼять дуже коротка навіть у тих, хто тількі 35 років тому зміг повернути свою країну
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Це було неодноразово за останні 250 років. Тількі замість ракет були шаблі, кулі та снаряди. Але мабуть памʼять дуже коротка навіть у тих, хто тількі 35 років тому зміг повернути свою країну

сумують за пахучим кірзачом під сраку і калашом в зуби. Словачина і Угорщина такі ж
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Це було неодноразово за останні 250 років. Тількі замість ракет були шаблі, кулі та снаряди. Але мабуть памʼять дуже коротка навіть у тих, хто тількі 35 років тому зміг повернути свою країну

Вони вважають, що сховалися під парасолькою НАТО, ти ж почитай наших фупчиків за кордоном, там свята впевненість, що Хуйло не нападе, а якщо нападе, то тоді вони ух-ух, і всім своїм тижневим запасом зброї знищать нанівець  :gigi:
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Я не розумію тільки одного. Де там та потужна українська діаспора, що має стати навпроти тих блокувальників на кордоні? Та бажано добряче дати їм пізди?  Українців там 3 мільйони майже...
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Хоча, справедливості заради, пукани в наших сусідів після слів Трампа запалали несамовито  :weep:
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Я не розумію тільки одного. Де там та потужна українська діаспора, що має стати навпроти тих блокувальників на кордоні? Та бажано добряче дати їм пізди?  Українців там 3 мільйони майже...

Та потужна діаспора вже давно мімікрує під поляків і воліє зайвий раз не нагадувати про свій паспорт чи походження
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Хоча, справедливості заради, пукани в наших сусідів після слів Трампа запалали несамовито  :weep:

це істеблішмент прозріває, а глубінний народ там і далі в шовіністичному угарі та рожевих окулярах
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Та потужна діаспора вже давно мімікрує під поляків і воліє зайвий раз не нагадувати про свій паспорт чи походження

чекай, скоро і до них доберуться
   
Re: Поляки блокують кордон  :X

Вони вважають, що сховалися під парасолькою НАТО, ти ж почитай наших фупчиків за кордоном, там свята впевненість, що Хуйло не нападе, а якщо нападе, то тоді вони ух-ух, і всім своїм тижневим запасом зброї знищать нанівець  :gigi:

Польща вже мала гарантії від UK та Франції у 1939. Дуже це їм допомогло?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія